• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únor 2009

7. prosince 2012 
@akras tak to jste to měli celkem v klidu...no, my jsme s ním nebyli v místnosti...ale z postýlky na mě vidí, když sedím u pc...ale pořád tam dělal blbiny, převaloval se...neplakal, ale stejně to trvalo do devíti a to mi teda přijde na mimčo pozdě:frowning2: nemluvě na nás, protože pak už nemáme v tom dni vůbec nikdy jen čas na sebe...
asi je u vás řešení nedávat ji spát odpo, ale stejně mi přijde, že je dost malá na to, aby neměla odpo spánek. Vem si, že ještě ve školce se provozuje...chjochjo, je to trápení s tím spánkem...navíc jsem si říkala, žře bych byla ráda, aby muten odpolední spánek vydržel, protože až budeme mít druhé mimčo, tak se bude nějaký čas bez štěpánka přes den hodit.,..
a co Valentýn?:slight_smile: parádní večerní romantika, co?:slight_smile:)
15. únor 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronelie a jak to máte vy s usínáním a denním spaním? A co vlastně už umíte? Jak jste na tom s plenkama, s mluvením, jak si hrajete přes den?
15. únor 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
som tu dlhšie nebola a to ste sa teda rozkecali :grinning: Nestíham všetko dočítat, tak sa narýchlo pýtam - používate ešte kočárek? A kolko vydržia detičky bez neho ked ste na prechádzke?
My chodíme len tu po okolí, bez kočíka, je tu obytná zona a sme vonku tak 1 až 1,5 hodky denne / kvoli druhemu mimču proste nie je čas na viac prechadzok :wink:
Denný spanok bol u malej suuuper, ale začalo sa to nejak kazit, stale ho potrebuje ale niekedy spinka len pol alebo 3/4 hodiny, čo sa mi zdá málo :frowning2:
15. únor 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germik ahojík! Kočárek ještě používám. Zvlášt, když je venku zima. Je v nem pěkně zachumlaný. A taky, když potřebuju někam dojít. Štěpa ujde celkem hodně, ale hrozně nerad jde mým směrem, nemá rád držení za ruku atd...takže je to někdy o nervy. Nejčastěji ale chodíme mezi našimi domy, taky tady nic nejezdí, jsou tady hřištata a štěpa může jít, kam chce, pohrát si s klacíky atd..ale když je třeba nakoupit, tak beru kočár. Jinak se snažím jít dvakrát denně ven, tak po cca hodině a něco. Ale ne vždy to vyjde, hlavně odpo se nám moc nechce, je brzo tma a ještě to není takové příjemné. Nemůžu se dočkat jara a to vyrazím s golfáčem, asi si nějaký levný pořídím. Ty asi vozíš Kubíka v kočárku, tak Sárka musí capat, že?:slight_smile:Spánek je kapitola sama pro sebe..stačí, aby sis přečetla pár řádků nad:slight_smile: ale nštěstí už usnul...tak hodinu a půl asi bude spát, zato večer nejdříve v devět. V kolik vy? A jak spíte v noci, v kolik vstáváte?
15. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ahoj :slight_smile: Tak my jsme na tom se spaním dobře.Večer zalehne v 8, vstává ráno v 7.30. V noci se mi nikdy nebudil a nebudí. Přes den spí po obědě tak dvě hodky.Na nočánek chodíme,ale plenky ještě dávám.Papá vše v jakémkoliv množství :grinning: Pije jen sladké , a to od doby,co jsme byli v nemocnici a musel vypít 1.5 l denně.Kočárek nepoužíváme vůbec,ale pro jistotu v autě vozím golfky a sporťák dnes prodávám :slight_smile: Ale je fakt,že my nebydlíme ve městě, takže kočárek nepotřebujeme,venku jezdí na motoce nebo pěšo.
15. únor 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 A jinak s hraním jsme na tom dobře, u nás se hračky přehazují lopatou,takže hrajeme a hrajeme a pak celý večer uklízíme :grinning: Miluje auta...malá,velká,nákladáky,sportáky...vše.Puzzle...už skládá sám a hodně ho to baví. Pohádky - kdepak Krtek...nebaví ho, kouká nejraději na Medvídka Pú.A s mluvením....jak kdy....jeho nejoblíbenější slovo je NE a už u nás padlo taky TY VOE...ale kde to vzal,netuším :grinning:
15. únor 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak my dnes úspěch :dizzy_face: Přišla 3x, pak, že chce hají na gauč, kde včera taky vytuhla (přelezla si tam sama), tak jsem jí tam přikryla, dala méďu a kočičku a klid. P 15min jsem jí zase přenesla do postýlky, takže super. Dnes to trvalo asi 10min.
Jsem spokojená, nenechám vyřvávat, furt za námi stejně chodí, takže vklidu ukládám, chválím, mazlím....a určitě dnes usínala víc v pohodě než ty dny, kdy se hodinu vztekala a komandovala nás, co máme dělat, jak přikrýt jí,méďu...hned se zase odkopala a nanovo. To pak tečou nervy i nám. Takhle je to v klidu a doufám, že to bude dobrý i zítra.
@germik kočárek používám jen na delší cesty metrem třeba za babičkami nebo do města. Metrem jsou to s ní pro mě docela nervy, nechce sedět, ale ani abych jí držela, když stojí, tak se vzteká...v kočáře je pohodová. Ale jinak když jdeme ven na procházku, tak bez kočáru. nakupovat taky bez něj. Je v košíku a celkem to zatím zvládá, nechá si vysvětlit, že teď musí hačat...někdy to teda zkusím ji nechat i v obchodě ťapat, ale to je jak kdy, někdy se mi ji podaří zaujmout, nosí košík, dává tam věci, ale někdy je to jen honička za ní po obchodě a z nákupu nic.
@petronelie to je davča moc šikovný s těmi puzzly, kluci prý na to bývaj dobří. Bára dává dohromady dvě puzzlekartičky - zvíře + co jí (jako nějaký rozporcovaný obrázek dohromady nedá. Pozná, že je to kus hlavy, ale pak to dává obráceně.... Teď jsme u kamarádky pochytili novou aktivitu: Koupili jsme dětské pexeso ( s obrázky běžných věcí), půlku jsme vystřihli, a druhou nechali vcelku a ona pokládá vždycky vystřižený na stejný obrázek v nevystříhané části. To ji baví.
davča je Bůh spánku...tiše závidím, ale třeba se i u nás blízká na lepší časy :pensive:
15. únor 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jo a s odpoledním spánkem, furt v pohodě, spát nešla, ale v půl páté mi vytuhla stanici před výstupem z metra...tak jsem si zoufala, ale byli jsme objednané na návštěvu ke kamarádce. Takže spala než jsme tam došly, asi 20min a pak jsem ji prostě vzbudila. Ona by byla schopná spát do 18ti hodin (když vytuhne takhle pozdě, bývá to opravdu na dlouho) a to jsem teda nechtěla, protože pak by šla spát nejdřív v 22h.
Takhle byla ve 20,40 na gauči vytuhlá :sweat_smile:
15. únor 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jinak mi přijde, jestli ti včera neplakal, jen dělal blbiny a převaloval se a trvalo to do 21h, že je to hooodně dobrý průběh, už to, že neřval. Bára byla včera hodinu úplně mimo - histerie šílená.
...a jestli jste u něj ani nebylia neplakal, tak je to super.
Jsem zvědavá, jak jste na tom po dnešku.
A valentýnská romantika? Já úplně zapomněla, že nějaký valentýn proběhl. My ho nikdy neslavili a asi ani už slavit nebudem...ani jeden z nás na to nebyl zvyklí ani před tím, než jsme se dali dohromady. Ale jestli u vás romantický večer proběhl, tak je to dobře, ať už je to k jakékoliv příležitosti :wink:
15. únor 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,mě je vás líto, jak řešíte to spaní.Davídek spí bravurně už od narození, má to asi po mě :grinning: On je vůbec pohodový,jen se obávám,že z něj dělám mamánka.Musím ho víc dávat mezi děti.Šári,příští týden mají únoráčci oslavu u Míšy v Tachlovicích,nechceš taky dorazit?Že bysme vám po roce vrátili to zrcátko :-P
16. únor 2011 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronelie jj, závidím ti, že to máte se spaním tak v klidu. Stěpánek teda spí ted celou noc v kuse, když mu nerostou zuby, je to ok, ale to usínání:frowning2: Davča usíná sám?
16. únor 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras Tak vidíš, jak jste to zvládli. Paráda!!! Třeba to už bude jen a jen lepší. Chudinka, na takovou chvilku vytuhla a vy ji budíte:slight_smile: Neboj, taky bych budila...to jinak nejde.
Valentýn nic:slight_smile: to jsem právě psala ze srandy:slight_smile: že i kdyby jsme to chtěli slavit, tak tak nejdřív v deset večer a to už na to teda rozhodně nejsou síly ani nálada:slight_smile::frowning2:
JInak včera usnul taky v devět, tka mám pocit, že at děláme, co děláme, nejde to jinak. NO, on moc nepláče proto, že sedím u pc a on na mě z postýlky vidí...když ne, tak hned huláká, takže žádná sláva. Nakonec jsem včera k němu šla, protože tam sebou pořád mrvil, kopal nožkama do postýlky atd..a když jsem si tam lehla, tak se zklidnil a během chvilky spal...jenomže, ono je těžký vyčíhnout, kdy už opravdu spí..stalo se mi několikrát, že jsem myslela, že je vyhráno, jak jsem odcházela, vrzla parketa a všechno šlo nanovo:frowning2: Ale naštěstí ted spí opravdu celou noc a ráno se budí kolem šesté, to ho dám ještě k nám do pelechu a většinou ještě usne:slight_smile: tak do čtvrt na osm.
A co Paříž? už to máš promyšlené, některé věci?
16. únor 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras jo a jinak ten nápad s pexesem je super, dnes jsem vytáhla svoje logo materiály a už vyrábím a stříhám..tak uvidíme, jestli si s tím synáček pohraje..přece jen, je až na konci dubna a navíc kluk, tak jestli po něm nechci zázraky:slight_smile:
16. únor 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme kluka, narodil se v únoru 2009. Usíná jen v naší přítomnosti, ale pouštíme mu CD s pohádkami. Na spaní má dudlík (přes den ne). Na nočník si občas řekne, vyjímečně udělá i bobek. Pleny má zatím po celý den i noc, doufáme, že v létě se to zlomí. Nejraději vysypává kostky z krabice a přendává je do druhé, ale zase umí postavit věž. Chodit sám začal až v roce a 3/4. Mluví jedno- nebo dvouslovně, ale na všem se s ním už domluvíme. Je vzteklej, když není po jeho, hází věcma. Což řešíme buď naplácáním, ignorací, každopádně neústupností. Jí celkem všechno, ale mívá období, že nechce a druhý den nebo za dva dny to "dožene". Čištění zubů je zatím docela problém. Jak tak čtu ty příspěvky, zjišťuji, že je obrovský rozdíl mezi holčičkami a kluky stejného věku. Nemíním se z toho ale stresovat, již jsem došla k názoru, že každé dítě je prostě originál a na všechno má svůj čas :slight_smile: Přeji hezký den všem!
16. únor 2011 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamila297 jej, konečně maminka s klučíkem, který je taky tak trošku darebák...tak tak, kluci jsou většinou někde jinde, než holčičky...myslím, že náš štěpánek je hodně bystrý kluk, pohybově dopředu, ale tím pádem u ničeho moc nevydrží, pořád lítá z místa na místo a někdy je opravdu těžké ho zabavit delší dobu. Taky se strašně vzteká-prostě býček podle znamení se projevuje. Většinou si toho nevšímáme, ale někdy dostane na zadek. Většinou to zabere, začne se tulit, což je pro něj forma omluvy, nebo udělá, jak říká "malá" a hotovo. A pak je chvíli klid. Má ted nějaké tulivé období a je na nás nějak více fixovaný..Obecně je ale strašně společesnký, miluje lidi-hlavně dospělé, děti ještě moc nebere. Když jsem s ním na procházce, zastavuje se u každého důchodce a snaží se s ním těmi svými slovíčky nějak domluvit:slight_smile:
Čištěí zubů- no, nechá se, ale jen chvíli, když to zkouší sám, tak kartáček jen kouše...takže taky žádná sláva...nevím, jak to mají holky. Jinak přes den máme plíny jen na procházku a na spaní. Občas se stane nehoda, ale většinou se nám ho daří tak nějak včas vysadit. Někdy si i řekne, ale často je to už pozdě.Moc se to zlepšilo, když jsme mu dali redukaci na záchod a nechodíme na nočník.
16. únor 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamila297 a v kolik chodí klučík spinkat a v kolik vstává? A co spánek přes den?
Jinak štěpánek se strašně rád dívá na seriál červený trakůrek a na Bořka a taky u nás frčí večerní rituál večerníčků:slight_smile:
16. únor 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Dnes jsem od půl 2 do te´d vyhlásila polední klid. Bára si lehla pod peřinku na gauč, já si k ní sedla. Každá jsme měly svou knížku - já průvodce Paříží, ona asi 20 svých. tak byla aspoň v klidu. Přemýšlím, jestli ji třeba k odpočinku nepustit krtečka na DVD, že by při tom třeba vytuhla spíš, ale nevím....
16. únor 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamila297
@pajinka29 ad zuby, Bára si je čistí hrozně ráda, protože má pastičku myšičku (elmex) a děsně ráda dělá všechno s vodou. Ale nějaké čištěni to teda není, taky tak nějak kouše, když připimeneme, tak jako po zoubkách jezdí, ale nic z toho. Po týdnu má kartáček jako kdyby ho používala 2 roky, úplně roztřepený.. Pak si chvíli nechá čistit zuby od nás, ale nevydrží...tak půl minuty :sweat_smile:
Ale já si myslím, že jde stejně furt hlavně o návyk než nějaké dokonalé pucování zubů....
kamčo, jasně, proč by ses tím stresovala, každé dítě je jinde a to co třeba teď nedělá, dožene pak během několika dní, protože zrovna přidává na něčem jiném :wink:
My koukáme ráno na kouzelnou školku a večer na večerníčka...krteček je teď super!
16. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 hele, z Paříže mám docela vítr, v CK už nemohou změnit itinerář, který mi dali....i když je podle všech mých pařížských přátel k nestižení, bude to jenom honička a čas na nasátí té pravé pařížské atmosféry nebude :frowning2:
Podněty, které jsem dala, jsou prý bezva do dalších let, ale teď už s tím nic dělat nemůžou, takhle to mají v katalogu a musí splnit.
Dokonce si pohrávám s myšlenkou tam o jarních prázdninách na 2-3dny zajet, abych si to prošla a připomněla. K tomu mě vedlo hlavně zjištění, že paní učitelka z prostředního turnusu nejen, že má Paříž prochozenou, ale i tam prováděla :astonished: :confounded: , což mi teda dost bere vítr z plachet. Nevím, proč si to neodprovádí sama....tak nevím, jestli to ještě nemám odříct, aby to nebyl nějaký děsný trapas...ale zase vzdát se mi to nechce.-...
16. únor 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes tu byl Ondra sám, já byla cvičit a prý teda začala řvát, ale do 2min klid a spala :dizzy_face: normálně v posteli. Jupííííí
16. únor 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras Šári ,tak to teda těžká závist. My jsme teda u něho neseděli, ale musel na nás do toho druhého pokoje vidět a stejně usnul až tak kolem půl desáté:frowning2: chjo chjo..aspon, že jsme se mohli na pc dívat na film.
Jinak s tou Paříží, neboj, byl tam kde kdo, ale to ještě neznamená, že o tom něco pořádně ví...i já jsem toho příkladem. Nedošla bych z jednoho místa na druhé a o žádném bych ti nic neřekla, ale přitom jsem tam byla dvakrát. Takže klííídek. Navíc budeš připravená. A myslím, že stejně bude mít dost starostí, aby uhlídala pubertáky, než aby ti do toho kafrala:slight_smile:
A vůůbec, jaká byla oslava narozenin?
Musím se pochlubit, naši si asi štěpu vemou na víkend, tak budeme mít po půl roce zase volno. Chceme jít na večeři a jít lyžovat, aspon na sobotu. Tak doufám, že trochu vyjde počasí. Chceme do Jeseníků na Ramzovou.
17. únor 2011 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak taky zkuste, aby na vás neviděl, možná je to opravdu jen o tom prvním dnu, kdy bude plakat a pak už to bude jen a jen lepší. Furt tam choďte. Když vám nevylézá z postele, tak natahujte intervaly - první den tam choďte po 2min pláče, druhý den třeba po 4minutách....nevím, u Báry to takhle fungovalo.
Asi do té paříže fakt na 2-3 dny pojedu o jarkách. Ondra s Bárou aspoň nacvičí společný režim, až budu pryč v květnu. Ale ještě nemám odpově´d od kamarádů z ubytování, tak čekám. Ale bohužel mi zatím utíkají nejlevnější letenky. jela bych tam ještě s nějakou kamarádkou, abych na to nebyla sama....
problém není, že tam ta učitelka byla, ale že tam i prováděla, to člověk jen tak nezapomene a sama navrhovala trasu, jak jít... :unamused:
tak krásný společný víkend, lyžovačku teda taky závidím. my furt to hlídání u babiček nezvládáme. Já moc nechci naše otravovat, když mají na starosti babičku a ještě pravidelně i nárazově hlídají některé ze ségřiných dětí.
Ale te´d chceme začít jako nácvik na Paříž, že se budou střídat babičky ob týden aspoň na jedno odpoledne a večerní uspávání a snad taky aspoň někam spolu vyrazíme s Ondrou. Mám pocit, že už bychom to potřebovali...
17. únor 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras no právě, tak jak píšeš jsme to dělali dříve a to byly hysteráky třeba do desíti..on je v tom uplne nemožnej. Má i ted divné období, i přes den na nás pořád visí, takže asi druhá separační úzkost či co. No, nějak se to nakonec vyvrbí.
JInak my to potřebujeme jako sůl, být sami. V podstatě naši hlídli přes noc naposledy před půl rokem...jinak ted jsme sice byli na plese, ale to byly čtyři hodiny a stejně jsme pak s malým spali a ráno s ním vstávali, takže celkem o ničem.
tak zatím papa
17. únor 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 my jsme ještě bez Báry přes noc nebyli :confused:
Tak snad to Štěpku rychle přejde, ono to fakt většinou netrvá dlouho a třeba budete mít za týden klid...držím palce :slight_smile: Myslím, že kolem toho 2.roku se s dětmi opravdu dějí veliké změny, hrozně moc se toho učí a velké jsou i emocionální změny - ten vzdor...je toho na ně moc a každé to zvládne jinak, někdo lépe někdo hůř a Bůh ví, co nás ještě čeká :wink:
17. únor 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak dnes začala a zase do minuty klid :dizzy_face: kdyby to takhle vydrželo. A dnes súala 45min v kočáře do cca 15h. Takže, když budeme v klidu doma, tak bude jen polední klid bez spánku, ale když budeme někde trajdat, tak prostě na chvíli vytuhne v kočárku :slight_smile:
17. únor 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras tak to je super, že vám to tak vychází. Stěpánek ještě nespí, ale je to dnes o stoprocent lepší:slight_smile: tak moc nás nevolá. Přes den ještě spí tak dvě hodky, potřebuje to, vždycky poměrně rychle usne. Doufám, že se to zlepší, že to samo nějak pomine.
Teda, vy jste ještě nebyli bez Báry? Nojo, je to trápení s tím hlídáním. :frowning2:
17. únor 2011 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 ostuda,co? No, nejdřív se nám na to zdála moc malá + problémy s tím jídlem...pak vždycky něco jinýho, měla jsem pocit, že večer s nikým jiným neusne...Jednou hlídala i uspávala večer Ondrova maminka a zvládla to dobře, ale ne přes noc....
Naši nemůžou kvůli babičce hlídat přes noc u nás, což já v tom hned vidím samozřejmě problém - bez maminky a ještě ne doma :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem magooor, ale to teď přestane, když tak hezky usíná :rolling_eyes:
Nastanou u nás veeelké změny, tak a hotovo.
Dobrou
teď mi potvrdili ubytko v Paříži, tak jdu rezervovat letenky, jupíííí :dizzy_face:
17. únor 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamila297 Kamčo, s čištěním zubů také bojujeme.Dám mu kartáček,on ho okusuje a já pak musím za velkého řevu a nevole vyčistit pořádně všechny zuby.Jemu se úplně z toho zvedá žaludek, tak doufám,že si zvykne. :slight_smile:
18. únor 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, s tím spaním...to musí být hrozný. Pro mě je to jediný čas volna, kdy stíhám uklidit barák a oddychnout si.Teď jsem si otevřela bazárek,tak i pracuju,když spí.Já jsem tedy s Davčou usínala,jen když byl nemocný, jinak jsem ho prdla do postýlky a klidně jsem ho nechala řvát.Pak jsem mu šla utřít nudle, a jak byl unavený ze řvaní,usnul.Vím,hrozné...ale před tím mě varovala mamča, ať se nestanu otrokem usínání.
Já se s Davčou snažím jednat jako s kámošem. Jedna moje kamarádka kroutí hlavou.Já ho s sebou beru i na nakupování věcí, pomáhá mi vybírat, když pracuju u PC,mluvím s ním o tom, normálně si povídáme....vaří se mnou, uklízíme spolu.Nemám žádné super dítě! Je to občas vztekloun a mrzout,ale tak nějak si chci s ním vybudovat takový ten kamarádský vztah.Který jsem já sama nezažila.Je to i tím,že já jsem praštěná, takže pokud byste viděly,co vyvádíme přes den...honíme se po baráku, hrajeme na schovku,vzájemně se lekáme.Když někam jdeme, pomáhá mi vybírat oblečení.Bohužel poslední dobou na vše říká "NE" :grinning:

Tak jsme dnes prodali sporťák, odfrčel na Moravu.Už máme jen v autě golfky,ale spíš tak symbolicky.

A co chystáte na víkend? Daví má zítra 2 roky,tak bude oslava
:slight_smile:
18. únor 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petronelie tak tak, je to přesně, jak píšeš. Taky je to jediný čas, kdy mám čas jen pro sebe. NAštěstí odpolední spánky ještě nevynechává. Spí tak hodinu a půl až dvě hodiny. A usíná sám, jen ty večery se mu nějak nechce..asi je to tím, že prostě tím odpo spánkem je vyspaný a nechce se mu chodit brzo:frowning2:
Já si na léto koupím taky golfáč, nějaký lehký, levný, když to bude jen na chvíli..přece jen je to, jak jsi psala i ty, jistota, že se člověk někam dostane, když se náhodou prcek s chůzí zasekne. Jaký máte golfáč?
My máme super plány na víkend. Naší si berou štěpánka po půl roce zase na víkend, takže budeme s manžou sami. chceme někam na večeři a v sobotu na lyže do Jeseníků. Moc se těším. Už třeba jen na to, že budeme mít chvíli čas na sebe. Se štěpánkem jde partnerský život nějak na druhou kolej:frowning2:
Jinak děláme stejné věci, jako vy. Taky mi u všeho asistuje, pořád chce škrabat brambory, ví, kde co je v kuchyni dané a podle toho, co držím za surovinu už kramaří v lince:slight_smile: Je to, jak píšeš, parták. Jen to usínání a vztekání, prosazování...ale už jsem si na to zvykla a moc mě to nevytáčí...
Takže oslava? To je prima. Co máte za dárky? A jak budete slavit?
18. únor 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek