• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
no a třeba některá bude zase s bříškem co :wink: :wink: :wink: :wink:
7. led 2011 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@many no uteklo to teda šíleně:grinning: ale já nestárnu, to jen Lukášek roste :sweat_smile: :grinning: Na ten srázek se těším..já s bříškem určitě nebudu:wink: A jakej bude kočárek, máš po Ládíkovi nebo bude novej? Jsem zvědavá, drbna:grinning:
Kterýho pana doktora jsi viděla?
7. led 2011 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@permonik7 to je dobře, že nestárneš :slight_smile: a kočárek bude po Ladíčkovi, já ho tak žeru, že bych jinej nechtěla :grinning: už se těším až ho budu mít doma, zatím je u segry na půdě a má za úkol ho furt hlídat, aby se mu něco nestalo :grinning:
doktora :wink: no taťku ne :wink: je to můj obvoďák :slight_smile: já už tam nebyla 3 roky :grinning: jsem zdravá jako rybka :grinning: musím zaťukat :slight_smile: jsem jen ukecala sestřičku na razítko do průkazky, aby mě důchodci nenakazili a utíkala pryč :slight_smile: včera :grinning:
7. led 2011 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
zdravim :slight_smile: na Fb mam fotky z Vanoc, Samik ted uz zas chodi do skolky, takze je celkem klidek, se Sebikem zase chodime do materskeho centra, vetsinou ve ctvrtek, nechcete dorazit? Od 9 rano na Haskove :slight_smile:
7. led 2011 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@linn ahojky :slight_smile: jéééé to je na nás brzo, Ladík začal konečně vychrapovat :slight_smile: takže každý den vstáváme až po 8 nebo spíš po 8.15 :slight_smile:
8. led 2011 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@linn ale je fakt, že já sním nikdy nikde nebyla, i když to bylo třeba ve vile Tereze po té 10 nebo odpoledne, tak vždy měl dobu spaní v kočárku :slight_smile:
8. led 2011 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, no to já už přemýšlela, že bychom někdy někam zašli, ale my jsme spáči, vstáváme až v 9,00 a později. Takže kdybychom dorazili, tak nejdřív po desáté:slight_smile:
@linn fotky máte super, kluci jsou úžasní :dizzy_face:
8. led 2011 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:

@permonik7 téééda pěkně chrupkáte :slight_smile:
9. led 2011 v 17:35  • Odpověz  • To se mi líbí
klidne muzete dorazit i po desate, mame otevreno az do pul dvanacte :wink: a spani teda zavidim, my vstavame po sedme a to se to dost zlepsilo :wink:
9. led 2011 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, taky konečně nakukuju:slight_smile:

To chrupkání taky závidím, u nás to taky většinou jistí sedmá nebo půl osmá, Nata bych překecala, ale Jolča se nedá:frowning2: A už ani odpoledne:frowning2:
@permonik7 koukala jsem na FB na fotečky, to vám ten domeček hezky roste, vůbec by mě nenapadlo, že už jste tak daleko a budete za chvíli bydlet. Tak ať jde hlavně všechno pěkně od ruky a podle plánu:slight_smile:
@many 6 magnézek je docela dost, tak hezky odpočívej
10. led 2011 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak uvidíme, jak to bude vycházet a případně bychom se ukázali;o) Zatím si na spinkání stěžovat teda nemůžu...zato papkání, to je za trest:grinning: On totiž Luky nemá vůbec čas se zastavit, natož najíst:grinning:
@cipin Téda, vy už máte šestinedělí za sebou, to uteklo:o) nám taky domeček roste pod rukama, už abychom tam byli...úplně to vidím v barvách:slight_smile:
@cipin no to je teda dávka, to chce fakt klid..pro jistotu:wink:
10. led 2011 ve 23:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor

@linn tééééda tak to trvá dlouho, no láká mě to, že bysme tam jukli :wink: ale mám z toho trošku hrůzu :grinning: jak by tam řádil, on totiž když jsme sami , tak je zlatíčko, ale co začal vyvádět , jak někdo k nám příjde :unamused: má hroznou radost , začne se hrozně předvádět,..... a pak už mě ani neposlouchá, co dělají děti, to musí on taky a že na něj zařvu, že to nesmí,.... to ho vůbec nezajímá :unamused: včera jsem hlídala 3 hoďky Kvídu od segry, je starý jak Ladík a byla to síla, ten mě neposlechne vůbec a takže Ladík jel podle něj, já byla vyřízená :confounded: jsem říkala - to kdyby viděla paní doktorka :slight_smile: to je klidový režim :grinning: fakt jsme toho za celý den pak měla plný zuby :sweat_smile: no budu si to pamatovat že je to každý čtvrtek a můžeme se tu třeba domluvit a teda jít, dnes už néé :slight_smile: mám dost žehlení :slight_smile: a chci víc ležet :slight_smile: takže ven půjdeme až odpoledne na prochajdu :slight_smile:
jinak to je od jakýho věku, to je jedno :wink: a co vše sebou :wink: papučky jen :wink: ..........................
@cipin je to velká dávka ? Já se v tom prd vyznám :confounded: no snad bude za měsíc děloha výstavní :slight_smile: musí být :slight_smile:
13. led 2011 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@permonik7 jéé se budu muset na fb jak si vzpomenu, juknout na fotečky domečku :wink:
13. led 2011 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@many ahojky,
davka magneska je pro tehule uplne normalni, obcas bravaji i 8 denne, ale to neznamena, ze se nemas setrit :wink: i kdyz s ditkem to jde hur, zname :wink: a ze scen mezi detma nemusis mit obavy, dnes Sebik pry odchodu udelal takovou scenku, jak uz dlouho ne :sweat_smile:

pekne odpoledne :dizzy_face:
13. led 2011 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@linn ok :slight_smile: díky :slight_smile: jinak uvidíme, zatím nic příští čtvrtek nemáme, tak že bysme tam jukli :wink: tak kdyžtak co sebou a kdo se přidá :slight_smile: ať nejdeme samotinkaní :grinning:
14. led 2011 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: teda vy jste se ale za posledních pár dní rozkecaly!
taky jsem měla v plánu, že budeme přes zimu chodit do centra, ale pořád nám do toho jaksi něco leze a příští čtvrtek má zrovna Kačka narozky, odpo bude nejspíš oslavička, tak budu asi něco kuchtit :slight_smile:, no a to mi připomíná, že jsem se chtěla zeptat @many Míšo, vy jste dělali Ladíkovi dort s jedlým papírem, že? jaké s tím máš zkušenosti, když udělám dort den předem, bude obrázek pěkně vidět ještě druhý den? nevím totiž, jestli zůstává pořád stejný nebo se barvy na dortu mění, díky moc za info :wink:

@permonik7 pěkně vám domeček roste, kdy plánujete stěhování? a Lukášek už tak hezky ťapká, jo? to je šikula šikovnej, bude to pěknej ďáblík :grinning: ale to je dobře, lepší než mít nějakého ukňouránka doma, aspoň se v životě neztratí :wink:

@linn fotky z vánoc moc pěkné :dizzy_face:

jnak u nás vše při starém, Kačka po vánocích ve školce, už ji potřebovala jako sůl, páč s Barčou si nemůže tamk dobře vyhrát, ta ty její hry na něco ještě nechápe a tak se furt dohadujou, Barča Kačku dosti tyranizuje, pořád ji tahá za vlasy, takže Kačce dělám často drdoly a bije ji prostě jen tak a já si s tím vůbec nevím rady :frowning2: , vysvětlování nepomůže, vyhnání za dveře taky ne a bít ji po ruce moc nechci, ikdyž to už jsme taky zkoušeli, prostě jsem bezradná a pevně věřím, že toto období rychle přejde, je to prostě jak říká moje mamka Barunka rarášková, ale někdy fakt rarach s velkým R
14. led 2011 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
pardon za román :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
14. led 2011 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor

@jita18 taky jsme dělali ten dortík den předem a obrázek zůstal pěkný, ale jakoby se trošku rozpil, ten první den byl zářivější :slight_smile: ale i druhý den vypadal pěkně ,ale tak trošku rozpitě, už se tím tvrahohem nasákával no :grinning:

no ve čtvrtek to u nás taky hrozit asi nebude, protože na mě pomalu a jistě něco leze, už třetí ráno mě pálí v krku a v noci se mi dost ucpával nos :confounded: a to máme jet o víkendě do Brna :frowning2: to je zákon schválnosti, no takže ven taky moc chodit nebudu, ať jsem v poho a Ladík taky , teď to zase začíná pěkně řádit :confounded: teda tuto zimu jsme jaksi dost často nachlazení :confounded:

holky neznáte pro dětičky nějaký super vitamínky na imunitu,..... co fakt jdou do tělíčka a néé ven :wink: slyšela jsem , že třeba Marťánci jsou na nic :confounded: Ladíkovi zatím kupuju každý měsíc ty Multi tabs - ovocný, je jich tam 30 za necelou 100,- to mi poradila sestřenka teda :grinning:

no možná hodně poradí Linda :slight_smile: předem díííííííky :slight_smile:
17. led 2011 v 08:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,teeeda to jsem si početla :grinning:

Jituš Nicolka je taky děsná zuřivka a tyranka teďka,pořád se po mě ohání když se jí něci nelíbí a už sebou mrskla i na zem a zuřila :frowning2: :frowning2: ...taky jsem z toho špatná...Dlouho jsme se neviděli,ale nebyl ani teď nějak čas,taky si pořád říkám,že půjdeme do centra a nevychází to,teďka se tady pořád někdo courá s miminkama :grinning: ,tak máme dny otevřených dveří :slight_smile: . Pak se pochlub s dortíkem a Kačence přejeme pevné zdravíčko!

Míšo Marťánci jsou na nic? Já je Nicolce dávám,ale vždycky je musím do něčeho namíchat,ona jen vidí jak to nalívám na lžičku a už zdrhá :grinning: ,ale tak ona nemocná nebývá,jen tu děsnou rýmu měla přes Vánoce. Dneska jsme byli na pichanec,nechala jsem ji naočkovat na meningokoka,tak snad to k něčemu bude. Ta nemoc mě straší jak čert. A teda pěkně to letí,to tvoje těhu....fakt,za chvíli budeš mít chlapečka v náruči.....ty brďo jak já se těším na druhý.......třetí,čtvrtý :grinning: :grinning:

Holky mějte se všechny :slight_smile:
17. led 2011 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@many díky za info, asi si nechám trochu krému a obrázek tam dám až v pátek dopoledne, aby měla kačka překvapení, budem slavit, jak dojde ze školky
jinak s vitamínama my to docela šidíme, dávám teda Marťánky, ale jen tak občas, když si vzpomeneme, ale jen Kačce, ta moc nebaští ovoce a zeleninu, zato Barča ta má vitamínů dosti v čerstvém ovoci a zelenině, ta zblajzne absolutně všechno :grinning: už se začíná krmit sama lžičkou a někdy jí to docela jde, Kačku jsme dlouho krmili a do teď je to s jejím jezením děs a hrůza, tak musíme vést Barču víc k samostatnosti a ani není na takové mazlíkování jako u Kačky čas :wink:

@katulee dort bude obyč jen nějaký piškot a krém a na tom ten obrázek, nejsem žádná cukrářka :slight_smile: měla jsem už v plánu jeden z internetu celý čokoládový, ale Kačka mi včera řekla, že by chtěla Míša řezy, takže bude piškot a krém z Míša řezů, ona bude mít totiž od cukrářky pořádný dort v sobotu na další oslavě, to dojde můj taťka se ségřinou rodinou, v pátek u nás bude manžova část rodiny

o víkendu jsem byla s holkama u mamky v Brně, tak tam už proběhla jedna oslavička, tentokrát s kupovaným dortem :slight_smile: no máme to příbuzenstvo nějak roztahané, takže slavíme na etapy, docela jsem si odpočinula, nějak jsem potřebovala vypnout, trošku jsme prochodili obchody a v neděli bylo krásně, tak jsme se prošli městem, mám Brno moc ráda, chtěla jsem tam jít kdysi bydlet, ale chlap byl proti :unamused:

@katulee a Kači Barunka předvedla ukázkové vztekání před 2 týdny ve městě, byli jsme pěšky a v rossmannovi si vzala ten vozík, no a samozřejmě pak s ním chtěla ven, takže venku se válela vzteky po zemi, fakt úžasné, myslela jsem, že tomuto se moje děti vyhnou, ale skutek utek, jinak se už ale tak moc nevzteká, spíš mi vadí to bití a tahání za vlasy, tak přeju tobě i nám, aby to holky brzy přešlo :wink: tento týden máme nějak nacvakanej a příští asi dojee mamka, ale pak bysme zase mohly vyrazit ven nebo se sejít třeba u nás, už jsem vás fakt dlouho neviděla, jsem zvědavá na Niki jak ťapká :slight_smile:
18. led 2011 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@katulee jééé já ani nevěděla, že marťánky dělají pro tak malé děti v tekutém stavu :wink: no mně to říkala sestřenka, že se jaksi nedostávají vůbec do těla, že to hned vše jde ven :confounded: jinak na chování, kojení,.....už se moc moc těším :slight_smile: akorát na ten porod ne :frowning2: už jsem to včera řešili s tatinem večer před spaním, jsme vzpomínali, jaký to bylo hrozný u Ladíka a že to ještě jednou zažijeme :pensive: no hold se to musí vydržet a ještě jednou vytrpět :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teda u nás určo druhý a poslední :slight_smile:
18. led 2011 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jita18 Barborka je šikulka :slight_smile: Ladík jí taky sám od 15ti měsíců lžičkou :slight_smile: nějak se to musí naučit :slight_smile: a pohoda :grinning: tak držím pěsti ať v tom pěkně pokračuje bez problémů :slight_smile:
18. led 2011 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jita18 taky jedeme do Brna v sobotu k tetce do neděle a kvůli Ladíčkovi teda vláčkem :grinning: to bude velký zážitek :slight_smile: delší trasa :grinning:
18. led 2011 v 17:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile:
budííííííííííííček :slight_smile:
19. led 2011 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
teď už dobré odpoledne :slight_smile: malá spí, tak je chvilku klid :slight_smile:

@many my jsme byly s holkama už 2x vlakem v Brně a bylo to fajn, jeli jsme přímákem z Červenky, 2 hodinky cesty a to bylo tak akorát, i když teda ta první jízda před rokem byla úplně v pohodě, páč Barunka to ještě celé proležela v korbičce a druhý cesta byla na podzim, to už ji zajímalo koukat se z okna a když tak si prošla kupéčko a tešně před Červenkou už se začínala docela ozývat :grinning: tak přejem šťastnou cestu! :wink:
19. led 2011 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jita18 jééé přes Červenku , to mě nenapadlo, ale v neděli a v sobotu nám na Červenku nic asi nepojede ne :confounded: juknu na idos :slight_smile: právě v Olmiku budeme 2 hoďky čekat, tak budeme muset někam sednout, na zpátek naštěstí ne, no zkusím juknout na tu Červenku :wink:
19. led 2011 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

vlacek je u nas taky obliben a samozrejme jeste tramvaj, ale uz to bude zas nejakych par mesicu, co jsme jim nekam jeli :sweat_smile: pro kluky je akorat vzdalenost Olomouc, pak uz se nudi :wink:
JItus, mne se Samous valel po zemi v Olomouci v Tescu a v Unicove mi pred vanocemi oba zdrhli a ja je uz celkem zoufala honila, no jeste, ze se drzeli pri sobe :sweat_smile:

K vitaminum, urcite neni od veci ted pres zimu nejake davat, my to stridame, cem=m, martanky... ale urcite si netroufnu rict, ze jsou jedny nebo druhe nejak moc lepsi nebo kvalitnejsi, u nas je Walmark urcite jednicka, multi tabs taky dela dobra firma, tvrdit, ze jedny jsou blbe a druhe ne jsou vetsinou famy a hlouposti, zadne z tehle vitaminu nejsou registrovane jako leky, ale jako doplnky stravy, takze ucinnost vam u nich nikdo nezaruci. Nejlepe se do tela vitaminy dostanou z potravy. :slight_smile:

A doufam, ze ses zas nekdy nekde zcuknem :wink:
papapa
19. led 2011 ve 20:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky....tak už se nám zase vrátila ta protivná rýma,ale Nicoli to má tak děsný....od 12 jsme nespali,usnula akorát v polosedě na klíně,protože to se jí asi líp dýchalo,zase má ty hleny v krku a ty ji dusí. Hned po svátcích jsme s tím byly u doktorky a už to má zas...... :frowning2: .Tak jak jsem si lebedila do roku,že nebyla nemocná,tak teď teda to dohání asi.

Maminky mějte pěkný den!
20. led 2011 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
tak máme po oslavách a Barča dnes začala trochu soplit

@many jak bylo v Brně? nás vždycky na Červenku někdo hodí a pak pro nás dojede, jo a teď k narozkám jsem koupila Kačce vitamíny cem-m, jsou teda hello kitty, ale jsou gumové a může se po nich ujíst :slight_smile: ale má smůlu, může jen 2 denně :grinning:

@katulee jak je Nicolce? já jen doufám, že se to Barče nerozjede a nechytí to i Kačka, celou zimu se holky celkem drží

tady ještě pár fotek z oslav a slíbený dort s jedlým papírem s Mickeym, je to fakt super jednoduché a vypadá to moc pěkně, Kačka byla překvapená, protože korpus a krém viděla jak dělám, papír a ozdoby jsem tam dala až dopolene před oslavou
25. led 2011 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jitus, opozdene Kacce gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ten dort vypadal paradne :slight_smile:
kluci se muzou vitaminu taky ujist a ani na to nemusim myslet, pripomenou se vzdycky sami :wink:

U nas to je ted uz jen s takovym mirnym kaslem, taky doufam, ze uz tu zimu nejak doklepem :wink:
25. led 2011 v 15:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek