• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
Luci díky :slight_smile:
4. lis 2010 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Miso, gratulace :slight_smile:
4. lis 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte zase po dlouhé době :slight_smile: no nějak prostě nestíhám, celý týden uteče jako voda, hlavně, když má chlap odpolední, páč vodím Kačku 2x týdně do kroužků a ve čtvrtek jsme se rozhodli, že budeme chodit na DDM do mat.centra, takže min 3x týdne chodíme za tmy domů, někdy jdem rovnou koupat a ho hajan

Lucy tak jak to s váma vypadá? pořád 2v1? držím pěsti, ať je prcek co nejrychleji venku a všichni jste zdraví :wink:

Míšo to je krása, druhej chlapeček! :dizzy_face: jo jo, však my budeme potřebovat ženichy, tak se hezky všichni snažte, ať mají holky z čeho vybírat :slight_smile:

no a jinak z Barči se stává mamánek, ale zároveň je to děsná vzteklina, několikrát denně dělá mosty a zuří a je jí jedno, jestli je doma nebo venku, to se máme na co těšit :unamused:
6. lis 2010 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky...
Jituš u nás je to samé,já už jsem z toho jejího zuření hotová a to beze srandy. Běda jak se hnu,tak okamžitě spustí....a když se děje něco co ona nechce....no comment.
Oběma maminkám nastávajícím hodně zdravíčka! :slight_smile:
7. lis 2010 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
dííííky :slight_smile:
co Lucka :wink: :wink: :wink: není už mimi na světě :wink:
jéé holčiny se nám vztekají :slight_smile: kočenky pěkný :slight_smile: tak ať se brzo uklidní holky jedny :slight_smile:
8. lis 2010 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
8. lis 2010 v 11:51 • rebinka
@many ahojky, jen chci pogratulovat k těhu a vidím, že čekáte také chlapečka :wink:
Tak hlavně, ať jste zdraví a šťastní :slight_smile:
9. lis 2010 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak co Lucka :wink: není už mimi náhodou venku :slight_smile:
Jani díky moc moc :slight_smile:
11. lis 2010 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Linn vždy ti zapomenu napsat, že mi ty prášky na nevolnost pomáhaly fakt chvíli :frowning2: jsem to zakřikla :frowning2: ale už je to trošku lepší, ale i tak by to mohlo skončit, je to fakt hnus večer :unamused: zatím teda nemám ani kilčo nahoře, ale aspoň jsem nabrala to, co jsem zhubla :grinning: to je hlavní a snad už bude líp a líp , ale díky moc za radu :slight_smile:
a co jinak holky - jak se daří, co dětičky,....... :wink: co vánoce,......... :wink:
Ladík má z Lukáška zatím velkou radost a snad to tak zůstane :grinning: furt se mazlinká s bříškem, hladí, pusinkuje, vykládá mu, ukazujeme hračky,.... :grinning: je to fakt krásný, tak snad mu to zůstane :grinning:
11. lis 2010 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jinak teda podle toho jak je Lukášek velký , tak mám termín 9.5 a podle měsíčků 13.5 :slight_smile: takže doufám, že bude vše ok a nebudu náhodou rodit v dubnu :grinning:D by mě kleplo :grinning:
11. lis 2010 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kuky kuky :wink: :wink: :wink:
12. lis 2010 v 08:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, zas nakukuju, pořád držím a už mě to neba :frowning2:
12. lis 2010 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky Luci :slight_smile: zrovna teď jsem na tebe vzpomněla a řekla, musím mrknout, jestli už není mimi venku a pořád nic :slight_smile: tak snad už brzo bude :slight_smile: a bude to rychlý :slight_smile:
12. lis 2010 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kuky kuky :wink: :wink: :wink:
14. lis 2010 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Lucce velká gratulace k synáčkovi :slight_smile: přejeme mu hlavně to zdraví a v životě ať se mu vše daří :slight_smile:
15. lis 2010 v 07:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Budííííííííííííííííček :grinning:
téééda sem jaksi nidko už nechodí :slight_smile:
16. lis 2010 v 06:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ale chodí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. lis 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no to jsem ráda :slight_smile:
16. lis 2010 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak jak se daří, co přípravy na vánoce,.................. :wink:
18. lis 2010 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,

uz nakupuju, hlavne pres net :wink:
18. lis 2010 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte :slight_smile:
Lucce předně moooc gratuluju k miminku a už se těším na fotečky a že vás taky potkám venku :dizzy_face:

@many tak co mamino, jak se vede?
já už mám pro holky celkem pokoupeno, taky dosti přes net, hlavní dárky už dorazily, teď ještě nějaké drobnosti, ale nechceme to moc přehánět, ještě teda musím něco vymyslet pro babičky a bude to zhruba vše, no a pak začne pečení, Kačka už se těší, už chce dělat perníčky :slight_smile:

zítra má Kačenka focení ve školce, tak jdeme s Barčou taky, mají to vždycky moooc hezké, tentokrát se zimní tematikou, tak jsem jim objednala stejné svetříky, jen v jiných barvách, no uvidím, jak to půjde s Barčou, je to palice dubová, tak jestli se bude vůbec chtít fotit :grinning:
18. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
taky už máme skoro vše pokoupený a zabalený :slight_smile: a Ladíkovi taky hodně přes net :wink: už má doma dílenský pracovní stolek, z toho bude nadšenej :grinning: :grinning: :grinning: jinak čekám každým dnem ještě jeden balíček a pak bude asi ještě jedna v prosinci za babičku a konec :slight_smile: taky už nám zbývá pár dárků a my s tatinem si nadělíme nějakou kačku, aby jsme jeli aspoň na víkend v únoru, březnu, na hory :wink: na týden nechci, když jsem těhotná a bude potřeba hodně dovči na porod, léto,.....
Jituš, je to lepší, ale večer mi bývá furt zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad už to brzo přejde, není to nic příjemnýho a kámoška mě strašila abych to neměla až do porodu, no to snad ne :confounded:
Jituš holky budou určo kočandy :slight_smile: budeme se těšit na fotečky :slight_smile: a snad se Barča v klidku nechá :slight_smile:
19. lis 2010 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucce moc gratulujeme k miminku ať jsou oba zdraví!!!!!! :slight_smile: :slight_smile:
Jitu taky jsme se byli fotit a KATASTROFA,ale myslím,jsem ti to už říkala :grinning:
Míšo tak ať je líp :slight_smile: ....a jinak dárky mám akorát pro Nicolku,ale už by měly dorazit další pro zbytek rodiny. Mějte se krásně....my jdeme pařiiiiiit :grinning:
19. lis 2010 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, konečně nakukuju jako dvojmatka:slight_smile: Včera nás pustili, tak se sžíváme doma, Jolča trochu prudí, malej by zas byl pořád jen u prsu, tak je to trochu bitka. A to jsem tu měla mamku...
19. lis 2010 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kači kde jste zapařili :wink: já už chci taky někam razit a furt mi bývá zle :angry:
Luci ještě jednou gratulujeme :slight_smile: a držíme pěsti ať vše zvládáš levou zadní :slight_smile: ať se daří v kojení,...... a žádný nemoci,.. :frowning2:
na mě už něco leze :confounded: takže ani na krok, ráno jsem musela na tripple testy a do lékárny a konec, teď budu zalezlá a nevylezu :grinning:
22. lis 2010 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

Míšo, teda ty si to těhu užíváš... Ale že to teda letí, za chvíli jsi v půlce...

Jinak kdybyste chtěli mrknout na fotky, pár jich mám na FB:slight_smile:
24. lis 2010 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Míšo byli jsme na akci s Jirkovou prací,ale jak jsem se těšila tak teda nic moc :slight_smile:
Luci koukala jsem na fotky,maličký je nádherný...kdepak jste přišli na tak zvláštní jméno....ale je staršně pěkný...moc se mi líbí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. lis 2010 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@cipin jak si vzpomenu tak juknu :wink: se těším :slight_smile: a jinak to fakt letí a už 4 dny mi bylo líp až před spaním na zvracení, tak kéž by byl už brzo konec :confounded:

@katulee tak razili jste potom i někam jinam nebo z akce domů :wink:
26. lis 2010 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nazdárek :wink:
1. pro 2010 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoooj:slight_smile:
2. pro 2010 ve 23:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek