• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únor 2009

7. prosince 2012 
@akras @pajinka29 Holky, moc vám přeju, aby vám ten optimismus při stavbě baráku vydržel. Nám stačilo rekonstruovat byt a z těch zednickejch nemehel máme už osypky... Nadělají víc škody než užitku. Ještěže to končí...
13. dub 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamila297 tak to teda bude super byt!!!!takže ani nemáte hypotéku, tak to je uplná paráda...a chcete mít i druhé mimi, nebo nee?
13. dub 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamila297 tak to budete mít luxusní, terasy jsou k nezaplacení, já se těším na ten náš výlez franc. oknem z obýváku na zahradu...... my tady v těch asi 42m2 žijeme jak v klícce, ale zas je to levné a vyhlídka je taky na lepší bydlení, tak tu snad nezůstaneme napořád, to bychom do toho druhého mimča snad ani nemohli jít.
13. dub 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamila297 nic jiného než bláhový optimismus nám nezbývá, peníze nejsou, hypotéka asi nijak závratná nebude a kdybychom měli být pesimističtí, tak do toho ani nejdeme....prostě snad to nějak dopadne a my se z toho komplet nezblázníme :sweat_smile:
13. dub 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamila297 jj, stačila mi základová deska..děs...ale Martin si to podchytil dobrou smlouvou, kterou mu zedníci podepsali a podle té, pokud nebudou věci tiptop nedostanou peníze. Takže MArtin kontroloval a oni museli na své náklady spravovat svoje chyby...takže nakonec postavli na jedničku s hvězdičkou a snad se poučili do příště, že ne na všechny zákazníky si můžou dovolovat a zkoušet, že ne všichni se nechají a nezkontrolují si to...
13. dub 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras já myslím, že budete moc spokojení a my k vám někdy dojedem na grilovačku :grinning: . terasy jsou fajn, ale zahrada,teda aspon pro mě, je k nezaplacení!!!!
13. dub 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ne, druhé ani za nic. Venda vydá za tři... :wink:
@akras Nechali jsme udělat širší dveře na terasu, takže v létě budou furt dokořán. Petr je vášnivej zahradník, tak příští rok tam uděláme džungli :slight_smile:
13. dub 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No jéje, jasně, kolaudační grilovačka pro maminy s mrňaty :grinning:
hodím sem nějaké fotky te´d z dubin, aspoň zahradu trochu uvidíte
13. dub 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamila297 :grinning: tak kdo ví, třeba na stará kolena se vám zasteskne po dalším mimi:slight_smile: to je novostavba, že to má tak velikou terasu? a co jste tam předělávali, že jste měli pořád tolik zedníku?
13. dub 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamila297 tý jo, taková zimní zahrada, super :slight_smile:
13. dub 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak to jste udělali dobře s tou smlouvou. Kdybychom to tušili, uděláme to taky tak, ale my to máme bez smlouvy na doporučení a jakmile Petr polevil v dozoru, hned to začali mršit. Protože Petr taky musí vydělávat a ne tam furt stát jako dráb, že jo. Grilovačky určitě budou, už se těšíme! :slight_smile:
13. dub 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamila297 no právě. oni v té smlouvě měli navíc i to, že nesmí pokračovat, pokud Martin určité části neuvidí-nesměli to třeba zalítbetonem, pokud nezkontroloval, kolik pod něj dali štěrku.aby nás náhodou nechtěli ošidit..atd..a oni museli čekat, až to zkontroluje...nemohli bez jeho souhlasu skoro nic..., jel tam vždykcy po práci a když jim to schválil, tak teprve mohli pokračovat do druhé fáze
13. dub 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Je to velký panelák a náš byt je v 1. patře. S takovou terasou tam jsou jen 4 byty, náš je jednoznačně nejlepší a nejhezčí. Dělali jsme tam úplně všechno. Rozvody všeho, celé jádro, štuky, podlahy, prostě byt bude úplně nový. Vždycky jsme toužili po domku za Prahou, ale pak se naskytlo tohle a bylo to. Každopádně za pár let, kdoví jestli nakonec přeci jen nerealizujeme ten domek. Uvidíme, je to osudovka. Na starý kolena mimi určitě ne, já už je mám starý teď :slight_smile: (v létě 42, manžel je o 6 let mladší).
13. dub 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamila297 :slight_smile: tak to potom jo:slight_smile: to už bych se potom taky do dalšího mimi nedávala...ale stará teda určitě nejsi...jo, to je jasný, jak to není novostavba, tak si udělat všechno nové je jasná volba..a jak dlouho jste s manželem spolu?
13. dub 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. dub 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkouším další, ale nějak mi to nejde :unamused:
13. dub 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak aspoň tohle, nějak je to seklé.
13. dub 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypadá to krásně, romantika..ale práce, jak na kostele..ale je to super, hlavně to zápraží...to bych všechno zachovala, at to má takový ten ráz..to se už jen tak nevidí...jak na samotě u lesa...
13. dub 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, tak zarhada taky vypadá veliká, to si máknete udržovat...ale snad ji taky zachováte takovou, tráva, stromy a ne žádné umělé drtě a štěrky a jezírka..
13. dub 2011 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 před domem je takový malý dvorek a ta zahrada je pak vedle a za domem, je to ve svahu (jde se do ní tím průjezdem, co je vidět na fotce nebo z boku. Zápraží bude ale s nějakými úpravami
13. dub 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 já žádný zahradník nejsem a na umělá jezírka taky nemám náladu, bude to takhle, max nějaký záhonek na zeleninu, kytky se mi moc obdělávat nechtějí, to dělá zatím babička...ale uvidíme, co mě na stará kolena chytne za mánii, třeba budu chtít celý den plejt záhony... :grinning:
13. dub 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bára už je vzhůru, ale asi ještě bude ležet v kočáře, klasika :wink:
13. dub 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras no já spíš, jestli vás neláká udělat z toho zahradu, co se ted u těch všech domů dělá-jehličnany, kůra, vřes , vrba a hotovo,,,všechno jak přes kopírák, žádný pořádný strom atd...chceme mít taky před domem a u terasy takovou jakoby okrasnou zahradu, s plochou pro kytky-,miluju je...a za domem potom užitková zahrada, tak cca 4stromy, políčko na hrášek, mrkev, jahody...vždycky jsme to u babičky dělali, kopali, sadili a mě to baví...teda u babičky moc ne, bylo toho vždycky mooooc, ale když je toho málo, tak je to pro radost
13. dub 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Letos 10 let, manželé 6 let.
13. dub 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamila297 a můžu se zeptat, jestli to není drzé, proč Véna až tak za dlouho?
13. dub 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 já myslím, že nic z takového z toho opravdu nebude, i když ta mulčovací kůra už tam na záhonech někde je kvůli plevelu, ale jinak si myslím, že to v podstatě zůstane tak, jak je. max přibude nějaká prolejzačka pro Báru a další potomky.
13. dub 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamila297 my jsme taky letos 10let spolu a 5 let od svatby
13. dub 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras :grinning: a kolik má ta zahrada výměru? A takové ty nástroje, jako sekačka atd, máte?
13. dub 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme oproti vám spolu krátce-sedm let to bude v srpnu, co jsme spolu a čtvrtý rok v září od svatby
13. dub 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jejda, víš, že nevím, čísla jdou mimo mě, ale asi tak 1000m2, sekačku jsem novou kupovali cca před 1,5, ale to je věc, která mě fakt baví - sekání zahrady, je to hned vidět ten výsledek a nemusím myslet na nic jiného a pak máme plnou kůlnu milionů hrábí, motyk, krumpáčů, lopat, cirkulárku,.... :slight_smile:
13. dub 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek