• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únor 2009

7. prosince 2012 
@pajinka29 Víkend, asi do domku, ale možná Ondra sám. naši hlídají nejmladší holčičku ségře, tak s nimi možná někam vyrazíme.
Ondra má příští týden jarní prázdniny, takže to nebude běžný víkend, tak třeba něco v neděli podnikneme, ale nevím.
Ten chlap na čističku nám nebere telefon :angry: :frowning2: ...včera s někým volal a když jsme to pak asi 5x zkoušeli my, tak to jen zvonilo....já už se z toho picnu, nejhorší je, že má nějakou naší dokumentaci. jestli se mu dnes Ondra nedovolá, tak mu musíme napsat nějaký výhrůžný email, že jestli to není schopnej udělat, tak ať nám předá dokumentacia dáme to někomu jinýmu.
Ono je pitomý, že Ondra je šíleně slušnej a neumí si dupnout...já nejsem jiná, sice vím, že už bychom měli a jak bychom mu to měli natřít, ale sama to taky neudělám, bojím se, abych nepřestřelila. Radši se domluvíme mírně...ale tenhle už mě teda začíná lézt krkem pořádně :angry:
11. bře 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras tak to znám, taky vevnitř pěním a když dojde na věc, jsem jak mílius:frowning2: To je ale jednání..tak když to nechce dělat, tak at to řekne na rovinu, at nestojíte na místě
11. bře 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras a on tam Ondra už něco dělá?
11. bře 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 ne přímo na baráku, chce ořezat stromy, jeden pokácet, nařezat dříví (prostě, aby to tam všechno nestálo ladem).... na podzim jsme tam vystěhovali dílnu a shodili strop, aby se tam pak dal dát jiný z prken a sololitů, jako úložný prostor, te´d už hrozilo, že se to každnou chvíli propadne. takhle se tam bude moci něco uskladnit, až se bude vevnitř pracovat.
Taky by se chtěl setkat s tím zedníkem, aby si udělali takový předběžný rozpočet, čím se má začít apod....
...jestli teda bude někdy hotový ten projekt :angry:
Nejhorší je, že tenhle chlápek je kamarád máminy nejlepší kamarádky, takže jsme ho zvolili i proto, že jako známost, ale začíná se to jevit tak, že když máš něco ze známosti, tak je to nejhorší varianta :unamused:
11. bře 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras jj, taky jsem to tak slyšela..jj, o zahradu je třeba se starat...to je hezké, že už máte zsae na čem dělat...to my ještě máme holé pole:slight_smile:
11. bře 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ale zase pak vidět, jak to roste, to bude taky bezva.
Říkala kamarádka, že taková ta hrubá stavba jde hrozně rychle, že máš pocit, že za měsíc se stěhuješ, ale pak je nejhorší dělat ten interiér...
11. bře 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras jojo, taky si myslím..ale zase má člověk pocit, že když je už hrubá stavba, tak to už nějak doklepeme, i kdby nebyly peníze..já vím, mylný pocit. a je to tam ted obyvatelné? jezdíte tam někdy i na víkend s Bárou?
11. bře 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Přes zimu vůbec (jen třeba na 2hodinky zkontrolovat, jestli sníh něco někde nevyvedl..), to je v baráku pod nulou, ale přes léto tam jezdíme. S bárou max na 3-4dny. Bez té koupelny a tak je to takové složité. V baráku je chladno, i když venku už je teplo. V noci se musí přikládat do kamen....
11. bře 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Obyvatelné to tam je, až na tu zimu. Je tam normálně kuchyň, předsíň a ložnice....ale jak jsem psala není to ani na to, abychom se tam prostě nastěhovali a rekonstruovali za pochodu. To fakt není možné....bohužel
11. bře 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Bára se mi v tom kočáře dnes nějak děsně kroutí, už dvakrát začala plakat, ale vždy ještě zabrala, ale čekám nějakou nedobrou náladu. :unamused:
11. bře 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras možná ty zubíky ji budí..tak to je jasné. bez vody atd se člověk nemůže stěhovat.A topit tam budete plynem?
11. bře 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, elektřinou. teď tam je ke sporáku plynová bomba, ale bude elektřina.
Jdu od 17h cvičit, vždycky se sejdeme s Ondrou ve městě, on tam je s Bárou na hřišti a čekají na mě a pak jedeme domů. se těším, že se teď pár dní zase užijeme, než odfrčím do Paříže.
11. bře 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 @akras Ahoj holky! Pavli, nemáš náhodou doma našeho Vénu???? :grinning: Hele, nic si z toho nedělej, máme doma úplně to samý. Holky jsou prostě jiný, vyspělejší... :wink: Nejvíc mne krká, jak Venda taky jen všechno rozhazuje, ničí, láme, teď je velký hit čmárat po zdech. Ještě že se budeme stěhovat... Už mne občas chytá amok, že mu všechny hračky zabavím a dám dětem do kojeňáku. Mluví dvouslovně, ale i tak se s ním dorozumíme. Strašně všechno opakuje, je jako ozvěna. Tak jsem zvědavá, kdy bude předvádět rozhovory jako Bára, ale to si ještě počkáme :slight_smile: Takže neztrácej hlavu, všichni chlapi jsou holt stejný (a kterej je jinej, je ještě horší :grinning: )
11. bře 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras to je príma...taky se těším, až martin dorazí, tento týden jsem ho vůbec pořádně neviděla:frowning2: aspon si člověk uvědomí, co v tom chlapovi má:slight_smile:
@kamila297 jj, ale je to na nervy..:frowning2: fkat je mi to pak líto, že na něho pořád jen řvu, ale to prostě nejde jinak, on na domluvu nereaguje:frowning2: čmárání má taky tendence..ale jakmile maluje třeba na stůl, tak musí jít pro hadru a sám to utřít a dokud to nezmizí-má stul z dobrého matrošu, jde to hned:slight_smile: , tak nesmí jít k nějaké jiné činnosti. Zní to krutě, ale celem to zabírá:slight_smile:a ještě si připadá důležitej, že uklízí, jak mamka
11. bře 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jinak ty puzzle zvířátko + co jí, prý ségra koupila normálně někde v Tescu, tak pohledejt. není to jen v Indii :wink:
Důslednost musí být (k tomu utírání), to je dobré. Bára taky malovala po zdech a dostala vynadáno, ale pak to nějak přešlo. Teď maluje na tu tabuli, co dostala k narozkám nebo na papír, jinam už ne. Prostě to musela zkusit, chvíli s tím byl problém, ale teď už ne. Všechno to jednou odezní a ještě budeme plakat, jak byli ty dětičky sladké, když byly malinké a zlobily :wink:
@kamila297 přesně jak píšeš, až budu mít kluka, tak nevyjdu z údivu :grinning:
11. bře 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 náš Venda je taky nadšenej, když ho nechám dávat nebo vyndávat třeba prádlo z pračky. Taky rád vyndává nádobí z myčky, zametá, leští stůl... Bohužel mu to určitě nevydrží donekonečna :grinning: Já taky často zvýším hlas, taky je mi to pak líto, ale nejsem ten typ, co všechno vysvětlí 20x. Kolikrát už dostal přes ruce za čmárání po zdech a stejně to dělá furt dál. To bych mu musela ty ruce snad urazit... No, musíme to nějak přežít, vždycky si říkám, že za rok bude líp! :slight_smile: Na druhou stranu, když ho vezmu ven, je zlatej. Dokonce se nechá vozit v kočáře, neprohejbá se vzteky, neřve, kouše rohlík a ani nedutá, jen třeba komentuje, když jde kolem pes nebo pták atd. Venku je miliónovej, tam všechno pozoruje, doma už se nudí, tam má všechno okoukaný. Včera jsme vytáhli barevné pastelky, tak ho na chvíli zabaví, pak s nima začne mrskat o zem a to je zase zabavuju... A tak furt dokola :wink:
11. bře 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras to je pravda - říká se, že když dítě zlobí, je zdravé. Tak ať radši zlobí, my už to nějak přežijem :slight_smile:
11. bře 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29
@kamila297 Víte co, holky? Báře normálně rostou druhé zuby místo těch, co si vyrazila :confused: Tak nevím, jestli se mm radovat, že se asi vyhneme mezerníku a nebo z toho být rozladěná, že bude mít druhé zuby tak brzo :unamused:
13. bře 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras Možná bych s ní skočila k zubařovi, ať se na ni koukne a poradí, co s tím. Je to docela brzo. Druhé zuby mi rostly tak nějak v první třídě ZŠ.
13. bře 2011 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras tak to teda koukám..to mě taky překvapuje, že tak brzo. Určitě bych zašla ke zubařce..at se na to koukne..mají tam ty zuy dost místa? at se jí nekřiví..ve dvou letech druhé..to jsem z toho jelen:_) JInak jsme poslali rezervaci na MOdrokamennou boudu:slight_smile: Tak ještě jednou díky za tip.
Doufám, že jste si užili víkend. A vůbec, fuguje teda u vás to střídání večerních babiček? Paris se blíží:slight_smile:
14. bře 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29
@kamila297 k zubaři se určitě vypravíme....je to teda mazec. Dost místa myslím má, tak snad v tomhle problém nebude.
babičky se nestřídají. Tím, jak mi vypadnul ten druhý turnus, tak se vlastně po 4 dnech vrátím, budu doma 5 dní a pak další 4 dny pryč, tak už to nebude taková darda. Furt jsme čekali, až se vrátí můj táta z Ruska a když se vrátil, tak zase máma musí chodit za babičkou i večer, aby jí dala nějaké prášky na uklidnění na noc, takže je to komplikované.
Je to děs a musíme s tím začít. Aspoň Ondrova maminka by občas mohla....
Teď už jsem v plném balení, zítra večer přesidluji k našim, je to blíž na letiště, vstávačka ve 3h ráno ve středu a odjezd na letiště...dnes jsem si koupila 2 nová kaťata, abych nejela v mých orvaných z pískoviště, tak už jsem vybavena. Snad vše proběhne OK.
14. bře 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29
@kamila297 taky máte s džínami takové potíže? Já si koupím nové a během 2 měsíců je mám prodřené na stehnech :angry: , pak to ondrova maminka vždycky podšívá, ale už to vypadá blbě....hrozně mě to štvě. Sice nekupuju džíny za 2000,-, ale třeba je kupuju v CaA kolem 1000,- a pak tohle, jestli se mi to stane znovu, tak je snad půjdu reklamovat. Nebo je to tím, že mám tlustý kejty a moc je šoupám o sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: a oni to pak na mě v obchodech vypálí, že mám zhubnout :sweat_smile:
Tentokrát jsem si teda koupila kalhoty v takovém čongsjém obchodě, protože už jsem se naštvala, že nebudu vyhazovat velký peníze, když mi stejně za 2 měsíce odejdou. Koupila jsem si jedny ne džíny černé a pak jedny džíny. Tak třeba aspoň ty černé vydrží
14. bře 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jo a dnes teda nevím, jestli jsem neskončila s uspáváním v kočáře. Přesedlali jsme zase na golfky a vozila jsem ji přes půl hodiny, než usnula. Včera byla ještě ve velkém a taky teda to trvalo déle....tak se holt bude muset holčička naučit hajat zase v posteli. Konec krásného období, kdy usínala v kočárku bez řevu během 5ti minut a pak spala i přes dvě hodiny... :frowning2:
14. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras ty jo, závidím, taky mě chytá potřeba výletů-zvlášt, když je tak krásně. Kalhoty mám obecně porblém. Mám divný typ postavy-hodně uzky pas a širší boky a pak mi kdeco nesedne. Nekupuju drahé věci, protože je mi to líto, když to oderu na písku atd..ale kdyby to bylo z normálního kamenného obchodu a tohlě se mi stalo, tak to jdu reklamovat...nemá se to prošoupat
14. bře 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras no mě ted štěpa usíná odpo za zpěvu během deseti minut, dříve to trvalo dlouho...docela se mu divím, to moje krákání:slight_smile:
14. bře 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no, tu reklamaci jsem asi prošvihla a asi ani nemám lístek, ale fakt mě to naštvalo. Ráda džíny nosím, dělají mi nejlepší postavu, ale pak se stydím si někde sednout, aby mi na ta stehna nebylo vidět.
Dnes jsem pořídila ty džíny za 500 a ty černí za 300,-, tak jsem ráda.
14. bře 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 :grinning: I krákání asi někdy zabírá, já nikdy nezpívala, tak nevím, jak by tu na Báru zabralo. Ale možná ze zoufalství vyzkouším....ale já chodila léta do dětského pěveckého souboru, tak to s tím zpíváním není tak hrozné :wink: ...ale jen jestli to pomůže
14. bře 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras já jsem mu právě taky nikdy nezpívala. Ale jak jsem ho dala do té velké postele, tak z ní odcházel a potřebovala jsem ho zklidnit. A už mě nebavilo pořád dokola říkat Karkulku, řepu atd...tak jsem začla zpívat, přitom ho hladím a je během chvíle vymalováno:slight_smile:
14. bře 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jé, to je hezké, tak třeba to taky zkusím, jenže ona bude vesele vyzpěvovat se mnou a se spaním bude utrum. Dnes v kočáře si projela si 10 písní :sweat_smile:
Navíc se bojím, aby to pak nevyžadovala i večer, když teď chodí tak hezky spinkat sama :unamused:
14. bře 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras nojo, no...i večer to dávám..ale usne rychleji, než kdybych ho pořád měla vracet zpět..navíc jsem zjistila, že mu leze stolička..dole...takže proto byl ted poslední dny takový protiváček, zlobivák a v noci huř spal..dnes v noci za nama zase tak kolem třetí naklusal do ložnice..tak jsem ho zavedla zpet do pokoje, na chvíli si k němu lehka, ale stejně se pořád vrtětl, tak jsem odešla a nakonec usnul sám:slight_smile: ale to uspávání mi ted nevadí..nedělá binec, snaží se usnout, líbí se mu to, tak to pro něj udělám..je to celkem pěkná chvíle..ale je fkat, že ještě neumí zpívat, přidává se jen při holubičce se slovem pták:slight_smile:
14. bře 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek