Uničov a okolí, těhulky

Dobré ráno těhulky 🙂 tak jsem začala nové téma ať se máme kde scházet 😉 sice je tady toho dost,ale furt vás nemůžu vyhledat 😉
linn
29. bře 2011
@many ahojky, Miso, teda ted hledim na tvuj profil 35.tt, to to teda pekne uteklo, moc drzim pesti, at je vse ok 🙂
ja jsem byla minuly tyden se Samem na lyzich, uz mu to celkem jde 🙂 za to ted je nachlazeny a mam oba doma :-|
manyautor
31. bře 2011

@linn ahojky 🙂 jo,jo uteklo to jako voda 🙂 dnes mě čeká poradna, tak pak písnu zase, jak jsme dopadli 🙂 dnes budou první ozvy 🙂 tak se těším na poslech 😃 a odpoledne nás čeká celou rodinku zubař 😃 perný den 😃
teda Sam je fakt šikulka 🙂 no příští rok musíme Ladíkovi lyže pořídit a začít učit 😉 určo na ten týden někam pojedeme 🙂 a s Lukyšem budu řádit na saních 😃 a pak bych se do toho měla dát i já 🙂 na lyžáku jsem byla 2x ale nejde mi to :-S ale už kvůli dětem bych se chtěla víc naučit, ať pak nejezdí jen kluci a mama tam nesedí 😃
a jinak ať se toho nachlazení Samík rychle zbaví a nerozjede se to v nemoc a ať to taky nechytne i bráška a zbytek rodiny ...
to počasí je teď už super, že 🙂 sice hlásí deště, ale tak snad bude pak rychle po nich,...........
tak zatím pááá a pak písnu
micinka22
4. dub 2011
Ahoj holky, neměli byste někdo zájem o kupon do Junge na 2X90 minut hraní, 2X palačinka Černoška,2X nápoj Jupík, a 1X esspreso - může se použít na 2 návštěvy nebo najednou. cena 150kč. platí do 15.4 .. mám 2 ks.
kdyby jste měly zájem napište IP...
manyautor
4. dub 2011
ahojky holky 🙂
@micinka22 já ani nevím kde to je 🙂 asi v Olmiku, že ?

holky na kontrole dobrý, ozvy,..... v pořádku a slyšela jsem názor aspoň i jiné doktorky, no ten samý, že asi bude venku dřív, ptala jsem se, jestli do května vydrží a paní doktorka se smála, že tak do konce dubna možná, tak uvidíme, ale mohl by aspoň do 1.5 vydržet 😃
no ve čtvrtek mám zase poradnu, tak uvidíme 🙂 abych nakonec nepřenášela 😉
a co vy, jak se daří,............... 😉 😉
micinka22
4. dub 2011
@many ano u Globusu .-)
manyautor
4. dub 2011
@micinka22 týý jo, tak to tam někdy jukneme asi 😉
cipin
6. dub 2011
Jen v rychlosti nakukuju - to jsem chtěla jít dnes brzo spát😞
@permonik7 tak už bydlíte v novém?
@many Ty už to máš teda za pár, držíme pěsti, ať je vše OK a malý to do toho května vydrží🙂
manyautor
7. dub 2011
@cipin díky 🙂 no dnes v poradně vše ok a už jsem na prst otevřená 🙂 tak druhý porod snad bude rychlejší 🙂
manyautor
10. dub 2011
😉 😉 😉 😉
katulee
12. dub 2011
Ahoj holky,Míšo tak tebe už to co nevidět čeká,úplně závidím 😃
Jinak všechny zdravíme 🙂
manyautor
18. dub 2011
ahojky holky 🙂

@katulee jojo uteklo to , minulý týden jsem musela i z poradny do porodnice na vyšetření, ale naštěstí vše dopadlo ok, už jsme se báli, že si mě tam nechají,....... ale jen ať si tam Lukášek ještě chvíli pobude 😃 no už má 3 kg chlapák 🙂 a už si mě rovnou převzali, takže budu jezdit už tam, jinak jsem furt na prst otevřená a tlačí se dolů, tak jsme zvědavá, kdy to příjde 🙂
cipin
21. dub 2011
Míšo, držíme pěsti do finiše🙂
manyautor
23. dub 2011
ahojky holky, tak vám jdu napsat můj včerejší zážitek ráno jsem razila se sestrou a Ladíčkem na procházku a zákon schválnosti, spadla jsem ale tak dobře, že jen na kolena a na ruky, na břicho nee, tak že jsem k doktorovi nešla a jen si doma lehla a sledovala pohyby a dobrý, ale asi jsem si pěkně vyvrtla nebo obrazila kotník, uvidí se za 10 dní za pár hodin to bolelo tak, že jsem bolestí šílela a tak potok slz menší vybrečela no hnus, takže jsem valili po 17.00 na pohotovost a nohu mám v dlaze, je to síla, nemůžu vůbec nic dělat vše dělá tatin a já mám co dělat abych se dostala na záchod chodím o berlích, na tu nohu nemůžu šlápnout a ta druhá, hubeňoučká nemá moc sil, takže jdu na záchod a už mě bolí fest a ruce z těch berel to samý bodl by teda vozík no síla, takže asi dlouho nevylezu ani na krok, do schodů - do druhýho patra mě tatin musel nést v náručí, tak si dal................. no holky hnus, včera to bolelo jak čert, dnes už klid, musím hodně ležet a dávat obklady, tak proto za váma nakukuju a hned pomizím dát nohu nahoru, kdyby začala otýkat, tak by tam neměla ani místo no dlahu mi mají sundavat až 2.5 a pak se uvidí, rentgen - prý doktor - to si na triko nevezmu, záleží na vás, tak jsem mu řekla, že já teda taky ne, že mám tak 2 týdny do porodu a může to být i dřív, tak mám hrůzu, abych nerodila ještě s dlahou no zákon schválnosti, chodím jak slimák a ještě blbě šlápnu, ale bylo to tak , že sestra kupovala svýmu miláčkovi přání a hrozně spěchala, abych se podívala a to byla rychlost, strčila mi to před oči a já byla na zemi holky já celou cestu řvala a nevěděla, zda jet s malým nebo ne, ale hned doma, jak se hýbal,.... tak jsem si říkala, spadla jsem na kolena a nééé rychle, tak snad dobrý,...................... no tak jsem vám to tak nějak popsala a mizím zase se pokusím třeba později za váma juknout, nechte si dařit, pááááááááááááá
manyautor
23. dub 2011
holky zkopčila jsem to z jiné diskuze, ať to nemusím psát znovu, nechte si dařit, páááááááá
@cipin děkuju a snad nebudu rodit s dlahou 😞 takže at tam raději vydrží dýl ještě 😞
cipin
24. dub 2011
@many Míšo, teda Ty si užíváš, ať máš nohu brzo fit a Lukášek ještě počká, až budeš bez dlahy..
linn
24. dub 2011
@many Ahoj Miso, jej, to jsou komplikace, drzim pesti, at je noha brzo fit a muzete rodit x-)
permonik7
24. dub 2011
@many Teda Miši, ty si to vybíráš řádně. Budu držet pěsti ať se Lukášek ještě chvilku drží, než noha přestane bolet. Už se na něj těším x-)
katulee
27. dub 2011
Ahoj holky 🙂
Teda Míšo ty neumíš chodit 😃 ,hlavně ať jsi brzo v pořádku,teda rodit s dlahou,to by bylo asi pěkně blbý :-|
manyautor
29. dub 2011
ahojky nakukuju a mizím, musím mít pořád nohu nahoře, je ještě dost nateklá jsem šikovná, takže jsem po 6ti dnech dlahu zlomila a proč ???? Protože se to nedalo s břichem na jedné noze o berlích hrozně mě z toho bolelo břicho, ikdyž jsem šla jen kousek z obyváku na záchod, tak jsem trošku našlapovala na patu,................ a bylo to, včera jsem byla v poradně a dobrý, čípek středně zralý a cosi pro prst, prdlajs tam řeknou, není to jak u mé doktorky no, tak že asi fakt Lukynek počká na květen a jen a jen dobře, skrz to nohu, ve zdravotních potřebách neměli ortézu, tak čekám, že mi jí dnes PPL přiveze, zatím to mám jen stahlý a není to moc příjemný, chce to zpevnit no snad se tu už za váma ukážu častěji mějte se páááááááááááááááá
manyautor
29. dub 2011
zkopčila jsem, ať to nemusím psát znovu, zatím páááááááááá
manyautor
29. dub 2011
tak aspoň vás jsem dočetla 😉 moc jste toho tady nenapísaly 😃 už není čásek na net, jak je pěkně,...... že 🙂
holky díky moc , mějte se
cipin
2. kvě 2011
Míšo, tak jak to s Tebou vypadá? Držíme pěsti x-) x-) x-)
manyautor
3. kvě 2011
ahojky holky 🙂

@cipin no zatím 2v1 🙂 tak jsem moc ráda, že budu mít dalšího květňáčka 😃 že to Lukynek vydržel 🙂 a teď se drží zuby nehty 😃 propícháváme a prd 😃 😃 😃 ale nevadí, aspoň bude kousek od Ladíka 🙂 jinak nožka je lepší určo a zlomená nebude, můžu už na ní šlápnout 😉 sice nesmím, ale zkusila jsem 🙂 teď mám tu ortézu, tak je líp jak s dlahou 🙂 no akorát chodit nemůžu teda moc, tak je to doma na palici, teď je apsoň škaredě, tak mě to nemusí tak mrzet 🙂 ale Ladík se nudí,...... bobeš a začíná teda fest zlobit 😞 takový zlatý dítě to bylo 😞
tatinek ho šel včera nahlásit do školky, tak prý bude určo přijat, že splňujeme všechny podmínky 🙂 tak ho asi prostě fakt v září šoupnu a rovnou na celý den, si zvykne,.................. nechtěla jsem , ale asi to bude nejlepší :-S
katulee
9. kvě 2011
Holky Míša má Lukáška a je to pěkný chlapík 😃
cipin
12. kvě 2011
Kači a víš i něco víc? Písni, já nic nevím... 😉
linn
13. kvě 2011
Luci, mrkni k Mise na FB 🙂
cipin
19. kvě 2011
Jj, mě to pak taky napadlo:-)
manyautor
25. čer 2011
ahojky holky 🙂
manyautor
25. čer 2011
už jsem si myslela, že sem nikdo nechodí, teď jsem si řekla juknu a vidím, že chodíte 🙂
manyautor
25. čer 2011
holky daří se dobře 🙂 akorát nevím, možná jste slyšely, možná ne, tak jsme byli v nemocnici, Ladík sedl nechtěně Lukáškovi na hlavu, ale naštěstí ležel v polohovacím lehátku a to fest péruje,......... no byly to nervy, byli jsme v nemocnici na pozorování, dost nás vystrašili se zlomeninou,... pak se zjistilo, že to má od narození,...... takže vše ok, ale doufám, že už nic takovýho nikdy nezažiju a nebudu muset na dětský do nemocnice 😞 byly to teda nervy a strach veliký 😞
byla to fakt rychlost , když se to stalo a přitom jsme tam u něho byli všichni 3, no moment a Ladík špatně stoupl a sedl si ..................

Začni psát odpověď...

Odešli