• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únor 2009

7. prosince 2012 
@pajinka29 představ si, že já i Ondra jsme pro sebe úplně prvními partnery (se vším všudy) to je romantika,co? Doufám, že už střídání stráží nebude :wink:
13. dub 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras tak to se bude pracovat na zahradě jedna básen:slight_smile: a on tam ted už nikdo nebydlí? 1000m2 i s domem, nebo jen ta zahrada?A si jen zahrada, že? a ten dům budete mít potom kolik místností?
13. dub 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras tak to je teda něco, to je hezké..já i Martin jsme měli předtím 4letý vztah, který jsme kvůli sobě ukončili...
13. dub 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 na čísla se neptej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: !!!!!
Dole bude veliká ložnice nebo jen pokoj pro Báru s šatnou, chodbička se zádveřím, wc a minikoupelnou, kuchyň a obývák. Z obýváku povedou schody do patra a tam asi ještě 2 místnosti, plus ochoz nad obývákem (tam totiž nebude strop, půjde to až do střechy. Jen v úrovni 2. patra bude ochoz), ze kterého se ještě nad průjezdem půjde do technické místnosti (půdy, která by také byla možná dodatečně předělat na místnost obyvatelnou)
13. dub 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 aspoň jste si ozkoušeli i něco jiného a víte, že spolu vám je líp než s předchozími partnery :wink:
13. dub 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras teda, to budete mít krásné...hlavně ten obývák s tím ochozem a neudělanýms tropem, nebo jak to nazvat..to se nám moc líbilo na jiných projektech..to budete to patro přistavovat? Mi podle té fotky přijde, ž eje to přízemní dům
13. dub 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Nene, má to půdu, ze které bude 2. patro, on je ten dům zasazen do svahu, takže zezadu ze zahrady čouhá v podstatě jen střecha, nejsou tam žádná okna, kromě pidi z kuchyně. Takže musíme prosvětlit místnosti většími okny z druhé strany, francouzským oknem a střešními okny v tom obýváku
13. dub 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bohužel musím končit, začíná mi odpolední šichta. Véna je opravdu dnes bez nálady, řve jak pominutej... Manžel volal, že přijde dnes brzy tj. po 20. hodině. Super :wink: Mějte se!
13. dub 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamila297 pááá a vyděržaj :slight_smile:
13. dub 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Drzé to není, ale na webovky to nechci rozepisovat :wink:
13. dub 2011 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamila297 ten e-shop na chodově je svetkolobezek.cz, dnes byl Ondra kolo i helmu vyzvednout, tak te\´d ho skládá. Vypadá moc hezky, je takové hezky fialové
14. dub 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras Díky! Juknu na to :slight_smile:
14. dub 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29
@kamila297 Dámy, kdepak jste? Asi nesedíte doma, když je tak krásně, co? Snad to vydrží i přes Velikonoce, to by byla paráda.
Jsem teď trochu marod, mám šílenou rýmu, nos celý červený jak ředkev, ale dnes už je to lepší, včera mi bylo fakt bídně.
Naštvali mě v CK, protože neudělali požadované rezervace na tu paříž, prý mají moc práce a francouzi i na anglické emaily odpovídají francouzsky, tak tomu moc nerozumí, takže si mám do Louvru, na Eiffelovku a do Versailles zavolat sama :angry: To mě teda štve, protože se bojím, že to zvorám nebo jim nebudu dobře rozumět.
A představte si, že oni nechtějí ty děti vzít na Eiffelovce až nahoru, jen pěšky do 2. patra. To se mi zdá úplně zcestný, protože když jsem v Paříži a když jdu na eifelku, tak chci prostě až nahoru, Ne? :astonished: ...já bych teda byla hodně zklamaná...a jak jim to asi budu vysvětlovat, ach jo, ještě jsem tedy zkoušela napsat do CK email, ale asi je nepřemluvím. jsem z toho na nervy, protože už je děsně málo času, já nic neumím, furt připravuji nějaká promítání do autobusu, výklady.....no, prostě, do čeho jsem se to zase uvrtala...jak typické, místo toho, abych si užívala krásného jara, tak jsem te´d jen ve stresu... :unamused:
A taky jsem jim napsala, jak je to s penězma, že doufám, že všechny tyhle práce navíc - pracovní listy, itineráře, promítání, nad jejichž tvorbou jsem strávila milion času, budou také nějak finančně ohodnoceny, protože to jiní průvodci dělat nemusí, protože je to už připravené z předchozích let.......
Tak jsem se zase trochu vypsala ze svého žalu a te´d co vy? Co nového, co caparti? :slight_smile:
19. dub 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras ahojík, jj, většinu času jsme opravdu venku, ted teda chrupká v pelechu:slight_smile: ale budu ho muset za chvíli vzbudit, protože nám ted usíná strašně pozdě a mě už to teda nebaví ho do půl desáté vracet do postele. Po obědě lehne krásně, alejinak...jinak malej má trochu rýmu, asi reakce na očkování, ale jinak je vše ok. Nakonec jsem se rozhodla, že mu upeču dort z piškotového těsta, udělám mu takovou mašinu, teda doufám,ž e to zvdlánu. Na Velikonoce se těším, teda ne na ty svátky, na to nijak nedržíme, ale opět pojedeme k babičce na zahradu...tak snad bude opravdu hezky. Chudinko, do čeho ses to uvrtala..měla ses vyprdnout na nějaké akce navíc a promítačky...prostě udělat standard. já se bojím, že ty jsi ten typ, co pořád musí mít všechno tip top a potom bude i u těch druháčků umořená, protože budeš pořád něco vymýšlet:slight_smile: ale ber to v dobrým, nemyslím to zle. Jinak je to od té cestovky dost neseriozní...nojo, no..bojím se, že nějaké peníze navíc asi neuvidíš. Ale možná se pletu. jIinak co se týče eiffel. tak jsme jeli něco výtahem a něco pěšky nahoru...je to zvláštní,ž e je tam něchtějí pustil. Ale upřímně, asi mě to tak nenadchlo,moc si to nepamatuju. Za to mě nadchl výhled a výstup na ten oblouk na champs elysee, nebo jak se to píše:slight_smile:to byl orpavdu zážitek...asi když člověk moc očkává, tak není pak nadšen, ale tady jsem nic nečekala a proto mě to nadchlo
19. dub 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 to já nedělám navíc, radil mi to tak průvodce, se kterým jsem v pátek jela na ten výlet na zkoušku,to si spíš ulehčuji práci - nějaký program do autobusu na přejezdy být musí a abych tam jen tupě něco nehuhlala do mikrofonu nebo to nemusela říkat zpaměti někde venku, tak to jim radši pustím obrázky na videu v Buse cestou a ktomu jim něco řeknu, co uvidí při prohlídce, a budu to pěkně číst a nemusím si to pamatovat. Ale zabere to dost času, zvláš´t pro takové PC "talenty" jako jsem já :sweat_smile:

Bára te´d moc hezky spí, už dva dny celou noc a ráno přijde asi ve čtvrt na 8 za mnou do postele na mlíko, tak je to fajn....zvlášť když do noci pracuji na Paříži a potřebuji se trochu vyspat.
19. dub 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám ted konečně taky tak čtyři dny spí v kuse celou noc a ráno mezi šestou a sedmou dojde za mnou...ale ty večery a to uspávání:frowning2:
ty jsi byla v pátek na nějakém výletě? To ani nevím:frowning2:
19. dub 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jinak dnes nám přišel opravený projekt na čističku, tak už čekáme jen na architektku, ta by to měla v nejbližších dnech taky dodat, asi jí tam brnknem a trochu popoženem.
19. dub 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jojo, jela jsem s tou CK na půl dne do skanzenu v Přerově nad Labem a do svíčkárny s dvěma třídami prvňáčků. Bylo to moc fajn s těmi malými dětmi. Průvodce mě hned zapojil, tak jsem jim něco povídala do mikrofonu, pak i ve skanzenu mi dal narychlo přečíst výklad o špýcharu a o školních trestech v minulosti, tak jsem to pak odvykládala já...děti jen valily oči, průvodce mě chválil...s těmi mrňaty to byla pohoda. byl to hezký výlet.
Bohužel jsme Báře neřekli, že bude od rána s babičkou, nějak jsme si každý myslel, že to udělal ten druhý, pak jsem se utěšovala tím, že určitě vstane brzy, ale ona jak na potvrou spala skoro do 8h a to už jsme byli oba s Ondrou pryč. tak prý měla trochu histerák ráno, když se vzbudila, ale pak pohoda, babička ji i uspala v poledne v kočáře a pak už jsme přijeli. Pak ale teda byla dva dny děsně ukňouraná a protivná....myslím, že kámen úrazu bylo, že jsme ji na to fakt nepřipravili, no, ale přežila to a te´d je zase v pohodě. Asi jí to sem tam neuškodí. paříž bude taky zkouška ohněm a jestli půjde do MŠ, tak se musí trochu připravit, že máma není furt... :unamused:
19. dub 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras já myslím, přesně, jak píšeš, že neměla porblém s tím, že byla s babi, ale že na to nebyla připravená a lekla se, že tam nejste. Skolku bude zvládat v pohodě. No ne, to teda projekt na čističku kupodivu po všech těch peripetiích zmákl rychle:slight_smile: ty jsi ale šikovná průvodkyně, fakt. takhle tě hodit do vody...
19. dub 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 hození do vody to tedy fakt bylo. Nějak jsem to popletla a myslela, že jedu jinam s nějakým zkušeným ředičem, který jezdil do Paříže budeme si vyměňovat zkušenosti, ale to bude až u toho druhého výletu, který jedu 29.4..
Ale stejně jsem původně měla tentokrát jen poslouchat a něco zkoušet až příště...ale tak na tyhle mrňata jsem študovaná, takže k nim umím mluvit, tak to zas takový problém nebyl.

S tou čističkou jsme taky koukali, paní volala v sobotu ráno, že to má hotové a jestli si pro to chceme jet nebo nám to má poslat poštou. Snad až to ondra otevře, tak bude vše OK...a nic za to nechtěli, díky Bohu.

Snad to pro Báru fakt byl jen šok (ještě nikdy se nevzbudila, abychom tam ani jeden nebyli)...dnes měla hlídat moje ségra a my měli jít na Barování se Sandrou Novákovou do Lucerny, ale já nakonec nejdu, necítím se dobře a je to dlouho do noci, tak radši v klidu zalezu do postele a budu zase něco dělat.
19. dub 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras určitě to bylo tím...vždyt víme moc dobře, jak je třeba ty naše prcky pořád na všechno připravovat dopředu.-)
19. dub 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 si to vyčítam, ale holt stane se.
o víkendu byl u nás v Dubinách ten zedník, tak se trochu domlouvali na stavbě s Ondrou. Během Velikonoc přijde zase a už si sednou i nad ten projekt, aby Ondrovi řekl, čím je třeba začít, co může dělat sám, na co odborníka, co budou dělat spolu a ondra mu bude dělat pomocnou sílu...už se tak těším, až to začne :dizzy_face: Jen aby nám dali tu hypotéku. Ale snad jestli já půjdu od září do práce, tak by s tím snad problém být nemusel.
19. dub 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, bohužel nemám moc času. Dopolko jsem s Vendou venku a odpolko aspoň na 2 hodiny ukecám nějakou kamarádku na hlídání a balím bedny. Venoušek mi nedovolí udělat nic, furt chce pozornost a sbalené věci mi tahá ven. Tak jsem ty bedny, co jsem unesla, odtahala 3 patra bez výtahu do kočárkárny. V sobotu přijedou stěhováci. Venda před chvílí usnul, tak jdu zase makat. Manžel stále montuje nábytek, přijde někdy v noci. V neděli snad bude líp :slight_smile: Mějte se zatím a držte nám palce, ať všechno zmáknem.
19. dub 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamila297 to už je jen cílová rovinka!!!! Tak ať doběhnete do cíle co nejdřív!!! :dizzy_face:
19. dub 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamila297 ty jo, to je krása, že se už stěhujete!!!budu na vás myslet, přesně, jak píše šárka, cílová rovinka a pak už bude super. JInak to s tím vyhazováním sbaleného a vyžadování pozornosti přesně znám:frowning2: ach jo, jak bych chtěla, aby se naučil trošku sám zabavit. Dnes jsem žehlila a musela jsem mu při tom obracet i listy v knížce-samozřejmě, že to umí, ale prostě způsob, jak mě donutit, abych se mu věnovala:frowning2:
20. dub 2011 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras já myslím, že byste vpohodě dostali hypotéku jen na Ondru...ne? Martin nebere nic moc peníze a taky by mu na jeho plat dali cca 2mil..
20. dub 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 takže jsem nasr...a na nejvyšší míru. Teď jsem volala do Verailles a samozřejmě termín není volný. Sice tam můžem přijít, ale musíme mít milion dokumentů, potvrzení od školy...., ale musíme k normální pokladně, takže fronta čekat i hodinu :angry: :angry: :angry: :angry: Hlavně, že už před víc jak měsícem jsem jim psala, že je vše potřeba rezervovat s dostatečným předstihem...to mi napsali, že mají dost zkušeností a že to provedou. A te´d 14dní před odjezdem takovéhle komplikace....které já pak odskáču na místě.
Mám chuť s tím vším praštit :astonished: :cry:
20. dub 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 já snad taky myslím, že nám ji dají. Původně jsme ani s mým nástupem do práce nepočítali, jen jestli nějak nepřitvrdili v podmínkách.
20. dub 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 možná jsem jen moc naivní, třeba to takhle chodí normálně i v jiných CK, ale mě tohle přijde hodně nefér, zvlášť, když jedu úplně poprvé jako průvodce. Myslela jsem, že udělají maximum, abych musela řešit jen nezbytné komplikace, které nemohou předpokládat.....ufffff :frowning2: asi to budu dlouho rozdejchávat.
20. dub 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras no, tak to je paráda...to je opravdu super, co budeš dělat? Už vidím, jak pubertáci budou stát hodinu ve frontě. Bezetak polovina z nich bude otrávená už jen tím, že jdou do "nějakého zámku"....my myslím taky vevnitř nebyli, jen v těch zahradách..
21. dub 2011 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek