• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únor 2009

7. prosince 2012 
@pajinka29 no, nevím.. je to veliký úspěch! veliký.. furt je to málo, ale bylo to mnohem horší! a jakmile jsem slyšela ovno! tak mi šel čoud od telefonu jak jsem to musela všem hned napráskat :grinning: ...
Velikonoce... večer udělám beránka, zítra přijede mluvící kámoš za Štěpíkem (už aby to bylo za námi -on se strašně chová a Štěpík ho kopíruje :frowning2: ) a v pondělí vyrazí taťka s klukama ke známým -už mají oba pomlázky :grinning: .. hlavně ten špuntík je s ní vtipný! apkl přidám fotky.. a co vy?? chystáte se se Štěpánkem někam? :slight_smile:
6. dub 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx v neděli pojedeme až do pondělka k babičce. sjede se tam celá má rodina,t akže takové rodinné posezení. štěpka zkusí někoho vyšlehat, ale moc to nechápe a nějak ho to nebaví. Ale čokoládky si z pomlázky vezme, to zase jo:slight_smile:Jinak Velikonoce nijak moc neřešíme..nikdy jsem je neměla moc ráda.
6. dub 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak to je jasný -taky je jako holka nemusim.. a teď? kvůli dětem se dělá beránek, bohužel, nebo pro mě bohudík, nemůžu najít zajíce, mamka upekla mazanec a nádivku a všude jsou kuřata z chlupatýho drátku na korpusech se stuhama... no jo... kluci se baví.. ty všechno sežerou, vypijou, ještě legálně zmidlej baby.. nic moc pro nás..
To se budete mít! já bych se taky sešla se svou rodinou co mám po tátovi (morava) -jezdili jsme tam pomalu každý rok -tam to mělo kouzlo, tam koledníci měli kroje a pořádný pomlázky! dlouhatánský, ověšený dlouhýma i krátkýma stužkama, u každý vyšupaný holky dostali další, dali si panáka a dostali vejce.. a tam chodili pánové po příbuzných a mládenci po slečnách :slight_smile:.. takže tichá závist -moc si to užijte -a příští rok bude o koledníčka víc :grinning:

No a musím se pochlubit s dnešními úspěchy! Štěpík nechtěl spinkat a přišel za mnou do kuchyně a začal mi posílat hopíka! a když nám zajel pod skříň, tak se tam ohnul a volal ,,de je?" a když ho objevil tak zase ,,táme je!" a když ho chytil, tak zase jásal ,,mám to!" :grinning: .. takže teď přes týden asi další slovo nebylo -krom ovna..už jak toho řiká víc, tak si to moc nepamatuju.. jsem na něj pyšná! to jsou hrozně velký úspěchy :sunglasses:
7. dub 2012 ve 02:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx no je to prostě frajer šikovný, všechno to dožene. A už jste byli na zápise do MS? vezmou ho někde? my ještě na zápis čekáme, ale pomalu mě přechází naděje, že by ho někam vzali:frowning2: Jo, na Moravě se na to asi více drží, myslím tím Velikonoce, ale na to, že jsme v jejím centru a navíc na vesnici, tak jsem si nikde ničeho nevšimla, že by to byly takové svátky. čekala jsem, že tady budou chodit ti hrkači atd..ale nic..je sice pravda, že jsme trošku bokem od centra vesnice, ale i tak.
7. dub 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No jo, tak to si pamatuju jako holka -kdo ví jak to tam mají teď.. nejsem sice tak stará aby to bylo nějak závratně dlouho, ale je to tak 8let co jsem tam byla na velikonoce.. Já mám příbuzenstvo v Berouně na Moravě a tam je to takový malý a všichni se tam znají a je fakt že ty mladší -o dost maldší chodili jen pěkně oblečení.. u druhý babičky zase byla taková tradice, že holky měly na velikonoční pondělí výhradně sukně..
zápis máme v pátek a předběžně vím že ho vezmou... ale upřímně.. já tam nechci.. chci se nechat Štěpánka sobecky doma, ale on má hrozně rád děti a i pláče když jdou děti ze školky kolem hřiště a nejdou tam.. to je mu moc líto, takže tam asi půjdeme.. navíc to pro něj bude dobrý s tím mluvením.. :pensive:
7. dub 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx jej, tak s tím zápisem ti to závidím, že ti to klapne. Já myslím, že tam bude spokojenější. přece jen mu člověk v určitém věku už nemůže dát to, co potřebuje-kolektiv atd...já to u štěpky taky tak vnímám. Potřebuje děti, když vidí školku, chce tam za nima a já ho o to nechci ochuzovat. Navíc, aspon budem mít víc času na prcky, ne? :grinning:
10. dub 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 to jo.. Štěpík jim právě chodí i naprosti když jdou kolem hřiště a jak tam nejdou, tak i pláče.. on to moc chce, ale já bych si ho ještě nechala doma... jsme takhle spokojení a zžití, tak nám to už všechno hezky jde! no, teď tu byl kamarád Míša a opět jsem z něj úplně nesvá.. nějak toho chlapečka nemám ráda.. je neskutečně rozmazlenej, drzej a taky mi do Štěpíka už bušil.. praštil ho párkrát po hlavě a jednou přes břicho a ta jeho povedená máma neřekla ani slovo.. ale tam je znát že ona na něj tak trochu asi kašle... ona se ho tu ani nevšimne, on jí taky ne a chová se jako pes.. když tu byli předtím tak kluci dostali večeři a on si ten talířek postavil na zem!!!! padnul na 4, začal vrčet, štěkat a pak začal jako pes i jíst a sněd jenom salám! stejně se chová i s hračkama -co si Štěpík vezme do ruky to mu vyrve že to je Míši... pak se všim klekne na kouzačku a na Štěpu vrčí a štěká a nechce ani jet aby náhodou se neklouzal i on... hrůza!! jo a jeho maminka je údajně těhotná a řiká že Míša určitě nebude žárlit.. to chci vidět..
No a jak se miminko hlásí? líbí se Štěpánkovi kopance od bratříčka? :slight_smile:
10. dub 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx tak to je teda povedený kamarád:frowning2: štěpka taky teda bohužel občas dětem ubližuje, ale většinou je to tehdy, když něco chce a neumí to vykomunikovat. třeba chce někam pustit k nějaké hračce a místo toho, aby řelk, prosím, pust mě tam, nedošáhnu tam, tak do toho kluka nebo holky bouchne. Jinak štěpka mé těhu nijak neprožívá, nevšímá si bříška a myslím, že to nechápe...zatím asi vstřebává tu změnu domečku. myslím, že bude žárlit a bojím se, jak to bude...ale snad je ještě dost časuna přípravu
10. dub 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jé, tak to mám v celku radot -já si myslela že dělám ze Štěpína trubku když jsem řikala že miminko nevnímá, ale hladil si brášku, mazal krémem... a moc se mu líbilo když nás nakopnul :grinning: .. tak uvidíš že se mu bude bráška líbit -taky jsme se báli a jak je to super! tady máme velikonoční fotku :slight_smile:...
10. dub 2012 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. dub 2012 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a takhle se milují :slight_smile:.. každý den spolu takhle usínají :slight_smile:
10. dub 2012 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bettyx to je krásné, potajnu doufám, že to u nás bude třeba vypadat tak nějak stejně, ale moc tomu nevěřím...bojím se, že to bude přesně pravej opak:frowning2:
17. dub 2012 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jsou oba moc krásní..opravdu nádherní usměvaví kluci.
17. dub 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 taky jsem se bála -hrozně moc! ale když jsme přijeli domů a Štěpík se na malýho usmíval a hned mu ale seknul dudlíka :grinning:... ale pak se k němu tulil na lehátku a hajnul si k němu do postýlky a zabalil jeho i sebe pod peřinku.. krásný.. je na něj fakt hodný! moc moc!! moc ti přeju aby to bylo stejný a měli se kluci rádi :slight_smile:

jinak! máme opět složeninu.. fakt se směju ještě teď! koukal se s babčou na tučňáky na youtube a vlezla mu tam reklama! a pěkně od srdce to okomentoval ,,do pdele!" :grinning:
a děkuji za chválu :slight_smile:
17. dub 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bettyx koukám, všechny děti mají rády sprostá slova:slight_smile: tak tojsi měla štěstí, že ho tak krásně přijal. TO já se bojím i toho, aby mu, byt nechtěně, neublížil. ono přece jen, je štěpka hodně divoký a mám strach, že mu bude chtít třeba vlézt do koše a že ho převrátí i s prckem atd...
18. dub 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no, to budeš muset být jako ostříž... mě tohle dělá Štěpík taky, tak i kdyby byl hodný, tak by to stejně asi nebylo jednodušší -on je zase takový vztekač a když na něj zahulákám, tak se chytne za kočárek tak, že ho pomalu převrátí -do postýlky mu taky leze, ale je opatrný, ale kde není opatrný je naše postel a je fakt, že kolikrát ho chytil kolem pasu a měl v úmyslu ho přemýstit.. sice to bylo na pohled vtipný, ale on by se v tom pase prolomil a upad by mu, ale jako miminečko prťavoučký ho chtěl chovat -to mám fotky -bohužel nekvalitní...
ty a teď má líbací období :grinning: .. to mi líbá ruce, záda, tváře -to si fakt užívám :slight_smile:..
no a byli jsme u zápisu a bylo to neštěstí -při odchodu a kdykoliv jdeme kolem školky, tak moc pláče že si chce jít hrát :sweat_smile: -tak doufám, že mi ho vezmou... zítra bychom měli mít vyjádření
19. dub 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29
@bettyx Ahoj zasloužilé mamči,
my jsme teď týden bez taťky, jel se školou do Německa, a samozřejmě úderem jeho odjezdu jsme s Bárou obě ochořely, Bára kašlala celé noci, já nevyspalá, kašel, že jsem dávila, bolest nosohltanu...a do toho ped. rada (to tam s námi ve škole byla tchýně a hrála si s Bárou u mě ve třídě až do 19h) a třídní schůzky (to vyzvedávala Barču moje máma a jela s ní autobusem domů)... :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže jsem úplně grogy, tak blbě mi už dlouho nebylo, ve třídě se dávím až pomalu ke zvracení... Ale v sobotu už se zase Ondra vrací, tak snad bude líp.
Od pondělí vím, že příští rok dostanu 1. třídu...je to docela mazec, protože jsem počítala, jak si pěkně půjdu se těmi svými druháky do trojky, to už by byla pohodička...a takhle se budu piplat s nově příchozími. Do toho se nám staví škola, takže zbytek prázdnin, který nestrávíme stěhováním školy budu muset věnovat nějaké literatuře o prvňácích, protože jsem už všechno zapomněla, jak to dělat v 1. třídě.
jestli mi někdo ještě řekne, jak se učitelé mají, že můžou mít prázdniny, tak ho uškrtím - já a družinářka máme jediné zapsané děti na prázdniny na prvních 14 dní do školky, protože budeme stěhovat budovu, taktéž posledních 14 dnů v srpnu, takže z těch parádních prázdnin budeme mít celkem prd - a to je to jediný termín, kdy si můžeme vybrat dovolenou...to jsem zvědavá jestli dostaneme alespoň nějaké přesčasové hodiny k platu..ale asi ne, protože nám prý už zase na ministerstvu skrouhli dotace na žáky ve škole, takže o nějakých odměnách se nám může prý jen zdát. :angry: :angry: :angry:
No nic, jsem kapku naštvaná, že vyhlídky na trochu odpočinku se rapidně zmenšily.
Bára je taková rozkňouraná, asi jsem to na ní trochu přenesla, jak je mi blbě, tak jsem víc podrážděná a chuďera asi někdy vyslechne zbytečnou bouři, kterou bych za normálních okolností vůbec nepřipustila. :pensive:
Jinak dobrý, až se s Bárou vylížeme z chorob, musíme do Motola na ty zuby, už máme doporučení od zubařky, ale nechci tam lézt, když má Bára rýmu a kašle, jestli jí budou dělat nějaké ty otisky, tak aby byla v poho a mohla dýchat nosem.
Jinak jsme u našich oslavili mé narozeniny, nějak jsem byla furt dojatá.....no, prostě mi ten věk asi leze na mozek.
Tak jsem si vylila srdce a už bude zase líp.
Mám radost, že vám se daří dobře, Pavli pěkně duduje domek pro rodinku - tedy teď už jen okolí a Betty pěkně rozpovídává Štěpku. Jak to dopadlo s tím zápisem, vzali vás? Určitě to pomůže.
tak pááá
26. dub 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras Jaký věk? Ty máš aspon na začátku ještě tu dvojku:slight_smile: ale já s tou trojkou, to byla teprve depka:frowning2: Chudáčči nemoncí, jak se to vždycky potentuje přesně v tu nejméně vhodnou dobu:frowning2: máš pravdu, asi se to všechno přenáší a ti prcci jsou potom o to protivnější:frowning2: ale někdy to holt prostě nejde, jsme taky jenom lidi...prvnáčci..nojo, bude to hodně těžké, na druhou stranu bude príma vidět ty nadšené tvářičky a ty obrovské pokroky, ne? Je to takové vděčné a hodně zodpovědné, budeš budovat jejich postoj ke škole atd....držím ti palce a kdyby měl štěpka narazit na takovou učitelku, jakou jsi ty, byla bych ta nejštastnější pod sluncem.
27. dub 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@akras tak to ti vůbec nezávidim.. to bude teda dovolená!t o je něco.. já si taky dřív řikala jak to mají učité super, ale na druhou stranu když jsem pak viděla jednu naší známou která dostala darem dovolenou s manželem na kanárech a ve škole jí dělali kvůli tomu docela problémy, tak jsem si řikala že to zas tak báječný nebude.. a Pája má pravdu -taky bych ráda narazila na učitelku jako jsi ty.. určitě chytneme nějakou protivnou babu která bude psát poznámky i za kejchání..
No jinak zápis -byli jsme tam 13. do týdne jsme měli mít výsledky a v pondělí jede školka na švp a furt to nemají hotový! včera to řikala ředitelka, že se na to ještě nekoukla -takže alespoň dalších 10dní to potrvá.. hrozně tou školkou trpim, ale když vidim jak tam Štěpík chce, tak mu to přeju aby ho vzali -mamka halt bude muset ustřít nos, zamáčknout slzy a zvykat si na to, že už je to velký kluk... slova máme! je to báječný! a přidáváme další! včera jsme šli po vsi a řikám mu strom! a opakoval stom.. pak vata, jako vrata, kuk je kluk, už cíleně děkuje -to je furt dekuíí :slight_smile: čistíme zoubky, tak řiká zubííí :grinning: ..
jinak něco lítá ve vzduchu... dnes byl Šimča na poradně a když jsme se vrátili, tak jsem se svalila do postele, bylo mi na zvracení, v životě mě tak nebolel žaludek a střeva, hlava k tomu a celý den na houby! naštěstí Honzik měl dovolenou, tak kluky obstaral..

@pajinka29
@akras
no a speciálně se musim pochlubit! Štěpánek už v noci nevstává na čůrání! :grinning: :grinning: :grinning: .. vydrží celou noc!!
dnes na něj dokonce přišlo kakání, ale to je strašná sranda! řikám si najednou kam zmizel a holky!! :grinning: .. babička mu koupila kyblík cibulových kroužků a už je spapal a jak na něj přišlo kakání a neviděl nočník, tak kecnul do toho kyblíku! :grinning: .. my se tak nasmáli! ale asi byl lepší kyblík jak nočník - Pája to určitě zná -chlapeček! prostě on si sedne na ten nočníček a jak začne čůrat, tak se ten pinďa zvedne a stane se nám že mu z toho nočníčku prostě vyleze -ale to na něj nehubuju, zat o nemůže.. a u toho kyblíku to bylo s pojistkou že se to nestane! :D...tak jsem si řekla že mu na to ušiju molitanový "sedátko" a budem chodit a kyblík :sweat_smile:
28. dub 2012 ve 02:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky! už hačáme! :grinning: :grinning: :grinning: .. na jistotu! dnes máme 6měsíců a týden a už hačáme i s otočkama kolem :grinning: .. dokonce dnes!! pozor! bez keců! i včera.. jsem měla možnost vidět, jak se Šimča hrabe na 4!!! couvá, a točí se kolem dokola :grinning:
přidávám foto -na tý jedný právě padnul z těch 4 a ještě je malilinkato v luftě -já bych z ní poznala že byl na 4, ale nevim jestli to nebude tim že jsem ho fotila a jeho to dosti štvalo, páč se chtěl chovat a ne fotit :sweat_smile:
a fotka lásky veliký :wink:
29. dub 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@akras
@pajinka29
tak jsem dostala zprávu -zatím neoficiální, že do školky přijali všechny děti z vesnice, takže by měl být Štěpánek přijatý... ať jsem trapná jak nejvíc to jde -prostě řvu víc jak hladový Šíma, protože moje první miminko už není tím malým miminkem a už bude mít povinnosti :frowning2:
3. kvě 2012 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx nebul, budou to pro něj nové zážitky a bude spokojený...se stejnou mámou furt je nuda :wink: ...ber to z té lepší stránky, fakt mu to prospěje, já to vidím na Báře...a jednou to přijít muselo.
3. kvě 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bettyx jak píše šárka, nebul...co bych za to dala. Nás zápis pořád čeká, ale moc tomu nedávám, je tady moc dětí a moc málo místa, takže vzhledem k tomu, že nejdu do práce pochybuju:frowning2:Ale štěpka to potřebuje, moc se na kolektiv těší a já proto sháním a vymýšlím jiné alternativy přes známé do jiných skolek ve vedlejších vesnicích atd...moc si přeji, aby ho někde vzali.
4. kvě 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak ti budu držet palce..
@akras už máme rozhodnutí na internetu a fakt je přijatý... včera už jsem řikala že první třídu budu absolvovat s náhradníma baterkama do foťáku, pytlem kapesníků a neurolem v ruce.. tak ty moje chlapečky miluju že bych s nima byla nejradši furt tak jak je to teď... menší se ještě neubrání pusinkování všude, větší už pusinkuje sám -a furt a hodně.. a každý ráno za mnou přijde do postele, někdy si dáme snídani v peřině, pak jdeme ven, nebo si hrajeme.. někdy halt máti ještě chvilku chrní (o víkendu mi začal taťka brát kluky a nechává mě hnípat, takže už se mi to nestává)...
teď budeme muset ráno vylízt, oblíkat se, táhnout do školky, pak tam zase potáhnu zpátky... no, už bude pevný režim...
jééé holky! vytáhla jsem ve středu ven papír a barvičky, voda je ve studni.. a Štěpík nahatý maloval prstama!!!!! :grinning: byl celý obarvičkovaný -mám foto, ale je na nich nahý, tak jen do našeho alba.. ale řikám mu namalujeme autíčko, tak maluju jedno kolo a Štěpík namaloval druhý :grinning: , pak mickeyho -toho už namaluje sám... a baví ho malovat obličeje :grinning: .. já namaluju hlavu a Štěpík domaluje obličej -je to sranda.. pak se tam rovnou umyl a doma zůstalo všechno čistý!!!! :grinning: :grinning:
4. kvě 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@akras
@pajinka29
tak holky... moje děťátko se nějak rozkecává... řiká stom -strom, bota, pusa, sese (srdce), kuk (kluk), besín -bežím, jedu, voda... co si tak pamatuju.. ale teď mě dorazil -už jsem se KONEČNĚ zasmála prvnímu výroku!!!!!!!!! těším se na to co se narodil a teď konečně!!! odcházela jsem s mámou do obchodu s látkama a před odjezdem líbám děti a řikám papa. a Štěpík odpověděl ,,papa" a pak dodal ,,jupí!".. řikala jsem si že určitě neví co vlastně řek a spokojená odtáhla a teď ho vidim jak háže autíčka do "terče" a pokaždý když se trefí, tak jásá jupí... ale jen když se trefí.. no, evidentně ví co řek.. :sunglasses:
9. kvě 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bettyx no to je darebák:slight_smile: tak on tě v podstatě vyhání z domova. Ale chápu tvé nadšení, je vidět obrovské pokroky. u nás tak už nějaké větší pokroky nevidím, začíná ho bavit poslouchat čtení, už vydrží mnohem déle, jezdí na koloběžce, kterou dostal k narozeninám a vůbec je pohybově šikovný, dnes jsme malovali a potěšil mně, když sám od sebe nakreslil hrušku a jablíčko
10. kvě 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
che! moje velký nemluvně má zase slova! ze včera z Hany Montany volal její jméno Miley... a pak říkal ještě fuj! kamijaje, pak to upravil na fuj! kanijaje... tak to znamená fuj kanibale -pohádka rio... a dnes má ptakopys :D... chybí mu k... je to ptakopysk... :grinning: .. dobrý na tom je, že pták neřekne.. ale ptakopyska jo... no je to potvůrka! doufám, že je to na dobrý cestě a že školka už ho dokope to rozjet úplně...

@pajinka29 no, nadšení ani nejde vyjádřit.. v lednu jsem ho začala doslova buzerovat aby začal s něčim jinym než mamama.. výsledek jsme dosáhli, ale nic moc a teď to jde nějak samo.. prostě sám řekne, opakuje... třeba z Mickeyho clubíku pojmenuje skoro všechny -to řiká -Mini, miky, desy, gufy a na pluta dělá haf haf haf a na donalda kácha -jako káča... teď to vypadá že čučíme od rána do večera na pohádky, ale nečučíme... ráno v osm koukáme na Jetix -to tam právě běží clubík a piráti ze zeě nezemě, tak tam zase jmenuje piráta Kubíka, to řve Kuba! a já si furt řikala kde to vzal.. teď akorát na mě volá -de si? :grinning: být alkoholik, tak zapiju každý slovo
11. kvě 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď můžu dokončit co jsem začala -musela jsem odskočit... a pak zapínám pohádku když jdu vařit -a pak jsme venku :slight_smile: .. takže máme ráno asi 4pohádky v telce, a pak jedem dvd dopo a šlus! maximálně večer pat a mat chvilku nebo pingu na youtube..
jo a ještě v pirátek ze země nezemě tam opakuje z písničky se směj! to zpívá s nimi se sééééj... a u mickeyho zase volá místo héj ouško! tak volá hej ugigííí a dává si ručičku k pusinkce jakoby volala na horách někde.. sice se to nepodobá, ale má to jeden význam
11. kvě 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
byli jsem na zkoušce ve školce... polamu bych řvala.. jedna holčička si se Štěpánkem začala krásně hrát -vozila ho i v autíčku a to autíčko si tak půjčovali a jedna jiná holčička byla taková fakt už mrcha! mlátila ho houpačkou! ale jak vždycky jí po něm schválně vrhla a on vždycky sebou tak trhnul jak ho to trefilo.. no hrůza! byla tam navíc její máma a bylo jí to úplně u řiti!! a to jsem na to upozorňovala, al enakonec jsme se tam s Honzikem rozhdli nejít, že tam na nás nemůže spoléhat :cry: :frowning2: .. to je strašný.. ale už jsem dostala nabídku jesti pojedu příští rok s nimi a obouma dětma na školku v přírodě... tak nevíííím... jezdí do jeseníků -kousek od jeseníků teda pochází můj táta máme tam rodinu... ale Šíma bude mít 1,5 roku a to je málo aby mohl lítat mezi tříletýma až šestiletýma...
15. kvě 2012 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx nechápu: al enakonec jsme se tam s Honzikem rozhdli nejít, že tam na nás nemůže spoléhat.... kam nejít, nedat ho do MŠ? Kvůli té holčičce?...asi už jsem mimo, ale fakt nechápu souvislosti....

Bára byla dnes s MŠ poprvé na celodenním výletě na Točníku, vše OK, ne že by nějak moc mluvila, co tam bylo, ale zvládla to....
...teď má zase takové ubrečené období (ne kvůli školce)...ale kvůli všemu brečí, fakt kvůli kravinám - upadl jí drobek rohlíku a já jí ho nedovolím zvednout a sníst apod.... navíc jsme vlastně celý týden i víkend spolu 95% času samy, tak je to dost únavné, tak i já na ní víc hučím - víkendy je Ondra v Dubinách, a přes týden zase v práci dohání, co nestačil o víkendu, tak když přijde těsně před ukládáním, tak je to sláva....
V práci řeším hodně ty prvňáky (příští týden schůzka rodičů předškoláků, objednávání pomůcek, do toho chci učit čtení genetickou metodou - hláskovací - ne klasickou slabikovací, takže v příštím týdnu jdu na dva semináře...), nemám tolik času na druháky a mám z toho špatné svědomí.....
no, tak je teď tak trochu únavné období, ale prázdniny se blíží...jen to stěhování školy mě ubíjí, že nemůžu 30.6. zabouchnout dveře a vypadnout.....
15. kvě 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek