• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únor 2009

7. prosince 2012 
@bettyx tak veliká gratulace oslavenci!!!! ty dorty jsou parádní, opravdu smekám!!!!koukám, že s marcipánovou polevou se dají dělat opravdu divy!!! Jsem moc ráda, že jsi štastná, tak nějak to z tvých řádků vyplývá. A to, co řekl štěpka, to je neuvěřitelné. On se snad opravdu rozmluví ještě do té školky:slight_smile: a byli jste už u zápisu?
Jinak my ted žijem domečkem, udělali podlahy, tak ještě přístí týden kuchyn a pak úklid a pomalu stěhování. Mám z toho trošku strach, přece jen s tím bříškem je to takový o ničem ten úklid. :confounded:
22. únor 2012 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 to jo, to se šetři -jistota je jistota.. to za to nestojí.. všechno pěkně v klidu :sunglasses: ... tak to udělá manžel -to se nedá svítit.. na tebe halt zbude ta míň aktraktivní práce... my renovovali kuchyň když jsem měla tři týdny do termínu a byl to zážitek.. páč se na Honzika všichni kamarádi vybodli, tak jsem mu musela pomáhat se stěhováním linky, spíže, ledničky, myčky a všeho kolem..
No, samotnou mě dojímá to přetváření zplácanin.. dnes zase zpíval tu písničku.. začal zpívat žáby, žáby, a pokračoval nananana a ještě pak řikal něco co nám vyznívalo jako postavim.. opakoval já posati a stavěl na sebe kostky z lega -no, kéž bys měla pravdu -těšim na každý slovo který z něj vypadne.. zápis máme až 13.dubna... mě se to osobně zdá dost pozdě, ale tak budiž..
22. únor 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx u nás je zápis až v 13. května:slight_smile: doufám, že do té doby se z něj stane hodný chlapeček, který se předvede jen v tom jelepším světle..
22. únor 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 fakt? a já myslela že to je nějak divný aby byl zápis takhle dlouho... tak asi ne :slight_smile: .. Štěpánek je hodný chlapeček, ne? náš je zlobič zlobivá -teda on ani moc nezlobí, ale bude asi problém až se zavelí že se jde ven -to bude kámen úrazu č.1.. to bude zabraný do hraní a nebude chtít jít... a kámen č.2 až se bude vracet z vycházky -to zas nebude chtít dovnitř a až pro něj přijdu, tak bude další scénka že nebude chtít jít domů.. hahaha... já zase doufám, že se do září naučí minimálně povídat -alespoň trošku.. ať se domluví s dětmi.. dnes jsme večer zpívali před spaním kráv, krávy.. jako vždy a koukal se a šteloval pusinku podle mě :slight_smile:.. a téměř každý den přijde s novinkou..
Jéééé, ale včera mi pomáhal dělat palačinky :grinning: .. teda půlku těsta mi vylil po lince, ale nalíval mi na pánvičku, dnes mi nakrájel (příborákem) cibulku do salátu a tuhle chtěl žehlit, tak hodná mamka mu snížila prkno k jeho velikosti a nechala mu utěrky na vyžehlení, tak si to zkusil -to byl snad jeho sen.. a děsně ho to bavilo a a ni se nepopálil! šikulka :grinning:
23. únor 2012 v 00:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bettyx štěpka je divočák, paličák, klasický býk a opravdu je někdy problém ho donutit dělat neco, co nechce...Začal ted sám chodit do krouzku pro děti od tří do čtyř let-nějaké pohybovky. NO, hned mě vyhodil, že tam chce být sám, po cvičení byl vysmátý, takže jsem mu vůbec nechyběla, ale cvičitelka říkala, že moc neposlouchal. Jedno je dáno tím, že ty děti, co tam jsou, jsou už starší a navíc tam chodi už od září, takže ty cviky a hry znají a chápou. Pro štěpku jsou některé úkoly nad jeho chápání, takže je jasné, že neposlechne. Ale určitě neposlechne i proto, že prostě danou činnost nechce opustit a přejít k druhé:frowning2: Taky je divočák v tom smyslu, že klidně nekoho bouchne atd..je to pro něj asi projev zájmu, protože tam pravidelně bouchá stejnou, prý moc hezkou, culíkatou holčičku..ale chodím tam potom se stresem, co zase vyváděl a bojím se, že školka nebude jiná. Je prostě silná osobnost a hned tak neposlechne a do toho ten vzdor :angry:
23. únor 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29
@bettyx
ahoj, tak my se vrátili včera z Modrokamenné boudy, byla to opravdu dovča plná sněhu, chata úplně zavalená až do půlky oken sněhem a bohužel i ten dětský vlíček za chatou nebyl vůbec vidět. Ale jinak paráda, absolvovaly jsme první lyžařské pokusy a musím Barunku pochválit - bavilo ji to, zvolily jsme si styl jízdy na hůlce vedle mě a to jí šlo bezvadně, nekřížila lyže a bezvadně se udržela i ve větší rychlosti. Pak byla na půl hodinky v lyžařské školce, kde ji moc chválili, že na to, jak je malá, tak se krásně snažila o pluh a dobře vede lyže. Letos samozřejmě ten pluh ještě neudrží, ale příští rok už prý uvidíme velký skok...
tak jsem ráda, že jsem jí hned lyže nezhnusila a taky nám komplet lyžařský set nechai za 100,- na den a ta půlhodinka ve školce na lyžích stála 200,-, tak nás to ani tolik finančně nevycuclo - myslím, že to byly dobře investované peníze.
přikládám fotky a taky náš dort, který sice neměl tak nádherný design, jako betty, ale byl moc dobrý, dělala ho babička a já zdobila - tenhle jsme braly do školky.
Jinak furt bojujeme trochu s průjmem, vždycky chvíli dobrý, pak zase takový vodový prdíky...tak nevím. Snad se z toho vylížeme.
Betty, ty máš ale pomocníka doma a páji, to uličnictví asi ke klukům patří, přijde mi, že takoví jsou všichni kluci, co znám.
papa
23. únor 2012 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@akras jééé tp jste se měli! Barča ješikulka, fotky jsou fakt super -moc se mi líbí učení na to zvířátku :slight_smile:... já sama bych se bála :slight_smile:...

dnes máme slova: koupit, pust to, pásek :slight_smile:
24. únor 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx tak ten teda fičí se slovní zásobou, jako drak. a ta nová slova mu už zůstávají, nebo je zase ztrácí?
@akras šári, no, snad je ten náš štěpka opravdu jako jiní kluci, jinak bych se musela stydět ho pak brát ze školky:( ta lyžovačka vypadá parádně, my se chystáme štěpku postavit na lyže příští rok, chtěli bysme i s prckem vyrazit někam na hory, a střídat se v hlídání, lyžování..prcek 2 by byl na saních a prcek jedna, tedy štěpka, na lyžích:slight_smile: ale uvidíme, možná je to jen utopie...kdo ví, jak budu zvládat a taky jak budou finance. Příští týden bude kuchyn a dveře a hurá kolaudovat:_)
24. únor 2012 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 nevím, mě to tak přijde, i na těch horách - bylo tam šíleně dětí a ti klučíci byli prostě jak z divokých vajec, dělali šílený rámus, asi jsou prostě z jiného těsta než holky....po pravdě, jestli budu mít někdy kluka, tak vůbec nevím, jak mu budu rozumět...i když ségřin kluk byl docela v poho.
S Bárou jsme si vždycky vzali k jídlu krabici s figurkama a kostkama na domino...a dokola jsme furt stavěli domečky pro kuřátka (podle jedné pohádky), nebo vystřihovali ze Sluníčka maňásky na prsty a hráli s nimi divadýlko, vybarvovali jsme....prostě Bára jde v pohodě nějak zabavit, aby nelítala a nerámusila jako ostatní ale zas není nějaká uťáplá puťka, která se nehne od mámy, je taková samostatná, když je něco někoho jiného, tak si nechá vysvětlit, že to brát nebude nebo se v pohodě zeptá, jestli může a když ne, tak jí to nevadí, prostě to přijme a najde si něco jiného...myslím, že máme prostě štěstí, že je taková nátura...naše máma je z ní úplně paf, že se s takovým mrňousem může v klidu najíst, bez nervů (jako u ségřiných dětí - jenže Bára je jen jedna, ségra má , tak je to o něčem jiném), nemusí furt hlídat, aby něco někde neprovedla....fakt je s ní pohoda, když je na ní čas...taky teda nechce chodit ven, to si chce hrát jen doma, takže přemlouvání k vycházce skoro vždy končí výhrůžkou, že buď si teda nechá s oblékáním pomoct nebo ať se oblíkne sama, ale že já už mám boty a odcházím a zůstane tu sama. Na procházce se jí ale pak líbí, ale domů jde taky ochotně - takže jen ty odchody, oblíkání....a když kvůli něčemu zvýším hlas nebo mi něco udělá, tak hned chodí, šíleně se na mě usmívá a říká promiň a pusinkuje mě.
Myslím, že s dalším dítětem snad ani takové štěstí nemůžeme mít, aby bylo takové pohodové. Bára je po mě :slight_smile: - já jsme prý taky byla takhle bez problémů, tak jestli bude druhé po Ondrovi (když byl malý), tak si užiju a budu vám tady skuhrat, že mě odvezou do blázince. Hlavně asi pro nás bude hodně těžké nesrovnávat, ale to by byla veliká chyba a musíme to zvládnout - jsme přeci profesionální pegagogové hahaha :wink:

V pondělí a úterý mě čeká inspekce ve škole a jsem úplně po...., protože pravděpodobně hned přijde na .h matiku a to je pro mě dost obtížné vymyslet něco kloudného, u ČJ je to daleko snazší, ale matika nikdy nebyla moje hobby a nemám moc nápadů..... :frowning2:
24. únor 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx hele ten bude za měsíce mluvit a v té školce se za chvilku srovná s ostatními. Lyže fakt super, hlavně jsem ráda, že to Báru bavilo a vždycky druhý den chtěla zase lyžovat. Bála jsem se, aby se nesekla a třeba nedostala strach, ale zvládly jsme to.
Jednou jsem s ní sjela normální sjezdovku a vyjela zase nahoru na vleku a to vám řeknu, byla jsem podělaná až za ušima, protože na tom vleku to fakt nešlo - vlekla jsem ji z posledních sil, protože ty mírňounké svahy byly moc daleko, takže tohle byl docela slušný kopec a Bára mi sjížděla z nohy....pak jsme teda při výstupu spadly, ale dobrý, Bára to vzala statečně, oslavili jsme to fidorkovou medailí a bylo dobře, ale příští rok učení na vleku jen na tom nejmírnějším kopečku :confused:
24. únor 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras jak já ti ty řádky-myslím tím chování Báry, závidím. On štěpka je na prochajdě zlatý, to poslechne, všechno..ale doma, něco chci, ttřeba at se obuje a co on udělá? No hodí ty papuče pryč, to stejné i s oblečením, obecně háže dost s věcma:frowning2: umí se vztekat-když něco zakážem, tak odejde trucovat a pak se vrátí nebo hned říká promin, omlouvám se, ale stejně to zase udělá...taky se hodně vzteká, když mu něco nejde.... ALe nejvíc mě vytáčí, když všechno musím říct stokrát, aby to udělal. Ty třeba Báře řekneš, pojd, je tu zima, nachladila by ses, obujeme si papučky a ona jde? štěpka ne,,,začne utíkat a hrozně se smát, jak mě převezl:frowning2:nevím pak, jak reagovat. člověk pořád dokola vysvětluje, že by byl nemocný a já nevím co a pak stejně vybuchnu a musím ho chytnout a táhnout k těm papučím..někdy se snaží pomáhat, ale většinou se mu nechce...oblíkání ho obecně nebaví a moc mu to nejde:frowning2:
24. únor 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no, většinou si ty bačkůrky vezme, když nechce, tak ji chvíli necháme a pak zopakujeme a celkem to jde - nebo jí řekneme, že teda ale musí sedět a hrát si na gauči, jestli bude na zemi, tak musí mít bačkůrky. To na ní působí - většinou si vleze na gauč, že teda bude tam a po chvíli už si pro bačkůrky sama jde. Věcma moc neháže, je docela trpělivá, když ji něco nejde, tak spíš pláče než se vzteká, trucovat nechodí vůbec. Když se někdy zabejčila s tím oblékáním, tak jsem jí třeba řekla, tak jo, pojď bez bundy, ale venku je zima a fouká vítr, tak já ji vezmu s sebou, kdyby sis to rozmyslela - to samé rukavice a už na chodbě se ochotně oblékala - ona je takový cimprlín na foukání na hlavu, vítr nemá ráda, takže tohle na ni platí - ona by prostě nevyšla bez oblečení. Ale myslím, že i ten nejtvrdohlavější paličák by v zimě bez bundy a čepice udělal pár kroků a obléknout by chtěl - no, nevím.
24. únor 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě si teda musím přihřít polívčičku - Bára se kompletně sama oblíkne :dizzy_face: :dizzy_face: (když jí to nastavím správným směrem - ráno: kalhotky, tílko, triko, legíny, šatky) kromě punčocháčů...ale na tom teda nemáme žádnou zásluhu, to je výsadní zásluha školky, my ji to vůbec neučili. A ráno z pyžama do domácího se chce převlíkat sama, to se zlobí, když ji chci pomoct, na ven teda ne, protože to jít ven nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže na hodné a samostatné dítě je jediný recept - školka!!!!...ne to si dělám srandu, někdo to má holt těžší a někdo snazší, jste skvělé, že to s lumpíky zvládáte a ještě i druhé venku nebo na cestě...však na mě taky dojde :confused:
24. únor 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras tak štěpka se taky zvládne obléct, resp. musím mu pomoci s nastavením, aby si to dobře chytl a pak už to většinou jde, kromě těch botů ,nebo papučí, pak taky punčochy neumí a taky bundu sám nedá...ale prsotě to nechce dělat!!:_( nebo bych brala, že je to pro něho těžké, tak bych mu pomáhala, ale on utíká, třeba hodinu by byl jen v pyžamu a přitom mu od té doby, co chodí, vštěpuju pořád to stejné a děláme to každé ráno stejně, že se jdeme nejdříve vyčurat, obléct atd..a on se pořád diví a dělá, jako by to v životě nedělal a vzteká se..já myslela, jak to už vezme jako automatiku, tak jak je automatické si umýt ruce po záchodě atd...jinak asi je šikovný, sám si jde na záchod, sudná oblečení, vyčurá-ted si teda pořád chce utírat zadek po kakání sám, sám se obleče a přijde..ale to jeho vztekání..prostě z ničeho nic bouchne s něčím, nebo do něčeho..hlavně, když si ho nevšímáme. Hodně ted řešíme dům atd a to potom udělá doma schválně binec v pokoji atd...ale já chci, aby se už zabavil sám, jak bude mimi, tak to bude těžké, být u něho a ještě u prcka...prostě si neumí sám pěkně hrát...vše jen rozhází, ale že by si sedl a dvacet minut stavěl kostky, to ne..ale když jsem s ním, tak si hraje krásně :cry:
24. únor 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Bára si teď také míň hraje sama a věta: Půjdeme si hrát na Zlatovlásku a Jiříka už mě přivádí k šílenství. myslím, že si teď hodně zvykla, že jsme byly spolu doma - teď jarky, předtím týden ten kotel, tak jsem nebyla v práci, na horách s babičkou....takže dnes taky byl boj ji trochu odstavit, když jsem potřebovala uvařit. Ale prostě jsem jí to řekla, ona chvíli kňourala, ale pak si vzala duplo a vozila panáčky v autíčkách. A já jsem teď taková na hraní nepoužitelná - honí se mi furt hlavou ta inspekce (dnes se mi o tom i zdálo, jak jsem plakala před tabulí, když mi inspektorka furt kecala do geometrie) a nemůžu nic vymyslet - takže ani nemám moc elán si furt hrát na Zlatovlásku a Jiříka a koukat, jaké máme v kočárku krásné miminko a chovat ho.... :unamused:
24. únor 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@akras a jak dlouho ti v tom pokoji sama bez tvé asistence u nějaké hry vydrží? Neboj, já vím, je to stres, ale nakonec to určitě dopadne dobře. A to bude inspekce zvenčí, nebo ředitelka?
24. únor 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
inspekce zvenčí :frowning2:
Tak průběžně ji u toho trochu asistuju (pomůžu něco přidělat, nebo povídám za panáčky...), ale než dám prostě všechno vařit - polívku, nakrájím maso....
někdy, když je dobrý den, tak ji něco zaujme a třeba půl hodiny o ní neslyším....nevím, nějak nemám časový odhad, ale tak nechá mě celkem udělat, co je potřeba.
24. únor 2012 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras ne, tentokrát je použije téměř vždy když je použít má.. někdy ne, ale svola zůstávají a použije je zas :slight_smile: ..
@akras to bych si přála.. aby už prostě mluvil...
hezký! to oblíkání! fakt super.... :grinning: .. Štěpa už to skoro taky umí úplně sám.. stačí když triko navlíknu přes hlavu a nohy do kalhot jen nasměruju a zbytek už udělá sám :slight_smile:... jinak se vzteká že mu hlava nejde protáhnout rukávem a nohy strčí do jedné nohavice :grinning: .. ale co máme Šimonka, tak se i naučil, a to je fakt báječný, řeknu mu aby se šel vyčůrat, tak ač nerad, tak sundá kalhoty, sedne, vyčůrá se, zvedne a oblíkne :slight_smile:... na to jsem pyšná :grinning:
povaha taky super... u nás je to jako u Páji... jak řeknu Štěpíkovi že lego se staví a ne zatlouká kladívkem, tak se naštve a všechny ty kostky začne rozhazovat.. stejně tak když už neví co by udělala, tak si stoupne ke svý poličce s knížkama a všechny anháže ne zema a navíc je flegmatik po tatínkovi, takže když nechce on, tak se ho nedovolám, ani ho nedonutim k úklidu, nic... on má svou hlavu.. :pensive:
holčička je hlat holčička :wink:
26. únor 2012 ve 02:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,a le Štěpík teď omarodil.. tak si dávejte pozor -asi něco řádí.. moje švagrová prý frká -ale nevšimla jsem si ničeho, Honzik teď už dva dny frká -což nemám radost páč všude nechává kapesníky (fuj! to nesnášim) a Štěpa po obědě si začal drásat nosánek, za chvilku mu z něj teklo, má ho teď totálně zacpaný, večer se přidal kašel a začal být divně teplý, tak dostal před spinkáním kapky do nosíku a nurofen! preventivně, lehnout si šel bez přemlouvání, hned usnul, takže nes nebylo ani zpívání a teď když jsem ho budila na čůrání, tak hoří, ale nemůžu najít teploměr... on si hrát minulý týden jakou dobu na doktora a furt měřil Šimonkovi teplotu (sice na kolínku, ale bylo to vtipný) a teď nemůžu najít ani jeden :frowning2:
26. únor 2012 ve 03:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx tak jak jste na tom? my byli taky nemocní, v neděli z ničehonic veče pofnukával a horečka...ale do úterka to přešlo..držela jsem ho celou dobu v posteli, byla to fuška, ale asi to pomohlo na snížení teplot. Ted už jen smrká a občas zakašle. Jsem ráda, že i tvůj štěpík je trošku divočák a má svou hlavu, že v tom nejsem sama
28. únor 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 to je jasný..

jinak zrovna jsem se chystala sem napsat! dnešní den je fakt síla.. pochopitelně už marodim i já i Šimon... Štěpa ten má takový kašel že už se mi z toho pozvracel a v noci skoro nespí jak se dáví... a dnes je mu asi líp, ale mě děsně bolí hlava, tak jsem usnula ještě se Šímou a Štěpovi běžel pat a mat.. pak mě vzbudil smrad! kluk nahej, ale pozor!!!! od kotníků po prsa, celej hnědej! posranej... na zemi vychcaná louže jako blázen, jako hovna mám na zdi rozpatlaný, Štěpa na stolku, kouzačce, auta má hnědý, je to po koberci, po zábranách, protože čistůtka -to jasně vidim- to hovno co zůstalo v celku vyhodil na chodbu.. takže se napřáh a se slovy ,,fuj je to" ho hodil přes branku... je to v posteli, na obrazovce na telce, takže mám fakt co dělat.. naštěstí máme barvu z malování -to budu muset vydrhnout! tam je kus toho hovna...klidně pak přidám foto -to jsem musela nafotit.... fakt síla.. takže jsem celou dobu přemýšlela jak uvařim když mě bolí hlava a zvedá se mi žaludek a teď mě čeká tohle... :frowning2: .. věty plný lítosti sem!!! :pensive:

ps.: smrdí celý barák, nedá se tu dýchat a okno zrovna dost dobře otevřít nemůžu, takže asi kluci půjdou do bundy a do čepic a budu muset větrat!!
28. únor 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx tak to je masakr!!!!!já bych ho asi zabila. POslední dobou nejsem vůbec trpělivá a tohle by mě dostalo, zvlášt, když už si na ten záchod umí vylézt..nebo tě měl zbudit, že...chjooooo...za trochu spánku takové nadělení:frowning2: je mi tě líto..a fotky hod
28. únor 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no jako je to i moje chyba -co si mám co vyspávat když on už je vzhůru, ale to je poprvé co to udělal.. to mě na tom štve nejvíc, že on si o to umí říct a navíc umí jít sám jak na nočník, tak na záchod- ten byl tedy zavřený, ale nočník měl tady k dispozici!
No, neřekla jsem nic, ale místo oběda dostal rohlík s paštikou a já do teď gruntovala a teď půjdu vařit.. jinak se mi ho fakt nechtělo umývat, tak jsem ho naložila do lavoru a počkala až se odmočil... pak vyměnila vodu a umyla ho mýdlem...
jinak při čistění jsem zjistila, že to je na ob. stěně, starožitný skříni a na dvěřích... takže mám vyčištěno, po týdnu opět vyčištěný koberec -hahaha! a jak to bylo na zdi pokoje, tak tam se ten puch drží a nechce pustit :frowning2: .. už třikrát jsem to pocákala cilitem a nevím už co s tím... asi zkusím ocet když funguje na pachy v lednici, co by nezabral třeba na štuku, že...
28. únor 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako na dovršení všeho se jemnost pán ještě pochcal!!!!!! ale to už dostal přes prdel!
mě z nich dneska rupne v bedně! Šimon řve chce chovat! Štěpán tady nejdřív maluje a když vyčistim koberec tak ho hned musí pochcat.. to se mi fakt zdá
28. únor 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx nojo, dneska jsou asi nějaké špatné vibrace...my si se štěpkou dnes taky solidně lezem na nervy a jak má rýmu a hleny, tak se mi poblinkal..tak to jsem měla taky nervy v kýblu:frowning2: a hlavně je to pak taky o tom, že když on nemá náladu, tak ji nemám potom ani já a tak si to pořád vzájemně předáváme a jsme hnusní oba dva..Mě třeba vytáčí, že nějakou dobu strávíme tím, že něco spolu stavíme a sotva odejdu, tak to hned zboří..ničeho si neváží, hračky rozbíjí atd
28. únor 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx teda, to by mě kleplo, to vůbec nechápu, že se mu to neekluje, takhle si s tím "pohrát" :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Já dnes úspěšně přežila inspekci, ale teda byli to tak nevychovaní páprdové, fakt obraz, jak to na těchto vyšších kontrolních postech chodí, přijdou, ani nepozdraví, jen je zajímá, co bude k obědu a že potřebují rychlovarnou konvici (že by řekli prosím, tak to ani náhodou), co není v tabulkách, to prostě je špatně - vůbec nenechají nikoho nic obhájit, odůvodnit, proč to a to dělá....no fakt hrůza, hlavně, že je to za námi...
28. únor 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras jsi šikovná!!!Gratulace, že je to za tebou!!!!! Je to děs, že někdo takový rozhoduje o kvalitě vzdělávání..
28. únor 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak to přesně dělá ten náš eŠ taky... my mu nakupuje za tisíce Dupla a vůbec u hraček si dáváme pozor aby to mělo kvalitu než aby si ublížil protože je to fórový... a on to rozhazuje, kope do toho, na lego šlape, dostal nářadí, tak do všeho mlátí kladívkem.. kdybys viděla! k narozkám dostal z limitovky letadlo a co myslíš? on tomu hned urve (sundavací) křídla, odháže motory, sundá kola -na ty stoupne a vozí se jako na bruslích.. děs! už aby bylo hezky a vypadneme na hřiště! Šíma bude ponmalu sedět, tak si může kecnout taky do pískoviště...
nic si ze staveb nedělej.. mě nenechá ta naše liška ani dostavět a hned do toho vjede autem...
@akras gratuluji :slight_smile:.. ale teda musíš mít taky pevný nervy.. takový burany bych chtěla hostit na kávičce a přát jim aby si pochutnali na obědě..
28. únor 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jo, včera mi Štěpík taky hodil šavli! přesně jako vy! rýma jako trám, kašel a jak se zakuckal tak asi zároveň vdechnul asi nudle mezi kašlem a zakuckalo ho to tak až se poblinkal -chudinka -to jsem ho fakt litovala...
28. únor 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek