• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
@many ahojky, Miso, teda ted hledim na tvuj profil 35.tt, to to teda pekne uteklo, moc drzim pesti, at je vse ok :slight_smile:
ja jsem byla minuly tyden se Samem na lyzich, uz mu to celkem jde :slight_smile: za to ted je nachlazeny a mam oba doma :unamused:
29. bře 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

@linn ahojky :slight_smile: jo,jo uteklo to jako voda :slight_smile: dnes mě čeká poradna, tak pak písnu zase, jak jsme dopadli :slight_smile: dnes budou první ozvy :slight_smile: tak se těším na poslech :grinning: a odpoledne nás čeká celou rodinku zubař :grinning: perný den :grinning:
teda Sam je fakt šikulka :slight_smile: no příští rok musíme Ladíkovi lyže pořídit a začít učit :wink: určo na ten týden někam pojedeme :slight_smile: a s Lukyšem budu řádit na saních :grinning: a pak bych se do toho měla dát i já :slight_smile: na lyžáku jsem byla 2x ale nejde mi to :confounded: ale už kvůli dětem bych se chtěla víc naučit, ať pak nejezdí jen kluci a mama tam nesedí :grinning:
a jinak ať se toho nachlazení Samík rychle zbaví a nerozjede se to v nemoc a ať to taky nechytne i bráška a zbytek rodiny ...
to počasí je teď už super, že :slight_smile: sice hlásí deště, ale tak snad bude pak rychle po nich,...........
tak zatím pááá a pak písnu
31. bře 2011 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, neměli byste někdo zájem o kupon do Junge na 2X90 minut hraní, 2X palačinka Černoška,2X nápoj Jupík, a 1X esspreso - může se použít na 2 návštěvy nebo najednou. cena 150kč. platí do 15.4 .. mám 2 ks.
kdyby jste měly zájem napište IP...
4. dub 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
@micinka22 já ani nevím kde to je :slight_smile: asi v Olmiku, že ?

holky na kontrole dobrý, ozvy,..... v pořádku a slyšela jsem názor aspoň i jiné doktorky, no ten samý, že asi bude venku dřív, ptala jsem se, jestli do května vydrží a paní doktorka se smála, že tak do konce dubna možná, tak uvidíme, ale mohl by aspoň do 1.5 vydržet :grinning:
no ve čtvrtek mám zase poradnu, tak uvidíme :slight_smile: abych nakonec nepřenášela :wink:
a co vy, jak se daří,............... :wink: :wink:
4. dub 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ano u Globusu .-)
4. dub 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@micinka22 týý jo, tak to tam někdy jukneme asi :wink:
4. dub 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen v rychlosti nakukuju - to jsem chtěla jít dnes brzo spát:frowning2:
@permonik7 tak už bydlíte v novém?
@many Ty už to máš teda za pár, držíme pěsti, ať je vše OK a malý to do toho května vydrží:slight_smile:
7. dub 2011 v 01:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cipin díky :slight_smile: no dnes v poradně vše ok a už jsem na prst otevřená :slight_smile: tak druhý porod snad bude rychlejší :slight_smile:
7. dub 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: :wink: :wink: :wink:
10. dub 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,Míšo tak tebe už to co nevidět čeká,úplně závidím :grinning:
Jinak všechny zdravíme :slight_smile:
12. dub 2011 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

@katulee jojo uteklo to , minulý týden jsem musela i z poradny do porodnice na vyšetření, ale naštěstí vše dopadlo ok, už jsme se báli, že si mě tam nechají,....... ale jen ať si tam Lukášek ještě chvíli pobude :grinning: no už má 3 kg chlapák :slight_smile: a už si mě rovnou převzali, takže budu jezdit už tam, jinak jsem furt na prst otevřená a tlačí se dolů, tak jsme zvědavá, kdy to příjde :slight_smile:
18. dub 2011 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, držíme pěsti do finiše:slight_smile:
21. dub 2011 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky, tak vám jdu napsat můj včerejší zážitek ráno jsem razila se sestrou a Ladíčkem na procházku a zákon schválnosti, spadla jsem ale tak dobře, že jen na kolena a na ruky, na břicho nee, tak že jsem k doktorovi nešla a jen si doma lehla a sledovala pohyby a dobrý, ale asi jsem si pěkně vyvrtla nebo obrazila kotník, uvidí se za 10 dní za pár hodin to bolelo tak, že jsem bolestí šílela a tak potok slz menší vybrečela no hnus, takže jsem valili po 17.00 na pohotovost a nohu mám v dlaze, je to síla, nemůžu vůbec nic dělat vše dělá tatin a já mám co dělat abych se dostala na záchod chodím o berlích, na tu nohu nemůžu šlápnout a ta druhá, hubeňoučká nemá moc sil, takže jdu na záchod a už mě bolí fest a ruce z těch berel to samý bodl by teda vozík no síla, takže asi dlouho nevylezu ani na krok, do schodů - do druhýho patra mě tatin musel nést v náručí, tak si dal................. no holky hnus, včera to bolelo jak čert, dnes už klid, musím hodně ležet a dávat obklady, tak proto za váma nakukuju a hned pomizím dát nohu nahoru, kdyby začala otýkat, tak by tam neměla ani místo no dlahu mi mají sundavat až 2.5 a pak se uvidí, rentgen - prý doktor - to si na triko nevezmu, záleží na vás, tak jsem mu řekla, že já teda taky ne, že mám tak 2 týdny do porodu a může to být i dřív, tak mám hrůzu, abych nerodila ještě s dlahou no zákon schválnosti, chodím jak slimák a ještě blbě šlápnu, ale bylo to tak , že sestra kupovala svýmu miláčkovi přání a hrozně spěchala, abych se podívala a to byla rychlost, strčila mi to před oči a já byla na zemi holky já celou cestu řvala a nevěděla, zda jet s malým nebo ne, ale hned doma, jak se hýbal,.... tak jsem si říkala, spadla jsem na kolena a nééé rychle, tak snad dobrý,...................... no tak jsem vám to tak nějak popsala a mizím zase se pokusím třeba později za váma juknout, nechte si dařit, pááááááááááááá
23. dub 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky zkopčila jsem to z jiné diskuze, ať to nemusím psát znovu, nechte si dařit, páááááááá
@cipin děkuju a snad nebudu rodit s dlahou :frowning2: takže at tam raději vydrží dýl ještě :frowning2:
23. dub 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Míšo, teda Ty si užíváš, ať máš nohu brzo fit a Lukášek ještě počká, až budeš bez dlahy..
24. dub 2011 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ahoj Miso, jej, to jsou komplikace, drzim pesti, at je noha brzo fit a muzete rodit :dizzy_face:
24. dub 2011 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Teda Miši, ty si to vybíráš řádně. Budu držet pěsti ať se Lukášek ještě chvilku drží, než noha přestane bolet. Už se na něj těším :dizzy_face:
25. dub 2011 v 01:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Teda Míšo ty neumíš chodit :grinning: ,hlavně ať jsi brzo v pořádku,teda rodit s dlahou,to by bylo asi pěkně blbý :unamused:
27. dub 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky nakukuju a mizím, musím mít pořád nohu nahoře, je ještě dost nateklá jsem šikovná, takže jsem po 6ti dnech dlahu zlomila a proč ???? Protože se to nedalo s břichem na jedné noze o berlích hrozně mě z toho bolelo břicho, ikdyž jsem šla jen kousek z obyváku na záchod, tak jsem trošku našlapovala na patu,................ a bylo to, včera jsem byla v poradně a dobrý, čípek středně zralý a cosi pro prst, prdlajs tam řeknou, není to jak u mé doktorky no, tak že asi fakt Lukynek počká na květen a jen a jen dobře, skrz to nohu, ve zdravotních potřebách neměli ortézu, tak čekám, že mi jí dnes PPL přiveze, zatím to mám jen stahlý a není to moc příjemný, chce to zpevnit no snad se tu už za váma ukážu častěji mějte se páááááááááááááááá
29. dub 2011 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zkopčila jsem, ať to nemusím psát znovu, zatím páááááááááá
29. dub 2011 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak aspoň vás jsem dočetla :wink: moc jste toho tady nenapísaly :grinning: už není čásek na net, jak je pěkně,...... že :slight_smile:
holky díky moc , mějte se
29. dub 2011 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo, tak jak to s Tebou vypadá? Držíme pěsti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. kvě 2011 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

@cipin no zatím 2v1 :slight_smile: tak jsem moc ráda, že budu mít dalšího květňáčka :grinning: že to Lukynek vydržel :slight_smile: a teď se drží zuby nehty :grinning: propícháváme a prd :grinning: :grinning: :grinning: ale nevadí, aspoň bude kousek od Ladíka :slight_smile: jinak nožka je lepší určo a zlomená nebude, můžu už na ní šlápnout :wink: sice nesmím, ale zkusila jsem :slight_smile: teď mám tu ortézu, tak je líp jak s dlahou :slight_smile: no akorát chodit nemůžu teda moc, tak je to doma na palici, teď je apsoň škaredě, tak mě to nemusí tak mrzet :slight_smile: ale Ladík se nudí,...... bobeš a začíná teda fest zlobit :frowning2: takový zlatý dítě to bylo :frowning2:
tatinek ho šel včera nahlásit do školky, tak prý bude určo přijat, že splňujeme všechny podmínky :slight_smile: tak ho asi prostě fakt v září šoupnu a rovnou na celý den, si zvykne,.................. nechtěla jsem , ale asi to bude nejlepší :confounded:
3. kvě 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Míša má Lukáška a je to pěkný chlapík :grinning:
9. kvě 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kači a víš i něco víc? Písni, já nic nevím... :wink:
12. kvě 2011 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Luci, mrkni k Mise na FB :slight_smile:
13. kvě 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jj, mě to pak taky napadlo:slight_smile:
19. kvě 2011 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
25. čer 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už jsem si myslela, že sem nikdo nechodí, teď jsem si řekla juknu a vidím, že chodíte :slight_smile:
25. čer 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky daří se dobře :slight_smile: akorát nevím, možná jste slyšely, možná ne, tak jsme byli v nemocnici, Ladík sedl nechtěně Lukáškovi na hlavu, ale naštěstí ležel v polohovacím lehátku a to fest péruje,......... no byly to nervy, byli jsme v nemocnici na pozorování, dost nás vystrašili se zlomeninou,... pak se zjistilo, že to má od narození,...... takže vše ok, ale doufám, že už nic takovýho nikdy nezažiju a nebudu muset na dětský do nemocnice :frowning2: byly to teda nervy a strach veliký :frowning2:
byla to fakt rychlost , když se to stalo a přitom jsme tam u něho byli všichni 3, no moment a Ladík špatně stoupl a sedl si ..................
25. čer 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek