Uničov a okolí, těhulky

Dobré ráno těhulky 🙂 tak jsem začala nové téma ať se máme kde scházet 😉 sice je tady toho dost,ale furt vás nemůžu vyhledat 😉
melounek1
12. únor 2008
zdarec many 😃 , že by to tady ožilo :-o 😃
cipin
12. únor 2008
No jasně, teď to teprv začne 😃
adrous
12. únor 2008
holky jdu domluvit ten srazek byl by problem pro nekoho kdyby to bylo kolem 20.3 nebo po 20.3???ptam se abych jsme to naplanovali a zamluvili restauraci 🙂
manyautor
12. únor 2008
mně je to úplně jedno 😉 já jsem pro 🙂 aby to nebyl nakonec až duben 😃 😃 😃
manyautor
12. únor 2008
doufám,že pojede i linn 😉 to bysme jely spolu 🙂
linn
12. únor 2008
Ahojky, jak jsem psala, tak ja nemuzu v tydnu 17.-22.3, jinak je mi to jedno. 😉
manyautor
13. únor 2008
ahoj,tak se domluvíme hned na další týden 😉
manyautor
13. únor 2008
TAK KDO JE PRO SRAZ V OLOMOUCI 28.3 NEBO 29.3 😉 😉 😉 😉 😉 nebo to vypadá až na duben 😉 😉 😉
tak holky piště pro a proti 😃
janulevrtule
13. únor 2008
ahoj, tak ja jsem pro 28. to je patek ze?
manyautor
13. únor 2008
ahoj Jani 🙂 jo,jo páteček 😉 tak se zkusíme domlouvat i na čase ju 😉 tak navrhujte čas 😉
manyautor
13. únor 2008
ale nevím jak maminy co chodí do práce,... jestli jim nebude vyhovovat sobota,uvidíme,ale navrhněte čas 😉 😉 😉
janulevrtule
13. únor 2008
no, tak cas bych videla spis dopoledne a spojila to s obedem?zalezi na vas a taky na vychazkach mamin, ja mam treba vychazky jen do 16 😢
manyautor
13. únor 2008
ááááááááááááha to je naprd 😞 😞 😞 no uvidíme jak holky 🙂 já mám vycházky celý den,takže se vám podřídím
janulevrtule
13. únor 2008
uvidime co na to ostatni holky ju?treba bych toi riskla pres vychazky, ale mam ted strach jak jsem mela tu kontrolu :-| uvidime ju?
manyautor
13. únor 2008
jo,už tě navštívila potvůrka 😉 no uvidíme 😉 nějak se domluvíme 😉
janulevrtule
13. únor 2008
vsak jasne 😉 no, si myslim, ze ta potvora prijde aspon jeste jednou ]-(
manyautor
13. únor 2008
jo,to je lepší moc neriskovat 😉 ale o víkendě by snad mohla dát pokoj mrcha 🙂
cipin
13. únor 2008
Ahoj holky, březen je na mě moc brzo, to se bohužel radši ještě nedostavím, tak snad příště :-N
manyautor
15. únor 2008
ahoj holky,dnes jsem byla na těch testech na cukrovku,tak už to mám konečně zasebou a doufám,že to dobře dopadne 😉
cipin
15. únor 2008
Určitě jo, neboj... No, mě čekaj příští pátek tripply, tak jsem taky zvědavá... 😞
manyautor
15. únor 2008
tak to bude určitě dobrý 😉 máš zasebou screening ve 13.t nebo jsi na to nešla 😉
manyautor
15. únor 2008
jinak na triply můžeš být i najezená,sestra na ně šla včera hned po kontrole 😉
cipin
15. únor 2008
Jo many, já vím, na to jsem se ptala 😃 Na screeningu jsem nebyla, jen mi měřila dr. nějaký parametry na UZ. Jak je to s tou hodnotou NT? Jaká je správná a je to čím víc, tím líp nebo naopak?
manyautor
17. únor 2008
jéééééééééééé to si teď nevzpomenu :-| to bych ti kecala,ale to najdeš v diskuzi 😉 ale určo ti to dopadne dobře 😉
manyautor
17. únor 2008
tak jsem našla na diskuzi,že tam jedna holčina psala,,že mluviala s gegetikem a ten jí říkal,že do 2mm je velmi dobré,do 2-3mm dobré a pak už je to horší 😞
manyautor
17. únor 2008
TAK CO TEN SRAZEK - 28.3 NEBO 29.3 NEBO AŽ DUBEN 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉
manyautor
17. únor 2008
tak piště pište ať se může dát rezervačka do restaurace 🙂 😉
manyautor
17. únor 2008
TAK NEJLEPŠÍ BUDE ASI TEN DATUM 29.3 SOBOTA tak kolik vás je pro 😉 😉 😉 😉 😉 ať to můžu nahlásit Adrouus a ta dá rezervačku 😉
cipin
18. únor 2008
Já se nevyjadřuju, pokud by mi to náhodou vyšlo, ráda bych dojela, ale nebudu tu domluvu zbytečně komplikovat, protože fakt nevím, jestli vůbec budu moct...
manyautor
18. únor 2008
však uvidíš,když budeš moct,tak dorazíš a když ne,tak snad příště 😉

Začni psát odpověď...

Odešli