• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
@bajunka jinak vidím, že Ninuška je narozená o pár dní později jak Ladík :slight_smile: tak už taky bude letos slavit 4 ročky :slight_smile: a teď jsem si všimla, že i Neluška je červen :slight_smile: takže o 21 dní :slight_smile: jéééé to máte jako my :grinning: akorát jsou o 20 dní - jako oslavou :slight_smile: 6.5.2011 a 26.5.2008 :grinning: a jak to zvládáš, co holky, jsou hodný nebo pěkně řádí ? :wink: u nás teda jak kdy, ale Ladík už řádí fest od těch 3 let :grinning: ale umí si i krásně pohrát s bráškou :slight_smile:
16. bře 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moscabianca jééé Nellinka má už 3 měsíce , no to letí :slight_smile: a jak se daří,........ :wink: a čtu, že ti padají hodně vlasy, no já to nezažila u kluků :unamused: tak snad budeš mít brzo klid a padat přestanou
16. bře 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ahoj Mišo, no letí to neuvěřitelně! Nell je pořád zlatíčko naše největší a nejhodnější! Je to paráda, nikdy jsem si nepředstavovala, že je to všechno tak krásný!!! Np vlasy mi padají hodně, ale ony mi padaly už před těhu, pak to bylo super a teď zas, tak já nevím. No snad mi tam něco zůstane :slight_smile: A co vy? Četla jsem, že jste byli v nemocnici. Už je to dobré?? A mám takovou blbou otázku, ale máte aspoň kluky pojištěný, abys nemusela platit všechny ty výdaje a uhradila to za tebe pojišťovna? Konečně je venku krásně. Využila jem toho a děda šel vozit a já si můžu pouklízet :slight_smile: Tak hurá do toho ať stihnu co nejvíc. Odpoledne jedem slavit mamčeny narozeniny, takže nejdřív práce a pak zábava :slight_smile: Měj se hezky
16. bře 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moscabianca ahojky :slight_smile: tak to je super, že se daří, já si to s Ladíkem taky moc užívala, taky byl zlatíčko i v noci,...... ale tak i s Lukyšem je to dobrý, akorát dvě děti už dají víc zabrat :grinning: i to buzení je častější a hlavně ty nemoci :frowning2: no teď čekám jen na výsledky moči, nebyly dobrý, tak jsme museli znovu a na krev zase za dva měsíce, dobíráme antibiotika a už se těším až budeme moct v neděli ven na prochajdu, doma je to nuda :frowning2: jinak kluky pojištěný nemáme, nějak jsme nad tím nepřemýšlela :unamused: to bych stejně tu nemocnici platila ne ? Nebo to pak pojišťovna platí ? Jéé a vás čeká oslava, tak si ji užijte a práce ať ti jde od ruky :slight_smile:
16. bře 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak po antibiotikách bude brát železo, asi delší dobu,...... tak si nech dařit :slight_smile: nám se teď probudil Lukyš , tak si budu s klukama hrát :slight_smile:
16. bře 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many podle mého to pojišťovna proplácí, 200 na den, podle pojišťovny, ale upřímně úplně 100% to nevím, ale myslím, že by to tak mělo být! Tak hlavně aby už bylo vše ok a kluci byli zdraví!!! Přeji krásný víkend a užijte si sluníčka! Aspoň přes okno...:slight_smile:
16. bře 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moscabianca díky moc, no teď jsem volala a výsledky ještě nejsou, tak snad v pondělí už budou a ok :slight_smile: jinak díky a taky přejeme krásný víkend :slight_smile: my snad v nděli vyrazíme na zahrádku přivítat jaro a něco ugrilovat :slight_smile: aspoň nachvíli , uvidíme :slight_smile: s tou pojišťovnou , musím to někde zjistit, ale kde :grinning: někde se poptám
16. bře 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many na pojišťovnu se ti zeptám, dělala jsem tam....
16. bře 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moscabianca díky :slight_smile:
16. bře 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ahoj Mišo, omlouvám se, že píšu až teď. Nějak jsem na to zapomněla. KAždopádně jsem tě trochu mystifikovala, na nemoc dítě nikdo nepojistí, takže pokud je děťátko nemocné a v nemocnici, tak to nikdo neproplatí. Jedná se pouze o úraz..... pokud má úraz a nemusí být v nemocnici, tak jsou 200,- jako bolestné od prvního dne do posledního, co ho doktor uzná za vyléčeného. A pokud je i v nemocnici tak to jsou další 200,- na den. TAkže tak. Tak si budem samozřejmě přát, aby se nic nestalo a dětičky byly zdravé!!!!! Ale my malé pojistku i s úrazem platíme, přece jen nějaké ty pohmožděniny, malé spáleniny, boule atd se stávají...to jsou běžné věci, ikdyž doufám, že se tomu Nell vyhne. Sama si platím úrazovku a člověk má aspoň takovou "náplast"..:slight_smile:
No jinak jsme byly na kyčlích a ještě nemáme jadérka, tak zas v půl roce. O víkendu bylo nádherně, tak jsme si to užili všichni!! Doufám, že i vy jste měli krásný víkend. pa
26. bře 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@moscabianca ahojky :slight_smile: díky za odpověď :slight_smile: jen nakukuju a musím mizet, jinak moč zase dopadla blbě, takže máme opět antibiotika :frowning2: snad Lukyšovi zaberou už a bude klid
26. bře 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám, se, že odepisuju až po sto letech :slight_smile: nějak je teď nedostatek času :slight_smile:. Ninuška teď byla ke všemu nemocná tak jsem to nějak nedávala. Moc děkuju za tipy na ty doktory.
3. dub 2012 v 17:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:

@bajunka u nás se taky opět marodí, bála jsem se, aby jsme neskončili zase v nemocnici, ale dobrý, asi chytá chřipajznu ode mě, krev měl dobrou, no má už třetí den teplůtku,snad bude brzo bez ní a co malá ?
5. dub 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak teď už se snad můžu pochlubit,čekáme miminko :grinning: ....jak se všichni máte? Docela to tady flákám,jsem zaneprázdněná :slight_smile:
21. dub 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já už sem skoro nechodím. Kači gratulace, třeba se v porodce potkáme :grinning: :grinning: :grinning: Taky jsem zaneprázdněná, ale velmi příjemnými pracemi na domečku :slight_smile:

Many, vám přejem brzké uzdravení a snad už bude teplo, já jsem nemocná od vánoc počtvrté :frowning2: Fakt je to na pytel. Holt někdy i ty antibiotika musej být.
22. dub 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: téééééda tady už jsem dlouho nebyla a vy jak vidím taky ne :grinning:
@katulee jéééééééééééééé krásná zpráva :slight_smile: veliká gratulace :slight_smile:
@permonik7 díky moc, no teď to bylo s těma nemocema fakt hnus, snad už bude klid :unamused: ty taky čekáš mimčo ? Nebo tam makáš?
holky my máme dneska 1 rok :grinning: teda to uteklo, to je nááářez, v loni v tuto dobu už jsem měla pořád stahy po 7 minutách :grinning: to si pamatuju :grinning: jsem je tak měla celý den :grinning: od rána od 9ti :grinning:
6. kvě 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ahoooj, no tys tady nebyla skoro tak dlouho jako všichni ostatní :grinning: Tak určitě slavíte, přejeme Lukynkovi všechno nej do dalších let :wink: ale uteklo to teda šíleně, to se musí nechat.
Jj, čekám mimčo, čekám...v září se dočkám ;)
6. kvě 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Kokám, že to tady taky docela skomírá :slight_smile: no ale stejně, my už jsme zabydlení v Pňovicích, dnes jsem teda objednávala k doktoruům...gyndu i dětského mám,ale zubař je docela problém nemáte tip?
8. srp 2012 ve 14:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajunka To si děláš prču? My už jsem taky zabydlení v Pňovicích :grinning: Tak to můžem někdy někam posedět a pokecat, třeba do Slunečnice :slight_smile: Kde tu bydlíte? A jak dlouho tu jste?
10. srp 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@permonik7 tam chodíme na zmrzku moc rádi,jen holky jsou pak jak čuňátka :slight_smile:... Rada se seznámím, žádnou maminu tu ještě neznám :slight_smile: My bydlíme za kostelem směr (tuším 4 dvory) nejošklivější barák ve vesnici :slight_smile: zvenku fakt vypadá jak nejhorší barabizna.Bydlíme tu cca od května... a jsem tu fakt moc spokojená. No pokud bude teplo tak klidně můžeme i tento týden...
11. srp 2012 v 10:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajunka No to my půjdem moc rádi, akorát jsme s malým oba jaksi onemocněli, kašlem jak tuberáci a máme rýmu, snad se z toho nevyvine nic horšího :frowning2: My bydlíme jak se jede na Litovel tak v poslední odbočce doleva..jak jsou ty novostavby. Tak když bude hezky a budem všichni zdraví, můžem se tam sejít :slight_smile: Taky býváme jak čuňátka, ale nějak to neřeším :sunglasses:
Taky jsme tu moc spokojeni, v paneláku už nás to fakt prudilo :angry:
11. srp 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak pak písní, klidně i přes FB (barbora bergerová) My zítra frčíme do Zoo, tak už se těším...
12. srp 2012 v 15:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile: téééda zase sem jdu juknout po delší době :slight_smile:
22. říj 2012 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nikdo nikde :slight_smile: snad se vám všem daří a děťátkům taky....... :slight_smile:
22. říj 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek