• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
no minulý pátek si mamina brala chlapečka dom a tomu tekl z nosu úplně zelený hustý soplík a učitelka jí říkala, ať si ho nechá aspoň do středy doma, aby to děti nechytli a Ladík hned večer začal soplit :unamused:
akorát mě mrzí, že propásne v pátek toho Mikuláše ve školce :frowning2:
1. pro 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ke kterému datu Vám chodila mateřská??? A když jsem od 4.11. na MD, tak už by mi měla v prosinci přijít za listopad, že?!....
Jinak teda se malá ještě neotočila a zítra nám řeknou datum, kdy se máme dostavit....už se na tu žabičku neskutečně těšíme!!!!!
12. pro 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny vás zdravíme!!! Tak už je to za náma...nebo spíš se hodí víc napsat Vše je teprve před náma?? Nevím, každopádně Nellinka už odpočívá vedle maminky a je neuvěřitelně krásná!!!!! Pořádně nám chutná, tak snad to tak i zůstane a pustí nás co nejdřív domů za tatínkem!!! Přeji Vám, atˇ se máte všechny krásně!!!!!
19. pro 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moscabianca Moc gratulujeme a přejeme hodně zdravíčka a užívejte si prvních společných chvilek,ty jsou nezapomenutelné a taky miminečko rychle vyroste :slight_smile: :slight_smile:
23. pro 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem krásné Vánoce!!!!
23. pro 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: chvilka času, tak jdu pozdravit,.......

@moscabianca moc jsem na tebe myslela, Laďa mi říkal, že vás čeká císař v ten den,.......... a neměla jsem čas, sem ani juknout,... a vidím, že ty taky ne :slight_smile: opožděně veliká gratulace k dcerušce :slight_smile: přejeme hlavně to zdraví a v životě a't se jí vše daří a mamince a tatínkovi ať přináší jen a jen samou radost :slight_smile:................ já zrovna pak ležela s Lukyškem na dětským :frowning2: bych se za tebou jukla, ale bála jsem se, kdyby něco, tak abych malou nenakazila, kdybych třeba chytala kašel od Lukyška... a zatím to netušila,.... ale myslela jsem na vás, že ležíte někde nad náma :slight_smile: byl to hnus :frowning2: Lukyšek chytl Laryngitidu :frowning2: první dvě noci jsme zvládali doma..... ale třetí den se to horšilo ráno a kolem oběda už šlo vidět, že špatně dýchá,... tak jsem volala doktorce, dala čípek, letěla k ní a pak šup, že musíme do nemocnice, že je malej a takový mimča posílají,.... no tak jsme si tam poleželi dvě noci a dva dny před vánocema nás pustili, ... no tak jsem doufala, že už nikdy nebudu ležet na dětským a buch zase :frowning2:
no a co , když se kaká, tak se kaká, den po vánocích Ladíka chytlo ucho, takže tatin po štěpánské ráno musel vstat a objíždět pohotovosti, nakonec museli až do Olmika, měl už prasklý bubínek , takže má zánět středního ucha a bere antibiotika, nemůže ven :-/ no fakt super, takže tyto svátky a kolem nich bylo letos krušno , snad už se to opakovat nebude, nervy veliký teda, teď už bude snad klid
30. pro 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak vánoční den se povedl :slight_smile: byl klid :slight_smile:
holky zítřek si užijte a do Nového roku, hlavně to zdraví, lásku, štěstí,.............................vám, všem vašim blízkým,.....
30. pro 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many moc děkujem za přání!!!! vidíš to, škoda, že jsme se tam nepotkaly, mohly jsme si dát výborný automatový kafe...:slight_smile: No ale hlavně, že už jste doma a teď už snad budou klučíci zdraví!!!!! Je to trápení když jsou děti nemocný!!! Tak Vám přeji do nového roku hlaaaavně to zdraví!!!!! Buďtě šťastní a spokojení.
30. pro 2011 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katulee mnohokrát děkujem!!!!!! Užíváme si to moc!!! Je to nádherné a Nellinka je poklad!! Přejeme jen to nej do nového roku a hlavně to zdraví!!!
30. pro 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moscabianca moc gratuluju, ať vám malá dělá jen samou radost a je hlavně zdravá:slight_smile: Jak jsi toho císaře zvládla?
@many vy máte teda smůlu, snad už se vám budou nemoci jen vyhýbat
5. led 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemáte doma klasické péřové peřiny, poraďte, jaké vybrat procento prachového peří a jakou váhu peřiny?
5. led 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:
@cipin díky, snad už budeme zdraví všeci , už máme skoro týden školky za sebou :grinning: a držíme se, ťuk ťuk :slight_smile:
vy se taky držte, jinak s peřinama neporadím :unamused:
5. led 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cipin děkujem!!! Nellinka je poklad! Je moc hodná a hezky baští! Císař....no napíšu, že v pohodě, ale taky sem si užila! Přece jen bolesti jsou a taková neschopnost pár denní, ale to trvalo tak možná přes týden a teď už je to super! A vyloženě strašně mi bylo akorát do druhého dne než jsem se dostala do sprchy. Pak už se to rychle hojilo a bylo mi líp a líp, ale hodně mi pomohly sestry, sama bych to vůbec nedala! A když jsem viděla ty maminky, jal je propouštějí a ony se ještě kroutí bolestma a nemůžou sedět, no tak jsem byla ráda, že já tam strávím víc času a můžu si aspoň na berušku pořádně zvyknout a hlavně taky, už jsem byla naprosto pohyblivá. Takže nakonec jsem byla ráda, že to byl císař...i proto, že já jsem celkem malá a Nellinka měla 3700gporodní váhu. To bych teda nezvládla. Jizva je taky "hezká", dobře se hojí. Takže já jsem spokojená a hlavně máme tu nej nej princezničku!!!!
5. led 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky :grinning:
19. led 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
jak se daří :wink:
@katulee co u vás :wink: nebude druhé mimi :wink:
26. led 2012 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moscabianca co Nellinka ? Jé už má přeš měsíc, to letí :slight_smile: jak roste,...
26. led 2012 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ahoj Mišo, Nell je zlatíčko!!! Je moc hodná a apetit má velikej. 19.1 jsme byli na měsíční kontrole a už má 56cm a 4300g. Dnes nás čeká poliklinika a kyčle. No jsem na to zvědavá. A jinak Nell brečí jen když má prdíky bo hlad. Snažíme se cvičit, ale asi to moc nepomáhá a kapky taky ne. No snad ji to nebude dlouho trápit. Postýlku stále nesnáší a dudlík fluše.....To se třeba taky změní. Hlavně teda s tou ostýlkou...byla bych ráda, kdyby tam spala....:slight_smile:a co vy? co kluci?? Už jsou snad úplně zdraví a trochu si užili sněhu.
26. led 2012 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moscabianca šikulka :slight_smile: tak držíme pěstičky ať máte kyčle dobrý, u Ladíka to bylo dobrý, ale Lukášek měl široký balení, naštěstí teda jen do 6ti týdnů a ve 3 měsícíh už jadýrka byla, tak jsme v půl roce nemuseli, ale je fakt, že hodně holčičky to široký balení dostávají, tak třeba budete mít klid a naštěstí je zima, přes léto je to hnus :frowning2: a jinak Lukášek, ten snáma spí jak kdy, někdy musí celou noc,.... hodně se snažím ho přes den dávat spát do postýlky, aby na ní byl zvyklej, ale je fakt, že večer někdy , když ho uspávám, tak řve a chce zůstat v mojí posteli, to je pak ticho :grinning: teď jsme měli už přes měsíc šílený noci i po hoďce se budil a prostě chtěl prso ani dudel neuklidnil, no od té Laryngitídy, ale vypadá to na zoubky, nechce mě vůbec ani do pusy pustit kouknout a rýmuje a kterýsi den, měl jede den horečky a pak už dobrý, tak uvidíme , ale chtěla jsem napsat, že už pár nocí začíná spát aspoň 5 hodin v kuse a pak už teda jde z postýlky ke mně a kojím po dvou hoďkách, někdy i dřív a budíčky už nemáme v 6 ale v 5 :unamused: jinak teď mám doma i Ladíka, trošku rýmuje, ale snad bude klid od nemocí :slight_smile: ťuk ťuk ťuk :grinning:
jo a stou postýlkou - Ladíček spal taky hodně snáma a myslím, že tím, že byl u mě, se cítil dobře a naučil spát do rána :wink: no Lukyšek už spal taky v létě do 3-4 do rána a teď nevím co to je no :unamused: snad se to brzo zlepší a bude spát celou noc.
A snížek si Ladík užil, ten minulý týden jak jeden den padal o 106, tak jsme pro něj valili do školky se sáněma, no to byla veliká radost :grinning: a šup na kopec a ještě postavil s tatinem a dvěma holčičkama velikýho sněhuláka :slight_smile: a teď už je zase prd no, snad ještě něco napadne :grinning:
26. led 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak já u kluků teda naštěstí bolení nezažila :frowning2: to je hnus, tak držíme pěstičky ať to Nell brzo přejde, to je pak trápeníčko :frowning2: jinak já teda podle rad holek pila hodně fenyklový čaj - jsem si kupovala granulovaný od Sunarky :grinning: mňam mňam :grinning: a jablečný džus s vodou, kupovala jsem si ten dvou litrový v albertě a kojící čaje a kapičky jsme teda dávali sem tam preventivně, ale u Lukáška jsem v létě třeba poznala, že ho trošku bolelo bříško, když jsem třeba opíkali a maminka zhřešila a dala si kabanosek :grinning: jinak jsem byla teda moc opatrná na jídlo
26. led 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:
8. únor 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ahojky Mišo, nějak mi nevycházel čas ti napsat. Ty dny strašně rychle letí. No a už tu budem mít Nell dva měsíce :slight_smile: Kyčle dopadly výborně, žádné komplikace a vše je ok. Ale teda ti řeknu, to čekání, to byla katastrofa. Byla jsem tam už před půl čtvrtou a to už jsem byla tak čtvrtá maminka. No a pak už se to hromadilo. Fakt mazec. No a doktor dojel o půl šesté, měl nějaký akutní případ v Ol. No naštěstí Nell vydržela spinkat celou tu dobu, ale byl tam maminky, který vytahovaly prsa. Jako tohle by měli nějak vyřešit, ptž takový dlouhý čekání s malýma prckama, to je strašný!!! Spaná se nám nijak nezměnilo, takže sice spinká 4 hodiny, ale v postýlce stále ne. Příští týden nás čeká očkování, ale ještě jsme se nerozhodli pro žádnou vakcínu. Ještě to musíme pořádně pročíst. No a taky Nellča dostala už asi tři flašky Nutrilonu. Občas ji musíme dokrmit, já jsem z toho nebyla vůbec nadšená...spíš mě to bylo líto, ale zas ji nechci nechat hladnou. Takže jsme museli. Mišu zas odchytla rýma, tak se trošku straníme. A dnes jsme konečně vyrazily s Nellinkou po 14 dnech zase na procházku, aspoň na krátkou. Doma už to bylo strašný. A jak Vy se máte??
13. únor 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@moscabianca chápu, že Tě to mrzí, ale kvůli tomu nutroši se netrap, hlavně, že je malá v pohodě a třeba ho už nebudete potřebovat:slight_smile: Gratuluju ke kyčlím, to je mazec s tím čekáním, myslela jsem, že už to teď taková hrůza nebývá. ..
14. únor 2012 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cipin jj, tak nejhorší bylo připustit tu první flašku, to mi bylo hrozně, takový strašný pocit, že nedokážu nakrmit svoje miminko, ale teď už dobrý....Hlavně, že se Nell nabaští a je spokojená. A k tomu doktorovi, kdyby oni aspoň udělali takové podmínky pro ty mimča v té čekárně, ale to tam vůbec není a ten hnusnej puch tam.....no katastrofální podmínky!!! Musím využít toho, že Nellinka spinká a jdu vařit. pa
14. únor 2012 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky hoky :slight_smile:
@moscabianca téééda Nellča má už 2 měsíce pryč, no to teda letí :slight_smile: a stím spaním - u nás to samý, ten už teď do postýlky nejde :frowning2: řve, řve a řve, už se staví, takže si sedne, postaví a stojí a řve , no nářez a usínání - jedine prso, takže nejlepší je, nakrmit, dát čajík a honem do kočárku :slight_smile:
vstáváme každý den po 5 hoďce, pak jde po 7 spát do kočárku a vydrží až 3 hoďky v kuse, pak jde kolem té 13.00 a večer po 19.00
no nic, mizím, jsem jukla a jdu vařit :slight_smile:
jinak jsme teď pořád nachlazený, furt rýma :unamused: se střídáme dokolečka :unamused:
26. únor 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak se daří ............. :wink:
my máme dneska už 10 měsíců :slight_smile: toto letí :grinning: a včera se prodral konečně třetí zoubek :slight_smile: už i líp v noci spí, tak snad se to bude lepšit a bude nějakou dobu v noci klid nebo už pořád - nejlíp :grinning:
6. bře 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moscabianca holky vám to sluší na té fotečce a malá kolik má vlásků :grinning:
6. bře 2012 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
7. bře 2012 ve 21:06 • barab19
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra.
7. bře 2012 ve 21:10 • barab19
Ahojky, jmenuju se Bára a budu se za měsíc stěhovat do Pňovic ze Šumperka, takže v okolí budu hledat nové známe,ale zároveň i dobrého dětského doktora/ku a taky gyndařku( k chlapovi jsem nikdy nechodila) tak nevím jestli bych to dala :slight_smile:....budu moc ráda za tipy
Mám 2 malé holčičky Nelinku(25.6.2010) a Ninušku(4.6.2008) a v průlběhu dvou let jim chceme pořídit ještě jednoho sourozence :slight_smile:
7. bře 2012 ve 21:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajunka vítáme tě :slight_smile: no dětský doktorky jsou tady dobrý a asi na každou se něco možná najde :slight_smile: a gyndařky - tady máme dvě a super a i gyndař je v poho :slight_smile: já chodím k Peterkové a ta druhá - nevzpomenu si na jméno - ta tam bývá myslím jen v pondělí odpoledne, ale taky dobrá :slight_smile: jsou na poliklinice :wink:
16. bře 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek