• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únor 2009

7. prosince 2012 
jo, všechno bylo možný... švagrová si taky na školku moc dobře pamatuje.. tu vždycky před školkou bolelo bříško že tam nemůže a jakmile to máma s ní otočila, že ji tam nebude dávat když jí něco je, tak měla chuť na šunku a chtěla nanuka a všechno jí přešlo.. pak se přišlo na to, že ji nutili po obědě spát dkyž ona nespala a všechny děti museli mít přes hlavu deku, protože soudružky v tý třídě kouřily...
a taky je tam nudtili všechno sníst a ona nechtěla maso -tak si ho vždycky nacpala do punčocháčků...

Měly jsme smůlu, ale teď je všechno jiný! :slight_smile:... dětem se tam líbí, chtěj tam chodit a nikdo je do ničeho nenutí... co nesní děti, tak si odnesou třeba pro psa domů (teda někde!)
17. čer 2011 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!! tak nám Štěpíček dělá příšerný pokroky.... na pleny jsem se vybodla! fakt úplná rezignace a co se teď děje? když pánovi řeknu aby si hačnul na nočníček,t ak si fakt na něj sedne -sice tam nevydrží nijak dlouho, ale i chvilka je pro nás zázrak!
Taky miluje film auta! -uričtě to znáte.. je tam sponzor závoďáků dinoco.... a dnes na mě Štěpa začal volat právě dinoco... takže fakt začínáme se super lehkými slovy...

Jak se vám jinak daří a jak to jde se školkama??? :slight_smile:
24. čer 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx tak prima, to jsou věci, to vypadá,ž e se k tomu postupně dopracujete!!!No, my nic moc. Byli jsme nemocní, takže antibiotika, první v životě...chudáček malinkatej. Ale byl hodný, vydržel v pelechu, hráli jsme si četli...ted to vypadá, že je ok, včera měl poslední dávku a v sobotu jedem na týden do Krkonoš, pěkná rodinná dovolená. Nemůžu se dočkat. Tak ted balím a promýšlím, co všechno vzít:slight_smile:
24. čer 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jééééé, nikdy jsem snad nezažila nic horšího než vidět vlastní miminko marodit.. hlavní je, že je to za vámi a že se Štěpánek zase cítí dobře.. dovolenou si moc užijte a přivezte si jenom hezký zážitky a suvenýry! taky bych hned někam jela....
24. čer 2011 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29
@bettyx
Ahoj, my se včera vrátili od našich z chalupy. Ondra tam byl přes týden na školním výletě se svými žáky, tak jsme tam byly s Bárou s nimi. Bylo to bezva, Bára byla po dlouhé době opravdu super, nekňourala, na zahradě se sama zabavila, rozuměla si s holkami, co tam byly...byly jsme v Kutné Hoře, v bazénu a v neděli v Českém Brodě na koncertu skupiny Kašpárek v rohlíku, to žereme :slight_smile: babypank jede :grinning:
Jen tam u toho měli trampolínu a když tam šla Bára po druhé, tak tam normálně propadla krajem :astonished: , fakt super bezpečná věc, nejen, že má člověk trochu strach, aby na ní někdo neskočil (ale pouštíme ji jen s malými dětmi), ale teda tohle bylo fakt drsný. naštěstí jsme u ní stáli a já jí chytla těsně, než se provalila po zadku a zádech celá těsně nad zemí...kdyby ne, tak by pravděpodobně spadla hlavou nebo zády na tu kovovou konstrukci :angry: ...už si teda hooodně rozmyslím, jestli ji na to někdy pustím a hlavně si dobře zkontroluji, jestli to všechno pevně drží.

Napsali jsme stížnost na to auto, tak se hned ozvali, vysvětlili, že dealer, který dodával auto bez problémů v minulém ročníku, se tentokrát seknul a nechtěl auto dát, takže to teď kupujou z vlastních zdrojů a že se bude snažit co nejvíce to urychlit a bla bla bla. No, možná jim navrhneme, jestli by pro ně nebylo jednodušší /když to musí stejně zaplatit z vlastních peněz), dát nám třeba 300tis místo auta. Ušetřili by tím a my bychom měli o starost míň s prodejem....
27. čer 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 hezky si to na Modrokamenné boudě užijte, doufám, že vás můj tip nezklame a budete spokojeni.
27. čer 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras páni, tak jste měli o něco veseleji, než máme teď my... muselo to být hezký, až na ten pád, pochopitelně... ale jinak věřim že se to muselo líbit :grinning: ...
Jinak u nás je teď o zábavu postaráno.. švagrová mi brala krev na krevní obraz a protilátky a dnes přišly výsledky -pochopitelně protilátky pozitivní a KO v háji... hodně bílých krvinek, mlálo červených krvninek a chudokrevnost -z toho co si pamatuju... sestřička na gynekologii mi pak oznámila že to neni absolutně tohle důležitý (taky proč by byla infekce v těle důležitá, že) a že je švagrová blbá, že to udělala blbě, ale ona odebrala ampule krve a poslala žádanku, takže asi chyba byla někde jinde, že.... a ze mě udělala totální kravku.. no šílenost... takže zítra nastupuju na novou gynekologii -sice soukromou -jinde mě nechtěli vzít kvůli překročení 20tt, ale tak jsem šťastná že jsem se zbavila týhle arogantní, sprostý ženský a doktor byl sice fajn, ale taky mě štvalo že vůbec neřešil žádný "závady" který se projevovaly -např. mi nedal ani vytamíny na to že jsem tři měsíce těhotenství každý den špinila i s krví... proč taky že jo
27. čer 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx tak to si teda užíváš, to jsem nevěděla, že máš takovéhle trable. :unamused:
Tak hlavně, že ses té milé dr zbavila a snad to teď bude lepší, kam jsi to chodila?
My se zítra chystáme do Podolí s kamarádkou plavat, tak se těším
28. čer 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras no, ještě tam jsem :(.... ale tak snad dlouho nebudu... v noci před usnutím jsem si to všechno ještě srovnala v hlavě a všechno uzavřela tím, že teda tam půjdu ještě asi 3krát a měla bych nastoupit poradnu, tak jsem se dohodla s tou novou gynekologií, že se definitvě rozhodnu po poradně kterou mám ve čtvrtek... jestli ten doktor nebude nic řešit, tak odejdu, jestli se ale něco začne dít, tak zkusím ještě vytrvat.. jinak chodím na Gyndu v Butovicích -ale fakt zatím.. a to ti povím fórek, dneska byla ta sestřička na mě extra milá! a když mi dala žádanku, tak jsem se schválně podívala a víš co?? poslala mě na ten samý test co mi dělala švagrová! takže je to jasný.. jsou v tom peníze a když jsem tam dorazila dnes, tak vlastně o nic nepřijdou... síla, co?
28. čer 2011 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marooshka ahoj, koukala jsem trochu dozadu, kdy se ti malý narodil?? kromě toho že v únoru? nám se Štěpík narodil 21.2.. do porodnice jsem nastoupila 20. ... a na pokoji se mnou byla nejdřív maminka s malým Toníkem a měla dvě starší děti a hrozně ráda na ni vzpomínám, protože když se na malýho byl podívat můj taťka, tak se tak jako opatrně ptala jestli to byl můj táta :grinning: -ale to se moc nedivim, protože Štěpánek byl jeho odraz. :slight_smile: ..
28. čer 2011 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, pořád je něco, že nemám moc čas psát.

@bettyx Šimonek se narodil 18. 2. Domů jsme jeli právě 21. :slight_smile: Já jsem byla na pokoji s holkou co měla holčičku Adrianku. Ani už nevim jestli to bylo šestinedělí I. nebo II. Porodila jsem ve středu odpoledne a v sobotu odpoledne jsme šli domů. Jinak koukám že čekáte "překvapení" a jestli bude chlapeček, bude to Šimonek :slight_smile:

No jinak nám se blíží prázdniny, zítra je vízo, tak se moc všichni těšíme :grinning: až bude pohoda a klídek bez učení. Kluci jedou v sobotu na skautský tábor, potom na konce července pojedeme celá famílie do kempu na Vranovskou přehradu. Doufám, že malej nebude mít svoje uřvaný dny....rostou mu ty poslední stoličky a nějak ho to chudinku trápí. A mě to jeho věčný kňučení taky :grinning: naštěstí chodí zas spát po obědě, pak se celý odpoledne koupe na zahrádce v pidi bazénku a je spokojenej.
Přidávám fotky - jedna je z Krušovic z pivních slavností - radost z balónku a druhá je ze zahradního koupání
29. čer 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marooshka no jo! teda zatím jo.. Honzik mi řek že když se mi to líbí, tak ať si Šimonka nechám, ale že jemu se to nelíbí a stejně ví že to bude holka -že prý ví co dělá.. vtipálek
Na dnešek se mi dokonce zdálo jak se nám narodil chlapeček a já se mu pěkně nahlas vysmála :grinning: ..
Třeba jsme se pokaly alespoň na monitoru :wink: -svět je malej, tak kdo ví... jednu paní jsem tam potkávala pokaždý.. vždycky měla poradnu stejně jako já a nakonec jsme byly -ikdyž jen pár minut- na jedné hekárně :sweat_smile: ..
Čekají vás bezva prázdniny, tak si je moc užijte a bez úhony :slight_smile:..
29. čer 2011 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás po návratu z dovči Bylo to parádní, počasí vyšlo luxusně, pařilo sluníčko, jen v neděli nám trochu mžilo, ale i tak se dalo jít v pohodě ven. Byli jsme na Sněžce, na černé hoře, v Adršpachu, ve S´pindlu, Harrachově...no prostě každej den něco Ale že bych byla odpočatá, to teda ne. Prostě jsme magoři:slight_smile: místo toho, abysme na dovči odpočívali, tak jsme pořád něco dělali a ted jsme pěkně ušlapaní...ale my to prostě neumíme jinak, takže se ted ty sváteční dny budem dávat do kupy:slight_smile:
Tím děkuju Šárce za tip na ubytování, moc se nám tam líbilo:slight_smile:
3. črc 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 vítejte zpět z dovči, jsem ráda, že se vám tam líbilo jako nám. Mně by taky dovča strávená před chalupou na lehátku připadala zbytečně promrhaná, to by mě nebavilo....já dovču beru tak, že se chceme společně všichni tři užít, zažít spolu co nejvíc a někam se podívat.

my teď pojedeme nějak do Dubin na pár dní, pak se zase vrátíme na otočku a jedeme zpět.
V pondělí si jdeme pro stavební ohlášení :astonished: :dizzy_face: !!!!! pak teda maraton po bankách, ve čtvrtek má Ondra sraz s paní ze stavebního spoření a uvidíme co bude.
Po naší stížnosti kvůli autu jsme se konečně dozvěděli, že dealer, který v minulém ročníku auto bezproblémů dodal se tentokrát seknul a auto dát nechce, takže po naší stížnosti asi přestali vyjednávat a auto koupili z vlastních zdrojů, prý už ho pro nás mají a do 14dnů bychom si pro něj měli jet (ale to už říkali několikrát, nicméně snad je to tentokrát pravda).
Takže takhle na začátku prázdnin u nás dvě milá překvapení.
Bára "okupuje" tatínka, který je doma a celý den chudák musí hrát ahoj, ahoj na školku s plyšáky, lézt po čtyřech, kopat a pinkat s balonkem...no, možná tatínek brzy bude zase chtít do práce :sweat_smile:
Pustili jsme se do velikého úklidu, ale nějak se to táhne, ale už je vypucovaná lednice, kuchyň z části, koupelna, přerovnané knížky, musíme udělat nějaký prostor taky pro moje věci do práce.....
během prázdnin si musím vyběhat všechny pracovní náležitosti (tr. rejstřík, vstupní prohlídku...) a taky nějak připravit třídu a tak.
S Bárou se chystám ve čt, pá a pak 3x ten další týden do MŠ....
Jinak s kakáním je to u nás furt nic moc, ale už plínky nekoupím, koupili jsme chránič matrace a až doděláme poslední balík plen, tak jedeme na tvrdo, snad se to kakání poddá.
Dokonce se nám teď 2x počůrala (asi po 1/4roce bez úhony)- měla nějakou zábavu a nestihla to... :unamused:, ale snad se to zase srovná.
tak užívejte léta, i když teda dneska je to hrůůůůza, snad se brzy vyčasí. Já jedu odpoledne za babičkou.
3. črc 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras tAk prima, takže už se vrhnete na stavění. My už stavíme!!!! Máme podepsanou smlouvu, vyběhanou lišku a ted se doděláva ještě k tomu hypotéka, stavitel nám už uklidil a zabezpečil pozemek, vykopal šachtice na vodu a přípojky, navezl materiál a příští týden už budou třeba obvodové zdi:slight_smile:
Jinak štěpka se nám na dovče taky několikrát počural a dokonce i pokakal, darebák. Prostě nemá čas nám něco oznamovat-kuželky ho totálně dostaly:slight_smile:
3. črc 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras pevné nervy a hodně sil přeji. naštěstí už máme postaveno.
@pajinka29 nejste magoři. toková dovolená co jste měli my připadá normální. lenošení unavuje víc, poznávat je relax....
3. črc 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29
@beponka
@bettyx
Ahojek, tak my se na den dneska vrátili z Dubin. Ráno jsme to vzali přes MŠ. Bára byla skvělá - teda byli jsme tam s ní, ale většinou jsme se jí nevěnovali, prostě tam fungovala sama. Hned se jí ujaly nějaké starší holčičky a staraly se o ni, i paní uč. říkala, že je to veliká pomoc, že je smíšená třída, protože jí veliké holčičky s prcky pomůžou...nejdřív jsme byli asi 15min vevnitř, dokonce si s dětmi pak Bára sedla do kroužku a když se jí pí.uč. zeptala, jestli dětem řekne, jak se jmenuje, tak Bára vzorově odpověděla: Já se jmenuju Barborka :dizzy_face: a učitelka mi pak říkala, že se divila, jak to Bára hezky vydržela sedět v kroužku, i když jenom něco povídala organizačního, že tihle prcci tříletí většinou po půl minutě odejdou jinam, tak jsem byla pyšná :slight_smile: Pak jsme šli na zahradu, tak tam bez problémů, jen Bára málem vlítla do cesty houpající se holčičce, ale jinak dobrý. třikrát si tam sama řekla na záchod, všechno chtěla dělat sama - zula si bačkůrky a obula sandálky, splachovala. Když jsme už šli čůrat kolem 11h, tak už tam měly děti připravené matrace s peřinkami, tak hned Bára, že tam bude hajat s dětmi...museli jsme ji hodně přemlouvat, že už jdeme dnes domů. Odpoledne jsme si ještě jeli k našim pro velkou postel po mě, na které bude Bára spát v Dubinách.
Předevčírem se nám Bára asi 4x za den počůrala, tak jsem si už začala zoufat, že se MŠ blíží a budou takovéhle problémy, ale dens ráno se poprvé vykakala na kompost venku :slight_smile: a pak ještě tady doma do nočníku, takže super, snad to tak půjde dál.
No, je to šikulka a je teď zase fakt hrooozně moc hodná, taková veselá, samostatná, sem tam kňourá, ale dá se to, když to není celý den....ťuk ťuk ťuk, jen tak dál.
Zítra jedeme zase přes MŠ zpět do Dubin, tak se těším, že třeba konečně přijde čas na bazének, moc jsme si ho letos ještě neužili, teda vůbec.
tak i vy užívejte léta a zase se ozvu. :slight_smile:
7. črc 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras No tak to jsou skvělé zprávy...říkala jsem ti, že tě překvapí, ta vaše šikulinda...Jsem moc ráda, takže nástup do práce budeš mít relativně bez obtíží a stresu..je to moc fajn.
A už začnete stavět?A autíčko už dofičelo?
8. črc 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29
Jojo, je to bezva, dnes jsme v MŠ byly znovu, taky dobrý, ale kolem11 h začala být unavená, byli jsme s dětmi na vycházce, na cestě zpět upadla a už to jelo, plakala a už se chtěla jen nosit a být s mámou....takže je to zatím OK, dokud tam jsme s ní, ale až to přijde na tvrdo, tak to může být úplně jinak. Přeci jen teď přes prázdniny je tam dětí asi 15, takže pohodička. pak jich bude v každé třídě 25 a to už je maso, nebude takový klídek, no uvidíme, strach z toho mě neopouští. Přeci jen i pí. učitelka říkala, že aspoň těch prvních 14dní by bylo dobré si ji brát po obědě, aby si zvykla, že to mají ozkoušené, tak možná si to třeba ondra bude moci nějak zařídit, jak je fakt malá, tak je v těch 11h už opravdu hodně utahaná z toho všeho (a to tam jezdíme na 9, vstáváme kolem 7h), takže až budeme vstávat v 6h, tak toho bude na ní opravdu možná až až....taky jsem si říkala, že kdybych ve třídě měla třeba nějakou matraci nebo gaučík ve třídě, tak že by tam třeba těch prvních 14 dní i usnula, když bude unavená. ve škole už v podstatě nikdo nebude, ani tam nezvoní tak by měla klid a já bych si něco třeba stihla připravit....ale jsou to jen teorie, necháme se překvapit, jak to bude.
Z auta dnes volali, že příští týden!!!! mají pro nás teda jinou příplatkovou barvu - bílou, no nic moc (ale je to pochopitelné, že když ho sháněli z vlastních zdrojů a co nejrychleji, tak asi nemohli sehnat úplně auto na míru, ale zase to bude v nějaké lepší výbavě, takže i hodnota auta se zvýší, tak snad se nám to pak podaří prodat. Máme si pro něj jet do Pardubic. Pak asi budeme kupovat nějaké druhé ojeté, abychom měli k dispozici obě dvě, když budu denně jezdit. a zbytek nějak uspoříme.
Příští týden má Ondra do tří dnů naplánované asi 9 schůzek v bankách a spořitelnách a budeme vybírat, kde si půjčit (jestli teda na vybranou mít budeme), Kde jste si nakonec brali půjčku vy, jestli se můžu zeptat?
Takže tak, Bára dnes spí tady v Dubinách poprvé v opravdové velké posteli po mně (naši se pomalu zbavují věcí z bytu před stěhováním) a moooc se jí tam večer líbilo, ale měla dnes 3x docela průjem chudinka - podezřívám přemíru vlákniny - snědla tady předevčírem hrozně moc hrášku ze záhonu, pila mrkvovo jablečný mošt z farmářských trhů, jedla jablečnou přesnídávku jahody...tak nevím, snad se to rychle přežene, protože ve studené vodě jen z pumpy to teda není nic moc převlíkat, mýt a prát několikrát denně průjem....
Ahoooj, chystáte o prázdninách ještě něco? Kromě stavby samo...
8. črc 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras my máme něco liška a zbytek hypoteční banka. Poskytla nám ted parádní úrok z úvěru, takže tím těžce předčila všechny ostatní. Co víme, tak Raiffka je nejdražší...ale obecně jsou ted hypo dost nízko, myslím, že žádný problém mít rozhodně nebudete. Já jsem na mateřské, berem si mnohem víc, aspon myslím, než vy a MArtin taky nevydělává opravdu závratné peníze...a vyšlo to v pohod. Ony jsou asi ted banky rády, že si je lidi vyberou...ted v krizi asi není takový zájem

S tou školkou, jasné, asi bude unavená, ale ono se to časem poddá...zae bude o něco starší a jak jsi psala, začátek jí třeba usnadníš tou matrací. Je super, že bude auto!!!!!Penízky navíc
9. črc 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras jinak my neplánujem už nic závratného,. Martin chodí do práce, takže klasické naše dny doma se štěpkou. občas možná někam s kamarádkou a jejími dětmi na výlet, nebo k někomu na chalupu, Kyjov nebo tak..a možná na začátku září Tatry..ale to jen sami dva...ale uvidíme podle stavu stavby a financí
9. črc 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras Ty jo, je skvělá! já se nástupu do školky bojim! to bude zážitek... ještě si rok počkáme a pak to prubnem jeslti nás vemou, ale tak snad to bude dobrý, protože Štěpík miluje děti a když jako nemá na ně zrovna náladu, tak si jde po svých... Jinak zatím asi máte hezké léto až na ten průjem a auto, ale asi jinak super! :slight_smile: ...
Já letošní léto hodlám celé zasvětit Štěpánkovi -když za chvilku bude bráška tak si moc neužijeme -budeme hodně pak doma, tak se snažim ho brát všude možně kde si myslím že ho to bude bavit... zrovna teď máme v plánu jet do dinoparku na flóře a do kina na auta2, ještě jednou chceme jít do zoo s tátou ať vidíme víc a pak chceme jet vlakem na výstavu vlaků v Lužný u Rakovníka -jestli si dobře pamatuju název místa- je tam dokonce vystavená mašina kterou přímo řídil můj táta :slight_smile: , tak alespoň zavzpomínáme na dědu... a když je zrovna vedro, tak se povalujeme na zahradě u bazénu :slight_smile: ..

Jinak holky!!! obrovský pokrok!! pokud si to tedy nenamlouvám! náš Štěpánek začal dosti slušně zadržovat čůrání! jako kdyby to měl vážně pod kontrolou a nechce nosit plíny! a na nočník si sedá normálně bez křičení a všeho ale nečůrá do něj -včera se teda vyčůral, ale automaticky se zvednul a včechno vylil do koberce.. ale nevadí -stejně jsem ho pochválila že se do nočníčku vyčůral :sunglasses:
11. črc 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx No tak to je teda super pokrok!!! Vidíš to, měl svůj čas ale dožene to raz dva...pěkně si užívejte léto, je super, že to v těhotenství tak všechno zvládáš
11. črc 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí

@bettyx tak to je super, fakt ohromný pokrok, však jsme to říkaly, že to půjde samo :slight_smile:
Bára teď díky tomu průjmu si říká taky na kakání, dokonce na chalupě vylezla z bazénku, aby si nenakakala do vody a vykakala se vedle na trávu (no vedle sebe měla cm nočník, což by bylo lepší, protože pak ten průjem ostraňovat z trávníku přímo před vchodem teda nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale i tak bezva.) No, někdy to jde i do kaťat, ale většinou už si řekne.
Dnes jsem s ní radši zajela k dr, protože už to přestalo být jednou denně, ale asix za půldne. tak má teď na h přísnou dietu jen o suché rýži, rozmačkaném banánu a nastrouhaném jablku.
Do MŠ jsme tedy dnes nejely, ale snad už ve středu budeme moct. Domluvila jsem si s dr. očkování na žloutenku a dostaly jsme potvrzení do MŠ.
@pajinka29 Ondra dnes běhá po bankách - dnes jsou na programu asi dva nejžhavější kandidáti - ČMSS a Hypoteční banka (takže jako vy) , tak jsem zvědavá, s čím přijde.
Musím žehlit :rolling_eyes:
11. črc 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a musím vám napsat Bářinu prlu (fakt nevím, kde to vzala, ale asi mi to ujelo při tom věčném vyndavání hovínka z kaťat :confused: :pensive: ): byly jsme se podívat na psa u sousedů a Bára kouká na jeho ocas a říká: Má ocásek chlupatej jako hovno :grinning: :grinning:
taky je teď hodně in slovo hnusný - např.: Já jsem takovej hnusnej tulipán :grinning:
11. črc 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ty se s ní fakt nenudíš:slight_smile: to je sranda. Štěpka má ted období Co to je? Co to bylo? Co děláš? takže pořád na něco odpovídám:slight_smile:
11. črc 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx bude to teda kluk? Nechali jste si to říct?
11. črc 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras ne, ne.. nevíme to :slight_smile: .. ale už se těšim až se to dovim! do října už to dáme!
Snad se toho průjmu brzo zbavíte, ale zase mu teda můžete vděčit za kakání do nočnčku, nebo mimo bazén :slight_smile:...

Holky, dnes si přijdu velmi zneužitá... švagrová má toho nápadníka skoro o 20let staršího a máma s tím nesouhlasí (tak je o 4roky mladší jak ona) a prostě nechce o něm slyšet ani ho vidět, poznat se s ním, cokoliv! a jelikož mám furt blbou tu krev, tak mi švagrová řekla že půjdu dnes na vyšetření k nim do ordinace a znova na krevní obraz. aby se vidělo jestli se něco zlepšilo.. tak jsem tam dovalila a ke komu myslíte že jsem byla objednaná! k tomuhle pánovi! no, fakt materiál.... to kdybych věděla, tak jsem tam nešla! a pak jsem zjitila když jsem mluvila s tchýní že je hrozně hodnej že mě vzal a kde co -takže mám takový dojem, že jsem byla použita k tomu aby k němu máma cítila jistý vděk že se postaral o snachu s vnoučátkem a otevřela mu vrátka...
Jako mě ten člověk nic neudělal, s kym švagrová chodí je mi fuk, ale vadí mi že kvůli němu bylo doma půl roku dusno a když se na něj narazí, tak je dusno zas.. a nejvíc mě vyloženě sere že to bere hákem přes nás! kdyby s tim přišla jestli bychom jí pomohli aby se ho máma snažila brát, tak fajn... ale takhle by to nešlo.. tam je spousta doktorů, tak proč zrovna tenhle???? proto mám ten dojem a doufám, že se mýlim..
Na dovršení všeho jsem čekala na bus domů téměř tři hodiny.. kvůli prázdninám jsou vyškrtaný veškerý busy přes vesnice... tak jsem řikala že to bude ještě něco do třetice! taky jo.. autobus na letišti změnil dočasně zastávku to je asi měsíc a tam byla cedulka že linka mýho busu je odkloněná zas na jinou zastávku která je jen výstupní a jako bonus tam ani nebyl jízdní řád a já nevěděla odkud mi to teda jede a jestli to vůbec jede... dnes fakt plodný den!

Tak hezký den holky a užívejte léta! hlavně sluníčka... asi ho moc letos nebude... furt straší že bude zima
12. črc 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! tak dnes opět slavíme úspěch!!! Štěpánek před spinkánim chodil nahý a hodně se napil, taky napapal a honem jsme ho posadili na nočníček a jak začal čůrat, tak jsme začli jásat, tleskat, chválit a furt opakovali že šikulka Pinunka čůrá, pak se zvednul -no, spíš vyskočil a úsměvně na nás koukal a zpětně i do nočníčku a byl takový rozjařený že se mu něco povedlo :grinning: ...

Jinak mám výsledky z tý krve... bezvadná věc.. podruhý se tu na všechny vybodnu! švagrová mi volala že mám příšerně vysokej cholesterol, že to je hrůza a že hned jak porodim tak musim brát prášky! no horor jako blázen.. tchýně mi řekla že se musim léčit, že tady nechám dvě malý děti! a udělala mi výčet těch co na to umřeli mj. i můj táta, kterej ale s tímhle problém neměl... naopak! a máma moje měla vždycky tu hladinu hodně nízkou, navíc nemám nadváhu, nejim tlustý maso, pohybu mám až příliš, láduju se hlavně ovocem -mám ho moc ráda... mám dvě jídla za den, jinak jogurty a ovoce se zeleninou.. takže fakt nevím kde bych to sebrala -navíc jsem brala antikoncepci a s tou se chodí na kontrolní testy a nikdy mi nevolali že bych měla něco takovýho.. nicméně pro klid rodiny jsem se uklidila, nejdřív se nikdo nebavil se mnou, teď se nebavím já s nimi... vytáhla jsem si dietu a ejhle! od středy mám 1,5kg dole! docela dobrý.. nejhorší na tom je, že jsem tomu totálně propadla a obávám se, že má nastalá hrůza pozřít jakýkoliv tuk se neodbourá... :confounded: .. taky jsem se dočetla že v těhotenství to může stoupnout až 3násobně tak se to ani neměří.... ale dostala jsem zpětně za tuhle informaci vynadáno že když to píše internet, tak je to určitě pravda! .. musim říct, že díky dietě mám furt hlad, jsem hned unavená a při vycházce po vsi mě bolí nohy jako kdybych měla za sebou 20km pochod a venku lezu půl hodiny... Tak jsem si dnes přála k vánocům rotoped -abych odbourala tuky který nemám...

Jinak si dále užívejte léto! :grinning: .. teď má sice týden pršet, ale tak snad bude zase brzo počasí na koupání :sunglasses: ..
18. črc 2011 v 00:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx no, já mám taky vysoký cholesterol a to jsem, si myslím, celkem hubená a celý život sportuju. Myslím, že to s tím nesouvisí. Prostě si nějak myslím, že je to dědičně dané, zhoršený metabolismus tuků nebo čeho:frowning2: Taky si někdy říkám, že bych s tím něco měla dělat, ale tak nějak tuším, že dieta není tím správným řešením. A ty vůbec s tím neblbni!!!!! Vždyt jsi těhulka a mimi potřebuje přísun všech živin!!!!! A navíc to ohrožuje i tebe, vždyt těhotenství vyčerpává, nemluvě o tom,že už jedno mimi máš a máš tak větší záhul!!!!!

Jinak gratulace k nočníku, už je to na dobré cestě za úplným odplenkováním.
18. črc 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek