• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únor 2009

7. prosince 2012 
@petronelie jasně, ono člověk plánuje a je to stejně všechno jinak a aspoň se tím nestresujete...ale manžu si teda nalomila? Ten moc už do druhého jít nechtěl, pokud se nepletu :wink:
2. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras já, kdybych věděla, že tady zustanem, tak bych už na zápis šla letos, protože bych potřebovala, aby mi malý den po jeho třetích narozeninách nastoupil do ms..protože já bych musela zpět do práce...takže na zápis určitě už ted...porotože jinak by ti BArunku vzali až v září 2012, kdyby jsi šla až příští rok
2. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronelie jinak jasně, snažení je blbej název a navíc, člověk míní a příroda si děla co chce:slight_smile:
2. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no, já jdu i přes to pravděpodobné stěhování, protože ůh ví, jestli furt nebudeme jezdit do Prahy za prací (nebo aspoň Ondra) a jestli by jí v Popovicích a okolí vůbec vzali. Jednou jsem tam mluvila s maminou na hřišti a prý s MŠ katastrofa, že jim nevzali ani 3leté dítě a to měla jít do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronelie Třeba nakonec skončíme v MŠ tam někde u Vás ve Psárech a prckové budou chodit spolu...i když Bára bez těch zubů už by asi jako nápadnice pro vašeho topmodela nebyla přípustná :grinning: :wink:
2. únor 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras no právě, o to víc je potřeba si to pojistit zápisem letos...tak já se ještě tak nějak spoléhám na to,ž e jednak teda budem pryč a jednak bude snad druhé mimi, takže kdyby ho nevzali, tak bych s ním byla doma
Tak aspoň kámoši ze školky, Bára ráda hraje fotbal :slight_smile:
@pajinka29 jasně s druhým mimčem by se situace "usnadnila" ohledně MŠ, to určitě.
2. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras
@akras Šári, ve Vestci je školka a vyjde na 6 tisíc měsíčně..soukromá.Což celkem jde. Takže kdyby mi nevzali tady a já bych pracovala,dala bych ho do Vestce,autem jsem tam za 10 min. Ale jak říkám,já o školce zatím nepřemýšlela,ale vím,že švagrovka má problém, že mladší Adélku jí nevzali, 1.4.jí budou 3.
2. únor 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras a vůbec, proč tak Báru shazuješ? :sunglasses: dyt je krásná, okatá, vlasatá holčička. Jak vlastně o ty zuby přišla?
2. únor 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo s tím průjmem, tak když lezly zuby, tak jsme to tak taky mívali, ale i rýmu. Já už se v těch jejích zubech nějak neorientuju a vlastně už ani nevím, kolik jich má :sweat_smile: ...jsem to ale děsná máma :confused: , ale tak nějak se mi nezdálo, že by se něco chystalo, i když kdo ví.
2. únor 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronelie no, pro nás by bylo šest tisíc celkem dost, kdybysme stavěli atd...takže s emusí podařit školka státní, nebo ěnjaké hlídání, jak píše šárka
2. únor 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras tak jí beztak chybí jen poslední stoličky, ne? A to moc vidět není:slight_smile:
2. únor 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no pro nás je to taky dost, my máme jen normální výdaje 30 tisíc/měsíčně.Ale když není nazbyt....a paní na hlídání, že by byšla levněji než 6 tis měsíčně? To by musela být nějaká matka Tereza :grinning:

@akras Barunka je krásná i bez zoubků,ale to už jsem Ti psala strokrát :wink:
2. únor 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 to já jen tak vtipkuju, ona je samozřejmě nejkrásnější na světě, jako malá pirátka a šavlozubý tygr v jednom :dizzy_face: .
Přišla o ně na odrážedle, ale úplně blbá náhoda. Jeli s Ondrou přes bezbariérový přechod (předtím se zastavili, aby se rozhlédli) a ona najela nějak blbě v místech, kde se obrubník trochu zvyšoval (asi2cm,a normálně vyjíždí i vyšší) a přepadla, zuby tam byly, tak pokračovali na nákup a tam jí dal rohlík a krev a zuby spolkla.... :cry:
@pajinka29 Barunce chybí přední zoubky po pádu z motorky :frowning2:
@pajinka29přišla právě o ty horní jedničky.
2. únor 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo no, budou pak druhý, ale stejně, když člověk třeba kouká na fotky, kde je ještě měla, tak mi to durt přijde líto a Ondra si to nemůže odpustit dodnes....i když za to fakt nemohl, blbá náhoda,no.
2. únor 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras Šári,opravdu...narostou nový a zapomenete.Hlavně,že je zdravá!!!!

Holky,já se loučím,jdu na ten úklid.
2. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras ty jo, to musela být hrůza...to aby se člověk bál ty děti načemkoliv pustit :confounded:
2. únor 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronelie tahleta paní na hlídání přijde celodenně i s jídlem a tak na 9tis, ale to my bychom nevyužívaly. Když by jí vzali do té MŠ, tak by to bylo jen na 4dny v týdnu na ty 3-4h. No stejně by jí člověk dal tak půlku z toho, co bych vydělala, ale asi bychom do toho šly. Ale teda ten Vestec je fakt dobrej za 6tis. Zkusím na to mrknout
2. únor 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 právě, to by člověk s dětmi nemohl fakt vůbec nic dělat. Jsem tady o tom četla diskuzi a většinou se to mamčám stalo doma (o pelest, jedné nějak o klec morčete...) a Bára měla už daleko krkolomější pády a nic.....
@petronelie Čau a nepředři se!!!!
2. únor 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 nebo kdyby se nějakou děsnou rychlostí řítila z kopce, ale tady jela fakt pomalu......tak už se stalo, hlavně, že jinak je v poho :slight_smile:
2. únor 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras Šári,to Davča je sice hezounek,ale na sporty apod. nemehlo po mě! Ten furt padá, kousek přední jedničky má odštípnutý,ale není to vidět, na hlavě furt boule, na kolenou modřiny...a toho řevu!!!!Sousedovic kluk spadne,oklepe se a jde dál..a u Davči to máme vždy s dlouhým koncertem.
Já jdu,čauky :slight_smile:
2. únor 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně...jen tak mě napadá, neznáš nějakou publikaci nebo hračku, která by byla na rozvoj sloves? Mi přijde, že stěpa nemůže tovřit ani věty, protože nezná moc sloves...
2. únor 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 hele tak to nevím, ale myslím, že běžné čtení knížek úplně stačí,moc bych to neřešila. Furt můžes komentovat, co dělá....Fakt má ještě spoustu času, některé děti do 3let nemluví a pak začnou rovnou ve správně gramaticky tvořených větách :slight_smile:
2. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě nejvíc dostane, když si Bára sedne ke knihovničce a čte si sama jednu knížku za druhou a komentuje to, nebo si jednu vybere a odejde s ní důležitě si sednout na gauč a tam se do toho "zahloubá" (dělá to když třeba vařím a nemůžu se jí věnovat, je v tomhle fakt zlatá, že se nevzteká a nechá mě udělat, co je třeba)
2. únor 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras jj, štěpa taky, vždycky přesně vím, co řekne na tu konkrétní stránku..slov hodně, ale jen podstatná jména převázně
2. únor 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem trochu zaktualizovala profil.
@pajinka29 tak je to fajn, však on si k tomu dojde. ta naše holka se snad taky někdy naučí chodit po schodech tak dobře, jako štěpa :wink:
2. únor 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 včera mě teda s těmi schody překvapila vyšla 30 docela drsných schodu, krásně střídala nohy a ani se nějak nevěšela nebo moc opírala. To ale měla velikou motivaci, protože jsme šli za její kamarádko (ty, co jsem se s nimi seznámila přes koníka). Holky si pak tak úžasně hrály , ona Alice je fakt strašně hodná, všechno půjčí, nic Báře nebere a našly si úžasnou zábavu (nakládaly magnety se zvířátky na vozíček a zase je tam vraceli, běhaly jak šílené snad 45min) za ty 2hoďky, co jsme u nich byly jsem skoro nevěděla, že mám dítě :sweat_smile:
2. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek