• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únor 2009

7. prosince 2012 
@pajinka29 ha neměla jsem numlock, takže teď jí jsou 2roky a 2,40hod
11. únor 2011 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@akras a jo, to je fakt...člověk tak ty památky a muzea zná, ale dostat se k nim, že:slight_smile: ale tak vy nebudete po Paříži jezdit hlavně busem? to by pak bylo hlavně na řidičovi, ne?:slight_smile: a o těch památkách toho jistě víš hodně, protože jsi tam určitě byla hodněkrát, když jste tak frankofonní rodina... :sunglasses:
11. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Jo, jinak s tím zabitým večerem to je fakt. Ale prostě už tradičně Bára usíná kolem 21.h, takže fakt už potom nic neudělám, jdu se umýt a lezu do postele.
Když jde uspávat Ondra, tak si aspoň vytáhnu žehlení a jsem schopna něco vyžehlit, ale v těch 9 už ne.
11. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Busem pojedeme jen první dopol, pak už pěšky :unamused:
V Paříži jsem sice byla asi 3x, ale poslední návštěva se konala asi před 7lety, takže jestli jsem kdy o těch památkách něco věděla, tak te´d už teda skoro nic (a já na tu historii nikdy moc nebyla :confused: ). Ale to mi tak nevadí, člověk si to připomene, naštuduje, super jsou ty google maps, které ti ukážou reálný pohled do ulice, takže to mi pomůže trochu s orientací, najdu si přesně výlez z metra, kde je vchod do budovy (abych tam trapně nelítala okolo....)
11. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 no, prostě te´d, když Bára bude přes poledne spát, tak nebudu krafat na koníkovi a budu se šprtat a vyhledávat apod :sweat_smile: :wink: :grinning:
Zkusím kontaktovat nějaké naše známé ve Francii, aby mi skoukli časový rozvrh, jestli je to tak možné prakticky zvládnout...., to je zase výhoda, že se tam můžu přímo na někoho obrátit.
11. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 A jak dopadli instalatéři, všechno OK? Odpad opraven?
@akras a ono to nebude náhodou zaktualizovaný a bude :grinning: určo to zmákneš...aspon se ted budeš mít čím bavit..mě to usínání právě vadí i kvůli tomu, že s Martinem nemáme na sebe vůbec čas:frowning2: a na dělání druhého mimča už vůůůůbec:slight_smile:
@akras tak to máš parádu..ti ti poradí se vším...
ok, opraveno, sice to bylo nadvakrát, bordel byl, ale už jsme zase čistí a kultivovaní lidé:slight_smile:
11. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 hele nestraš, tak snad výlez z metra jinam nedají :confused: a ty vchody...no, kdyžtak člověk řekne, že když tu byl naposledy, tak to bylo tady, to se zase ukecá.
Je to pro mě velká výzva a Ondra chce, abych jela a já se budu šíleně nervit a budu zhroucená den před odjezdem, ale většinou, jak už jsem v akci, tak to ze mě spadne a pak ze sebe vydám to nejlepší a snad to klapne. :pensive:
11. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 No jooo, to znám, že tyhle věci už se špatně začínají ve 23h, když už by člověk jen zavřel oko a spinkal, pak by to mimčo bylo velký ospalec :wink:
Já teda pozdě večer nějak nejsem po téhle stránce schopná fungovat :sweat_smile:
11. únor 2011 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@akras tak tak..my byli zvyklí spíše na ráno, nebo pěkně po obídku o víkendu..a to se společným uspáváním taky padá:slight_smile: já jsem taky vždycky dopředu ze všeho sesypaná a když dojde potom na věc, tak funguju většinou na plné obrátky...
11. únor 2011 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@akras jinak kdyby bylo mimčo ospalec, to by nebyla vůůůůbec špantá varianta :grinning:
11. únor 2011 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 no, tak jsem to vždycky měla se zkouškama, před zkušební místností úplně hromádka nervů, furt se mi chtělo na velkou...., ale jak jsem tam vstoupila, tak jsem se vschopila.

Víš, že já ani nevím, kdy jsme to mimčo dělali? Ale to jsem asi byla tak zblblá z mimča, že jsem byla ochotna i v pozdějších hodinách :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ondra je dost ponocný, ale je pravda, že k takovým věcem je k uhnání i v dřívějších časech než o půlnoci. Já jsem na tohle dost náročná, pěkně pohodlí, hned jak vlezu do postele a nejsem rozesplaá, aby mi nebyla zima....chudákovi dávám dost zabrat, abych měla podmínky :grinning:
11. únor 2011 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 To je vlastně fakt, možná, že ta naše holka je taková budivá, protože jsme ji ěntvořili až po půlnoci, takže další dítě min ve 3ráno, to bude Ondra nadšený :grinning:
11. únor 2011 ve 14:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@akras :slight_smile: no, my štěpu tvořili den po šílené kalbě, bylo nám blbě, bylo po obědě a říkali si, že třeba ty hormony nás dostanou z opice:slight_smile: upozornuju, že nejsme zádní kaliči...prostě to byla jedna akce za rok a nějak jsme to neustáli..možná tím, že už nejsme tak zvyklí:slight_smile:
11. únor 2011 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Jo, Bára je taky plodem oslav v den, kdy jsem udělala státnice, ale teda žádná kalba nebyla (na to já nejsem vůbec :sweat_smile: , alkohol mi vůbec nechutná, nic, tak prostě nepiju a jak nejsem ani noční živočich, tak nějaké pařby do rána se mě nemůžou vůbec týkat (až na výjimky). Někdy fakt Ondru lituju, jak to může se mnou vydržet, ale já ráda jsem s kamarády a umím si to užít i bez opice :grinning: :wink: ....ale mám i své kladné stránky, haha
11. únor 2011 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@akras :grinning: no právě, my taky moc nepijem a když, tak je nám potom blbě i po troše..to právě kamarád slavil narozeniny a vytáhl nás na diskotéku...ale tak já mám noční život ráda, to spíš martin nee, je v tom pravý rak...ale prostě ty rána potom stojí za prd...takže ted, když máme malého a moc se nevyspím, tak se takovým akcím vyloženě vyhýbám..vím, že jak bych šla, tak bych se nechala ukecat, abych tam byla dlouho a pak bych druhý den umírala:slight_smile:
11. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@akras nonic, pomalu se loučím, dnes jedem do Kyjova, tak musím ejště dobalit tašku a pomalu vzbudit malého ....jdem večer na ples, tcháni hlídají:slight_smile:
11. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 jéé, tak to si moc užijte ples i výlet.
hele, já vypiju 2 bílého (jen z donucení) a už zpomaleně vidím...jsem na tom fakt bídně.
Mějte se, já se jdu mrknout na tu Paříž a něco popřekládat a poslat pařížanům s žádostí o radu. pááá
11. únor 2011 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Dnes povezu Ondrovi na 14h Báru do práce, jdou spolu do ZOO, mají tam pondělní akci pro tatínky s dětmi za korunu a já se budu věnovat té Paříži. Tak se asi potkáme až ve středu. Doufám, že jste si užili ples a protancovali jste aspoň dvoje botky :slight_smile:
14. únor 2011 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@akras ty jo a Barča nespí po obědě? To zvládne bez spánku? My terpve usínáme a hulákáme:frowning2: Ples byl fine, moc jsme si to užili
14. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Bude spát asi po cestě v autě, snad už ji předám spící a jen se vyměníme u volantu a já pojedu domů. Kdyby náhodou neusnula, tak v kočáru v ZOO stopro vytuhne
14. únor 2011 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 My máme teď druhý den šílené tyátry večer, ale fakt hrůza, furt ječí, že přikrýt, pak se hned zase odkope a znova, chce přikrýt méďu, kočičku, pak se zase odkope, řve, že máma hají, ale jen co si lehnu už ječí, že jí něco nejde. Včera usnula až po 22.h :frowning2: :angry: Vůbec nevím, co s ní.
Dnes asi začne nanovo učení usínání o samotě - pohádka a šlus, musíme to zkusit. I v noci to zkouší, hystericky řve, že chce mámu, když tam jde Ondra....když už se probere moc, tak řve stejně jako při večerním uspávání, vymýšlí voloviny a když jdeme pryč, tak s řevem jde za námi....je to hrůza :cry:
14. únor 2011 ve 13:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@akras tý jo, tak to je přesný popis našeho večerního usínání...včera taky až po desáté hodině..s Martinem řev, když se od tama hnem, tak hysterák...děs!!!taky jsem si řekla, že takhle teda ne a dnes to zkusíme zase o samotě..chudáci sousedí
14. únor 2011 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 že by nějaké erupce na slunci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
Člověk je fakt úplně bezmocný. Takže dnes už do ní od ráda hustím, že půjde sama spinkat jako kamarádka Alice, že přečteme pohádku a pak už půjdeme pryč a ona si tam ještě třeba bude povídat se zvířátky a tak....zrušila jsem cvičení, abych tu dnes u toho byla. Budem tam jako dřív chodit třeba po 2min řevu, přikrýt, papa a zase jít a zítra už po delší době, třeba 5min....takhle jsme to dělali dřív a do 4 dnů už usínala sama. Tak uvidíme. Teď to ovšem komplikuje to, že leze z postele a chodí za náma. :unamused:
Tak drž palce, my je budeme taky držet vám. My se jdem pomalu vypravit na cestu.Pa
14. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@akras papa a držím všech deset prstů..
14. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahhooooj holky,jak se daří?
14. únor 2011 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Tak celý den nespala, šla v osm spát a furt ječí a ječí a chodí za námi. tak vysvětlujeme, konejšíme a zase jdeme a zase znovu. Jsem zvědavá, jak dlouhou to takhle vydrží, jestli tu budeme až do rána :frowning2:
14. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 tak te´d se to tam poprvé uklidnilo. Myslím, že si přelezla na gauč a možná pak zase zpět do postýlky, ale dřív jak za 20min tam nepůjdu. Chudinka, bylo mi jí tak líto. ale prostě musí zjistit, že jí tam zpět odvedu třeba 20x v klidu, dám pusu, řeknu, že jí mám ráda, ale zase půjdu. Tak furt klid, jestli je to konec, tak dnes to vydržela hodinu. Asi jí teď zkusím nedávat spát přes den. Stejně v posteli ji uspávám hodinu a pak spí 50min a dnes večer, jak nespala, tak byla úplně v pohodě, žádná protivka, nic. A to jeli s Ondrou domů ze zoo hodinu a v autě neusnula, což nás překvapilo, protože v autě vytuhla vždy, když byl její čas. Tak třeba si to takhle nastaví.
A co u vás?
14. únor 2011 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 tak usnula na gauči, přenesla si i peřinku, tak ji za chvíli půjdu přenést....snad ji to nevyburcuje do dalšího řevu.
14. únor 2011 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek