• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únor 2009

7. prosince 2012 
@pajinka29 jediná další možnost je facebook, ale tam se mi to zdá takové nepřehledné, sice tam jsem a občas kouknu, ale teda nějaký velký uživatel nejsem....
26. led 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras už to funguje, přišlo mi ip, že jsi to potvrdila.
Jo, protože jsme tu samy a nepíšešm jen o prckách...takhle vím, že už zavřeli holkám diskuzi, když se nebavily jen o porodnici, jak byl název tématu
jj, je to pohodlněšjí a já myslím,že bych na to asi ani neměla se to naučit sama...jsem spíš humanitní typ, holt. Taková blbá výmluva:slight_smile: a jinak jsme asi docela stejné, mi přijde :grinning:
26. led 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No, každý jsme na něco,že? Kdybychom všichni uměli vše, tak by to nebylo na světě takové pestré.

Tsak to jsem to potvrdila nevědomky :grinning: ,asi stačilo kliknot na ten odkaz, co mi přišel.
26. led 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras já ho ani nemám, protože bych nad tím pak trávila sposutu času, hodně známých, které člověk moc nevidí naživo a tak by mě to lákalo pořád s nima komunikovat...a oni většinou můžou až večer...tak to raději a ni nemám:slight_smile:at se věnuju rodince
26. led 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Je to pravda, nějak mě to neoslovilo, ani mi není nějak k užitku,ale právě třeba holky z těch únorčáků tam hodně skončily a proto už to tak nejede. Te´d se teda některé znovu ozvaly, že čekají druhé mimčo...,
26. led 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras no vidíš...já si tady píšu ještě s holkama z PV, ale taky to není moc frekventované
26. led 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu dnes zase po dlouhé době cvičit. naposledy jsem byla před Vánoci, ale pak se Ondra připravoval na ty ZK, tak jsem mu nechtěla Báru nechávat hlídat. Ale teď už zase musím začít. I když vše, co už jsem do Vánoc shodila, tak mám úspěšně zase nahoře (ty svátky jsou prokletí :angry: )
jdu rovnou na hodinu a půl na něco, co se jmenuje Posilujeme, hubneme, spalujeme a je to fakt masi, tak snad někde neskončím ve sněhu na cestě domů :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavně ten následující den byl zezáčátku děsnej (ale postupem času už to bylo lepší, jenže teď zase začínám od nuly)
26. led 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Já mám asi smůlu na diskuze, protože nefrčí ani diskuze naší městské části, ale díky ní jsem se tady seznámila s jednou Slovenkou, bydlíme od sebe 5minut a můžu říct, že to byl můj nejlepší počin se s ní sejít, protože se navštěvujeme s holkama i několikrát týdně a je bezva mít s kým vyrazit ven.
26. led 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras ty jo, to zní dobře. Já byla párkrát na zumbě, moc se mi to líbilo, ale pak jsem si říkala, že jso uto vyhozené peníze, když stejně chci být zase těhu:slight_smile: to ty peníze raději ušetřím na barák...mám ted kilo mín, než před těhu, ale zádný sval, tělo troska, bez kondice
26. led 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras tak to máš super...s tímto důvodem jsem se sem i zaregistrovala, abych našla nějaké maminy z okolí, protože naši známí většinou ještě děti nemají, takže jsme ted tak trochu sami...
26. led 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Já právě začala zumbou, ale tu teď zrušili, lektorka měla problémy se zády...taky mě to děsně chytlo, ale k tomu jsem právě ještě přidala tohle sadomaso, ale i když jsem úplně vyřízená a rozhodně tam všechno nezvládám, tak to parádně pročistí hlavu a už mi to opravdu chybí.
26. led 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 a podařilo se ti na PV diskuzi někoho najít?
26. led 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jednu chvíli jsem chodila dokonce i 3xtýdně, je tam možnost nechat si zadara pohlídat dítě ve vedlejším hracím koutě, ale to se Bára nenechá, šíleně řve :unamused: ,takže jednou týdně jsme chodila dopol s ní a cvičila s námi, ale to je pravda, že člověk spíš furt koukal, co kde tahá, kam leze..., ale te´d plánuju zase alespoň v pondělí hoďku a ve středu tu hodinu a půl.
26. led 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras no, s jednou maminkou jsme se už viděly a zítra jdeme zase. Zdá se být fajn a má chlapečka, rok a 2měsíce, tak to až takový rozdíl není. Jinak mám dobrou kamarádku, je uplně stejná jak já, s chlapečkem v Olomouci, což je pro mě blbé, mArtin si bere auto do práce a já se tam pak nedostanu, tak jsem odkázaná na to, kdy přijede. Pak je ještě pár maminek, s kterými se občas vidím, ale už nejsou uplně moje krevní skupina. Jsou fajn, ale nejsou třeba tak akční, jako já, nebo už mají starší děti atd...
26. led 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras jj, však ondra pohlídá, ne? Co by neudělal pro krásnou a spokojenou manželku? :sunglasses:
26. led 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 U mě je problém, že nějak nejsem moc schopná omezovat sladký a tak se nějak víc krotit v jídle. Chvíli to vydržím a pak přijde nějaká příležitost - oslavy, vánoce apod a je to v trapu. Ale tak snažím se jíst pravidelně. Nejhorší podle mě je, že dost jím navečer (v poledne si dám něco lehkého s Bárou , pak nějakou malou sváču, ale večer pak s ním třeba 2krajíce chleba s něčím, pak třeba ještě něco s ondrou ďobeme a už to jede... :frowning2:
Je to můj věčný boj.
Z porodky jsem šla skoro na původní váze. pak jsem začala brát antikoncepci a za 2měsíce jsem měla 5kg nahoře a už se jich nemůžu zbavit, tu HAK jsem pak přestala brát, aby to nešlo takhle dál..
26. led 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jojo, on pohlídá rád :slight_smile: Je pravda, že jsem se cítila fakt dobře, i když třeba na váze to až tak znát nebylo, ale připadala jsem si pevnější a tak, takže dnes zase začínám!!!!! Mám permici na 20 vstupů, tak hurá do toho
26. led 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras ale tak zase podle toho, co píšeš, tak jsi toho večer moc nesnědla? Dyt my máme normálně teplé večeře a pak ještě třeba něco dobem. To bude tou HAK. Mě teda ted po tom porodu taky nesedí, ač předtím byla uplně super. Spíš je to možná tím, že jsi dříve byla zvykláý hodně se hýbat, něco jsi pořeád dělala nebo jsi byla ve stresu a to pak jdou kila dolů sama. Ted jsme přece jen s prdoly min akční...mě teda ktomu zhubnutí asi pomohlo, že se se Stěpánkem nevyspím...to hned hubnu, protože jsem spací typ.
26. led 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras ale jsem ted troska, tělo se nehne tak dobře, jako dřív, záda mě bolí, nikde sval:_( tak se snažím občas něco doma...ale s malým to moc nejde, jak ležím, už si na mě sedá:slight_smile:
26. led 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras a podle fotek teda vypadáš uplně normálně...žádné vyžle, ale prostě mamka dítěte, no...jsem se smířila s tím, že u to nidky nebude jako dřív. Dřív jsem měla pěkný dekolt a ted, když jsem si oblékala stejné šaty na ples, jako dřív, tak mi kolem prsou málem vlály:frowning2: štěpa mi je prostě vypil:frowning2:
26. led 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A vůbec, copak tady opravdu nejsou žádné jiné maminky s dětmi ze zimy/jara 2009??? Nikdo se nechce dělit o pokroky a nezdary u svých prcků??????
26. led 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Já mám naopak pocit, že teď za Bárou běhám daleko víc, furt někde tahám kočár a i ve stresu jsem někdy víc (řeším kraviny), ale mě to naopak podporuje v tom, že si nervy obaluji jídlem, no.
Doma jsem se nikdy k ničemu nedonutila.
26. led 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Dřív jsem třeba chodila ráda běhat, ale pak mě strašně začala bolet kolena, tak jsem semtam něco střídala - aerobic, pilates, aqua areobik..., ale až tohle mi teď vydrželo dýl. Asi taky tím, že to mám spojené s odpočinkem od mateřství, tak tam ráda chodím, abych vypla.
To je fakt divný, že tu nikdo není, ale možná jsme je te´d odradily, že jsme kecaly o něčem jiném :sweat_smile:
26. led 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak Bára mi teda prsa nevypila se svým přístupen k jídlu v prvních 5ti měsících,tak to je asi jediné, co mi zůstalo. no ale já byla vždycky bounelatější než ostatní holky ve třídě, vždycky jsme s kily válčila a asi mě to čeká i dál, ale tak už jsem si zvykla.
26. led 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bára se před chvílí porbrala, ale te´d zase zabrala, což teda moc nevítám, protože bude zase vzhůru až Bůhví do kolika večer, ale když ji násilím budím, tak je pak protivná a nedospalá. Ale do 16h je maximum, pak už budit fakt musím. Ať má Ondra klidný večer
26. led 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 ale právě třy už jste asi vzhůru, co? tak zase někdy, zítra mám FJ, tak tu nebudu, ale v pátek zase jak uložím Báru po obědě, tak sem juknu. Mějte se fajn a dík za pokec :slight_smile:
26. led 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras jj, my jsme už vzhůru, stejně spal dlouho, do pů.l čtvrté, tak se bojím, že dřív, než v devět zase neusne...nonic, tak v pátek se uvidíme...papa
26. led 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ahoj, jste tu někdo?
My právě usnuly. Dnes to bylo úplně v poho. Někdy si lehne a je krásně klidná a do 15minut spí a někdy zase chvíli nezůstane na jednom místě, stále se někde šplhá, já jí furt stahuju do lehu....ale dnes paráda :slight_smile:
28. led 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras ahojík, štěpa dnes taky parádně rychle vytuhl:slight_smile: položila jsem a usnul, bez remcání. Asi ho vyvětral a unavil ten ledový vzduch venku:slight_smile:
28. led 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak to je dnes nějaké příznivé podnebí na spaní dětiček :slight_smile:
Minule jsem zapomněla napsat, že jsem ráda, že se ujal kuskus, zítra se chystám ho dělat s lilkem a rajčaty a pečenými kuřecími stehny. Bude tu Ondrova maminka sse sestrou a jejím přítelem, abychom oslavili konec studijí a narozeniny. Bude to lehké, já se vždycky všude děsně přejím knedlíků, omáček a tak, tak jim ukážu, jak se na to musí, aby všichni pak dvě hodiny nesípali, jak jim je špatně :sweat_smile:
28. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek