• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únor 2009

7. prosince 2012 
@pajinka29 jojo, je to těžký, ale snad na sebe nějaký ten pytel seženu. Já jsem taková oplácaná docela souměrně, ale ta celulitida, stehna, hrůůůza, od pasu dolů už se v kabinkách radši vůbec nedívám, zvlášť při zkoušení plavek, to jen mrknu na boky, kolik cm do špeků se mi to tam zařezavá :grinning:
11. dub 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras simtě, se nějak podcenuješ, ne?
ber to tak, že i srpotovkyně a štoupliny maj celulitidu, tak co..hlavně, že se líbíš Ondrovi:slight_smile:
11. dub 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no jo, horší je, že se nelíbím sama sobě :unamused: ...ale co, no.
Bára nespí, ale chce ležet v kočárku, tak si aspoň odpočine, jen doufám, že teď už mi nevytuhne..
11. dub 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
chce ležet dobrovolně? No to jsou věci..a co jste dělali přes víkend? A kdy jedeš do té PAříže?
11. dub 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 ona tskhle ráda leží v kočárku, i když se vyspí, tak pak třeba ještě 45min leží, zpívá si a povídá...
Do paříže jedu 2.5.
neděle teda byla děsně hektická. ondra s bárou ráno k babičce na oběd, já doma dělala na tu paříž, pak jsme se sešli na černém mostě a jeli k našim na chalupu, ondra tam s tátou stěhoval a odvážel skřín, já jela s bárou,mámou a babičkou zpátky do prahy, kde jsme vyložily babičku a pak se u našich zase sešli s Ondrou a tátou a jeli domů. V sobotu byl klídek v Dubinách. Co vy?
11. dub 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras a ty Dubiny, to je, jak se tam budeou vaši stěhovat nebo vy? To se ti ta Paříž už blíží. MY tři jsme jeli za tou dementní babičkou, teda spíš za tatkou, který se o ni stará. MAlej nadšený, veliká zahrada, slepičky, sadili jsme, tak nám pomáhal, dupal po záhonech, bylo to moc fajn. Mám ráda zahradu a uvědomila jsem si, že opravdu nejsem moc městský typ, líbí se mi jít si někam sednout nebo tak, ale když jsem někde poblíž přírody, tak se mi hlava uplně vyčistí.
12. dub 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Neeeeee, Dubiny je to, kam se budeme stěhovat my, u těch Velkých \Popovic!!!!! :astonished: ...máš v tom nějaký hokej,co? :grinning:
12. dub 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras no právě, si pamatuju ty velký popovice, tak se mi ty dubiny nějak nezdály..takže to je ještě nějaká vesnice u toho, aha..a ta tvoje budoucí práce je někde poblíž tama?
12. dub 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak dneska se stal zázrak. Venda usínal v poledne sám! Sám si vlezl do naší postele, uvelebil se, pustila jsem mu Míšu Kuličku a když jsem se ho zeptala, jestli mne pustí k sobě, řekl "ne". Tak jsem mu řekla, že jdu do kuchyně vařit, nechala jsem otevřené dveře a do půl hoďky usnul. Kéž by to pokračovalo :slight_smile: Jinak manžel už sestavuje kuchyň, do konce týdne bude skládat nábytek, tak jsem zvědavá, co všechno stačí zmáknout. Chodí domů v 10 večer. Už aby to bylo. Každopádně už budeme moci stěhovat nějaké věci, tak snad už to půjde rychle. Našla jsem si tam v sousedství už přes tyhle stránky kamarádku se skoro stejně starým klučíkem, tak se těším na společné akce :slight_smile: Už jsme se viděli a myslím, že to bude v pohodě :slight_smile: To je venku hnusně, co? A zítra bude ještě hůř...
12. dub 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 právě, kdyby to byly popovice, tak to konec světa není, ale tohle je ještě tak km za nimi, kde končí silnice.
Ta ZŠ je od tamtud tak nastejno jako z Prahy, takže už budu zvyklá na cestování.

@kamila297 téééda, super s usínáním. Já dnes byla zase za babičkou, Bára sice krásně usnula, ale spala jen hodinku a to se normálně u našich ani nebudí dřív než zase odcházíme, takže spí třeba od 13 do 15,30. myslela jsem, že to dnes bude stejné, tak jsem si s sebou vzala PC, abych něco udělala na tu paříž a prd...Bára po hodince vzhůru...potvůrka :rolling_eyes:
12. dub 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak dnes i přesto, že spala ráno do 8h, usnula za chviličku. Venku jsme byly jen asi na 45min , je tam tak ošklivo. Ale koupila jsem modelínu a modelovaly jsme. nejdřív jsem vymodelovala kočku a psa a strom a pak jsme si hrály, jak chodí čůrat na stromeček, pak jsem pod to na papír namalovala silnici a jezdily jsme vláčky. Ale největší úspěch pak měli ježci. nalámaly jsme párátka a dělaly bodlinky a pak na ně dávaly jablíčka,...tak další nápad, co se dá dělat, když je hnusně...jestli to teda chalpečky zaujme.
@kamila297 mělas pravdu, dnes je ještě hnusnějc než včera, kdy to skončííí? Kdyby aspoň tak blbě nefoukalo. Bára bylůa nabalená jako v -20, díky bohu za ta gumová rybářská kaťata, to byl můj nejlepší kauf.

Už máme objednané kolo odrážedlo a helmu - jdeme do Too Too, jediné je Báře akorát, že pěkně dosáhne na zem. Ostatní měla sedlo ještě moc vysoko.
13. dub 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO, tak dneska je štěpa trochu protivák, možná na něho začlo působit očkování. U ničeho nevydrží, pofnukává, do toho leze stolička. Ještě k tomu škaredě. Sice na chvilku jsme byli jezdit na tříkolce, je to šílené, jak mu to už jde, ujíždí o stošest a já za ním lítám, jak hadr na holi. To by člověk nevěřil, že se tak rychle naučí šlapat. Pak jsme přesazovali kytky, to byl štěpa ve svém živlu, ale zase to trvalo strokát dýl a ten binec potom takže jsem zbytek dopoledne strávila uklízením, umýváním, vysáváním, drhnutím koupelky.já nevím, připadám si lehce neschopná. Mám pocit, že to tady ani pořádně neumím udržet v pořádku, na štěpu taky věčně nemám čas, jakože bych si s ním nějak dlouho četla nebo tak...nestuduju ani při mateřské nepracuju, jako jiné, nemám dvě děti...no, jsem zvědavá, jak to bude u nás vypadat, až se budem stěhovat do domku, nebo budou přitom ještě dvě děti...

13. dub 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak modelínu chci taky koupit, resp.ji dostane k narozeninám. Myslím, že chvilku si s tím vydrřží hrát...pořád zapichuje párátka do polystyrenu atd, takže ho to bude bavit i do toho:slight_smile: snad..jinak teda nevím, co s ním dělat..vkládací tvary a dřevěěné puzzle už ho neba, leda knížky..trochu s autama, s legem taky postaví věže ,nbo jiné tvary a za chvíli je hotový. Venku je to prostě nejlepší...
jinak dne mi, holky, usnul taky do deseti minut sám v posteli a už i večery usíná sám. Třeba za náma max pětkrát přijde,my ho zavedem zpět a spí...
ALe ted mu leze stolička a to je nářez-dnes jsme nespali od půl druhé do půl paté-volal na mě pusu, potom chodil po pokoji ke svým hračkám, občas k nám..nemohl, chudák, zabrat. Co vy, Šári? Už spíte dobře?

@kamila297 gratuluju k dobrému usínání, snad to těm našim bobkům vydrží. A taky lehce závidím, že už finišujete. Kdy se budete stěhovat? Asi jsi to tu už psala, ale nějak jsem to prošvihla. Asi je to náročné, být s Vencou sama a každý den čekat do desítí, než dorazí manžel, že?
13. dub 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 ale prosím tě, někdy je líp, někdy hůř. Já s Bárou taky furt něco nedělám, dnes s tím modelováním to byla výjimka, protože normálně chodíme z venku rovnou na oběd a pak spát, ale dnes jsem musela ještě asi na1,5 Báru odlákat od stolu (už byla natěšená po procházce na oběd)....
Já te´d musím s tím druhým vydržet, protože jsem ředitelce na ZŠ řekla, že až tak za 2 roky, až budeme bydlet (i když, co by nadělala, kdyby se "nechtěně" zadařilo dřív, že? :wink: )
Tříkolku jsme vůbec nzkoušely a možná k tomu ani nebudeme mít příležitost. Z toho odrážedla pak asi rovnou vlítnem na kolo...
13. dub 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras hele, a koupila sis včera něco na sebe?
13. dub 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jinak já mám pocit, že mám bordel furt, zvlášť ta podlaha, bych jí musela luxovat a vytírat po každém jídle,...a pak se to natahá všude, jak máme malý byt, všechno spojené....hnus, ach jo. Vždycky se tím někdy trápím, ale pak to hodím za hlavu, nebudu přeče vytírat každý den, to bych nic jiného nedělala.

Smaní celkem OK, večer sama, chvíli si zpívá nebo něco vykládá plyšákům a spí. Včera noc vcelku, dnes jsem tam byla dvakrát asi po 10min kolem 3.h, ale dobrý.
13. dub 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 dopadlo to přesně tak, jak jsem si myslela. nakonec jsem si pořídila aspoň halenku, abych zoufakstvím někoho neuškrtila :angry: jako něco mi bylo - kalhoty, ale furt jsem váhala a měla jsem na to jen hodinu, akže takový fofr, Ondra přišel z práce dost pozdě.....klasika,no, já ty nákupy nemusím. nejlepší je, když mi něco vyhlídne máma, má mě skvěle v oku a vybírá fakt bezva kousky. Já už pak jen jdu, hodím to jednou na sebe a koupím, to je paráda.
13. dub 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras tak to je super, tak to tehdy bylo asi fakt těma zubama. A kde a jakou tu helmu jste objednali? no právě moje kamarádky třeba vytírají dvakrát denně, stejně tak vysávají..my máme teda celkem velký byt-3+1, cca 80m2 a to se teda tahat dvakrát s vysavačem teda nechci. A koupelky a kachličky atd třeba drhnou dvakrát až třikrát do týdne:frowning2: si případám, jak čuně:frowning2:
13. dub 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras jo, to znám, taky nemám nakupování ráda..baví mě chodit jen do obchodů s nábytkem atd..pořád si přestavuju, co bysme mohli mít v domečku atd..
13. dub 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! My jsem před chvílí dorazili z herny. Venku je fakt hnusně, od autobudu už jsem skoro s kočárem běžela, abychom nezmokli. Teď Véna usíná a opět sám. Už jsem se ani nenabízela, že zůstanu, dala jsem mu flašku s trochou šťávy a zmizela jsem :slight_smile: Dneska Véna nemá svůj den. V herně zlobil, všem dětem říkal "pryč", tahal se o hračky. Pak mne nalákal do přilehlé restauračky na jídlo, pak nechtěl jíst, ani sedět - prohejbal se, chtěl jen lítat, křičel a trucoval (lehne si na zem - kdekoliv)... Už jsem toho měla dost. Tak jsme se sbalili a tradá domů. Nejvíc mne naštvalo, že tam "vyhazoval" pryč několikaměsíční holčinku, která si tam hezky hrála s piánkem. Tak to byl vrchol. Doufám, že ho to přejde, jinak nastoupí metoda "ručně stručně", protože po dobrém mu to vysvětlit nejde, že tam není sám a že je to tam pro všechny děti. Ach jo. Snad je to počasím... My máme poděděné odstrkovadlo. Zatím bez helmy, ještě na tom tak nelítá a zatím se trochu bojí z kopce a přes překážky. Nejdřív jsme ho měli doma asi týden, aby si zvyknul a teď asi po 3 týdnech ho už beru na kratší pochůzky bez kočáru, jen s motorkou. Hra s modelínou je bezva nápad, asi to zkusíme. U Vendy ale předpokládám, že to bude jíst a všude prasit. Tak uvidíme. V ložnici je ticho, jdu toho raracha zkontrolovat :wink:
13. dub 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamila297 koukám, taky je u vás dnes divná atmosféra, prostě to asi na ty naše kluky působí, hnusné počasí..a on ti vydrží tak dlouho nespat..mě by asi štěpa po ceste domů v tom kočáru usnul. většinou je v jednu hodinu už ko...jinak štěpa hračky půjčuje, dokonce se naučil poprosit, když nějakou chce půjčit od jiných, jen na tu tříkolku začíná být háklivý:slight_smile:prostě ted obejvil radost z jízdy, tak ji nechce půjčovat.

Jinak to je tříkolka po nás, novou bych nekupovala, protože ty plastové, co se prodávají stojí podle mě za houby a ty kovové, klasické jsou děsně drahé. Takže jezdí na té klasice, kreou jsme jistě všechny měly:slight_smile: a k anrozeninám dostane kolo odrážedlo..od prarodičů
13. dub 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Pavli, moc ti děkuju. Jsem úplně stejně neschopná matka jako ty! :grinning: Jako kdybych tu zprávu psala já :grinning: Čekání na manžela je náročné, na Vénu jsem sama a teď poslední dny zlobí první ligu... Ale zase se utěšuju, že staví nábytek, že je to výjimka, že to nějak překlepu. Stěhovat se budeme po velikonocích. Konečně manžel uznal, že není v jeho kapacitě všechno smontovat, odvézt, přestěhovat, takže objednáme na příští víkend stěhováky, aby to bylo jedním vrzem. Hlavně že když jsem to navrhovala už před měsícem, tak se skoro urazil, že ho mám za neschopnýho. Ale tak to není, vy to určitě chápete tak jako já. Chlapi jsou prostě ješitové.
13. dub 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 já na tohle teda nemám, abych dvakrát denně vytírala, i když máme malý byt. prostě tady to jednou utřu a běhemhodiny je tu zase prach, drobky pod stolem, denně zametám, ale taková rychlovka z toho nejhoršího. To bych si připadala fakt divně, furt jen šůrovat, vždyť to z toho dne pak ty holky ani nic nemůžou mít...ale taky znám takové. Ale pro mě to prostě není.
Tu helmu jsme objednaly nějakou zlevněnou asi za 200,-, nic super bílou s kytičkami na netu. Objednával ondra a já si ty stránky nepamatuju, ale dojedeme si pro to osobně někam na chodov, což je fajn, platit ještě přes 100 na PPL a už se nám několikrát stalo, že to nedoručili a museli jsme pro to stejně někam do skladu

@kamila297 tak dneska se u vás zlobí? To bude počasí...blbý den, však ty jsi mě tím taky uklidňovala :wink: Já už s Bárou dlouho nebyla takhle v herně, musím zas jít, ona dětem hračky nebere, ale nechce půjčovat to, co má...pokud z toho nekouká nějaká výhodná výměna :sweat_smile: ...já se teď děsím těch odchodů, ty scény....dřív jí to nějak šlo vysvětlit ale te´d nic moc...ale zajdem.
13. dub 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamila297 jojo, naberou si toho na sebe moc, i když se to prostě nedá zvládnout, když k tomu ještě chodí do práce....stěhováci to budou mít za odpoledne všechno v cajku, tak to bude paráda. :slight_smile:
13. dub 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras Přesně, tento týden odmítá práci, aby měl čas na montování nábytku a příští týden to bude dohánět. Takže stěhováci jsou jasná věc. Konečně mu to došlo a navrhnul to sám :wink: Šárko, mohla bys mi, prosím sehnat kontakt na tu firmu s helmami? Budeme bydlet kousek od Chodova, tak bych ji tam taky časem pořídila. Díky!
13. dub 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamila297 no právě...taky MArtin nejdřív říkal, že by si toho chtěl na baráku udělat hodně sám..jenže to jsem teda těžce nesouhlasila..ne, že by to nezvládl..ale prostě, proč se s tím trápit a jistě delší dobu, než odborník, když to může udělat někdo jiný. nechci, aby strávil ty nejhezčí měsíce, jak štěpánek rostě atd na baráku a proklouzlo mu to mezi prsty. TO teda raději zaplatím víc na hypotéce a nepojedu na luxusní dovču, ale budem spolu. Ti chlapi jsou tak stejní:slight_smile: Takže to už budete brzičko ve svém. Proč se vlastně stehujete? Do většího? Lepší lokalita?
13. dub 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras a zkoušela si tu helmu? nebo jsou ěnjaké univerzální?
13. dub 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamila297 jasně, zjistím od Ondry, takhle z hlavy to nevím a napíšu.
@pajinka29 tak to Ondra furt má v plánu dělat na Dubinách hodně sám s tím zedníkem, ale myslím, že nakonec taky poleví, když si spočítá, kolik na tom stráví času, tak radši vezme někoho, s kým bude mít ten zedník dobré zkušenosti, vyplatí se dát pár 1000 navíc někomu za práci než dřít jak otrok s nejistým výsledkem.....v plánu má třeba vykopat okolo baráku jámu na izolaci....tak to asi jo, ale díru na čističku bude prostě dělat nějaký bagřík, to by nevykopal, je tam pak hodně kamenů....střechu jakbysmet, to musí nějaký odborník, komíny....sám se zedníkem asi podle nějakých plánůů bude kopat do zdí díry na rozvody elektřiny a tak.....něco prostě on a něco jiní
13. dub 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Větší byt, jednoznačně. Teď jsme v 2+kk, 53m2 i s lodžií a jdeme do 4+kk, 90m2 s terasou 40m2. Petr dostal nabídku k výhodné koupi od jednoho svého zákazníka, tak nás založil můj táta a neváhali jsme. Stejně bychom to museli řešit, než půjde Véna do školy, aby měl kde mít psací stůl a vůbec. Teď je u nás v ložnici. No a právě usnul u manžela v posteli :slight_smile: Aspoň se natrénuje na postel bez klece, klec chceme v novém bytě stejně sundat.
13. dub 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 My jsme zkoušely v obchodech, jsou nastavitelné na určitý průměr hlavy, ta co měla jako první už jí je malá, te´d bude mít helmu nastavitelnou asi na 50-54cm, myslím..
13. dub 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek