• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únor 2009

7. prosince 2012 
@akras respektovat a být respektován:slight_smile: schválně, jestli to bue zabírat...dávání alternativ atd:slight_smile: Já vím, píšu to asu trochu škodolibě, ale nemyslím to zle:slight_smile: jen jsem ráda, že v té beznadějí nejsem uplně sama
1. dub 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 ale jako to ještě furt zabírá na něco, zatím. Třeba právě dnes zrovna skákala na gauči, já myla nádobí a nemohla ji hlídat. Tak vzala alternativu polštář.....ale kdo ví, co bude zítra,že :sweat_smile: :wink:
1. dub 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jinak jsem jí ve středu a dnes vzala ven bez plíny, ani na jedné procházce se nenechala přemluvit k čůrání (pokaždé to teda jednou zkusila, ale nic), ale nepočůrala se. Pakk se akorát doma pokakala do kalhotek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak nevím,jestli se jí nechce nebo to třeba hodiny drží....ale tak docela úspěch. Jen se bojím, až se mi jednou na té procházce pokadí, protože to se nám do nočníku fakt ještě nepovedlo od té doby, co na nočník chodí vědomě.
1. dub 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já musím hahlásit upěch. Od tohoto týdne chodíme ven bez plíny. Naučil se pěkně čurat ve stoje a spíš ho to baví a každou chvilku musíme jít zalívat kytičky. Jsem moc ráda. ALe se spaním čím dál horší. Včera nám usnul až o půl desáté. Asi pořád ten čas, který se posunoval. JInak teda nevím :angry:
1. dub 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 my měli včera zase večer na hlídání babičku, šla spát asi o půl deváté a prý chtěla dudu. Ale jinak v pohodě.
tak vidíš, jak se mu to líbí, já myslím, že pro kluky to musí být docela zábava, když si tam tak hezky vidí....ségra vždycky říkala synkovi, že jsou dělat vééélikýýý oblouk :grinning:
Já jí plínu dala, když jsme včera byly celý den pryč, vezla jsem jí zas Ondrovi do práce...., bojím se hlavně, že třeba bude chtít čůrat v autobuse nebo když jedeme dýl metrem. To by se počůrala do kočárku....nějak nevím, jak tohle zatím řešit. Plínu nedávám pokud jsme v okolí domu nebo max dvě zastávky metrem.
Ale ona se fakt nevyčůrala ani když už pak řekla, že teda na stromeček jo...prostě pak až doma.
1. dub 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
akras @pajinka29 No vida, tak i holčičky umí zlobit :grinning: Buď v klidu, prostě nemá svůj den. Bude líp.
My jsme právě dorazili z FOR KIDS a byla to hrůza. Davy lidí, kravál, zmatek... Úplně mi z toho brní hlava. Ani jsem tam nic nekoupila, i když tam bylo pár zajímavých věcí. Odolala jsem. Připadá mi to všechno spíš jako taháky na prachy. Venda to celkem ustál, ale jak začal být unavenej, protože samozřejmě v kočáře nespal, bylo to peklo. Ale já už jsem zvyklá... :sunglasses: Krásný víkend!
1. dub 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 @akras Ahoj holky, pošlete mi do interní pošty své domácí adresy, pošlu vám pro děti skřítka Františka a spol. :wink:
3. dub 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras ahojík., tak cestování taky řeším zatím plínou...asi by to vydrřel, ale člověk nikdy neví a ne vždy se může zastavit, aby se vyčural. Jinak o víkendu jsme byli v Kyjově a šlí jsme na výlet-na hrad a on si normálně řekl bobek a zvládl se i v přírodě vykakat. Tak to jsem teda hleděla. je to šikulík
4. dub 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamila297 jj, přijde mi, že je to ted velikánské tahání peněz z lidí a veliký byznys...nj, holt se rodí hodně dětí..ale ono to zase výrobce přejde, až bude dětí mín:slight_smile: My právě, jak byli na tom výletě, tak jsme sebou měli krosnu a po obědě jsme ho dali spinkat do golfáče a teda super, usnul hned, tak aspon můžeme být v klidu celý den venku, když je hezky.
4. dub 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamila297 My byli loni na veletrhu hraček a taky nic moc, něco by se tam i vybralo, ale samé zbytečnosti a děsnej mumraj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@pajinka29
Ahoj holky, teda Pavli, to je super, že i kakal. My jsme čůraly na kytičky, ale taky se nám povedlo počůrat i pokakat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale měly jsme dost rušný víkend a neměla na to moc času myslet. V sobotu jsme byli u našich na chalupě a byla tam i ségra s 3 dětmi. S její nejmladší Anežkou si Bára hrozně vyhraje, tak to bylo super (a neměla čas myslet na čůrání) a v sobotu jsme si užili super letní počasí v Dubinách, furt se tam ráchala v lavoru s vodou, zalévala, takže byla permanentně zlitá a já převlíkala asi 10x. Teď zas nějak málo kaká, takže vždycky jen utírám ze zadku (na kalhotkách to ani nemá)....,takže vytlačit nějaký bobek na trávu nebo do nočníku, o tom vůbec nemůže být ani řeč.
Ale víkend super, za to dneska teda leje a leje. Ale zítra snad už bude lépe.
4. dub 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 konečně jsem viděla na FB tvé svatební fotky, byli jste teda dvojka jak do časopisu :slight_smile:
4. dub 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras tak díky...jen, jeslti to není štiplavá poznámka s tím časopisem:slight_smile:
taky jsme měli rušný a pěkný víkend..tady zatím neprší, ale asi to sem teda dojde, už se to mračí:frowning2: co budem dělat doma, to teda netuším..to tady převrátí na ruby
4. dub 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras @pajinka29 Ahoj holky, víkend nádhernej a teď tohle... Za chvíli musím vzbudit krakena a pojedeme v tom slejváku přihlásit přes celou Prahu plavání... Držte nám palce. PS: my se těch plen snad nikdy nezbavíme... :confounded:
4. dub 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 nene, to byla lichotka :astonished: :slight_smile:
@kamila297 kam budete chodit plavat?
4. dub 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamila297 ale joo, zbavíte...to chce svůj čas..každé dítko to má jinak, ale to ty víš sama moc dobře:slight_smile: Chodíte do nějakých pokračovacích kurzů?
4. dub 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Furt nějak bojujeme s tím časem, nebo už to možná posunem času není, nevím. Včera spala až do půl 9, takže jsme ji nedali po obědě spát. byla unavená dost a divím se, že neusnula na zpáteční cestě v autě. Ale večer fakt šla spát ve20h jako dřív a usnula téměř hned. A dnes usnula po obědě krásně a v obvyklou dobu asi ve 13,15h, tak doufám, že se to zase srovná. Jinak to teď máme trochu s koncertem (jako kdyby nebyla unavená ani ve 20,45). Furt se odkopává a ječí, že přikrejt apod. Z pátku na sobotu takhle řvala asi hodinu, usnula až v půl 10 :unamused:
Tak uvidíme, co teď. Možná to souvisí s tím vztekáním, co se teď rozjelo...
4. dub 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras no, my právě po obědě chodíme spát jako obvykle, žádná změna, ale večer prostě o hodinu později, plný energie a elánu a my už padáme na hubu:frowning2:
ještě pořád se vztaká? Nebylo to jen špatným dnem?
4. dub 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no, vzteká, ale není to tak strašné...už jsem si trochu zvykla :rolling_eyes: hází věcma, když se zlobí, že jí něco nejde (něšly jí nabírat křupky lžičkou, tak s ní mrštila až na druhou stranu pokoje) a pak sebou majzne na zem, když něco zakážu nebo se zlobím.....hodně se zhoršilo takové to opouštění činnosti, která se jí líbí. Dřív šlo hezky namotivovat, vysvětlit, teď ječí a zmítá se.....no jo, no.
4. dub 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras nojo, no..to známe:frowning2: doufám, že už nebude hůř..ale je fakt, že jsem si tak nějak zvykla..někdy se tomu spíš už směju.ale jasně, že tak, aby to neviděl..před ním kamenná tvář.
už máme tu Boudu potvrtzenou, jedem na konci června...moc se těšíme!!!!
4. dub 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak to je bezva, snad budete mít hezky. my si tehdá vybrali úplně ty největší vedra, ale jak to bylo v horách, tak tam bylo bezvadně, teplo, ale dalo se schovat v lese, děti se mohly cachtat, fakt super....jééé, hned bych také jela, ale nevím nevím, moc to letos na dovču nevidím.
Ondrovým dalším stavebním počinem v neděli v Dubinách, bylo pískoviště, tak alespoň někdo bude v novém :wink:
4. dub 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras no, právě se bojíme, aby to celé nepropršelo..přijde nám, že někdy bývá červen mnohem hezčí než červenec..tak uvidíme..na dovču to nevidíte kvůli financím? A co vlastně ten pohovor? Kdy jdeš? Nebo jsi byla dnes?
4. dub 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 nevidím to kvůli tomu, že asi Ondra bude chtít využít co možná nejvíc času na tu stavbu (pokud budeme mít tu hypotéku), kvůli financím taky, ale třeba někam vyrazím alespoň já s Bárou a když bude mít někdo chuť se připojit z kamarádek, tak tím líp...uvidíme, nijak jsme to neřešili zatím. Teď máme hlavu plnou jiných plánů na prázdniny.
Dnešní pohovor v MŠ jsem zrušila, chtěli jen na plný úvazek a to já nechci. Když plný, tak na ZŠ, abych mohla po obědě pro Báru. na tu ZŠ jedu ve středu odpoledne
4. dub 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras tak to ti budu držet palečky! to má být na té vesnici, jak tam mají místo i pro Báru ve školce?
4. dub 2011 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jojo, tak my už jsme vzhůru, tak pa
4. dub 2011 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras @pajinka29 Budem chodit na Slavii do Vršovic, bude to 10 min. autobusem z nového bytu. Máme za sebou 3 turnusy, už se Véna potápí pod vodu bez polykání vody. Docela se těším, bude to zase nějaká činnost, která ho baví. Začínáme 20.4. Právě manžel uspává - Venda blbne jako kdyby bylo poledne. A to spal dneska přes den jen hodinu. Tak se mějte!
4. dub 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamila297 juj, my taky včera usnuli až o půl desáté. Divočák to byl...my už málem padali na "hubu" a on byl pořád čilounký. MOOOOOOC děkujeme za rozkošný dopis pro to naše malé princátko. Měl pusu od ucha k uchu. Jsi zlatá.
5. dub 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jé, to už to přišlo?? Posílala jsem to včera odpoledne. Tak snad to Barunce taky přišlo :slight_smile:
5. dub 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě, ta to měla ještě blíž, k nám je to přece jen přes celou republiku. A jak jinak bojujete? Jak jste na tom třeba s jezením, oblíkáním atd? Zvládá to sám?
5. dub 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamila297 Km, díky, už to taky přišlo, Bára seděla 10min na gauči a furt listovala a vykřikovala: Majda, Michal, František :slight_smile: udělalo jí to radost, tak moc děkujeme.
@pajinka29 já jedu dnes do té ZŠ. Největší strach mám, že tam autem netrefím, musím zprovoznit navigaci....no, bude to veselé :confused: . Přijde hlídat tchýně, ale ještě nevím, jestli pojedou se mnou nebo zůstane s Bárou doma.
Dnes jsme se byly podívat v jedné MŠ, je nová a moc hezká (ale tahle nová část přijímá jen 10 dětí, je to odnož jiné MŠ, kam berou 28dětí, tak uvidíme, kam bby nás vzali), ale myslím, že asi Báru nevezmou, ale přihlášku zkusíme podat. Ale v té MŠ si krásně řekla na čůrání a šla tam na ty malinkaté záchody "jako pro trpaslíčky" a děsně se jí to líbilo....no, doma se pak stihla pokakat :rolling_eyes:
Ale krásně usnula, vstávala dnes už chvíli po 6h, tak byla unavená. Ale už se srovnávají i ty večery. Včera jsem v půl 9 dočetla pohádku a ani nekřičela a za chvíli spala.... :slight_smile:
6. dub 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 my oblékání teda nezvládáme, ale je fakt, že to ani moc netrénujeme, možná, že bychom měly začít. jako sem tam si natáhne kalhotky, ale většinou nohy do jedné díry a přes punčocháče....musíme trénovat na školku.
6. dub 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek