• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
ahojky holky :slight_smile:

@linn díky za info o těch vitamínech :wink:

@jita18 taky přejeme vše nej nej nej.................hlavně to zdravíčko :slight_smile: tak a juknu na fotečky , jinak v Brně suprově, akorát to bylo krátký, chtělo by to na dýl :wink:
26. led 2011 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pár foteček :slight_smile: jinak cesta super, akorát vedra pořádný ve vlacích, takže jsme se museli pořádně oblíkat a vyslíkat :slight_smile: jeli jsme z Uničova, nenašla jsem dobrý spoj přes Červenku a pak řešit to auto,.... takže raději jsme jeli z Uničova, cesta v poho a utíkala, Ladík z toho byl nadšenej :slight_smile: a z tramvaje taky, ale Lukyn, ten v těch kodrcálkách šílel - naštěstí jen do Olomouce a pak v tramvaji v Brně, jsem myslela, že budu muset lehnout na zem, jak sebou šil :confounded: takže delší cestu tramvají už nechci zažít :grinning: bylo mi z toho dost zle :confounded:
26. led 2011 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jita18 pěkný fotečky :slight_smile: a dortíky taky :slight_smile:
26. led 2011 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky tak ať jste fit vy i dětičky, u nás zatím klid, ale mám taky stach, aby to brzo nepřišlo :confounded: řádí to všude a po ránu mě vždy pálí v krku :confounded: musím skočit koupit kloktadlo :slight_smile:
jinak vitamínky, zatím kupuju ty multi tabs, on by mi ty marťánky,... co je gumový nejedl, on takový kokynka nechce papat :grinning: bojí se to dát do pusy :grinning: ale tak díky za to, že :grinning: jako medvídky, jojo bonbony,.... nedá prostě do pusy :grinning: jen si s tím hraje v ruce :grinning:
ty multi tabs hned rozkouše a dávám mu to vlastně po obědě, dává se jedna denně, takže si pamatuje, že vždy po obídku dostane vitamínek :slight_smile:
no jinak já už mám 7 kilo navíc :slight_smile: a zase mi hodně tvrdne bříško, tak mám strach z další kontroly co mi zase řekne :frowning2: no doufám, že vše bude ok :confounded:
tak jsem se rozepsala a už končím :slight_smile:
26. led 2011 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
moc děkuju za Kačenku k přání k narozkám, letí to neuvěřitelně, příští rok už kupujem tašku do školy :slight_smile:

@many ty brďo to je dobrý, že Ladík nejí gumový bonbony, to máš fajn a marťánci gumoví nejsou, vypadají jako lipo a mají tvar marťana a tuším, že se cucají :wink: a ty mamino odpočívej co to dá, ale to se s prckem doma lehce řekne, co?! :slight_smile: , fotečky pěkný a s tou cestou, to se hned pozná rozdíl mezi klukama a holkama, přeci jen to ty kluky asi více bere :wink:

Barča pořád soplí a Kačka se zatím drží
26. led 2011 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

@jita18 aha, já slyšela, že jsou Marťánci gumoví, tak je koupím až dobereme Multi tabs :wink: jinak teda držíme pěstičky ať Kačenka odolává a Barunce ať je brzo hej :slight_smile: my zatím odoláváme, ale všichni kolem nás jsou marod :confounded: tak snad odoláme dál,
no nechte si dařit, půjdu udělat nádobíčko a budu celý den ležet :slight_smile: pááááá
27. led 2011 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky, jen narychlovku nakukuju a napíšu zprávu a mizím, nechte si moc moc dařit a pěkný víkend, jak bude čásek tak juknu
jinak testy na cukrovku jsem dnes zvládla a nevyhodila hned jak jsem měla návaly, tak jsem si lehla a skoro hoďku ležela na lavce a to jsem asi udělala dobře, příšla tam po mně i kámoška, co čeká jako já a nevěděly jsme o sobě takže jsme ležely naproti sobě na lavkách a plkaly ,tak v pondělí budou výsledky a budou volat jen v případě špatný , takže doufám, že volat nebudou a na kontrole dobrý akorát jsem dostala zase injekční dávku hořčíku a mám jich brát raději 8 denně tak to je nááášup, ale raději, ať je klid než rodit dřív,....
tak a mizím, páááááááááá
4. únor 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
5. únor 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Miso, to je dobre, ze jsi to prezila :wink: a vyledky budou urcite ok.
My jsme byli ted pres vikend na horach a lyzoval i Sebik :dizzy_face:
6. únor 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: :wink: :wink: :wink:
9. únor 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@linn ahojky :slight_smile: no neozvali se, tak je to určo ok :slight_smile: jééé vy jste měli menší dovolenku :slight_smile: a kde jste byli :wink: kluci jsou šikulky :slight_smile: co mají kluci za lyžičky :wink: furt od někoho zjišťuju ať vím, jaký Ladíkovi pořídit, ale letos už asi ne, necháme to na příští rok :slight_smile: letos nikam nepojedeme nakonec asi
9. únor 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: tééda tady to vázne a ještě není ani jaro :grinning:
jinak do albíčka jsem přidala další fotečku jak rosteme :grinning:
a co ty čtvrtky na té haškárně :wink:
@linn co tam sebou, přezůvky i pro mamču ??? ....................... kdyby jsme razili :wink:
11. únor 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikam sním nechodím a asi bysme měli vyrazit :confounded: ať si zvyká
11. únor 2011 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miso, pro maleho urcite prezuvky, ty si vzit muzes, ale na vetsi casti je koberec. Kluci maji uz normalni lyze s botama a vazanim, Samovi jsme ted kupovali carvingove :wink:
11. únor 2011 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
20. únor 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@linn díky :wink: jinak jsem potkala v pátek Lucku, po delší době jsme na sebe narazili i s dětma :slight_smile: a říkala, že chodívá v pondělí, tak už bych se měla konečně taky někdy přidat :confounded: jsem v tom jaksi neschopná :slight_smile: už jsem se nahlodala, že bysme v pondělí vyrazili, ale něco se o nás už pokouší, v pátek už Ladík začínal chytat trošku rýmu a dnes už trošku pokašlával, tak snad to podchytíme a nic se nerozjede a mě ráno pálilo v krku :confounded: takže moc ven nepůjdeme, ať jsme fit :slight_smile:
20. únor 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co vy holky jak se daří,.............. :wink: no snad dobře :slight_smile: ať už je jaro :grinning:
20. únor 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky zase nakukuju:slight_smile:

Míša se nám pěkně kulatí, ale kdybych to nevěděla, tak bych si toho bříška snad ani nevšimla...

V sobotu jsme Jolči od našich dovezli kočárek po mě, tak už se těším, jak bude drandit po Uničově a upřímně se děsím toho, že to dopadne tak, že budu místo jednoho kočáru tlačit ve finále oba dva a to ještě nepočítám to, jak to všechno vytáhnu z a do druhého patra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. únor 2011 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cipin ahojky :slight_smile: tak držímě pěstičky ať Jolanka kočárek nedá z ruk :wink: jinak s tím bříškem to je fakt, dost lidí to nepoznalo :slight_smile: ale když se vysleču, tak je to už dost vidět a taky už mám 10 kilo nahoře, jsem se dnes vážila :wink: :confounded: doufám,že ale na 23 už nedojdu :frowning2: :wink:
21. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jinak rýmujeme s Ladíkem , tak snad to podchytíme zavčasu a nic se nerozjede a budeme brzo fit :wink:
21. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: :wink: :wink: :wink:
25. únor 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: :wink: :wink:
28. únor 2011 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tééééééda tady to ale vázne a to ještě není ani jaro :wink: :slight_smile:
holky mně už se to krátí :slight_smile: a ani jsem neměla čas vám napsat, jak jsem dopadla u paní doktorky,................ Lukášek je v pořádku a už má přes 1,5 kg :slight_smile: ale problém je v tom, že už se hodně tlačí hlavičkou dolů :frowning2: jen paní doktorka do mě hrábla, tak se lekla a pak až ultrazvuk jí uklidnil a mě teda taky, že se neotvírám,.... ale fakt musím co nejvíc ležet a za 14 dní mě chce vidět pro jistotu :confounded: tak doufám, že Lukynek u mě vydrží co nejdýl a kéž by teda až do května, takže hodně ležím, ale nebaví mě to :confounded: kdybych měla aspoň noťásek :slight_smile:
jinak jsem ráda, že jsem teda vyprala , vyžehlila, ........... dřív a teď nenevrím, že to třeba nestihnu ......
už potřebuju fakt jen pár věcí dokoupit do porodnice a jsem připravená :slight_smile: fakt mi to druhý těhotenství tak rychle utíká :slight_smile: že se nenadějeme a už budeme doma chovat další :slight_smile:
a co vy, jak se daří,.............. :wink: snad se tu třeba některá z vás ukáže a písne :slight_smile:
jdu si lehnout :slight_smile: mějte se pěkně a zase sem juknu :wink:
7. bře 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
Barča už je zase nemocná, na začátku února měla antibiotika a včera dostala další :frowning2: takže zase sedíme doma a venku je dnes tak pěkně, chjo :frowning2:

@many jak se vede? ale teda utíká ti to! :slight_smile: tak hezky odpočívej, ať Lukáška dopečeš co nejvíc :wink:

@cipin já byla v sobotu s oběma holkama a jejich kočárkama :slight_smile: ze začátku pohoda, ale po půlhodince Barunka samozřejmě chtěla ten větší kočárek Kačenky, takže Barča táhla velkej kočár, Kačka nafouknutá a já nesla malej golfáček :slight_smile:

jinak už tady asi dlouho nebudu, s holkama z mojí domovské diskuze odcházíme pryč, takže si asi smáznu profil
9. bře 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

@many teda tobe to opravdu utika, setri se co nejvic, at Lukasek vydrzi co nejdele :dizzy_face:

@jita18 Barce preji brzke uzdraveni, ja jsem byla ted s klukamam taky doma, prvni Sam a ted Sebik zrejme rotaviry, SEbik je priserne umrceny a uz nechce piskoty ani rohliky videt :sweat_smile:

9. bře 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: díky moc a doufám, že Lukášek vydrží až do května pěkně u mě :slight_smile: jinak dostane pak za uši, jestli půjde ven dřív :wink: no na kontrolu jdu příští pátek, tak jsem zvědavá , co my zase řekne :confounded: ale doufám, že samé dobré zprávy, snažím se co nejvíc ležet, tak snad to bude dobrý, ale už mám raději skoro vše zbalený a dnes si skočím do rosmanu raději pro plínky 1, kdyby se haluz narodil dřív :confounded: mám koupený 2,tak aby mu nebyly velký :frowning2: ale snad ty 1 užiju taky až v květnu :slight_smile: musím :slight_smile:
jinak Ladík se furt drží, musím zaťukat, nedávno měl rýmu, ale tak den , dva a byl konec a to samý s kuckáním, nešli jsme ani na krok, dala jsem mu olynth do nosánku a jitrocelový sirup, jsme to jaksi podchytili, ťuk musím zaklepat :slight_smile: ale za to já, chrchlu a smrkám dodnes, tak snad to už přejde :slight_smile: už je to dva týdny určo :confounded: ale hlavně, že mě nebolí v krku,..... :slight_smile:
@jita18 Barunka ať je brzo zdravá, kočenka :slight_smile:
@linn Sebíkovi ať je taky už dobře :slight_smile: no u ségry to řádilo nějak před týdnem, průjmovali dětičky a zvraceli :frowning2: to je hnus u tak malých dětí, i dospělí je z toho hotovej, že :frowning2: natože malý dítě :frowning2:
10. bře 2011 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Míšo tobě už se to teda krátí,fakt to uteklo a hodně odpočívej ať je všechno jak má být :slight_smile:
Jituš to je jako u nás,Nicolka teda nemá antibiotika,ale rýma,kašel od Vánoc pořád dokola.A jaktože si budeš mazat profil?
Lindi ať je chlapečkům co nejdřív dobře! :slight_smile:
12. bře 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katulee jo,jo hrozně to utíká :slight_smile: zítra jdu ráno na kontrolu, tak jsem zvědavá, co mi řekne,.................
teda počásko se pohoršilo, ale tak jaro, že :confounded: snad brzo přestane pršet a bude zase tepleji :slight_smile:

co dětičky, snad jsou už fit, bobánci :wink:
17. bře 2011 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
24. bře 2011 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: tak to vypadá, že už sem chodím pomalu jen já :grinning:
venku už začíná být konečně suprově co :wink: a já se přiznám, že ležení poslední dva týdny trošku flákám :grinning: snad to ve čtvrtek bude dobrý v poradně :slight_smile: čekají mě už první ozvy :slight_smile: .................tak se těším, no jinak se mi to už pěkně krátí :slight_smile: a nemůžu se dočkat :slight_smile: akorát z toho porodu začínám mít trošku strach, ale zvládla jsem první tak zvládnu i druhý :grinning: au au au :grinning:
29. bře 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek