• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
@many Míšo jeli jsme domů,za to,ale minulou sobotu jsem si to teda náramně užila....vytancovala jsem dvě kila :grinning: :grinning:
3. pro 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny vás zdravíme,užijte si krásný víkend a bohatého Mikuláše :slight_smile:
3. pro 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:

@katulee téééééééééda, tak to byla super pařba :grinning:

tak zítra se možná uvidíme na náměstí co holky :wink: akorát by nemuselo teda moc mrznout, tak doufejme :slight_smile:
4. pro 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak mě už nevolnosti přešli :slight_smile: musím zaťukat :wink: a taky snad brzo někde vyrazíme :grinning: dnes mě lákala zábavka, ale jsem unavená a stejně nemám ským jít, tak asi to nechám na štěpánskou do Troubelic :grinning:
4. pro 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: jak se daří,................ :wink:
7. pro 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak po třech týdnech máme skoro o kilo a půl a 5,5 cm víc - takže váží lehce přes 5 kilo a měří 57,5 cm, mazeeeeeeec :confused:
7. pro 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Míšo: teda mamino ty chceš jít pařit :grinning:
Luci: nooo tak to je cvalíček,ale co to vůbec nevadí,mě taky každý říkal,jaká je Nicolka buclatá,jaký má tváře a teď je úplně normální.Je to kluk jak buk :grinning:
8. pro 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

@cipin jen ať mu chutná :slight_smile:
@katulee jo,jo nachvíli asi teď v sobotu, pokud babička pohlídá a pak mě láká ta štěpánská :slight_smile: tak se uvidí :slight_smile:
8. pro 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuky kuky :wink:
12. pro 2010 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

@cipin jůů malej parádně roste :slight_smile: to je super, že mu tak chutná!

@many tak na Štěpánskou bych taky zašla, už jsem tam nebyla dobrých 7-8 let a těch předešlých asi 7 jsem zase ani jedinou nevynechala :sweat_smile: teda ale jak teď přemýšlím nad těma rokama, já už jsme ale stará :angry:

dnes jsem definitivně zrušili postýlku, páč už měsíc v ní nespí a místo toho máme v ložnici mega letiště, přistěhovali jsme si tam ještě jednu postel pro Barču a spojili to s naší :slight_smile:
nejdřív jsme ji zkoušeli dát ke Kačence do pokojíčku, mají tam patrovou postel, ale Barča se v noci pořád často budí a navíc si ve 2 v noci slezla a hrála si tam s plyšákama, takže to prostě ještě nejde ji odstěhovat z ložnice
jinak u nás se už 14 dní pořád jaksi marodí, já s manžou angína a mně se to teď vrátilo, takže další antibiotika a Barča trošku kucká a Kačenka má chudina plnou pusu oparů, už 14 dní s tím bojujeme, nikdy to ještě neměla :frowning2: , tak snad vše do vánoc zvládnem a napečeno už celkem máme, teď to ještě nazdobit, ale do toho se mi tááák nechce :confounded:
13. pro 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

u nas se taky marodi, lehli jsme ja a Samous, zbytek odolal :wink: Jitus, tak at jste brzo zdravi :wink:
13. pro 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak náš tatin má taky antibiotika, má zánět nosních dutin a my se furt držíme, akorát už mám strach, že na nás něco pomalu a jistě leze, dnes už jsem nešla raději ani na krok :confounded: furt se mi ucpává jedna dírka, to je teda protivný, vincentka nepomáhá, tak když už je nejhůř, šplichnu si Ladíkův olynt, hodně jsem hledala na netu a snad to malýmu neuškodí :frowning2: a Ladík taky trošku posmrkává, snad to podchytíme a nic se nerozjede :confounded:
@jita18 Jituš, ať jste brzo zdraví všichni a chudáček Kačenka :frowning2: Ladík už taky trpí na opary, má to pomně :frowning2: jendu za čas se mu udělá na rtu, naštěstí jeden, ale vždy na tom samém místě, dávám mu na to hned zázračný kelímek z oriflamu i mně to pomáhá a mu taky, ale Kačenka to má hodně chuderka :frowning2: to je dost nepříjemný a stačí 1 a néé víc :frowning2:
@linn tak ať jste taky brzo fit a zbytek odolává dál
15. pro 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jita18 no Ladík snama taky zatím furt spí :frowning2: a už jsem z toho hotová nebo spíš i tatin :confounded: když mu uteču večer na jeho postel a on zjistí, že nejsem u něho, tak řve jak pardál a vzbudí celý barák, poslední dobou chodí pozdě spát,..... :confounded: má výdrž už no :frowning2: no dnes jsem si řekli, že konec a že teda půjde sám pěkně v 8 ať se klidně pořádně vyřve, ale musí si zvykat a spát beze mě taky :frowning2: už mě utlačuje a já chci mít s Lukinem prostor :grinning: je mi ho líto, ale už je to fakt naprd :confounded: tak se musím naučit sám a je velkej už
15. pro 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky nebo spíš teda marůdci....tak se všichni rychle uzdravte,já musím zaťukat nás zatím nic netrápí,žádná nemoc...
Nicolka s námi taky spinká :grinning: :grinning: :grinning: ....tak ještě jednou VŠICHNI SE UZDRAVTE!!!!!
17. pro 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
18. pro 2010 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všichni :slight_smile:
už jsem celkem fit, Kačenka ještě trošku bojuje s tou pusinou, ale je to na dobré cestě, nakonec se z toho vyklubalo cosi infekčního, tak jsem ji měla od úterý celý týden doma, ale dojela mi mamka, tak to bylo fajn

@many je to boj vyhnat ty prcky z naší postele, co?! :slight_smile: Kačka teď občas taky k nám zabrousí, tak jsem ráda, že teď máme to mega letiště a vejdem se tam celkem v pohodě všichni čtyři :slight_smile: akorát ještě aby Barča přestala v noci kňourat a bude to paráda, ale už se to lepší

@katulee Kači jak se vám líbilo dnes na náměstí? docela mě to zklamalo, že povolili ty stánky s oblečením, bylo to jak v Polsku na trhách :angry: ale dala jsem si punč, domů jsme donesli čerstvé jitrnice, tak aspoň něco pozitivního :grinning:
18. pro 2010 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko všem :slight_smile:
my už jsme s Lukáškem od 4 vzhůru :grinning: takže mamina má už i umyté vlásky a popíjíme čokoládový nápoj pro těhulky :grinning:
holky tak se musím pochlubit , že včera večer už Lukášek tak řádil, že ho cítil tatínek :slight_smile: to je krááásný už ani nevím, kdy cítil poprvé Ladíka :slight_smile:
jinak kdo jde v sobotu na zábavku co :wink: budu tam, do půlnoci aspoň snad vydržím :grinning:
@jita18 to je teda boj, zase spí furt snáma, ale spí celou noc :grinning: tak je to asi lepší, než aby byl zvlášť a budil nás řevem, maminko, maminko,.......... ale když spí u babičky , tak to nic, to spí do rána a na nás si nevzpomene :slight_smile:
21. pro 2010 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vánoční dny jak z Ladových obrázků, čas na úsměv, zblížení i na lásku, radost z dárků i z darování, v Novém roce splnění všech tajných přání vám přejí Míša, Laďa , Ladíček a Lukášek v bříšku :grinning:

v albíčku mám novou fotečku Lukáška ve 20t. tak můžete juknout :wink: jinak genetika dopadla dobře, vše ok :slight_smile:
22. pro 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky vám všem chci popřát krásný Štědrý den, bohatou nadílku a pak i hodně štěstí do nového roku... :dizzy_face:

Jolča od včera horečkuje, tak jsou teď s manžou na pohotovosti, ať to pak nemusíme řešit večer, tak mě to mrzí, chtěli jsme jít mrknout na kapry, zdobit stromek a tak :frowning2: navíc tím pádem budeme muset asi o vánocích sedět doma... :frowning2:

Many, gratulka ke genetice, přejeme pohodový zbytek těhu...
24. pro 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cipin tak ať je Jolanka brzo zdravá a nechytne to od ní bráška :frowning2: jinak díky moc :slight_smile:
27. pro 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte!
všem přejeme šťastný Nový rok!!! :slight_smile:
31. pro 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šťastný nový rok všem i těm v bříšku :grinning:
2. led 2011 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
5. led 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hlásím, že už pěkně kynu :grinning: za měsíc 4 kilča :grinning: ale furt je to dobrý u ladíka jsem měla v o týden později 12 kilčo a teď mám 6, takže o půl míň :grinning: no ale můžu to ještě dohnat, že :grinning: ale snad ne :grinning:
jinak nic novýho, daří se a Lukinovi taky, řádí o 106 :grinning:
5. led 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
@many teda to ale letí, nedávno jsme měla v bříšku já Lukyho a za chvíli se narodí ten tvůj :sweat_smile: S kilčama jsem to měla podobny, někdy ve 20tt jsem měla 5kg nahoře a v posledním trimestru se to vyšplhalo na neuvěřitelných +23kg..mazec. Nemohla jsem se unést a doteď mi zůstává skoro 10kg :frowning2: Míšo, opatruj se i s klukama a zase podej zpávy:wink:
@cipin a co vy, Luci, jak rostete? Ještě jsem tě nepotkala venku, ale ted v té zimě asi nechodíte, nebo jo??
5. led 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@permonik7 no já u Ladíka měla taky 23 kilo ale je fakt , že ve 24t. jsem už měla nahoře 12 :grinning:
no na gyndě dnes vše ok, akorát mám prý podrážděnou dělohu a tak se dívala, jesti se neotvírám, že bych mohla začit :confounded: naštěstí teda neee , ale opakovaně mi říkala - klidový režím :grinning: nepřipadám si nervózní :grinning: ale jestli se to myslí třeba jako i na úklid, tahání Ladíka, nákupy.... :-/ nevím, takže se budu snažit být víc v klidu :grinning: no hořčík mám brát 6 denně a ještě jsem dostala dnes včelku do zadku :slight_smile: au au :grinning:
Jani mě u Ladíka zůstalo 5 kilo
6. led 2011 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no holky a co vy :wink: :wink: kde jste, jak se daří,........ :wink:
jééé Jani - Lukášek měl už rok, tak vše nej nej nej.... hlavně to zdravíčko a ať se mu ve všem daří :wink: musím jukout na fotečky :slight_smile: jestli máš v albíčku nějaký :slight_smile: a co už běhá jak o život,.. :slight_smile:
6. led 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no tak to je super, že je vše v pořádku, hlavně se šetři, ať jste oba v pořádku:wink: No a roček jsme slavili před vánocema:slight_smile: Už lítá po celym bytě a jak rychle:grinning:
6. led 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@permonik7 :slight_smile: jak to uteklo, že :slight_smile: nedávno jsi rodila a on už líce :slight_smile: no fotečky krásný :slight_smile: a zase jsem viděla po delší době pana doktora :slight_smile: furt stejnej fešák :slight_smile:
7. led 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no na jaře nebo v létě si dáme všichni srázek na písku :slight_smile: děti budou řádit a já už zase budu vozit :grinning: naposledy :grinning:
7. led 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek