• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
@many no ten Unex je jak školka...pořád se to tam točí :slight_smile:)) A máš to těžší v tom, že jednoho chlapáka máš na Unexu, druhýho ve školce a pak co s tím, když se ty bacily pořád bijou....A kam se máš s Lukáškem schovat, že?!...Já to mám zatím dobrý... Doma máme spoustu místa, takže Mišu zavřu do karantény do ložnice a já mám celý byt pro sebe :slight_smile:. Tak se s Lukýskem držte!!
7. lis 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
ahojky holky :slight_smile: téééda venku je krásně co :slight_smile:
8. lis 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko :slight_smile: kde jste kdo :wink:
pěkný víkend všem :slight_smile:
11. lis 2011 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many hezké ránko, jste ranní ptáčata???
11. lis 2011 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moscabianca no dnes jsme vstávali s tatínkem všichni :slight_smile: jsem kojila a Lukyškovi se nechtělo spát, tak jsme vstali a probudil se i Ladík, tak kluci čučí furt na pohádky a já gruntuju a odbíhám k počálu :grinning: a Lukášek, ten už si teda dal hoďku od 6 do 7, tak v 9 by měl jít zase, uvidíme :slight_smile: už to pomalu protahuje, tak možná si to nechá i na 10 :grinning: a jak se daří tobě :wink: co Nelinka, řádí hodně :wink: škytá hodně,...... :wink:
11. lis 2011 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moscabianca jééé a teď čtu, že se kočenka ještě neotočila, tak snad se otočí, má ještě nějaký čásek :grinning:
11. lis 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak aspoň Laďa neměl pocit, že zas vstává sám a musí do práce....To je asi nejhorší vstávání, když ten druhý ještě spí :slight_smile:. No a my se máme hezky.....včera první ozvy, silný zážitek, pak kontrola, tak jsem se ptala jak to teda je s tou naší žabkou...no a říkala, že čas ještě je.....mám ji podélně....asi se ji tam tak zalíbilo, tak uvidíme...poradila mi kočičí hřbet, tak budu cvičit. Já bych to ani neřešila, myslela jsem že ta no je ještě spousta času, ale byli jsme ve středu na předporodním kurzu a k nám mluvila sestra právě ohledně císaře, tak nás to překvapilo.no uvidíme....
11. lis 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moscabianca ty ozvy :slight_smile: to je náádhera no :slight_smile: a hlavně pohyby :slight_smile: jééé to už já nezažiju :frowning2: už jsme skončili :slight_smile: no snad se otočí a nebude potřeba císaře :frowning2: chodíš k Peterkové ?
11. lis 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moscabianca jinak to vstávání je u tatina hnus :grinning: chodí spát jako poslední a vstává jako první :grinning:
11. lis 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no včera to byl celkem mazec.....strááášně mě bolela hlava a tak to je nejlepší ticho...no ale ty ozvy, to byl takový humbuk....chvíli jsem nevěděla, zda to tam vydržím, ale pak jsem se začala soustředit jen na to srdíčko, jak berušce bije a to bylo nádherný!!! jj chodím k Peterkové....jsem s ní spokojená!!
11. lis 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@moscabianca taky k ní chodím, je super :slight_smile: jinak to tě teda pěkně bolela hlava :frowning2:
já mám teď úplný ticho, vytuhl i Ladíček v obyváku v křesle :grinning:
11. lis 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kočárek už máte doma ? I postýlku postavenou,..... ?
11. lis 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no to snad bylo po třetí co mě za těhu hlava bolela....takže jsem spokojená. Dřív to byl mazec....migrény jako kráva a hodně často...teď je to super!!!! jo, já mám taky ticho...ale tak u mě se není čemu divit...sama v celým baráku a zrovna jsem dožehlila...To ty si chvilku spočni, když jsou kluci v říši snů....to musí být chvilkový balzám, ten klid.... ale na druhou stranu není nad to, když je doma s dětma veselo!!! Já už se tak těším!!!!!!!!
11. lis 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@moscabianca no je to paráda, když oba zaráz spinkají :grinning:
11. lis 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
jinak já žehlila včera, tak mám dnes padla , zítra zapnu pračku párkrát a pozítří bude zase co žehlit :grinning: ty migrény to je hnus :frowning2: to mívala známá z práce, ta stím hodně šílela, ta chodila i na vyšetření i v tunelu byla a nic nenašli :-/ hrozně trpěla na bolesti hlavy, nevím jak teď, ale v těhu to taky měla naštěstí lepší, že se nemusela moc cpát práškama co na to brala :frowning2:
11. lis 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile: máme první zoubek :grinning: 1 vpravo dole :grinning:
12. lis 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moscabianca Já byla na císaři není to vůbec žádná hrůza,já to měla úplně v pohodě,ale kdyz by jsi chtěla třetí miminko tak myslím,že třetí císař už nedělají,pokud i po druhé by jsi šla....Ale tak nebo tak,hlavně,že dítko je zdravé... :slight_smile:
15. lis 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Jo paní doktorka je perfektní :slight_smile:
15. lis 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many vždyť se nedávno narodil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,mamka dostane na šaty :grinning:
15. lis 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
ahojky :slight_smile:
15. lis 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katulee jak se daří,......... :wink: Ladík už je konečně ve školce :slight_smile: zase na pár dní :grinning: ale kéž by nadýl :slight_smile:
15. lis 2011 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zase nakukuju:slight_smile:
@moscabianca já měla Jolču taky KP a u mě to právě císařem skončilo, tak držím pěsti, ať si to malá ještě rozmyslí. Měla jsem možnost vyzkoušet i klasický porod a ikdyž byl sakra dlouhej a ne zrovna pohodovej, tak bych šla raději znovu do něj než do císaře, blee :confounded:
@many Lukáška je teda kus chlapa a hlavně, že mu chutná :dizzy_face:
24. lis 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem byla týden bez netu...no mazec...:slight_smile: Teď nestíhám.... :grinning:
25. lis 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katulee děkuji...no já jsem z toho víc nervozní jak z normálního porodu, ale uvidíme...ještě máme čas....
25. lis 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cipin no já právě mám spíš než z toho "zákroku" strach z toho všeho po.....snad to proběhne vše dobře!! Jo a jak moc dopředu před TP tě brali??
25. lis 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moscabianca Na mě to přišlo samo,byla jsem objednaná tuším na 29.10. a přišlo to 24 v 23:00 a 25 byla na světě :slight_smile:
26. lis 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
tak mám chvilku času na net :slight_smile: Ladíka mám zase doma, takže nekočárkujeme teď ráno :confounded: zase má rýmu, ale jinak je v poho, takže možná ho pošlu od čtvrtka do školky, no uvidíme a taky v pátek tam mají Mikuláše, tak jestli to zase chudák propásne :frowning2: má smůlu , no uvidíme
jinak Lukyš v poho :slight_smile: derou se pomalu zoubky, tak je trošku mrčna navečer teda :grinning:jinak je hodnej .... no a už se moc moc těšíme na vááánoce :slight_smile: co vy :wink: už máte nakoupený,......................?
Nám toho ještě pár chybí, ale jinak toho máme už dost
29. lis 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. lis 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moscabianca týden před Tp - 39 + 0
@many Ladík si té školky moc neužije, tak snad bude už konečně fit
30. lis 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:

@cipin jo,jo, teď byl ve školce 14 dní a zase je doma, ale je takhle v poho, jen trošku rýma a kašel, v pondělí snad půjde :slight_smile:
víš jak , jsem na mateřské, tak ho nechci dávat do školky s rýmou,... by mě asi pěkně pomluvily :grinning:
1. pro 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek