Uničov a okolí, těhulky

Dobré ráno těhulky 🙂 tak jsem začala nové téma ať se máme kde scházet 😉 sice je tady toho dost,ale furt vás nemůžu vyhledat 😉
Strana
z92
Dolů
PředchozíStrana
z92
Další
manyautor
16. bře 2012
@bajunka jinak vidím, že Ninuška je narozená o pár dní později jak Ladík 🙂 tak už taky bude letos slavit 4 ročky 🙂 a teď jsem si všimla, že i Neluška je červen 🙂 takže o 21 dní 🙂 jéééé to máte jako my 😃 akorát jsou o 20 dní - jako oslavou 🙂 6.5.2011 a 26.5.2008 😃 a jak to zvládáš, co holky, jsou hodný nebo pěkně řádí ? 😉 u nás teda jak kdy, ale Ladík už řádí fest od těch 3 let 😃 ale umí si i krásně pohrát s bráškou 🙂
manyautor
16. bře 2012
@moscabianca jééé Nellinka má už 3 měsíce , no to letí 🙂 a jak se daří,........ 😉 a čtu, že ti padají hodně vlasy, no já to nezažila u kluků :-| tak snad budeš mít brzo klid a padat přestanou
moscabianca
16. bře 2012
@many Ahoj Mišo, no letí to neuvěřitelně! Nell je pořád zlatíčko naše největší a nejhodnější! Je to paráda, nikdy jsem si nepředstavovala, že je to všechno tak krásný!!! Np vlasy mi padají hodně, ale ony mi padaly už před těhu, pak to bylo super a teď zas, tak já nevím. No snad mi tam něco zůstane 🙂 A co vy? Četla jsem, že jste byli v nemocnici. Už je to dobré?? A mám takovou blbou otázku, ale máte aspoň kluky pojištěný, abys nemusela platit všechny ty výdaje a uhradila to za tebe pojišťovna? Konečně je venku krásně. Využila jem toho a děda šel vozit a já si můžu pouklízet 🙂 Tak hurá do toho ať stihnu co nejvíc. Odpoledne jedem slavit mamčeny narozeniny, takže nejdřív práce a pak zábava 🙂 Měj se hezky
manyautor
16. bře 2012
@moscabianca ahojky 🙂 tak to je super, že se daří, já si to s Ladíkem taky moc užívala, taky byl zlatíčko i v noci,...... ale tak i s Lukyšem je to dobrý, akorát dvě děti už dají víc zabrat 😃 i to buzení je častější a hlavně ty nemoci 😞 no teď čekám jen na výsledky moči, nebyly dobrý, tak jsme museli znovu a na krev zase za dva měsíce, dobíráme antibiotika a už se těším až budeme moct v neděli ven na prochajdu, doma je to nuda 😞 jinak kluky pojištěný nemáme, nějak jsme nad tím nepřemýšlela :-| to bych stejně tu nemocnici platila ne ? Nebo to pak pojišťovna platí ? Jéé a vás čeká oslava, tak si ji užijte a práce ať ti jde od ruky 🙂
manyautor
16. bře 2012
jinak po antibiotikách bude brát železo, asi delší dobu,...... tak si nech dařit 🙂 nám se teď probudil Lukyš , tak si budu s klukama hrát 🙂
moscabianca
16. bře 2012
@many podle mého to pojišťovna proplácí, 200 na den, podle pojišťovny, ale upřímně úplně 100% to nevím, ale myslím, že by to tak mělo být! Tak hlavně aby už bylo vše ok a kluci byli zdraví!!! Přeji krásný víkend a užijte si sluníčka! Aspoň přes okno...🙂
manyautor
16. bře 2012
@moscabianca díky moc, no teď jsem volala a výsledky ještě nejsou, tak snad v pondělí už budou a ok 🙂 jinak díky a taky přejeme krásný víkend 🙂 my snad v nděli vyrazíme na zahrádku přivítat jaro a něco ugrilovat 🙂 aspoň nachvíli , uvidíme 🙂 s tou pojišťovnou , musím to někde zjistit, ale kde 😃 někde se poptám
moscabianca
16. bře 2012
@many na pojišťovnu se ti zeptám, dělala jsem tam....
manyautor
16. bře 2012
@moscabianca díky 🙂
moscabianca
26. bře 2012
@many Ahoj Mišo, omlouvám se, že píšu až teď. Nějak jsem na to zapomněla. KAždopádně jsem tě trochu mystifikovala, na nemoc dítě nikdo nepojistí, takže pokud je děťátko nemocné a v nemocnici, tak to nikdo neproplatí. Jedná se pouze o úraz..... pokud má úraz a nemusí být v nemocnici, tak jsou 200,- jako bolestné od prvního dne do posledního, co ho doktor uzná za vyléčeného. A pokud je i v nemocnici tak to jsou další 200,- na den. TAkže tak. Tak si budem samozřejmě přát, aby se nic nestalo a dětičky byly zdravé!!!!! Ale my malé pojistku i s úrazem platíme, přece jen nějaké ty pohmožděniny, malé spáleniny, boule atd se stávají...to jsou běžné věci, ikdyž doufám, že se tomu Nell vyhne. Sama si platím úrazovku a člověk má aspoň takovou "náplast"..🙂
No jinak jsme byly na kyčlích a ještě nemáme jadérka, tak zas v půl roce. O víkendu bylo nádherně, tak jsme si to užili všichni!! Doufám, že i vy jste měli krásný víkend. pa
manyautor
26. bře 2012
@moscabianca ahojky 🙂 díky za odpověď 🙂 jen nakukuju a musím mizet, jinak moč zase dopadla blbě, takže máme opět antibiotika 😞 snad Lukyšovi zaberou už a bude klid
bajunka
3. dub 2012
Omlouvám, se, že odepisuju až po sto letech 🙂 nějak je teď nedostatek času 🙂. Ninuška teď byla ke všemu nemocná tak jsem to nějak nedávala. Moc děkuju za tipy na ty doktory.
manyautor
5. dub 2012
ahojky holky 🙂

@bajunka u nás se taky opět marodí, bála jsem se, aby jsme neskončili zase v nemocnici, ale dobrý, asi chytá chřipajznu ode mě, krev měl dobrou, no má už třetí den teplůtku,snad bude brzo bez ní a co malá ?
katulee
21. dub 2012
Ahoj holky,tak teď už se snad můžu pochlubit,čekáme miminko 😃 ....jak se všichni máte? Docela to tady flákám,jsem zaneprázdněná 🙂
permonik7
22. dub 2012
Ahojky, já už sem skoro nechodím. Kači gratulace, třeba se v porodce potkáme 😃 😃 😃 Taky jsem zaneprázdněná, ale velmi příjemnými pracemi na domečku 🙂

Many, vám přejem brzké uzdravení a snad už bude teplo, já jsem nemocná od vánoc počtvrté 😞 Fakt je to na pytel. Holt někdy i ty antibiotika musej být.
manyautor
6. kvě 2012
ahojky holky 🙂 téééééda tady už jsem dlouho nebyla a vy jak vidím taky ne 😃
@katulee jéééééééééééééé krásná zpráva 🙂 veliká gratulace 🙂
@permonik7 díky moc, no teď to bylo s těma nemocema fakt hnus, snad už bude klid :-| ty taky čekáš mimčo ? Nebo tam makáš?
holky my máme dneska 1 rok 😃 teda to uteklo, to je nááářez, v loni v tuto dobu už jsem měla pořád stahy po 7 minutách 😃 to si pamatuju 😃 jsem je tak měla celý den 😃 od rána od 9ti 😃
permonik7
6. kvě 2012
@many Ahoooj, no tys tady nebyla skoro tak dlouho jako všichni ostatní 😃 Tak určitě slavíte, přejeme Lukynkovi všechno nej do dalších let 😉 ale uteklo to teda šíleně, to se musí nechat.
Jj, čekám mimčo, čekám...v září se dočkám 😉
bajunka
8. srp 2012
Kokám, že to tady taky docela skomírá 🙂 no ale stejně, my už jsme zabydlení v Pňovicích, dnes jsem teda objednávala k doktoruům...gyndu i dětského mám,ale zubař je docela problém nemáte tip?
permonik7
10. srp 2012
@bajunka To si děláš prču? My už jsem taky zabydlení v Pňovicích 😃 Tak to můžem někdy někam posedět a pokecat, třeba do Slunečnice 🙂 Kde tu bydlíte? A jak dlouho tu jste?
bajunka
11. srp 2012
@permonik7 tam chodíme na zmrzku moc rádi,jen holky jsou pak jak čuňátka 🙂... Rada se seznámím, žádnou maminu tu ještě neznám 🙂 My bydlíme za kostelem směr (tuším 4 dvory) nejošklivější barák ve vesnici 🙂 zvenku fakt vypadá jak nejhorší barabizna.Bydlíme tu cca od května... a jsem tu fakt moc spokojená. No pokud bude teplo tak klidně můžeme i tento týden...
permonik7
11. srp 2012
@bajunka No to my půjdem moc rádi, akorát jsme s malým oba jaksi onemocněli, kašlem jak tuberáci a máme rýmu, snad se z toho nevyvine nic horšího 😞 My bydlíme jak se jede na Litovel tak v poslední odbočce doleva..jak jsou ty novostavby. Tak když bude hezky a budem všichni zdraví, můžem se tam sejít 🙂 Taky býváme jak čuňátka, ale nějak to neřeším 😎
Taky jsme tu moc spokojeni, v paneláku už nás to fakt prudilo ]-(
bajunka
12. srp 2012
Tak pak písní, klidně i přes FB (barbora bergerová) My zítra frčíme do Zoo, tak už se těším...
manyautor
22. říj 2012
ahojky holky 🙂 téééda zase sem jdu juknout po delší době 🙂
manyautor
22. říj 2012
nikdo nikde 🙂 snad se vám všem daří a děťátkům taky....... 🙂
Strana
z92
PředchozíStrana
z92
Další