• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únor 2009

7. prosince 2012 
@pajinka29
@kamila297
hezký začátek týdne, holky.
my měli docele pěkný víkend. odjeli jsme do Dubin a odpoledne jsme se jeli podívat k Sázavě do kempu, kde jeli vodu nevidomí s turistickým kroužkem (tam jsme se jako vedoucí seznámili s Ondrou), zůstali jsme tam přes noc a dopoledne se zase vrátili do Dubin. Báře se líbila chtička, kde jsme spali, koupili jsme šíleně drahé dětské špekáčky, aby si od nás mohla Bára ochutnat opečené na ohni - chutnalo jí to šíleně.
Jinak Pavli, ten first bike teda u nás taky moc nejde, ani to moc nechce zkoušet - jako chtěla by jezdit s námi po silnici, když my jedeme na kole, to jo, ale to samozřejmě nejde. Snad k tomu ještě dozrají. myslím, že příjde jeho doba.
Jinak, nejste už náhodou na dovče?
Bára je te´d pěkná protivka, kvůli všemu kňourá,kvůli všemu natahuje... někdy mi připadá, že už neřekne jedinou větu normálně a děsně mě to vytáčí :angry: ...tak na ní taky víc hučím, až mě to mrzí. Dnes dostala dokonce přes zadek, no jo, stane se...ale ne za kňourání, ale dělala šílenou scénu venku, nejdřív jsem se snažila po dobrém, nereagovat, ale pak už to trvalo moc dlouho, tak jsem jí jednu lupla...Nevím, jestli reaguje se zpožděním na to, že jsem byla pryč, protože po návratu z paříže vypadala úplně v poho.
Ale na druhou stranu se teď chodí hodněkrát za den tulit, vždycky mě obejme a říká rááááda a to je teda štěstí veliké :dizzy_face: to miluju.
23. kvě 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras @pajinka29 Ahoj holky, Venda dělá scény furt. Kdykoliv, kdy mu jde něco proti srsti. Takže já jsem zvyklá :slight_smile: Když se nedaří mu to vysvětlit, tak taky to řeším "ručně stručně". Prostě jsou věci, kdy není na místě nějak dlouho něco vysvětlovat. Na first bike jsem se ptala ve Světě koloběžek a ten prodavač mi ho moc nedoporučoval - prý se tam nedá nastavit výška řídítek. Sedadla ano, ale řídítek ne. Což je divný. Spíš mi doporučoval celokovové odstrkovadlo, které už jako kolo vypadá, jen je bez šlapek. Tam se dá nastavit všechno. A stojí jen 1500,-. Tak uvidíme, třeba to přinese Ježíšek :slight_smile: Hezký den! PS: úspěšně pokračujeme v čůrání i kadění do nočníku :slight_smile:
23. kvě 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamila297 my taky nemáme first bike, ale to kovové Too too.
No jo, někdy to jinak než stručně ručně nejde, no :unamused:
23. kvě 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras taky máme tootoo-modré. Sedátko má uplně nízko, možná, že by ještě pár cm potřeboval, ale stejně mi přijde, že ho to nějak nebaví, asi je to na něho ještě těžké. Zato tříkolku jsme stihli docela odrovnat-zrovna včera jsme šli koupit náhradní kolečka. Slape na tom jak drak, výmoly nevýmoly a tak to kolečka nevydržela...:slight_smile:
Na dobču jedem až koncem června, moc se těšíme. Jinak ted pořád řešíme výběr stavebních firem atd...už je to zdlouhavé:frowning2:
Jinak štěpánek má ted zlaté období. Je tulivý, mazlivý, hodný na okolí, mluví hodně, poslouchá a celkem i v noci spí. Plíny jsou jen na spaní a to spíš pro formu, většinou mu je po spánku sundávám suché. Mám z něho radost. Mám pocit, žře období vzdoru alespon na chvíli odešlo:slight_smile: Kéž by se už nevracelo..ale jasně, vím, že po druhém roce, spíš k tomu třetímu, co vidím kamarádky, to je nejhorší
24. kvě 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 mně přijde, že Báře vadí, že to kolo pořádně neunese tak snadno jako motorku, ale myslím, že čas kola přijde. my máme fialové.
To máte parádní období, tak užívej, dokud trvá, ale třeba už máte to nejhorší za sebou, to bych ti přála.
Jinak babička .. nastupuje do Altsheimer centra v průhonicích. Sama si o to v podstatě řekla, že chce jít mezi stejné lidi, jako je ona. Máma s ní o tom mluvila v těch chvílích, kdy má jasno a tak se dohodly. Je to teda pěkná pálka - přes 25tis měsíčně, ale prý je to tam krásné a co viděli, tak moc hezký přístup, různé aktivity... babička má našetřené peníze, tak se to společně se strejdou dá dohromady a s babičiným důchodem a příspěvkem na péči.
24. kvě 2011 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras no téda, gratuluju k rozhodnutí. věřím, že to muselo být pro všechny těžké, ale je to super. Ta cena je teda děs, ale když se to všechno nějak složí a budou se podílet všichni. To je prima, že třeba něco takového u vás je- tady v PV nic takového není. Prostě jen klasický domov důchodců a to je pro lidi s demencí v podstatě konečná. Rychle to tam s nimi jde dolů.
25. kvě 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kamarád má maminku v podobném zařízení někde u Nymburka a je tam velmi spokojená, už se nechce vrátit domů. Mají tam pravidelný program, super stravu 5x denně, kadeřník, pedikúra atd. Všechno v ceně. Tomu říkám kvalitní stáří. Má se tam líp než kdyby byla doma, tam by na ni neměl nikdo čas. Jinak Venda už přestal vykazovat děti z hřiště, dneska jsem ho ani nemusela dávat za dveře, tak snad se postupně "nakazí" od Štěpánka a bude taky víc v pohodě. Mějte se!
25. kvě 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29
@kamila297 My si také myslíme, že tam babičce bude líp - mají tam místnost, kde jim promítají staré filmy, knihovnu, kde jim předčítají knížky, kde můžou malovat....pedikůru, kadeřníka, hodně tam respektují individualitu, fakt super. babička už tady doma, i když za ní máma chodí ráno i večer a v poledne tam má pečovatelku, vypadá tak nějak opuštěně. Sedí třeba na terase a něco povídá jen tak nikomu, tak bude lepší, že bude mezi lidmi, určitě.Když se tam máma byla podívat, tak samozřejmě celou dobu proplakala, ale měla tam s sebou kolegyni kamarádku, soc. pracovnici původem, tak jí moc podržela. je to pro mámu těžké, ale racionálně ví, že to bude to nejlepší, co může být. A v Průhonicích bydlí strejda, tak bude moct za babičkou častěji, my tamtudy jezdíme do Dubin, takže také na trase a na víkendy si budou naši babičku brát na Chalupu, kam se stěhují (tu u Poděbrad).
Kamčo, to bude asi Zlosyň - prý někde u Kolína, tam je také Altsheimer centrum - je jich po republice asi 5, jedno na Slovensku.
my včera byly s Bárou a nějakými kamarádkami v Průhonickém parku, bylo to moc fajn, Bára byla moc hodná, tak asi nějaké erupce na slunci a děti se zázračně uklidňují :wink:
Dnes zase učit FJ (už mě to moc nebaví, je to furt stejné), pak do cestovky - slíbila jsem vypracovat nějakou prezentaci pro kolegu, co teď jede Francii (moc jsem to nestihla, ale doděláme to na místě).
Včera jsem Báře zapomněla dát do auta plínu a najednou v Krči - čůrat, naštěstí vydržela než jsem mohla zastavit. Ale pak se ještě pokakala, ale dnes ráno zase bobek do nočníku - doma to celkem zvládá, ale venku se prostě nevykaká, ttak snad se to nějak srovná.
pááá
26. kvě 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras @pajinka29 Myslím, že má maminku v Kouřimi. Nevím, jestli to tam je zaměřeno na Alzheimera, ale je to luxusní dům pro seniory. Byl tam i jeho tatínek, byli s maminkou spolu na pokoji, ale loni ten tatínek zemřel. Ale ty lidi se tam mají prý báječně.
Venoušek venku čůrá pěkně vestoje a moc ho to baví, ale taky ještě nekakal. Když obecně někam vyrazíme, tak venku nekadí, pak až doma. On si i řekl "bobo", tak jsem ho podržela, ale nic. Tak uvidíme časem. Jinak si říká, už je na něj spoleh, nechce se mi uvěřit, že se to naučil za tak krátkou dobu :slight_smile: (ani ne 3 dny) Když jedeme plavat, tak mu dám pro jistotu tu slipovou plenu, ale kupodivu zůstane suchá :slight_smile:
Zítra jedeme do Jižních Čech za kamarády, tak tu slipovku na cestu dostane, ale jakmile si řekne, tak pokud to bude možné, samozřejmě zastavíme. Dokonce se tuhle v noci i vzbudil a chtěl čůrat do nočníku, ne do pleny :slight_smile:
Krásný den!
26. kvě 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! ráda bych se přidala jestli můžu -mám chlapečka narozenýho v motole v únoru 2009... docela bych si taky někdy pokecala s někým kdo má děti staré jaké je to moje... teď třeba nás furt trápí pleny! čekáme druhé mimčo a nedovedu si představit že budu přebalovat dvě děti... každý furt komentuje že je malý na plenách, ale já vážně nevím co mám dělat když ho nechám doma nahýho, tak on se prostě vyčurá a ještě v tom hned tančí... když dostane slipky a počurá se, tak to s ním ani nehne -a na nočníku sedět nechce a na sedátku na záchodě taky ne.. už nevím co... ani ještě nemluví a ignoruje všechno a všechny -a sluch má v pořádku... věnuju mu celý čas co je vzhůru, mluvím na něj, všechno. Má prostě svojí řeč a co chce o to si řekne jinak -všechno nám ukáže, všude nás dovede.. ale jinak je hodný -nedělá neplechy a je milý a nevím co všechno..
Necelé tři roky bydlím na vesnici a myslela jsem že se tu s někým seznámím až budu chodit na hřiště a tak, ale bohužel jsou všichni úplně jiní a nemám s nikým nic společnýho -ony vždycky ty maminky sedí na hřišti na lavičce pro tři -vtěsná se jich tam pět -nevím jak to dělají! a klepou.. já to nemám ráda, tak tam už nechodím... myslela jsem že budou řešit nějaké věci kolem nočníků, cvičení s dětmi nebo já nevim třeba kapky na nachlazení nebo i módu pro děti, nebo tak něco -že se dovím prostě nějaké zkušenosti a zajímavosti kolem dětí a zatím jsem si tam odtud přinesla akorát to, že sousedka má milence a starosta je vůl a kadeřnice má levý ruce... :rolling_eyes:
26. kvě 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx :slight_smile: předně tě u nás vítám, jsem moc ráda, že jsi se k nám přidala..my tady probíráme kde co:slight_smile:
26. kvě 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx Jinak gratulace k druhému miminku, neboj, než se narodí, tak se může starší dítko naučit ještě spoustu věcí. Kamča tady třeba zvládla plíny běhm tří dnů-a to si myslela, že to nepůjde, tak třeba ti poradí nějaký fígl. Ale ono, holt, co si budem povídat, chlapečci jsou na tohle horší. Já štěpu hodně cepovala už od roka ohledně nočníku, taky se kroutil, nechtěl, byly řevy, na plácance došlo...od roka a půl jsme přes den plíny z ničeho nic přestali brát a týden se počurával vesele, občas se nám ale podařilo chytnout do nočníka a po týdnu spojeného s křikem, někdy i plácáním pochopil, že tudy cesta nevede a začal si říkat:slight_smile: možná to chce někdy trochu zvýšit hlas, aby bylo jasné, že když mu to envadí, tak vám to teda vadí, že ty slipy, podlaha atd jsou mokré.
Co se týče mluvení, tak to neřeš. Jsem logopedka, takže vím, o čem mluvím. Resp .ještě to neřeš. Chlapečci bývají i v tomhle horší, než holčičky a pokud vám rozumí, má alespon pasivní slovní zásobu a porozumění,tak je na dobré cestě se rozmluvit.
26. kvě 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx ahoj, vítej mezi nás :slight_smile: my se taky chystáme na vesnici tak během 2 let (teda jestli někdy dostaneme to stavební povolení) a taky se toho trochu bojím, abych tam nebyla jak kůl v plotě, s nikým si nemoct popovídat o normálních věcech je fakt na hlavu :unamused: Ale tou dobou snad budu jezdit do práce, tak snad se mezi lidi dostanu i jinak. A kde vlastně bydlíte? Třeba to budeme mít blízko, my budem rekonstruovat u Velkých Popovic.
ty plínky, je to těžké a my máme holčičku a stejně na tom Štěpánek od Pavli je líp a možná te´d i Vašík od kamči - aspoň co se týče kakání. Čůrání je bez problému, do plíny už nečůrá. Dnes už jsem nedala ani plínu na delší přejezd autobusem. Před nástupem se vyčůrala a pak pohoda (ráno kakala, takže jsem neměla strach z bobku), ale to kakání je jednou do nočníku, jednou do kaťat - neříka kakání, ale čůrání (i když jde kakat) a venku se nám to ještě nepovedlo. K plácání za to u nás ještě nedošlo (mám pocit, že za to prostě nemůže a že by to bylo k ničemu),doufám, že to přes prázdniny nacvičíme, v září jde do MŠ. Už to, že doma aspoň někdy kaká do nočníku, je úspěch Ještě před 3 týdny to tak nebylo, to šlo všechno do kaťat..asi to chce čas.
Já taky jeden den prostě na doma plínku sundala - první 4 dny jsem furt prala a převlíkala a pak se to zlomilo. Mám několik kamarádek, které si myslely, že když vydrží jeden den, tak to stačí a když to po jednom dni dítě nezvládlo, tak zase vrátily plínky, ale chce to vydržet a plínu prostě nedat (jinak si podle mě to dítě myslí, že se stejně zase pak k plence vrátí...) aspoň doma - prostě přijdeme z venku a sundáme plínu, ráno taky než deme ven...ale to už jsi asi všechno zkoušela a máš to těžší v tom, že ti tam malej nechce sedět, to Bára tam vydržela (četly jsme u toho knížky, nebo při večerníčku, stavěli kostky...)klidně i 20 minut - a stejně třeba nic a pak se během 10ti minut počůrala :wink: , ze začátku.
To povídání si taky myslím, že je čas, některé děti se rozmluví pořádně až ve školce a pak už rovnou ve větách, důležité je, že se domluvíte. Mám kolegyni s holčičkou narozenou ve stejný den co Bára a ta dodnes řekne asi 5 základních slov, kterým rozumí jen ona a máma, ale dorozumí se a zase je děsně napřed v tom, že se sama oblíkne, jezdí na koloběžce, odrážecím kole....Bára sice od roku mluví dost dobře, ale zase se fakt neoblíkne, kolo jí je šumák, vše dělala o 1/4 roku později než tahle holčička (co se týče chůze, lezení, sezení....)...takže chce to jen čas :slight_smile:
A kdy se malej narodil, my jsme 11/2
26. kvě 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras vy ještě to stavební povolení nemáte? Chjo, vleče se to, že? nám už z toho taky hrabe:frowning2: Jinak s tím plácáním, ty to máš asi jiné, Bára má asi ostych venku kakat a tak se pokaká. Ale štěpa mi přišlo se někdy počural doma schválně a čekal, co my na to...prostě nás zkoušel..prostě je to všechno individuelní a nejde se řídit jednou kuchařkou:frowning2:

Jinak my dnes, holky, byli v lesoparku u Prostějova, měli jsme gumáky, aby štěpka mohl chodit v potoce a hádejte co, jasně, že se v tom vymáchal a bylo brzy po procházce:slight_smile: Je to náš tulíček. Ale fakt je ted nějaký hodný, venku celkem poslechne, musím tukat na dřevo jak blázen, abych to nezakřikla:slight_smile:
26. kvě 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju za přivítání! jsem ráda že se něco takového našlo..

@pajinka29 děkuji za gratulaci -na miminko už se děsně těšíme :slight_smile:.. hlavně že Štěpánek bude mít kamaráda/dku k sobě a nebude sám... mě je to docela líto, ale na to hřiště fakt chodit nechci -on je hodně společenský -vždycky se tam přidruží k dětem a hraje si s nimi, ale když oni jsou takový rozmazlený -hrabou všechny hračky pro sebe (jsou tam všechny možný hračky od obce) a furt vřeští že on má lopatku a nechce jim ji dát ikdyž mají pod rukama nacpaný další čtyři jiný a těm maminkám je to jedno -ony prostě musí pomlouvat celou ves.. občas jedu do Prahy za jednou svou kamarádkou která má chlapečka o kousek staršího, tak je to fajn... Jinak děkuji za povzbuzení ohledně mluvení -náš pediatr furt řiká jak je to špatný že nemluví a že budeme muset na logopedii, tak jsem řekla že to budu řešit když se nerozmluví ve školce.. ale on umí řikat slova -úplně normálně už řikal éro a ukazoval letadla, řikal vysoko a ukazoval na hračky na skříni a řikal i Štěpa a císt když chtěl číst pohádku, nebo se i ptal co to je, ale už to prostě neřiká -tak to nechávám ležet.. a plenky -to bych ráda měla za sebou no, ale co zmůžu. když nechce, tak nechce.. takže docela závidím že to máte už více méně za sebou :slight_smile:. snad se taky brzo přidáme! zkusím tedy vydžet několik dní čištění a praní..
@akras
malý se narodil 21. 2 -měl se vyklubat už 13. na druhý termín a furt se mu nechtělo, tak jsem si ho dala k svátku :wink: .. je to nejkrásnější dáreček v životě.. Jinak bydlíme na Praze západ u Tuchoměřic -budu ti džet pěsti abys měla větší štěstí a našla si tam normální kamarádky -tady je to ztracený.. mě drby moc neberou a jak je m´jim jedno co provádí jejich ratolesti se mi taky nelíbí -si tam připadám akorát jako blázen, protože zase nechci aby Štěpánek vyrůstal jako kůl v plotě a prostě uměl se nějak chovat -tchýně mi řiká že ho mám nechat žít a nedělat z něj stroj, ale já ho nijak neomezuju -jen mu určuju jistý meze a chci aby pomáhal uklízet hračky když je rozhází- alespoň trošku.. jinak je to svobodné dítě
27. kvě 2011 v 00:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. můžu se přidat? mám dceru Sáru z února 2009. teď jsem ve 12tt. hrozně si tenhle věk malé užívám, je to už společnice. pusu nezavře a je s ní sranda:slight_smile:
27. kvě 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beponka ahojík, vítej..takže taky budoucí druhomaminka:slight_smile: To je prima, že se tak rozrůstáme:slight_smile:To my toho ještě moc nenažvaníme, no prostě kluk. Ale taky mi tohle období přijde být moc fajn:slight_smile:
27. kvě 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx To já taky učím štěpku slušnému chování. Ale mám štěstí, tady u nás u domu se na hřišti potkávají pořád stejné děti a stejné maminky a všichni jsou zhruba stejného věku a maminky mají stejný přístup k výchově ratolestí. Takže všechny děti učíme poprosit o půjčení hračky od druhého, o poděkování, společný úklid hřiště atd..myslím si, že ve dvou letech by to děti měly pomalu umět a nesouhlasím s názorem tvé tchyně, která by ho e neučila nic..a pak to tak vypadá, když člověk vidí trošku starší děti na hřištích...jak tam všechno ničí, lámou atd..taky je asi nechávají žít
27. kvě 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se taky občas přidat? Mám kluka v únoru 2009. Taky jsem rodila v motole jako bettyx. Co tak čtu že vám děti povídaj....no náš teda vůbec. Jako má dost slov co říká i se už snaží opakovat ale neni tomu vůbec rozumět. Rozumim mu jen já :grinning: A aby řekl větu, to nehrozí. Ale zase na nočník už chodí bez problému od ledna. Jen v noci má plenku.
27. kvě 2011 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marooshka jj, náš právě taky používá celkem hodně slov, i je mu rozumět, aspon myslím:slight_smile:,ale do vět to moc nedává. ALe ted kolem toho druhého roku se hodně rozmluvil. Jinak my jsme teda mladší, jsme až na konci dubna, ale tehdy tady skoro nikdo nebyl, takže mě holky mezi sebe vzaly:slight_smile:
27. kvě 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to naše Sára je ukecaná šíleně. spustí v šest ráno a pusu zavře jen když spí. doma nás komanduje, mluví v celých větách a třeba polámal se mraveneček řekne calé sama. ale třeba vůbec nejezdí na odrážedle. to jí nešlo a nebavilo. do kopce to šlo těžko, z kopce se bála a roivnek tu máme málo. holt něco na úkor něčeho. jinak je to blázen co neposedí.... plínku máme už jen na noc a pak na delší cesty autem
jinak mi letos bude 32 a bydlíme v baráčku kousek od Jihlavy. postavili jsme si a stěhovali se měsíc před porodem.
27. kvě 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beponka tak to my teda naopak- odrážedlo jako drak a ted už šlape i na tříkolce:slight_smile: prostě je to tak, pohybově děti dopředu holt později mluvi a naopak. My jsme teprve ve fázi stavění, příští rok na jaře se chceme stěhovat a upřímně, chtěli bychom tou dobou mít už druhé mimi, at nejsou věkově moc od sebe, takže to asi bude záhul...stěhování, balení a vybalování se dvěma prcky...ufff.
27. kvě 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no to máte dobrý, ty dva měsíce jsou myslim v tom mluvení dost znát. Já si myslim že on prostě ví že mu rozumim tak se nesnaží. Ale když jsme v bille a on tam jak kolovrátek řve Balón balón tak to mu rozumí každej :grinning: Jinak ven už chodíme bez kočárku, jen na delší cestu jede v kočáru a i v klidu sedí :grinning: ale když někdy chytne vztek že chce jít jinam než já, tak dělá že nemá nohy a visí mi za ruku a jako si neumí stoupnout a to je teda.... a taky má období že všechno sááám a to je taky sranda :grinning:
27. kvě 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marooshka :slight_smile: to je, jako bys psala o našem štěpánkovi:slight_smile:
27. kvě 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám starší kluky od sebe o dva a půl roku a nemůžu si to vynachválit. Doteď jsou parťáci, pořád spolu, maj jeden druhýho. takže já vždy všem schvaluju malý rodíly mezi dětma :grinning: když jsou malý tak je to občas na hlavu, ale to tak rychle uteče...
27. kvě 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 však jo, je jasný, že každý dítě potřebuje něco jinýho a rozhodně si nemyslím, že třeba u vás nebo u kamči to plácání bylo špatně, jen jsem psala, že podle mě by to u nás nepomohlo a spíš by se pak sekla, každý to má jinak. :wink:
27. kvě 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beponka
@marooshka ahoj, ahoj, pak dočtu, teď musím tu naši holku vyvenčit i v tom dešti, jinak mě švihne :slight_smile:
27. kvě 2011 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras taky musíme jít ven. i nakoupit nějaké pečivo. jen nevím jestli s pláštěnkou nebo nacpat malou do kočárku....
27. kvě 2011 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beponka
@akras taky jdeme ven, u nás zrovna neprší tak půjdem pěšky pro chleba. Musim ho vyvětrat aby usnul po obědě :wink:
27. kvě 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beponka jojo, holkám se pusa nezastaví, u nás je to stejné. Kluci mají svaly a my pusu, no :slight_smile:
Tohle období je na jednu stranu fakt na palici s tím vztekáním a tak, ale je pravda, že mám pocit, jako by Bára byla úplná houba a nasávala do sebe šílenou rychlostí nové informace. Třeba jí stačí dvakrát přehrát anglickou písničku pro děti (manžel učí AJ) a už umí - three blue pigeons, three blue pigeons, three blue pigeons sit on the wall
27. kvě 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek