Uničov a okolí, těhulky

Dobré ráno těhulky 🙂 tak jsem začala nové téma ať se máme kde scházet 😉 sice je tady toho dost,ale furt vás nemůžu vyhledat 😉
manyautor
26. led 2011
ahojky holky 🙂

@linn díky za info o těch vitamínech 😉

@jita18 taky přejeme vše nej nej nej.................hlavně to zdravíčko 🙂 tak a juknu na fotečky , jinak v Brně suprově, akorát to bylo krátký, chtělo by to na dýl 😉
manyautor
26. led 2011
pár foteček 🙂 jinak cesta super, akorát vedra pořádný ve vlacích, takže jsme se museli pořádně oblíkat a vyslíkat 🙂 jeli jsme z Uničova, nenašla jsem dobrý spoj přes Červenku a pak řešit to auto,.... takže raději jsme jeli z Uničova, cesta v poho a utíkala, Ladík z toho byl nadšenej 🙂 a z tramvaje taky, ale Lukyn, ten v těch kodrcálkách šílel - naštěstí jen do Olomouce a pak v tramvaji v Brně, jsem myslela, že budu muset lehnout na zem, jak sebou šil :-S takže delší cestu tramvají už nechci zažít 😃 bylo mi z toho dost zle :-S
manyautor
26. led 2011
@jita18 pěkný fotečky 🙂 a dortíky taky 🙂
manyautor
26. led 2011
holky tak ať jste fit vy i dětičky, u nás zatím klid, ale mám taky stach, aby to brzo nepřišlo :-S řádí to všude a po ránu mě vždy pálí v krku :-S musím skočit koupit kloktadlo 🙂
jinak vitamínky, zatím kupuju ty multi tabs, on by mi ty marťánky,... co je gumový nejedl, on takový kokynka nechce papat 😃 bojí se to dát do pusy 😃 ale tak díky za to, že 😃 jako medvídky, jojo bonbony,.... nedá prostě do pusy 😃 jen si s tím hraje v ruce 😃
ty multi tabs hned rozkouše a dávám mu to vlastně po obědě, dává se jedna denně, takže si pamatuje, že vždy po obídku dostane vitamínek 🙂
no jinak já už mám 7 kilo navíc 🙂 a zase mi hodně tvrdne bříško, tak mám strach z další kontroly co mi zase řekne 😞 no doufám, že vše bude ok :-S
tak jsem se rozepsala a už končím 🙂
jita18
26. led 2011
ahoj holky 🙂
moc děkuju za Kačenku k přání k narozkám, letí to neuvěřitelně, příští rok už kupujem tašku do školy 🙂

@many ty brďo to je dobrý, že Ladík nejí gumový bonbony, to máš fajn a marťánci gumoví nejsou, vypadají jako lipo a mají tvar marťana a tuším, že se cucají 😉 a ty mamino odpočívej co to dá, ale to se s prckem doma lehce řekne, co?! 🙂 , fotečky pěkný a s tou cestou, to se hned pozná rozdíl mezi klukama a holkama, přeci jen to ty kluky asi více bere 😉

Barča pořád soplí a Kačka se zatím drží
manyautor
27. led 2011
ahojky holky 🙂

@jita18 aha, já slyšela, že jsou Marťánci gumoví, tak je koupím až dobereme Multi tabs 😉 jinak teda držíme pěstičky ať Kačenka odolává a Barunce ať je brzo hej 🙂 my zatím odoláváme, ale všichni kolem nás jsou marod :-S tak snad odoláme dál,
no nechte si dařit, půjdu udělat nádobíčko a budu celý den ležet 🙂 pááááá
manyautor
4. únor 2011
ahojky holky, jen narychlovku nakukuju a napíšu zprávu a mizím, nechte si moc moc dařit a pěkný víkend, jak bude čásek tak juknu
jinak testy na cukrovku jsem dnes zvládla a nevyhodila hned jak jsem měla návaly, tak jsem si lehla a skoro hoďku ležela na lavce a to jsem asi udělala dobře, příšla tam po mně i kámoška, co čeká jako já a nevěděly jsme o sobě takže jsme ležely naproti sobě na lavkách a plkaly ,tak v pondělí budou výsledky a budou volat jen v případě špatný , takže doufám, že volat nebudou a na kontrole dobrý akorát jsem dostala zase injekční dávku hořčíku a mám jich brát raději 8 denně tak to je nááášup, ale raději, ať je klid než rodit dřív,....
tak a mizím, páááááááááá
manyautor
5. únor 2011
😉 😉 😉 😉 😉
linn
6. únor 2011
Ahojky,
Miso, to je dobre, ze jsi to prezila 😉 a vyledky budou urcite ok.
My jsme byli ted pres vikend na horach a lyzoval i Sebik x-)
manyautor
9. únor 2011
😉 😉 😉 😉
manyautor
9. únor 2011
@linn ahojky 🙂 no neozvali se, tak je to určo ok 🙂 jééé vy jste měli menší dovolenku 🙂 a kde jste byli 😉 kluci jsou šikulky 🙂 co mají kluci za lyžičky 😉 furt od někoho zjišťuju ať vím, jaký Ladíkovi pořídit, ale letos už asi ne, necháme to na příští rok 🙂 letos nikam nepojedeme nakonec asi
manyautor
11. únor 2011
ahojky holky 🙂 tééda tady to vázne a ještě není ani jaro 😃
jinak do albíčka jsem přidala další fotečku jak rosteme 😃
a co ty čtvrtky na té haškárně 😉
@linn co tam sebou, přezůvky i pro mamču ??? ....................... kdyby jsme razili 😉
manyautor
11. únor 2011
nikam sním nechodím a asi bysme měli vyrazit :-S ať si zvyká
linn
11. únor 2011
Miso, pro maleho urcite prezuvky, ty si vzit muzes, ale na vetsi casti je koberec. Kluci maji uz normalni lyze s botama a vazanim, Samovi jsme ted kupovali carvingove 😉
manyautor
20. únor 2011
ahojky holky 🙂
manyautor
20. únor 2011
@linn díky 😉 jinak jsem potkala v pátek Lucku, po delší době jsme na sebe narazili i s dětma 🙂 a říkala, že chodívá v pondělí, tak už bych se měla konečně taky někdy přidat :-S jsem v tom jaksi neschopná 🙂 už jsem se nahlodala, že bysme v pondělí vyrazili, ale něco se o nás už pokouší, v pátek už Ladík začínal chytat trošku rýmu a dnes už trošku pokašlával, tak snad to podchytíme a nic se nerozjede a mě ráno pálilo v krku :-S takže moc ven nepůjdeme, ať jsme fit 🙂
manyautor
20. únor 2011
a co vy holky jak se daří,.............. 😉 no snad dobře 🙂 ať už je jaro 😃
cipin
20. únor 2011
Ahoj holky, taky zase nakukuju🙂

Míša se nám pěkně kulatí, ale kdybych to nevěděla, tak bych si toho bříška snad ani nevšimla...

V sobotu jsme Jolči od našich dovezli kočárek po mě, tak už se těším, jak bude drandit po Uničově a upřímně se děsím toho, že to dopadne tak, že budu místo jednoho kočáru tlačit ve finále oba dva a to ještě nepočítám to, jak to všechno vytáhnu z a do druhého patra :-p 😃
manyautor
21. únor 2011
@cipin ahojky 🙂 tak držímě pěstičky ať Jolanka kočárek nedá z ruk 😉 jinak s tím bříškem to je fakt, dost lidí to nepoznalo 🙂 ale když se vysleču, tak je to už dost vidět a taky už mám 10 kilo nahoře, jsem se dnes vážila 😉 :-S doufám,že ale na 23 už nedojdu 😞 😉
manyautor
21. únor 2011
no jinak rýmujeme s Ladíkem , tak snad to podchytíme zavčasu a nic se nerozjede a budeme brzo fit 😉
manyautor
25. únor 2011
😉 😉 😉 😉
manyautor
28. únor 2011
😉 😉 😉
manyautor
7. bře 2011
tééééééda tady to ale vázne a to ještě není ani jaro 😉 🙂
holky mně už se to krátí 🙂 a ani jsem neměla čas vám napsat, jak jsem dopadla u paní doktorky,................ Lukášek je v pořádku a už má přes 1,5 kg 🙂 ale problém je v tom, že už se hodně tlačí hlavičkou dolů 😞 jen paní doktorka do mě hrábla, tak se lekla a pak až ultrazvuk jí uklidnil a mě teda taky, že se neotvírám,.... ale fakt musím co nejvíc ležet a za 14 dní mě chce vidět pro jistotu :-S tak doufám, že Lukynek u mě vydrží co nejdýl a kéž by teda až do května, takže hodně ležím, ale nebaví mě to :-S kdybych měla aspoň noťásek 🙂
jinak jsem ráda, že jsem teda vyprala , vyžehlila, ........... dřív a teď nenevrím, že to třeba nestihnu ......
už potřebuju fakt jen pár věcí dokoupit do porodnice a jsem připravená 🙂 fakt mi to druhý těhotenství tak rychle utíká 🙂 že se nenadějeme a už budeme doma chovat další 🙂
a co vy, jak se daří,.............. 😉 snad se tu třeba některá z vás ukáže a písne 🙂
jdu si lehnout 🙂 mějte se pěkně a zase sem juknu 😉
jita18
9. bře 2011
ahoj holky 🙂
Barča už je zase nemocná, na začátku února měla antibiotika a včera dostala další 😞 takže zase sedíme doma a venku je dnes tak pěkně, chjo 😞

@many jak se vede? ale teda utíká ti to! 🙂 tak hezky odpočívej, ať Lukáška dopečeš co nejvíc 😉

@cipin já byla v sobotu s oběma holkama a jejich kočárkama 🙂 ze začátku pohoda, ale po půlhodince Barunka samozřejmě chtěla ten větší kočárek Kačenky, takže Barča táhla velkej kočár, Kačka nafouknutá a já nesla malej golfáček 🙂

jinak už tady asi dlouho nebudu, s holkama z mojí domovské diskuze odcházíme pryč, takže si asi smáznu profil
linn
9. bře 2011
Ahoj holky,

@many teda tobe to opravdu utika, setri se co nejvic, at Lukasek vydrzi co nejdele x-)

@jita18 Barce preji brzke uzdraveni, ja jsem byla ted s klukamam taky doma, prvni Sam a ted Sebik zrejme rotaviry, SEbik je priserne umrceny a uz nechce piskoty ani rohliky videt :-N

manyautor
10. bře 2011
ahojky holky 🙂 díky moc a doufám, že Lukášek vydrží až do května pěkně u mě 🙂 jinak dostane pak za uši, jestli půjde ven dřív 😉 no na kontrolu jdu příští pátek, tak jsem zvědavá , co my zase řekne :-S ale doufám, že samé dobré zprávy, snažím se co nejvíc ležet, tak snad to bude dobrý, ale už mám raději skoro vše zbalený a dnes si skočím do rosmanu raději pro plínky 1, kdyby se haluz narodil dřív :-S mám koupený 2,tak aby mu nebyly velký 😞 ale snad ty 1 užiju taky až v květnu 🙂 musím 🙂
jinak Ladík se furt drží, musím zaťukat, nedávno měl rýmu, ale tak den , dva a byl konec a to samý s kuckáním, nešli jsme ani na krok, dala jsem mu olynth do nosánku a jitrocelový sirup, jsme to jaksi podchytili, ťuk musím zaklepat 🙂 ale za to já, chrchlu a smrkám dodnes, tak snad to už přejde 🙂 už je to dva týdny určo :-S ale hlavně, že mě nebolí v krku,..... 🙂
@jita18 Barunka ať je brzo zdravá, kočenka 🙂
@linn Sebíkovi ať je taky už dobře 🙂 no u ségry to řádilo nějak před týdnem, průjmovali dětičky a zvraceli 😞 to je hnus u tak malých dětí, i dospělí je z toho hotovej, že 😞 natože malý dítě 😞
katulee
12. bře 2011
Ahoj holky 🙂
Míšo tobě už se to teda krátí,fakt to uteklo a hodně odpočívej ať je všechno jak má být 🙂
Jituš to je jako u nás,Nicolka teda nemá antibiotika,ale rýma,kašel od Vánoc pořád dokola.A jaktože si budeš mazat profil?
Lindi ať je chlapečkům co nejdřív dobře! 🙂
manyautor
17. bře 2011
ahojky holky 🙂
@katulee jo,jo hrozně to utíká 🙂 zítra jdu ráno na kontrolu, tak jsem zvědavá, co mi řekne,.................
teda počásko se pohoršilo, ale tak jaro, že :-S snad brzo přestane pršet a bude zase tepleji 🙂

co dětičky, snad jsou už fit, bobánci 😉
manyautor
24. bře 2011
😉 😉 😉 😉 😉
manyautor
29. bře 2011
ahojky holky 🙂 tak to vypadá, že už sem chodím pomalu jen já 😃
venku už začíná být konečně suprově co 😉 a já se přiznám, že ležení poslední dva týdny trošku flákám 😃 snad to ve čtvrtek bude dobrý v poradně 🙂 čekají mě už první ozvy 🙂 .................tak se těším, no jinak se mi to už pěkně krátí 🙂 a nemůžu se dočkat 🙂 akorát z toho porodu začínám mít trošku strach, ale zvládla jsem první tak zvládnu i druhý 😃 au au au 😃

Začni psát odpověď...

Odešli