• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únor 2009

7. prosince 2012 
byly jsme jako loni s Ondrovou maminkou na Šumavě (kolem státního svátku v září jsem měla ředitelské volno), tak tady je pár fotek, jak už máme doma velkou slečnu :slight_smile:
23. říj 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@akras Ahojík, jsem ráda, že to statečně zvládáte. Jasně, asi jste unavení, ale myslím, že obecně to zvládáte moc pěkně. Barunka je hvězda. Je to neuvěřitelné, jak je to už velká holka. A nepřeháníš to moc s prací?:slight_smile: šetříš se? Takže už se pohne stavba, to je prima. Kdy chcete začít ve velkém? Jinak u nás se usínání taky pořád mění. Jednou dobré, za další dny se zas budí a přijde k nám do postele a já ho třeba můžu čtyri hodiny v noci vracet a on se stejně zase vrátí k nám, takže zbytečná námaha a ještě k tomu jsme všichni nevyspaní. Nějak si to spaní u nás, darebák, oblíbil:frowning2: Usínání večer ted, jakžtakž, funguje.
Jinak domeček, no, je to celkem o nervy. Rozhodně stavaři nestihnou termín, co slíbili ve smlouvě, do Vánoc v domečku nebudem:frowning2: takže se to o to vyšší dph prodraží a jsme z t oho otrávení. Hlavně MArtin, který to všechno obíhá většinou sám.
25. říj 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29
@bettyx Betty ohromná gratulace :dizzy_face: , teď to čtu, že máš dalšího chlapečka. Snad je vše OK a vy se rychle doma všichni sžijete a sehrajete. Jsem zvědavá, jak si zvyká na brášku Štěpík.

my měli odhadce v Dubinurá do toho.ách, odhadl to o hodně výš než jsme čekali, takže si asi i hypotéku budeme brát trochu vyšší než bylo v plánu. Přes podzimní prázdniny tam zajel aspoň na jeden den pomoct Ondrovi můj táta a hrozně se to pohlo. Strop v dílně je hotový a může se konečně vystěhovat dům, už je to kam skladovat. Teda o víkendu se tam ještě vsadí okno a dveře. Pak ještě z půdy vyházet seno (musí se objednat kontejner) a pak už hurá na to :slight_smile:
Bára se po prázdninách do školky těšila, je úplně v poho, myslím, že si to už fakt užívá. A zrovna dnešek byl bezva i u mě v práci, tak jsem dobře naladěná. Jen mě v pátek čeká hospitace ředitelky do hodiny ČJ, tak musím něco efektivního vymyslet..... dnes jsem pro děti připravila pohlednice a každý mi jako psal z prázdnin a maloval obrázek, moc hezky to vyšlo a všechny kolegyně z toho byly nadšeny. Škoda, že j :slight_smile: em si to neschovala na ten pátek, to bych to vyhrála...tak snad ještě něco vymyslím.
Zatím pááá
31. říj 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš, co jsem to tam napsala - měli jsme v Dubinách toho odhadce....
31. říj 2011 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras Ahoj, děkuju ti :slight_smile: ..
Narodil se nám o 11dní dýl 23. ve 22:10.. měl 51cm/3,9kg... macík.. Štěpánek je boží brácha!!! jsme děsně překvapení.. když jsme malýho přivezli, tak se hrozně usmíval a pak mu seknul dudlíka :grinning: .. ale jakmile jsme mu dali jeho, tak mu ho šel vrátit a dokonce mu ho furt podával do pusinky vždycky když mu vypad.. a teď ho neskutečně mazlil!! nádhera :slight_smile: .. od prvního dne doma ho chce chovat.. zatím nežárlí a brášku pusinkuje, takže jsme fakt šťastní..
foto z dnešního mazlení -bohužel telefon a nezastihla jsem ani jednu pusinku, ale nevadí! třeba budu příště úspěšnější

Ještě Vás musim dočíst!!! skoro teď nemám čas :dizzy_face: ..
31. říj 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bettyx Nádherné, to je milounké. MOc gratuluju k chlapečkovi!!!!!! Držím palečky, at všechno zvládáte v pořádku a v pohodě.
@akras ty jsi ale šikovná. Budu držet palečky na pátek, at to pěkně vypadá ta hodina.Ale nějak o tobě nepochybuju, Jsem ráda, že se to v Dubinách pohlo, jak budou penízky a prázdný domek, tak se to taky pohne!
1. lis 2011 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx jéje, to je pusinka :dizzy_face:
Škoda, že tohle se nám s Bárou asi nepodaří, i když třeba ještě nebude tak velká, až bude jednou ségra a taky si to takhle hezky užije.....
1. lis 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras hele a co hospitace? Určitě na výbornou, že?
3. lis 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Až zítra.
Dnes jsme měli opravdu náročný den.
Ve škole byl od rána projektový den, chodila jsem fotit skupinky žáků, jak pracují a pak jsem zahlédla, jak jde školka na procházku...tak jsem z toho byla celá pryč, jak tam barunka ťape za ručičku... no a za 5min telefon od paní učitelky z MŠ...krve by se ve mě nedořezal. Chlapeček se kterým šla se rozběhl a Bára to nestihla a upadla. Prý plakala, pak se uklidnila, tak ok, ale najednou si všimli, že jí teče krev z pod čepice, no a boule nad pravým spánkem jak hrom, takže mi jí za 5 min. odvedli do školy, já jí naložila a frčely jsme do Motola na rentgen. Sotva jsme vyjely, tak jsem si začala vyčítat, že jsem nezavolala 155, že mi určitě začne usínat a to jsem nevěděla, jestli je dobré nebo ne...tak jsem dojela na Zbraslav, tam mi někdo řekl, že je tam rentgen, ale nemohla jsem to najít, už jsm byla úplně v háji, Bára usínala, tak jsem ji furt budila....tak jsem ze zbraslavi vyjela, že už to teda dojedu sama až do Motola. V Lochkovském tunelu mi začala zvracet...hrůza, v nejnevhodnější dobu, nemohla jsem zastavit. Tk jsem pak někam sjela, ale vůbec nikde nebyl v dohlednu nějaký dům, který by pro mě byl orientačním bodem, až budu říkat na 155, kde jsem, tak jsem se rozhodla ještě vrátit na dálnici, že sjedu až na Barrandov. No, ale užř jsem byla tak zblblá a vynervená, že jsem najela zase do zpátečního pruhu zase do tunelu a musela se kus vrátit....fakt debil, totálně jsem selhala. :pensive:
nakonec jsem to dojela až k Řeporyjím, to už asi 5 minut spala. Tam jsem to zapíchla na parkovišti a zavolala sanitku. Báru jsem hned probudila, abych byla jistá, že třeba není v bezvědomí.... (parkoviště s hodinami bylo samozřejmě jen na 5hodin maximálně, ale to už jsem neřešila, Ondra si ho pak vyzvedl.) Pak přijela sanitka, Bára dobrý, projela se sanitkou s houkačkou, zazpívala saniťákům kdo a kdo a kdo to je, pak jsme byly asi 2 hodiny na pohotovosti, rentgen, neuro...Bára byla dokonalá, skvěle spolupracovala, neplakala, i když sem tam měla na krajíčku, ale fakt to skvěle zvládla, zase pak paní dr. zazpívala.... RTG v pořádku, jen ji dnes musíme každé 2 hodiny budit a sledovat, jestli normálně reaguje...za odměnu jsme ještě v Motole pořídili Fanynku-maňáska, tak už spinkají obě v posteli.
Mě bolí hlava k prasknutí, jsem už 14 dní tak nějak nahromadě, furt něco přecházím, rýmuju, moc dobře mi není a do toho se snažím vymyslet něco kloudného na zítřejší hospitaci....ale už to nějak mám, jen ty ostatní hodiny už nějak asi odimprovizuji.....už dnes nemám sílu a s vidinou vstávání každé 2 hodiny na buzení asi za :pensive: chvíli lehnu.
Takže jsme si to dnes užily f :pensive: kt fest, ale hlavně, že je to snad vše OK..... :pensive:
3. lis 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras ježiši, to muselo být děsné a v tom si dělat přípravy na druhý den...chudinko. DOufám, že noc proběhla v klidu v rámci možností a že je Barunka ok. Držím palečky na hospitaci!
4. lis 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 dopadlo vše dobře, dostala jsem pochvalu. :slight_smile:
Ale jsem úplně kaput, zalézám na víkend do postele. :confounded:
4. lis 2011 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras Gratulace a odpočívej, zasloužíš si to!
4. lis 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem to dočetla!
Barunka je holka šikovná! jen ať si srovná s klukama pořádek hned od začátku! to se bude hodit :wink: ..
Děkuju vám holky za gratulace -nemůžu si to vynachválit.. tady přidávám ještě fotku kluků -ze Šimonka je tu dítko socializmu -má svetřík po taťkovi :wink: .. byla trochu zima.. ale kluci jsou fakt bezva! ani nevíte jak si to teď užívám... až na to že je mi líto Štěpánka -ne že by na něm bylo něco k litování, ale on tak zlobí -jako schválně.. a jak mu furt nadávám, tak je mi ho líto, protože on vidí že na Šimona nenadávám a bojim se aby nežárlil... no a dnes jsem na něm viděla jak se mě bojí! ach jo :frowning2: .. zase zlobil -chodí k pc a mlátí s klávesnicí a myší a strká nejrůznější malý předměty do tiskárny a já mu za to nadávám a on to tím pádem pak dělá neschvál dvakrát, nebo vzteky švihne tim co má v ruce a za to dostane za vyučenou a dnes jsem na něj zase "vlítla" když to nešlo po dobrym a úplně jsem viděla jak se mě bojí -až se mi chce brečet! ale co mám dělat když neposlechne na žádnou výzvu a nemůžu ho nechat všechno rozmlátit..
být máma je strašně těžký
8. lis 2011 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx TO je tak krásné, dva bráškové. Náhodou je ten svetřík super! Aspon nechodí jak všechny mimina uniformovaně s hadříky z Nextu. JAsně, jsou to projevy žárlení, ale taky vzdor. Náš štěpík nemá na co žárlit a chová se uplně stejjně:frowning2: někdy jsem z něho vyřízená:frowning2: případám si jak hysterka, co řve, ale co mám dělat, když po dobrém to nejde. Ale musím se taky pochlubit. Štěpánek v poslední době noc co noc tak kolem jedné hodiny chodil za námi do postele a nebyl k vyndání. Když ho člověk vrátil zpět, tak byl do minuty zase u nás a ještě s řevem:frowning2: ale takhle to fakt nešlo, takže jsme jednu noc od 12-4 strávili vracením do jeho postele, vyslechli si hysteráky, slzy, mlácení o zem a druhá noc už byla o poznání klidnější a dnes spal v kuse až do půl paté a potom přišel, já ho vrátila, během chvilky usnul a spal do sedmi. TAk snad mu to vydrží! Konečně snad budem vyspaní všichni.
9. lis 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajinka29 to je dobrý! :slight_smile: ... já si teď Štěpíka sušim u sebe a dost se mi stává že usnu i se Šímou a spíme v naší posteli všichni 4 -je to sranda..
No a teď jsme se vrátili od pediatra.. jako doktor má v ordinaci a čekárně dost silně přetopeno a ještě jsem se potila jak mi bylo trapně co tam všechno Štěpík vyváděl... rozbořil mu čekárnu -rozházel letáky a rozložil ty papírový stojany na ně, pak jsme vlezli do ordinace a on mu začal psát na stroji, pak se jal sestřičce porovnat ampule na krev a nakonec se tam válel po zemi, dělal scény že ho nechci nic z toho nechat dělat, kopal kolem sebe, řval a ani jsme tam odtud nemohli odejít protože jsem je nedokázala oba pobrat.. ten doktor se snažil -dával mu omalovánky a mluvil na něj pak když už jsem jen čekala až sestra orazítkuje recepty.. ale je vidět že ta sestra stojí za prd -dětská sestra by to měla s dětmi umět -ale tahle nemá ani snahu o jakoukoliv komunikaci s dětmi.. -tím nemyslim že by se mi o něj měla starat, ale měla by mít něco v palci aby ty děti tam uměla trochu zklidnit a zabavit -on určitě není první ani poslední... pak mi jen řekla že si mele pro sebe a vůbec nemluví a ještě šíleně zlobí -na to bych bez ní nepřišla.. prostě mluvit nechce, dorozumí se jinak a chce prostě pozornost a nemaj tam nic na zabavení, tak se prostě nudí..
9. lis 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx to je, jak kdyby jsi popisovala toho našeho:frowning2: On to dělá u mamky-je pediatr a všechno jí tam rozebere, rozháže..dnes mi ho naštvaně vrátila, že to je děs, co dělá:frowning2: máme je oba skoro stejně staré..takže asi je to fkat nějakým vzdorem...utěšuju se. a jak je ošklivý na ostatní děti. Bezdůvodně na ně zaútočí, žduchne, sebere hračku atd..:frowning2: se vždycky tak stydím..ale vím, že někdy jsou lepší obdobé. někdy horší a ted je asi to horší. A jak jinak? CO šimonek? hodné miminko?jde skloubit nějak společný režim? A jaký byl porod? Šlo to?
9. lis 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no Šimonek je báječný -zatím.. akorát chce furt chovat, tak ho nechávám dlouho řvát, ale nakonec ho vemu aby si nevyřval kýlu.. všechno nám do sebe pěkně zapadá -mám čas na oba -je to fajn!
Máš výhodu že malý chodí k babičce -mě tam včera hamba fackovala! takhle je to alespoň v rodině.. to bylo děsný.. ale tak neudělám nic -on měl prostě dlouhou chvíli a já nemůžu být na dvou místech najednou..

Porod byl zážitek za všechny prachy!!! už ráno jsem tušila že se něco začne dít -vzbudilo mě cosi na noze -ale voda to tentokrát nebyla, ale celý den jsem měla pak nepravidelný stahy, tak jsme radši k večeru vyrazili, podle vyšetření jsem se od poradny ještě zavřela, na monitoru nebylo nic, tak nás poslal dr domů i přes to, že jsem měla bolesti téměř 12hodin a měla 11dní po termínu, ale volejzala ho tam celou dobu nějaká sestra, tak asi chtěli mít klid a řek mi ať se dostavim ráno na plánovaný vyvolání -vtipálek.. no a cestou domů to začalo být jiný -nemohla jsem normálně sedět a doma si šla rovnou lehnout a s hodinkama v ruce -čas byl po pěti a do hodiny jsem si šla pobrečet za tchýní že to neni možný a švagrová řekla že si to na triko neveme a zavolala mi rychlou -klika že to udělala!! v sanitě už se počítalo po dvou minutách!!! Praha byla zasekaná, vypsal se příjem, asistentka řekla ať si rovnou zavolám doprovod, dostala jsem něco na otvírání, šla na přípravku, z ní rovnou na sál a celkově porod od prvotního propuštění trval tři hodiny.. doktor tam byl furt stejný -byl děsný lenoch! asistentka ho tam celou dobu rovnala do latě, pak ho pomalu přemlouvala aby se oblík že už rodim no a nakonec jsem musela pod celkovou narkózu, protože mi zůstal v břiše kousek placenty.. Ale jinak musim říct že se Motol dost změnil! kromě toho doktora a jedný sestřičky protivný na šestinedělí, tam byli strašně hodný lidi..
10. lis 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx tak to je bezva, že vám to tak šlape :slight_smile: , Porod ale docela rychlovka, hlavně, že už je to za tebou a jste v pohodě doma.

@bettyx
@pajinka29 tyhle scény, jak popisujete u doktorů, naštěstí Bára nedělá (tedy jen výjimečně), asi jsou ty holky přeci jen z trochu jiného těsta. To mě spíš Bára vytáčí kňouráním, kdy mám pocit, že neřekne slovo normálně.
Jinak teď od soboty je marodná - v sobotu kašel, až se z toho poblinkala, rýma, v neděli lepší, ale zůstala jsem s ní v pondělí doma. ještě, že tak, protože v pondělí po poledni už měla 38, takže včera byla doma s Ondrou a dnes s mojí mámou. naštěstí teď máme 2 dny volno (st. svátek+ředitelský den), takže můžeme v pohodě vše doléčit, jen je otrava, že ty volné dny budem trčet doma...ale zas v tom strašném smogu co je, je to asi lepší.

Ondrovi jsem k Vánocům objednala na slevydnescézed 3denní pobyt v centru Budapešti na pololetní prázdniny, domluvila jsem hlídání...tak už se teď těším, je to poprvé, co spolu sami někam takhle na víc dní vyrazíme.

Já mám příští úterý třídní schůzky, smolím tady slovní hodnocení každému žákovy a už teď mám hrůzu, co bude.
16. lis 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
A takhle se zabavuje náš marod (tedy krom toho snímku z venku) - hraje si s tátou na elektrikáře a taky stavíme školku s bazénem a tobogánem, kde stojí děti frontu a kloužou se. :slight_smile:
16. lis 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@akras Tak teď jsme na tom stejně! :confounded:
Štěpánek mi v pondělí usnul a v noci se vzbudil a hrozně plakal -nedal se utišit.. pak když znova usnul, tak jsem si řikala že nějak divně funí a taky jo! ráno z toho byla rýmajako trám a v úterý v noci se k tomu přidal kašel! taky hroznej.. tentokrát se ale budil furt, takže od pondělí jsem se fakt dobře bavila.. furt vzhůru s dětma na střídačku a dnes jsem prospala den! včera jsem ráno vzala Štěpíka k doktorovi -radši.. ten kašel se mi fakt nelíbil, přišli jsme domů, kopli do sebe oběd a hnali se do Motola na kyčle.. Ale z letiště jsme jeli busem 179 a tam jel řidič který měl buď radost když lidi padali, nebo měl něco proti děterm, protože dupnul na plyn když jsme se parkovali a Hanz džel Štěpíka a padnul s nim na kočárek a ten se pochopitelně převracel, ale chytla jsem ho!! pak nastoupila parta dědů a zase dupnul na plyn a jeden ten děda nám na to miminko lehnul a kočárek se s ním opět převrátil a padnul na nás, takže se naštěstí ani jednou Šimík nevyklopil, ale zase se nám tam skřípnul Štěpík a nám nohy! síla.. pak jedna pani tam stála aopět řidič zvopakoval svůj vtípek, ale ta to vychytala.. naštěstí... zajímavost byla že když nikdo nenastoupil, tak se rozjížděl normálně.. pak tam řidič hulákal sprostě na jednu starou pani, ale ten jakej byl sprosťák.. no fakt materiál tenhle člověk.

Tak se brzo uzdravte :slight_smile:
17. lis 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras
@pajinka29
Holky!! dnes mi Štěpík vyházel všechno jeho vyžehlený a poskládaný oblečení ze skříne.. nejdřív šok, ale když jsem začala uklízet, tak mi přišel pomáhat -druhý šok... a pokaždý když jsem poskládala co mi podal, tak jsem řekla další! a v tom nastal třetí šok!!! pokaždý hned po mě zvolala dasí!!! takže pokud se naučí u bordelu mluvit, tak přestávám uklízet!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: ..
A ještě musim napsat, že dnes proběhlo veliký mazlení s bráškou.. to bylo tak nádherný.. potřebovala jsem Šimonka odříhnout a přišel Štěpánek a začal ho pusinkovat a hladit, vzal ho za ručičku a dělal mu dobrý den :slight_smile: .. pak mu mazlil nožičky a nakonec se k němu šíleně moc tisknul a usmíval se na něj.... no nádhera

Teď se kluci už i spolu koupou.. super! chtěl Štěpík -my ještě ne,ale holky.. to překvapení že má Ššimonek stejnou výbavu mezi nožičkama a pak začal porovnávat nožičky! krásný :slight_smile: ... teď už ho pomáhá i umývat a dává mu sám teplou žínku na bříško :sweat_smile:
25. lis 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ještě foto!!!
25. lis 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx ahojík, to co popisuješ je tak krásné!!!jste šikovní, že jste to tak pěkně zvládli a že je štěpánek tak prima brácha, je to tvá zásluha. Asi jsi ho na příchod sourozence pěkně připravila. Je to opravdu nádherné! a šimi je už kus chlapa! No vidíš, i to mluvení se spraví, každé dítko má svůj čas.
25. lis 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No je to fakt nádhera! jsem děsně v šoku že už má Šimonek měsíc! hrozně to utíká, ale je to strašná nádhera -nemůžu se na ty kluky vynadívat a jak je ten Štěpík hodný!!!! na to ani slova nejsou, jak je to nádherný a něžný.. v sobotu jsem Šimonka na rychlo položila bráškovi do postele -už nevím kam jsem hnala... a když jsem se vrátila -bylo to hned... tak byl Štěpánek vedle něj, ležel a přikryl sebe i brášku dekou a jak si dával záležet aby byl přikrytý pořádně! :grinning: ... ale musim říct, že jedno mu neodpustí -čórnul babičce plyšovýho medvěda z postele -takovej oleželej meman, hrozně ho miluje, tak meman byl za Šimonkem a to si ho vzal! to jako méďu "Paula" nepůjčí a táhne ho všude s sebou.. autíčka půjčí, ale memana v žádným případě :sweat_smile:
27. lis 2011 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím maximální pokrok! Štěpánek je už týden úplně bez plen! občas se to halt nevychytá -hlavně pokud jde o kakání, ale už i na noc chodíme spinkat bez plínky -jen pro jistotu budíme o půlnoci na čůrání.. šikula!

Jinak holky!
@pajinka29
@akras
Zítra chodí Mikuláš, tak Štěpánkovi a Barunce přeju aby měli co nejmenší šok a hezky si to užili :wink:
4. pro 2011 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx no vy jste šikulíci,. Paráda, že se štěpík nezhoršil ani, když vidí, že šimonek plínky má. Jsi šikovná a je vidět, že si to mateřství užíváš!Smekám, se dvěmi dětmi takový kousek od sebe. Tvým miláčkům taky přeji krásného Mikuláše! K nám žádný čert ani mikuláš nedojde, najde něco jen za okýnkem
5. pro 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak jste se vyhli šoku :slight_smile: .. a asi je to tak lepší -měl radost z balíčku za okýnkem? :slight_smile:

Štěpík se teda letos asi bál -schovával se a nechtěl k nim vůbec jít, ale pak plakal když odcházeli -asi si je potřeboval nechat... No a pak když odešli, tak byl celý mimo z toho co si letos vyzlobil že se (asi vzrušením) zčůral - a to jsme přišli akorát ze záchodu a převlíkli se aby byl slušně oblečený a Mikuláš zazvonil...
Šimonek byl taky pochopitelně hodný chlapeček :slight_smile:
Ps.:tak prachatý nejsme, ale jsme tu vlastně tři rodiny co kupují Mikuláše..
6. pro 2011 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnešní ráno...
Štěpík vstal první -nebudil mě.. protože to tak dělá většinou, tak mu snídani připravuji už večer a dávám ji do pokoje aby si to ráno mohl sníst... tak dnes, nevim jak toho docílil, vyšplhal se ve skříni na poslední poličku kde máme hry a psadla -když má něco v dosahu, tak zmaluje všechno- a sebral tam tmavě zelený fix!!!!!! naštěstí fix na textil... když mě vzbudil Mony, tak jsem utrpěla šok! zmalovaný zdi, koberec, vyházený ty hry -zmalovaný herní plány, žetony i karty -nic levnýho AZ kvíz, Česko, Scrabble... dále taky jsem včera mistrovi povlíkla čistě postel, takže všechno z ní sundal a celou plochu povlečený matrace zčmáral jak obří plátno a snídani -jablečný štrůdl- pěkně vetřel do koberce...
když jsem to doklidila, tak zalezl do druhé skříně ve který máme bundy a sednul si tam do papírový bedýnky z ikei kde máme naskládaný batohy a vesele se tam v ten moment VYCHCAL! to se nedá říct vyčůral, to se tam vychcal.. takže kromě toho že jsem tady lezla po 4 a čistila koberec, umývala zdi a až to zaschne, tak to musím přemalovat, pomalu obrečela hry a vyčistila dveře, nábytek a pár hraček, tak jdu ještě šurovat skříň a hned mám dvě pračky na vyprání kdybych se nudila...
No neni to k vzteku???
9. pro 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx jejej, to je darebáček..ale můžu tě uklidnit, že u nás by to bylo stejné. Vůbec si nedoveu představit, že bych ho nechala vstát samotného a nechala ho se najíst...štěpík se třeba umí obléct sám? náš štěpa ani neumí pořádně sám jíst...a bez mlíka se neobejde, takže ráno musím chtě nechtě s ním..ale chápu, že pro tebe, když se v noci nevyspíš s kojením to musí být muka:frowning2: ale to překvapení, co ti nachystal, tak to je děs:frowning2: a přitom určitě moc dobře ví, že na stěny, na peřiny atd se nemaluje...prostě schválnosti...jinak ty fotky z mikuláše jsou parádní. Ten čert je drsný, toho bych se bála i já:slight_smile: u nás našel normálně mikuldu za oknem, ale jak tka zlobil, tak část mikuláše jsme mu schovali, a řekli, že si pro to přišel mikuláš a dokud nebude hodný, tak mu to nevrátí... :confounded: jsem zvědavá, jestli se toho vrácení vůbec dočká :sweat_smile:
9. pro 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 to je dobrý! to by mě nenapdlo říct že si pro to přišel Mikuláš když zlobí -to se mi líbí, to budu používat :sunglasses: ..
Štěpánek moc dobře ví že se na zdi nemaluje, ale stejně to dělá -pomalovat postel ho napadlo poprvé..
Je to teď docela těžký.. v osm děti spinkají, tak jdu uklízet pokoj a kuchyň, připravit si oběd na druhý den a pak je po desátý a už bych se nevzbudila ve 12 abych dala Pinečka na nočník.. Mony se budí buď před 12, nebo po 12 -jak kdy a tu půlnoc promeškat nemůžu -to už mám vyzkoušený.. do osmi pak vstávám třikrát a mezi tim mě vzbudí manželův budík a pak mamina když přijde pro psa -ten u toho musí dělat kravál než ho vyláká aby se šel vyvenčit.. ale usnu a Štěpík chvilku na to vstává -to je do půl hodiny a do devíti se budí i Mony, takže vstanu a zaopatřim oba, ale jak pak kojim, tak znova usnu :pensive: ...
Ještě nevim jak to udělám, ale musim se nějak naorganizovat abych v těch osm zalezli všichni -pak bych to zmákla asi líp! to zkusim o víkendu když je doma manžel -to půjde líp..
Jinak Štěpánek se nají sám -je šikula -polívky, jogurty -žádný problém :grinning: .. v tom je fakt šikulka
Na začátku těhotenství když jsem prozvracela tři měsíce v kuse, tak si dokonce sám nalíval pití z krabice do skleničky -sice to smrndal i okolo, ale nalil si sám! :grinning:
9. pro 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek