• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únor 2009

7. prosince 2012 
jo, v klidu, mají flek na stropě, naštěstí to kapalo na jejich ćhodbu, takže na dlažbu, takže to setřela a flek přemalují, dáme jim barvu...pojištění nejsme, ale stejně by to nebyla moc velká škoda..naštěstí tam nemají plovoučku, neteklo to na nábytek atd...
7. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras my právě po koupání atd..máme naučený, že si sám vybere knířku, jde k nám do pelechu a čteme..pak jsme ho dali do postele a po nějaé době usnul. Ale ted řve..ne, že by dělal binec, prostě hystericky na nás vola-Přes den spíše usíná dlouho, protože si hraje v postýlce, vyslíká poštáře atd..:_) ale nakonec usne...ale večer řve..když tam jsme, tak usíná...ale prostěmi to přijde jako krok zpět tam s ním zase být..navíc nám vržou parkety, a jakmile křupne, hned je vzhůrua to stejné v noci..to musím být u jeho postýlky, když se vzbudí..jiné děti se vzbudí a řeší si to třeba samy..zase samy usnou...mám pocit, že právě tím, že neusínají sami pak i v noci nás budí...teda pokud nejsou zuby, to je jasné, že to je potřeba rodičů
7. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak to je super, představa, že to nateče to televize, věže v obýváku, není moc veselá, ale takhle v pohodě. To je dobře.
7. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras no ježiš, to by bylo:frowning2:
7. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No, já nevím s tím krokem zpět. Jasně, že je to blbý, ale okolo toho 2. roku prý nastává druhá separační úzkost a přijde mi, že to tady čtu dost často, že už usínal sím a najednou bum, konec a řev.
S tím vrzáním to znám, Báru zase budí klapnutí kliky :angry: , když není úplně tuhá.
Bára si ten noční brek někdy zvládne, vždycky chvíli čekám, jestli to nepřejde, ale když se stupňuje řev, tak tam radši jdu, aby se úplně nerozjela. Už jsem zvyklá, že ji přikryju, lehnu si tam na chvíli na kanape a pak zkouším odejít. Někdy tam usnu a když se vzbudím, tak už mám aspoň jistotu, že je tuhá....
7. únor 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ale pekelně mě vytáčí, když tam teda za ní jdu lehnu si a nedaří se mi odejít, vypadá, že už spí, ale jakmile se vypravím ke dveřím tak brek...to fakt pěním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras jj, to známe s tím odcházením..to mě vžcyky berou čerti. Taky jsem si to s tou separační úzkostí říkala a nechce se mi to lámat přes koleno..asi si tam u něho budem číst. Vy aspon spíte už sami..to štěpa má ještě naraženou postýlku na té naší posteli..a noci se mi někdy stane, že se vzbudím tím, jak on sedí v postýlce a chytá mi na nos nebo tak:slight_smile:
7. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 dnes jsme vzaly poprvé ven kočárek s panenkou a měla jsem z ní pak radost, protože se k ní přihnala holčička a chtěla jí ho vzít, tak Bára začala natahovat a že ne, ale tak jsem jí nakonec přemluvila, že můžou vozit spolu a to se Báře líbilo. No, pak už jí teda trpělivost došla, ale rozumná maminka té holčičky taky zasáhla a vožení kočárku ukončila. tak se mi líbilo, že Bára na společnou variantu přistoupila. :slight_smile:
7. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras no vidíš to, jak máte šikovnou holčičku:slight_smile:štěpa se zatím orpavdu dělí bez problémů, čekám, dky to přijde..jen mu vadí, když si někdo hraje s jeho hračkou moc dlouho
7. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 :grinning: to teda musí být parádní probuzení. Víš co, ale někdy si říkám, kéž bych zase spala u ní, nenachodila bych v noci tolik jarních kilometrů :rolling_eyes: Když se mi třebai podaří odejít, ale jen co dolehnu do postele, tak už slyším znova pláč a zase se zvedám, tak to ho mám pak fakt plný kecky. :frowning2:
7. únor 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ona si totiž hrozně s dětmi chce hrát, líbí se jí dělat to samé, hrát si s nějakým jiným dítkem po boku, ale s tím půjčováním se to v ní pak mele. Pak třeba ani nevraživě neječí, ale usedavě pláče, že "holčička vrátí...." "holčička nesebere..." a mám pocit, že se s tím snaží bojovat, ale ještě se s tím prostě nesrovná v klidu,
7. únor 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras to je přesně důvod, proč ho ještě nemám v jiném pokoji..orpavdu je to taky kvůli mě, protože jsem spáč a prohochozené noci byly něco na mně:frowning2:ale ve dvou letech utrum, má ještě tři měsíce čas a potom bude velká postel a stěhování
7. únor 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras je vidět, že je Bára vyspělejší, než štěpánek. Ten ještě děti nebere, komunikuje rád, ale s dospěláky
7. únor 2011 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že na té Šumavě bylo fajn, že jsme byly na neutrální půdě. Vzala jsem Duplo, kterého je hodně, není to jen jedna věc, o kterou by se tahaly, jsou kostičky stejné, panáčků je dost pro obě, takže se podělily...takže to probíhalo celkem dobře.
A přesně tenhle kontakt s dětmi se mi zdá ideální, není jich moc okolo, ne tak často, trochu se otrká, ale nijak ji to nepřetěžuje. Dnes jsme zase v klidu samy doma
7. únor 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras jj, myslím, že to máte krásně vyrovnané s tím dělením času i pozornosti
7. únor 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No jo, však té naší cácoře už jsou v pátek 2roky :astonished: !!! Ty 3 měsíce mezi nimi je vlastně dost velký rozdíl u těch malých dětí. U nich to jde všechno tak rychle dopředu a každý týden se to dítko mění. Strašně to utíká.
7. únor 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jinak i s nočníkem to máme tak na střídačku dobrý období a horší. Teď třeba si sice řekne, ale až ve chvíli, když už si trochu učůrne, takže stejně převlíkáme a kakání teda nehlásí vůbec. No, nechávám tomu volný průběh, prostě furt převlíkáme, někdy se zadaří i říct si za sucha.

na Šumavě našla klacík a prohlíží si ho a říká doslova: "vypadá jako had"...to jsem si málem sedla na zadek. Někdy z ní fakt vypadne taková perla, co člověk ani nečeka :dizzy_face:
7. únor 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Už jste možná vzhůru,co?
7. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už taky tak páááá. Zítra za babičkou a na očkování, ale ve středu tu zase budu.
7. únor 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, trochu jsem vytuhla při uspávání, ani nevím na jak dlouho, ale asi max na min., šla jsem uspávat až po půl a byla dost živá.
9. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 dnes je zase krásně, jsem zvědavá, jestli ještě napadne sníh, abychom ještě mohly na boby nebo ji postavit v parku na lyže...
9. únor 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Co uspávání a spaní, furt stejná hrůza?
My uspávání OK, včera už byla dokonce tak unavená, že jí ani Ondra nemusel číst pohádku, chtěla hned do postele a spát. Zato v noci opět 4x k ní, když nepočítám, že jednou jsem se k ní vracela asi po 3min :angry:
9. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikde nikdo :confused: , tak já si jdu asi na chvíli ještě k Báře lehnout.
9. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras ahojík, tady je taky krásně. My se byli ráno stříhat. Stěpánek byl celkem podruhé a zase se mu to moc líbilo:slight_smile: Povídal si s kadeřnicí a nechtěl jít pryč:slight_smile: Tak máme zase úhledného chlapečka a ne tu zarostlinu:slight_smile:
Jinak jsem přišla k netu až ted. Myl tady včera celé odpoledne a dnes dopo instalatér, ěnco se bouralo, takže svinčík všude, ale snad to bude fungovat. Tak jsem se ted vrhla na úklid, dokud ještě štěpánek spí.
Uspávání už nelámu přes koleno. Přes den sám a večer holt s někým, střídáme se s Martinem. A dělá šílené scény, nechce do postýlky, pořád tuli tuli..já myslím, že se mu rpostě nechce spát a nechce jít od nás, trochu žárlí na to, že jsme spolu a on je v postýlce...Ale i když jsme tam s ním, tak stejně usnul až v devět, takže totálně zabitý večer. Nějka ted nemá potřebu spánku. ALe spal celou noc v kuse, v podsatě ted tak spí pořád, možná se max jednou vzbudí, ujistí se, že tam jsme a zase spí..
9. únor 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tam je dneska krásně, že? Byli jsme na dlouhé prochajdě a na hřiští a ted chrupkáme...dnes jsme vstáavli v šest, takže i odpo spánek byl dříve a tak doufáím, že i večer usne dříve, než v devět hodin..to je fakt zabitý večer..to ani nemáme čas si s manžou povídat, natož se třeba snažit o druhé mimi:slight_smile:
10. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras ted jsem si uvědomila, že dnes hlídá manžel:slight_smile: tak si to užij a třeba zítra
10. únor 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak konečně hajá, to byla akce.
Jojo, včera jsem měla FJ a pak jsem ještě jela do té cestovky, abych se dozvěděla podrobnosti o té Paříži.

Naší berušce jsou právě roky a hodiny :dizzy_face:
11. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras jůůůů, tak to posílám z moravy pusinku!! Budete ted o víkendu slavit?
11. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Z roho průvodcování mi jde tedy hlava kolem. Mám pocit, že to nemůžu zvládnout :confounded: , je toho opravdu dost a protože Francii ta cestovka dělá poprvé, tak není, kdo by mi s tím od nich pomohl.
Ale nechci to vzdávat, bude to chtít hodně přípravu, budu dělat i nějaké pracovní listy....a zase do příštích let, kdyby to teď dobře proběhlo, tak se na mě zase obrátí a bude to bezva přivýdělek.
nejvíc se bojím toho, že třeba zvolím špatný výlez z metra a pak budu čučet a otáčet se kolem, kde je ta památka, ke které jsme měli přijít. Nesmím na sobě dát znát, že jedu poprvé....první turnus bude křest ohněm a pak už snad pohoda.
11. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jojo, zítra přijdou babičky, děda teta a strejda a bude dortík
11. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek