• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únor 2009

7. prosince 2012 
@bettyx jj, to je přesný, taky má rád nářadí a kladivem do všeho buší, nábytek , hračky..snažíme se vysvětlovat, ale přijde mi, že to moc nehcápe...protože kladivem se přece bouchá, tak v čem je problém, že?..naštěstí jak stavíme, tak je tam dost manuální práce, tak vemou s manžou nářadí a štěpka se může realizovat:slight_smile: u toho vydrží dlouho..je to náš montér..asi jsou ti kluci všichni vesměs stejní...
29. únor 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky! já nebudu!! to tříletý prase to udělalo zas!!v ypli nám proud, a jelikož jsme nemohli jít vařit -máme všechno na proud, tak jsem rozbalila knížku a četla jsem jak krtek uzdravil myšku a ono mě to uspalo!!! (co si budeme vykládat Šíma má ještě rýmu a budí se hodinu co hodinu a prostě jsem dost unavená) no nic... vzbudim se za 20minut! a tady je to opět samý hovno! to je už na šediny!! Štěpa dostal takovej vejřez a myslíte že mi aleposň ukázal kam má chodit když se mu chce na záchod čůrat nebo kakat???? je vůbec možný že po půl roce chození na nočník a dávání odměn a pochval a povídání o tom jak je to správný a když se počůral, tak dostal vynadáno i přes zadek kolikrát a pokakaný kahloty pak musel i čistit!!! aby viděl co je to za hnus a zhnusilo se mu to.. je možný, že stále ještě nepochopil co se po něm chce???? já mám nervy na pochodu! tady je nedejchatelno! potřebovala jsem uvařit oběd a zas budeme jíst kdo ví kdy! tentokrát je to totiž hlavně na koberci a ten vyčistit trvá děsně dlouho, je to namáhavý! kluk je opět celej hnědej, teď tu sedí na nočníku a řve, já ještě když se přiblíží tak mu řikám že je fuj a ať jde ode mě že páchne apod. -a on se teď přestěhoval s tim nočníkem ke mě, kouká a brečí a začal se čistit Šimčími ubrousky! ale to teda nejde! celej se drbe jak ho ty hovna svědí, ale nejdřív asi půjde chvilku makat na úklidu! když ho teď vykoupu, tak se v tom bude zase válet a bude v tom chodit... já nevim co s nim! jak jinak ho to naučit! to přece neni možný!!!
2. bře 2012 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx jejda, já vůbec nevím, co na to říct...nevím, nikdy jsem neusla, abych štěpku nechala bez dozoru, takže evím, jak by se choval, ale tak nějak si myslím, že by to asi neudělal..resp. určitě ne...já už ani nevím, kdy chodí na záchod, normálně si dá stoličku, sedátko, vysleče, zase obleče a když dělá bobek, jak říká, tak se někdy i sám utře...a to mu teda nadávám, protože to nikdy neudělá dobře a m třeba potom trošku špinavé slipy..ale špinavý toaleták hodí normálně do záchodu...fkat nevím, nepřijde mi to uplně normální. ale nevím, nakolik je schopen si sám sednout an nočník a jak jindy, když jsi u něho oznamuje, že chce kakat. jestli se to obejde i bez tvé asistence nebo ne..taky je otázka, jeslti se v tom vyloženě paplal, nebo prostě jak se pokakal, měl to řídke a sedel holým zadkem na koberci, tak to prostě všude rozmazal..nevím,,ale štěpka by to neudělal..na to je moc fajnovej...a chápe to..i venku se vyhývá hovnům od psů na sto honů---chudinko, nevím, co poradit..ted na něho asi nekřič, bud vůbec nechápe, co je blbě a proto řve, nebo to stejně udělal v nějakém amoku a řvaní nempomůlže...já vím, mě se to říká, já si tím taky vždycky ulevím:frowning2: fkat nevím, co se mu v té hlavičce honí, ale musí už přece chápat, že je to hnus...vždyt už malým dětem vadí počuraná plína..nemluvě o tom, že přece nemůže malovat ani fixma po kobercu nebo tak, tak jak homůže napadanout něco takového :astonished:
2. bře 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx :frowning2: to je teda nadělení...hele já nevím...nemůže to být třeba jen taková zoufalá reakce na to, že spíš? Chápu, že jsi unavená, ale třeba ve chvíli, kdy v podstatě nevnímáš (a kdo ví, jestli se třeba nepokouší, nějakým neobratným způsobem tě vzbudit - ale ty spíš tvrdě a nevzbudíš se) a on neví co má dělat. ...fakt nevím, třeba je to blbost....ale třeba má strach, že nereaguješ, chce pozornost, je sám uprostřed bytu, kde všichni spí (brácha, máma a neumí se s tím srovnat). Vždyť to dělá jen když spíš, ne? Mohl by to udělat třeba i když jsi ve vedlejším pokoji a jsi vzhůru, ale to neudělá, tak mě s tím pádem napadá, že to souvisí s tím, že usneš. Asi bych si zkusila dát na to spaní bacha a zkusit to zvládnout - vím, že to musí být únavné, když vstáváš co hodinu a rozhodně to neber jako výčitku, spíš hledám možný důvod tohoto zvláštního chování.3leté dítě si myslím, že by se takhle pro nic za nic nechovalo.....nebo je to možná reakce na brášku - žárlení (chce být taky jako miminko). I když se třeba někdy ze začátku zdá, že sourozeneckou roli přijal skvěle, je bezva brácha, tak přijde chvíle, kdy se to může na chvíli obrátit a takovým neobratným způsobem to dává najevo (přeci jen i když se snažíš, jak můžeš, tak pozornost logicky musíš rozdělit mezi 2 děti a on to teď může cítit víc, když je Šíma nemocný a ty ho musíš víc obletovat...). I kamarádka říkala, že starší dcerka byla super tak do 3 měsíců brášky a pak, jak začal více komunikovat s okolím, postupně se hýbat..., tak začala žárlit.... no nevím, nemáš to lehké a snad se to brzy srovná.
A souhlas s Pájou, určitě ho za to netrestat (i když já bych taky asi přes zadek dala v afektu), ale neřekla bych, že to dělá prostě proto, že tě chce rozzlobit...něco ho k tomu prostě nutí a teďpřijít na to, co. Tak držím palce.
2. bře 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, musel přidat ruce k úklidu, ale to bylo dobrý -to se i usmíval.. ale já na to asi přišla.. on miluje toho pata a mata a oni v jednom dílu rozpatlají dvě konzervy guláše -všude po zdech atd. -takže si myslim že když jemu to přijde vtipný u nich, tak to musí být sranda i doma a co jinýho by rozpatlal když nc jinýho "po ruce" nemá...
jinak o n záchod chápe až moc dobře, ale se mnou ho jako nechápe.. protože on jinak když je s babičkou, tak tu chytne za ruku a odtáhne ji tam a ona mu pomůže.. se mnou asi spoléhá na to, že ho jako vždy tím aby šel na záchod, nebo nočník zaúkoluju.. nevím, nechápu...je to fakt těžký! kluci usnou v osm -oba a já jdu poklidit, pak se taky někdy musim umývat pod., a pak je prostě blbost abych šla na dvě hodiny do postele když vim že nevylezu abych Štěpu vzbudila.. tak držim a pak jdu spát -pokud se nevzbudí Šimča, ale ten do půl1 chce papat, tak ho nakrmim, odnesu, lehnu, teď jak je nemocný, tak spí pak vždy tak necelý dvě hodiny a je to na novo! a vždycky to je tak na 20min., takže jsem fakt vyčerpaná! Štěpa mi v jeho měsících spal už celou noc, halt Šíma je zase můra... no co nadělám??? a sestřenice z rodiny která má děti od sebe 5let -mladší jsou 4, usíná i za pochodu a to je chudák.. a já si dnes nechtěně vyslechla vyprávění že bych laskavě mohla taky zvednout prdel a ne hnípat.. ale jedna děti nemá a druhá měla doma babičku která jí to druhý dítě obstarala... já nikoho nemám a ještě je tu pes..
2. bře 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx tak jsi na to možná přišla, to by mě tedy nenapadlo, ale děti jsou chytlavé a třeba to bude ono. Příště mu radši připrav nějakou konzervu s gulášem - lepší než bobek :grinning:
Je mi jasný, že musíš být vyřízená. Sama vím, jak vypadám, když Bára blbě spí a se dvěma to pak musí být nářez. Tak se drž.
2. bře 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras děkuju za povzbuzení...
on nevypadá že by žárlil... snažím se dělat všechno s obouma dohromady.. pokud zrovna nekojim, tak mi to vychází....
navíc nemůžu být s nimi furt -taky někdy mám potřebu a taky musim vařit... to jsou prostě časy, kdy zůstávají spolu v pokoji a já jsem sama v kuchni.. Štěpík mi chodí pomáhat, ale dlouho ho to taky nebaví... prostě to mohl udělat kdykoliv -buď když usnu, nebo vařim, nebo sama jsem na záchodě... vždyť jsem taky člověk :cry: .. ani nevíš jak jsem z toho nešťastná, protože doma kvůli tomu bylo k slyšení na mou adresu mnoho nehezkých slov..
nikdy dřív to neudělal a tenhle díl zná asi týden.. tak se asi fakt inspiroval.. vždyť každou chvilku chodí po internetu fotky jak deťátka rozpatlají barvu na malování po nábytku a po zemi, nebo se prasí v pytlíku mouky, polívají se sirupem, nebo si patlají do vlasů krémy... jenže tomuhle se každý směje, ale když si dítko vybere tohle, tak rodiče na děti kašlou... proč? cítím se jako kdybych na ty děti sama házela bobek, nechávala je svýmu osudu ať si rostou, sami se vychovají, ať se třeba postaví na hlavu -jak se řiká, hlavně když o nich nebudu vědět.. to není pravda.. já je miluju a dělám pro ně co mě v životě nenapadlo.. dělám pečený snídaně, vařím 4krát v týdnu čerstvý obědy, pořádám výlety, zpívám, recituju, i piáno jsem kvůli tomu koupila a každý den uklízim neskutečný svinec a do toho musim stíhat běžný domácí práce a k tomu právě využívám techniku... fakt nevim kde dělám chyby -ale asi všude..
2. bře 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx to je blbost, co to tady plácáš - že děláš všude chyby? kašli na okolí,"ať si pindá, na to my jsme zvyklí" :wink:
Kašli na ně, však je to jen období, které u Štěpíka zase odejde a potom se tomu budete smát zbytek života. Klííídek :slight_smile:
3. bře 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras no jo, jenže se mnou teď nikdo nemluví, každej je na mě nakrknutej a ten co by mě měl podpořit to nedělá.. naopak mě teď před chvilkou ještě shodil.. takže vtip
3. bře 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx simtě, kašli na ně, předpokládám, že to byl i manžel, ale chlapi jsou někdy natvrdlí, prd na něho...to s tím Patem je celkem logické vysvětlení, I to, jak psala šárka, že byl třeba neštastný, že spinkáš, kdo ví, třeba se tě snažil vzbudit a nešlo to a dostal strach, že ti něco je. člověk nikdy neví, co se jim v těch jejich kebulkách honí.
5. bře 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no jo, těžko říct... manžel se nepřidal, ale ani se mě nezastal.. naopak mě v tom nechal vykoupat, nechal samotnou a doma nezvykle vytvářel aktivity... podpora za všechny prachy.. no, ty řeči.. škoda o tom mluvit.. bych zas řvala... -a jak jsem psala Šárce -když to dítě udělá s krémem, nebo moukou tak je to k smíchu, ale když to udělá s vlastním výrobkem, tak je prase a rodiče na něj kašlou.. ale moje děti nemají k ničemu přístup -máme všude zábrany..

no, ale jak se s nikým teď nebavim a ostatní si přijdou ukřivdění, tak mám hafo času navíc pro kluky a se Štěpíkem jsme si vyrobili korálky z papíru a navlíkali je, tak jsme nosili celou sobotu papírový korálky a teď jsme si dodělali obrázek.. namalovala jsem na A3 vodu, louku, bláto, domeček, sluneční papsky a kmen stromu a zvlášť namalovala těla a hlavy zvířat- ovci, krávu, prase, žábu, kachnu, ptáka a zbytek sluníčka, mraky, dým ke komínu a Štěpa měl úkol zvířátka sestavit a ukázat kam je nalepíme, tak je sestavil honem rychle a pak je lepil a já jen narovnávala :slight_smile: .. ale nechtěl mi ukázat domek! můrka

a Štěpa k písničce žáby, žáby, zařadil už óóóvse, óóóvse jak to (pak něco) a pokračuje bé bé bé, znělku pata a mata zpívá furt... a dnes káva! bů bů bů :D..
5. bře 2012 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras
@pajinka29
Je to tu!! milost pán miminko ukázal že umí jako bráška dřív chvilku posedět i se postavit na oporu... proč mi to dělá??? mě se líbí když je malé miminko který jen leží a chechtá se a mazlí a nechá pusinkovat... jinak dnes měl opět vyděračský den a chtěl se jen chovat ale já měla práci -žehlení, takže byl v sedačce a Štěpánek to pak nevydržel a začal ho houpat a hladit a nosil mu hračky :sweat_smile:
8. bře 2012 v 00:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
a takhle si vtipálek Štěpík hrál na miminko a s bráškou se jal pást koníky.. pak ho pozoroval a viděl jak se přetáčí na zádíčka a pak to udělal úplně přesně jako on :grinning:
8. bře 2012 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bettyx nojo, to je tím, že máš doma šikulíky:slight_smile: jsou krásní oba dva. Ale chápu tvé pocity, taky si chci to druhé malé co nejvíce užit,ponuchnat, pomazlit
8. bře 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 přesně.. u toho prvního to uteklo jako nic ale teď je to snad ještě rychlejší.. ale doufám, že nebude mlčet do deseti ajko Štěpík... jsem tu furt sama a dost mě to deptá, už jenom ten fakt že nemluví, ani tu neni kam jít, kam vrazit mezi lidi, nic.. a cestovat od tud někam je na dlouho..
8. bře 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx no, ono asi i kdyby mluvil, tak tě to bude deptat. Teda aspon já to tak mám, když zrovna martin přijde z práce pozdě. Ono si stejně štěpka pořád mele tu svou a nějaký kloudný rozhovor to není:slight_smile: za týden se chceme stěhovat a tak ted lítá vše kolem domečku, balení věci atd a uplně si vyčítám, že se mu pořádně nevěnuju a ani na bříško moc nemyslím a to mi to těhu uteče uplně mezi prsty.-( přitom je to asi naposled v životě
8. bře 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 však ono si to ještě užiješ :slight_smile:.. počkej, až v novym, voňavym domku, s nohama ve vzduchu, zanořená v sedačce u zapnutý televize s minimální hlasitostí a něčim dobrym v ruce, se malý Štěpánkův bratříček rozkope a bude dovádět až tě budou bolet záda :wink: ... hrozně to uteče jen co je pravda... já byla celá nemožná už měsíc před termínem kdy to už bude a mohlo by to být dřív a v termínu jsem běhala s drakem po poli na drakiádě a Šimonek a nic... a sotva mrknu tak mu jsou 4,5měsíce.. ještě si bříško užiješ :wink: ..
Jééé a perlička.. jedna paní ve vsi má chlapečka Šimonka -jen o malinko starší jak ti naši čerti a v lednu se jí narodil Štěpánek :grinning: .. jinak docela koukám že jméno Šimon docela frčí. . já myslela že frčí Dominik, Daniel, Matyáš a Matěj.. a on je teď v kurzu Šimon...
Máte vybrané jméno??? jestli jsem se už ptala tak mě zaraž.. kouknu se zpět.. teď ale mizim do peřin!!! dobrou noc :slight_smile:
9. bře 2012 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx nemáme, prvně jsme taky uvažovali o šímovi, ale potom sjme si říkali, že by se nám to pletlo, kdyby jsme na ně třeba v rozčilení volali, když je obojí na Š a tak hledáme a vybíráme dál. Není to jednoduché, u Martina v rodině jsou samí kluci a jména jsou tedy už dost rozebraná
9. bře 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak vám třeba zbyde jen ten Šimonek :slight_smile:.. no, jako můžu říct, že u nás když je najednou humbuk, tak teda je fakt že než jmenujeme, tak zazní dlouhý šššššššš... a pak zbytek... trošku se to plete, ale je to fajn :slight_smile:.. a myslim, že se vám to bude stejně plíst.. náš pes se jmenuje Oskar a neni vyjímka že mu řekneme Štěpáne, nebo Štěpovi Ozku! když zlobí.. a mě běžně babička s dědou řikali Martičko -jmenuje se tak máma.. a druhá babička na to že se dvakrát nevídáme, běžně Nelko, nebo Terezo...
koukni jak jsme dnes řádili -hráli jsme si na kelly family :grinning: ..
9. bře 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx teda, tak nejmladší ratolest už brzy vyběhne po svých, to je teda torpédo :slight_smile:
Šimon teď fakt ůetí, mám jich v okolí několik a Bára byla v době svého narození také n.1 v hitparádě jmen na Bulovce a taky jsem to nečekala.

Máme za sebou 3letou prohlídku, navlékala korálky, poznávala barvy, zpívala, ukazovala, kde má kterou část těla (při zkoušce sluchu), řekla své jméno a přidala příjmení, měřili tlak, vážili, měřili výšku - máme 98cm a 15,7kg
@pajinka29
10. bře 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras páni, tohle všechno jste dělali?? ty jo, tak to je hustý... náš doktor jen Štěpína změřil a zvážil... a asi nepůjde o to jestli umí, nebo neumí mluvit, protože umí ukazovat..
jinak za víkend zmáknul nasedej, nesedni si, bákon (balkon), slipy, na to jak dělá slepička řekne kokokokodá a ještě něco řikal, ale nemůžu si vzpomenout...
já vím že je to nic moc,, ale u nás je to prostě úspěch... zatim Šíma začal s brbláním mmmm, mmui(tak nějak to zní, ale to bude slinama).. iluze o jeho mluvení si nedělám.. už tak nějak začínám překousávat fakt, že za další roky neuslyšim krom sebe snad nic..

No, ale holky! on je Štěpíno nemocný a Šíma taky!!! oni kašlou že se dáví, Štěpa u toho i slzel a šla jsem s nimi za doktorem a on mi řek že jsou naprosto zdraví a nazdar za tři týdny s nejmenším na očkování.. takže fakt nevim.. zítra tam hodlám jít zas, protože je to jen horší a horší a nejhorší je to u toho miminka -Štěpa běhá, ale Šima leží.. bojim se aby mu nevypukl ještě zápal plic!
11. bře 2012 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras no teda, vy jste velcí! štěpka bude mít za měsíc tři a má tak 94cm a 14kg. nějak nám nechce moc jíst a pořád běhá, tak to všechno vylítá. Jinak barvy umí aktivně pojmenovat jen červenou, zelenou a někdy modrou...korálky ani nevím, jestli by navlékl...nemám doma žádné velké na vyzkoušení. A oči dr nezkoušel?
@bettyx jaj, štěpka nám taky jště pořád kašle a smrká, nějak se ho to nechce pustit:frowning2: asi je to tím, že pořád pendlujeme mezi domkem a bytem a na domku hodně větráme, at vyčcuhne ta novota a dobře se nám tam spinká, tak ho asi ten průvan vždycky dorazí:frowning2:
12. bře 2012 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jooo holka, tak si dávejte pozor.. podle doktora je Štěpík zdravý ,al eod minulého víkendu jsme nebyli venku a Šimonek začal kašlat v pátek a dnes jsme opět tedy vyraili za doktorem jestli jsou opravdu kluci tak v pořádku jak on řiká a co myslíte??? malej Šimonek má zánět prudušek a dostal antibiotika!!! tady rozdýchávám slzy.. takový malinký chlapeček a už antibiotika...
12. bře 2012 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29
@bettyx
Tak koukám, že jediná zdravá tady bude školkou povinná Bára, haha, to je paradox....ale tak jako taky má teď trochu rýmu a trochu suchý kašel, ale žádné drama, jako u vás. To je to jaro. Doporučuji GS imunostim, dali jsme ho 2 dávky na podzim a v podstatě jsme ten nástup do MŠ přežily dost dobře, co se týče nemocí, i když samo to nemusí být kvůli tomu. Teď na jaře dám ale další dávku, abychom to udržely - je to prý jako malé očkování a hodně si to kolegyně a maminky dětí pochvalují.

Jinak oči nám také kontrolovali - se zakrytým jedním očíčkem říkala, co vidí za obrázky... velká Bára asi docela je, má celkem po kom, ani jeden z nás není žádný prcek...i když v našem okolí jsou děti mladší a větší než Bára.
12. bře 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Šíma do pondělí dobere antibiotika a bude ofiko zdravý chlapeček... Štěpík se kašle zbavil -teda alespoň to tak vypadá z 90% dne.. sem tam ještě zakašle, ale už to nic neni.. já mám od pondělí fakt brutální angínu, nechce se mě pustit -aby jo.. nic na to neberu, páč jak kojim Šimonka on bere ty antibiotika, tak mu to nechci mísit navíc s něčím co bych brala já.. tak to "léčim" čajem.. nemluvim, nepolykám, nespím, při dejchání se dávim... fakt super.. mám tak oteklý krk že vypadám jak hlavonožec -mi narostla druhá brada... snad už to bude za námi -je to fakt síla..
No a nový poznatek.. furt jsme se báli aby Štěpík nežárlil a on nám asi žárlí Šíma!!!!!! brečel když se přišel Štěpa pomazlit a pak když přišel zas, tak si řikám že si ověřim a šla jsem s ním v náruči se kouknou a pomazlit s ním na dohled Šimonka a to víte že najednou zatočil spodní ret a začal vejt... :grinning:

Jak je u vás???

@pajinka29 Štěpík už se z kašle dostal? a jak je tobě?? miminko kope jak může, viď :sweat_smile:
18. bře 2012 v 00:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras
@pajinka29
ahoj holky! tak máme další slovní úspěchy.. přidali jsme ovse (ovce) -bé, koza -mé, méďa -grrr, pes -předvádí ze spejbla žeryka, cunik, pipi, son (slon), jev (lev) -uááááá, deze (dveře), auto -tůtů -konečně po dvou letech zopakoval auto!! a to řiká rovnou bacha auto jede! to když jsme venku.. tak řiká bacha, nasedej, hají, houp, kolo, kákot (traktor), písek, myš, káča (kachna), teta, Kláka (Klárka), Kuku (zkráceně švagrová Klára), jiby (ryby), mimi a bráška je mimin (tak mu řikáme -náš mimin, nebo mimiňák), agój -koho potká, tak agój... hrozí tytyty! zpívá šla nanynka -melodii a pak do toho šoupne právě tytyty.. no a jinak to co už uměl zatím!! musim zaklepat.. si na to vzpomíná a občas to slovo připomene... opět ale přestal řikat táta a včera po min. měsíci řek máma :unamused: .. jinak si myslím, že slovní úspěchy máme... na to že v lednu řek jen máma, tak si myslim, že je to super..

a jak se vám daří?? :sunglasses: .. už je pěkně, tak ej to fajn, ne?
27. bře 2012 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlásím se po delší době. Už jsme tři týdny přestěhovaní a konečně nám tento týden udělali net:slight_smile: stěhování jsme nakonec v klidu zvládli a musím říct, že zatím se nám bydlí suprově!štěpka je nadšený, má tady více prostoru na hraní a ježdění s auty, často jsme v lese a u potoka, včera jsme byli obhlédnout místní mateřské centrum...
@bettyx šikulíni, pěkně se vám ta řeč rozjíždí. Jen je zvlástní, že ta vaše oslovení moc nepoužívá a přitom jsou to tak jednoduchá slova a je to základ, který nějak vynechává. To s tím žárlením malého je sranda:slight_smile: Jinak já bříško ok, musím zaklepat, cítím se fajn, takže mi zatím nedělá problémy uklízet atd
5. dub 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak to je báječný :slight_smile: ... už se těším na fotku malého -Štěpánek určitě bude brášku zbožňovat :slight_smile:.. náš Štěpík brášku hladí před usnutím -teď už to tak žárlivě zase nevypadá,a el zase jsme se nasmáli že Štěpík podává Šímovi hračky které si vyhodí z chodítka.. posazujeme ho tam zcela vyjímečně jen na chvilinku -jemu se líbí že má rozhled...
Jinak musím Štěpíka pochválit! včera jsme odzvonili posílání na nočník! Štěpík chodí úplně sám když se mu chce -i kakat! a pka za mnou chodí a volá fůůůůj! jóóóó a tleská -že semu to povedlo do nočníčku :grinning: ... no a je to pár dní se mi tu na truc vydojil pes! no hnus! Štěpík čůral, pes přišel kousek od něj a položil kabel! a Štěpík zařval -zcela neočekávaně óvno! fůůůj! a ukazoval, tak to jsem se fakt zasmála.. začíná fungovat mami, dej, pusť, pití, pes už neni ogi, jako oskar, ale osky, k pipinám přidál kokoko.. každýho koho potká, tak na něj mávně a ágoj! a zpívá nananana a dodává ijá-ijá-ou.. známá píseň a když nerozumí, tak co? a co.. .. a někdy máme i rozhovor! v těch patlaninách se dá i něco rozpoznat...ale fakt někdy.. :sweat_smile:
6. dub 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jinak ještě nmusím dodat gratulaci k novému bydlení, hlavně ať se vám tam líbí, jste tam spokojení a šťastní! :sunglasses:
6. dub 2012 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx no téda, to jsou věci. s tou hláškou upozorňující na nehodu od psa jsem se opravdu zasmála od plic:slight_smile: Je vidět, že se rozjel a za chvilku to bude rozumbrada první kategorie:slight_smile: Jak budete slavit Velikonoce?
6. dub 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek