• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únor 2009

7. prosince 2012 
@bettyx jooo, už jsem to asi pochopila: nejít mu pomoct s tou holčičkou, aby ho nebouchala,...chtěla jsi ho nechat, aby si to vyřešil sám, že? blik :sweat_smile:
15. kvě 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras no, že ta holka ho tam tak buzerovala a my se nakonec rozhodli to nejít rovnat, protože v září s ním do tý školk ychodit nebudeme.. bude tam sám :cry: .. takže si musí vydobít to místo sám... máma mi pak řekla že jsme tam jt měli a říct Štěpánkovi ať si jde hrát jinam když ona je tak zlá a jí něco ve smyslu že asi nemá moc kamarádů či co.. prostě nenásilně a slovně jí umlátit za něj.. asi má pravdu.. tak příště.. ještě určitě půjdeme...

nemáš to jednoduchý -a neměj špatný svědomí! to bych měla jedině když bych neměla tolik času na svoje vlastní děti a ne na cizí.. a za chvilku je konec roku! tak pak už nebudeš muset na druháky myslet :sunglasses:
15. kvě 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras jo! no, po pravdě se mi chtělo řvát! že tam bude otloukánek když nemluví, ale tím asi spíš bych ho měla nechat aby se popral sám.. nevím -jsou to smíšený pocity... já bych ho nejradši měla furt doma u sebe.. ale zase si tam našel kamarádku ALenku.. s tou si hráli
15. kvě 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx neřeš to tak moc, já vím, těžko se to říká, ale školka má právě i tuhle funkci, jako jednu z hlavních, umět si najít místo v kolektivu, umět se obhájit, bránit, chovat se...náš štěpka bude, bohužel, právě v té druhé kategorii, teda v kategorii té holčičky. neubližuje umyslně-myslím, že v tom věku to asi ani žádné dítě, ale prostě chce toho druhého vyprovokovat k nějaké akci...třeba to chtěla i ta holka, navázat kontakt a dělala to tímhle nevhodným způsobem. Myslím, že učitelky si potom ohlídají, co a jak, neměj strach.
@akras no téda, máš to těžké. Takže zase na sebe kladeš bič v podobě relativních novinek-myslím tím genetickou metodu, když můžeš jet pěkně v té starší:slight_smile: ty jsi neskutečná. Neboj, druhácí tě až tak moc nepotřebují, jsou už relativně samostatní a čeká je těžký přelomový třetí rok, tak jim dej klidně ted oddech:slight_smile:TO mě mrzí s tou Bárou, štěpka je ted zase vzteklina-cokoliv nejde, tak se vztekne neskutečným způsobem a do toho knourá. NAštěstí, MArtin je ted brzo doma, když nemusí jezdit daleko do práce a pracuje pěkně nám před očima a štěpka mu asistuje. Ale pracuje skoro veškerý volný čas. Já vím, je to ptořeba, ale taky mi někdy chybí jít jen tak na výlet atd...ale prostě kvaltuje, aby bylo co nejvíce práce hotové, než bude mimi na světě. dělají se okolní úpravy a před očima se tu dělají skoky.
16. kvě 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tím si nejsem tak jistá... Štěpík si tam házel s míček a házel ho jako na koš -mají tam houpačky jako koše a ona byla u jednéa on u druhé a ona chtěla ty houpačky obě... a jelikož on si tu jednu houpačku chtěl prostě nechat a hrát si s ní, tak ona ho začala pak těma houpačkama mlátit.. ke který se postavil tak tu vzala, rozpřáhla se a pěkně ho s ní sejmula
16. kvě 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx nojo, holt se bude muset naučit bránit, kde jinde se to naučí, než v MS? od toho jsou, už je dost velký a to, že má opožděný vývoj řeči ho v tom nijak nelimituje. Jde se ubránit i jinak -a myslím, že nemusí dojít přímo na nějaké šílené bouchání a oplácení. Navíc, ted to ty učitelky nehlídaly, protože tam byli rodiče, potom to bude více na nich. Neboj se o něho, on se určitě ve světě neztratí. Závidím, že ho máš ve školce, u nás proběhl zápis a máme smůlu, protože jsem na mateřské brzy s druhým:frowning2: a přitom je šikovný, mluví, sebeobsluha nevázne, plíny dávno nemáme a je nám to prd platné. A on tak chce jít:frowning2: zkouším obvolávat školky v okolí, ale nevidím to růžově. DOma bude stagnovat:frowning2:
18. kvě 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no, u nás to taky prošlo jen díky tomu že školka je především pro místní děti, takže se přijímají všechny co se hlásí od nás a pak se řeší zbytek.. jinak bychom taky měli smůlu.. u nás je všechno v pohodě.. plíny nemáme teda rok, ale teď už je to báječný, teď už chodí úplně sám na nočníček i záchod -sice si neřekne,ale obslouží se :slight_smile:.. už před narozkama jsme byli v pohodě bez nehod :grinning:.. nejdřív měl z nočníku šoky a teď je to dobrý -i přes noci už vydrží bez čůrání až do rána.. oblíká se, obouvá, zouvá, svlíká, co neumí je nasadit jezdce na zipu -toť vše... jen to mluvení!! ale dnes klel do pytle, včera si řek že chce su-k. (cukr), babičky se zeptal ,, ty hajes?" -měla zapnutou hru na pc a šel jí dát dobrou noc... a včera opět začal řikat ,,dobou nos" a dnes začal zdravit ,,dobí de"
já zase závidím vám že vás nevzali.. jsem z toho docela špatná, ale když to nebude teď, tak to bude za rok, nebo za dva.. taky tam chce -hrozně se mu tam chce, moc se mu tam líbí.. ach jo... :pensive:
18. kvě 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 mmch. zítra máme návštěvičku :rolling_eyes: a na celý den! :pensive: .. zase ten chlapeček co štěká, vrčí, všechno je jeho atd. ... už aby bylo zítra večer.. připravila jsem jim program aby se neprali.. kdyby mluvil, tak to fakt nehrotim, ale tak nějak doufám, že když je v kontaktu s vrstevníkem, tak ho to nakopává...
18. kvě 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx no, my jsme taky místní, jenže se ted do vesnice nastěhovalo spoustu lidí a nemají na to kapacity. Míst je 12 a k zápisu přišlo minimálně 20místnáků štěpkova věku. Já jsem hned rozhodila sítě do jiných vesnic v okolí a musím to zaklepat, možná se zadaří štěpku umístit. Jestli to vyjde, tak z toho budu mít hroznou radost! Tak snad to to dnes s tou návštěvou přežijete:_)
19. kvě 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak vidíš! máte naději! -no náš Štěpa je tady vrstevník s devítit dětmi, ale 3 už do školky chodí, jedno chodí do prahy a ten zbytek se přijal teď... a taky je štěstí je do školy odchází 14 dětí, takže zbylo ještě 9 míst pro Prahu... jinak kdyby se tady hlásilo taky víc dětí, tak máme jisto jistě smůlu taky -jak jsem doma, tak jsem doma a se Šímou asi umístění špatný nebude, protože děti jsou ve vsi dvě! včetně jeho teda... návštěvu jsme přežili... později napíšu jak to proběhlo
19. kvě 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak! začnu od začátku! přijeli ráno, všechno dobrý, hned jak začali být kluci rozjívení, tak se zbalila svačina a pití a táhli jsme na hřiště.. kluci blbli, všechno dobrý a pak přišlo něco s čím jsem poprvé!!! za tu dobu co jsem máma! nepočítala a to, že se Šíma pokakal a já neměla s sebou plenu... no, tak jsme šli domů a kluci si zase hráli venku, pak že chtějí jít do pokojíku, tak doma dostali výkresy co jsem připravila a měli úkol! dostali obrys panáčka a měli za úkol mu nalepit vlasy, kalhoty a ktričko a domalovat obličej, pak měli ježečka a měli namalovat očičko a nalepit lístečky do prostoru (byl v lese) a jablíčka a hrušky na bodlinky a žížalu! :slight_smile:... a pak vybarvit.. fakt mě zarazilo, když malej Míša se divil co má v ruce za tubu, že so to je? a byl děsně udivený ze slova lepidlo a vůbec s tím neuměl zacházet.. totéž se opakovalo u barev! on byl úplně mimo! a pak že to chce domů taky... no, nic! a Štěpa ten s ním normálně celý den spolupracoval, poslouchal, byl hodný a na hřiště šli to se chytli za ručičky, z hřiště taky, všechno si půjčovali o nic se nehádali a dnes Štěpa chtěl čůrat a řikám mu pojď, to se musíš vyčůrat, jinak bude malér a on mi na to v klidu řek ,,hmm, to se nemá" a opakoval to asi 5krát... ale pak když jsem chtěla aby to zopakoval babičce a předvedl jak to hezky řek bez chyby, tak ani fň a mlčel než šel do postýlky..
a ráno bude zábava! jedu se Šimonkem na očkování TBC vůbec nevim jestli dorazim dobře a hlavně se sunu mhd a sama do centra prahy.. hahaha.. tak na mě holky myslete, protože když mám stresy, tak se mi většinou chce častěji na záchod a taky aby ot dobře dopadlo... :zipper_mouth: :fearful: -už aby byl čtvrtek večer! to bude za námi idruhý kolo (jede se na dvakrát) -no a ještě se půjdeme pak nechat namalovat na karlův most -takhle nám tam jedna malířka zvěčnila Štěpíka, tak chci tu samou
20. kvě 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. kvě 2012 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bettyx ahojík, tak doufám, že jste očkování zvládli...ten obrázek je krásný. Já měla ted hektické dva dny, včera jsem byla na gyn, obvodák, ekg a takové ty věci kolem a dnes, světe div se, po obeslání 13 mateřských škol v okolí s emi z jedné ozvali, že mají místo-jen z jedné, všude jinde neuspokojili ani své obyvatele-co tohle je za systém, kde ti zastupitelé nechali oči a zodpovědnost atd to nevím-tak jsme tam dnes jeli a už jsme přijatí, jupí!!!je to jen o jednu vesnici dál, jede tam bus i vlak a autem jsem tam za 8minut, tak jsem nadšená.
22. kvě 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 to věřím! tak moc gratuluju že se vám to podařilo :slight_smile: .. hlavně ať se tam Štěpovi líbí!
očkování! ani mi nemluv! strašný stresy, ve čtvrtek nás to čeká znova -teď mu píchli do ručičky naředěný ten bakter, neměl by mít žádnou reakci, zatím se mu nic nedělá a ve čtvrtek to bude do ramínka už očkování.. švagrová mi zjistila jak se tam dohrabu -pracovala v nemocnici na karláku tak se tam trochu orientuje a kdyby mi neřekla co to je zač! tak jsem to hledala ještě teď... oni to označují jako dětskou nemocnici a je to klinika dětskýho ara.. obrázek Šimonka nic moc -je to hezký, pozná se z toho,ale mohl to zvládnout víc.. malíře omlouvá fakt, že malovat kojence je trochu těžší, ale měl tam takový hezký obrázky! (ta co jsem ji chtěla tam nebyla) podle fotek měl malovat pomalu jako kopírka.. no, dopadlo to takhle
a furt řikal jakou má krásnou pusinku, tak mu ji zvýrazňoval až mu udělal rty jako má angelina jilie.. a ještě mi řikal je že nejdražší, že si bere za portrét na A4 2400, ale že malýho mi namaluje za půlku a ještě ho namaloval na A3 že nemá malou čtvrtku... no, lidi si ho fotili a teda co jsem byla překvapená když mě zastavila skupinka Asiatů a padalo z nich "foto! your baby" a kejvali hlavou jestli jako jo, tak si tam fotili Šimonka na mostě a pak při tom malování se tam zastavovali, fotili a dělali na něj opičky -Štěpíka si taky lidi fotili když byl modelem, ale až takhle...
23. kvě 2012 ve 02:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pajinka29 tak jak se daří na úplnym konci těhotenství?? :sunglasses: -jak to zvládáš.. už se těším na foto miminka -určitě se pochlubíš :grinning: .. jistě to bude takový sympaťáček jako je Štěpa
31. kvě 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx ahojík, těhu zatím pořád v pohodě, občas chytám křeče do stehen, ale jinak ok a ještě at prcínek v bríšku co nejdéle vydrží...mám novinku, štěpku nakonec vzali i u nás ve vesnici do Mš, zatlačili na starostku a ředitelku, tak zvýšili počet přijatých z původních 12 na 28 a ještě jich 9 neuspokojili. taky jsme si tady u nás našli kamarády, konečně..dokonce je to anše sousedka, má 3.5let starou holčičku, pěknou divošku, takže si se štěpkou celkem padli do oka a ještě ročního chlapečka, tak až dáme naše ratolístky do školky-oba budou chodit, tak budem spolu někde po obci-já s kočárem a ona postupně s odrážedlem.-)
4. čer 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 ahoj! promiň -teď je trochu fofr!!! honzik se furt neměl k tomu aby udělal Štěpínovi pokojík, tak jsem to vzala do vlastních rukou a makám jak fredka s obouma dětma u zadku.. je to boj!!!! :pensive: sem tam mi teda pomůže -aby se neřeklo...
Gratuluju k přijetí! :grinning: tak nakonec budete mít ráno s miminkem krásnou procházku do školky a zpátky a po o zase :slight_smile: .. já se na to teda netěšim! vůbec... hlavně se tu bojim! a bohužel! se nám stalo že jsme museli 27. nechat uspat psa a nikdo tady nechce psa ani vidět, tak jsem z toho trochu na nervy, protože pes většinu pobudů odradí..
Jo, už se ti to hodně krátí, však už bys mohla jít rodit! :sunglasses: .. počkej jak se bude Štěpíkovi bráška líbit! u nás už začínají bitky o hračky! Štěpa je teda v pohodě, hračky dopřeje, ale Šíma chce všechny, ale to zase nedovoluju aby nebyl krkna, že.. tak je doma fakt kravál! jinak se mi před 14dny a něco začal nádherně plazit!! a každý den nabíral rychlosti -fakt sranda a ode dneška lezeme pěkně po 4 :grinning: .. ještě to není úplně na 1000% ale je to tam! už na to bobek přišel
no a Štěpa a mluvení -naučil se brášku oslovovat mimi, začal sám od sebe jmenovat co vidí a umí to pojmenovat.. tak vidí psa a hned volá pes! haf haf haf!... když mu řeknu to by se nemělo, tak opakuje to by se ne -mělo ještě nedodává... na hřišti se snaží s dětma domluvit, že za nimi jde a ukazuje jim že si chce hrát na klouzačce, tak jim ji ukazuje a řiká deje -to zn. jdeme... ale oni tomu stejně nerozumí, no, ale snaží se! tak je to fajn..
12. čer 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 dnes si Štěpík poručil pohádku -ukazoval mi ji a řikám mu ty cheš příšerky jo.. a on mi bez zábran odpověděl ano, pesne tak.. takže se směju a včera jsme hráli kuželky a nepovedlo se mu to, tak mu řikám tak znova a opakoval a znovu... a pak se ho ptám jestli čeká (než jsem je opět postavila) a odpověděl to si pis.. :grinning: :grinning: :grinning:
to nejde se tím nepochlubit...
15. čer 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bettyx šikulínek, do školky bude mluvit jak drak:slight_smile: a šíma je teda moc šikovnej, že už se plazí. u nás zatím nic nového, těšíme se na mimi, tento víkend chceme dochystat poslední věci a já si chci zabalit tašku do porodnice...štěpka pořád řádí jak drak, ale přijde mi, že je takový rozumnější, zklidněnější..
15. čer 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no nevííím -třeba nějaká náhoda.. no a posun! Šíma už leze jako leze -pěkně po 4 :D... boban... za týden má 8měsíců..
moc ti držím pěsti abys měla fofr porod bez problémů a už se těším na fotku malýho sviště! :grinning: ...
Štěpa je borec! třeba tuší, že teď bude ten velký bráška a chce se starat! :wink:
15. čer 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 ahoj! musím se pochlubit!! máme další pokroky!! :grinning:
tak! řikáme že se jmenujeme Šépa, když ukážeme na malýho a zeptáme se kdo je, tak řekne mimi Síba.. pak řiká, cuat -čůrání... obnovili jsme kakat!! náme ougi -to je ouško, nos, pusa, zubí, uga -to je ruka... pak uminek -bubínek, basa, dua -duha, děda řiká krásně! škoda, že už žádnýho nemá :frowning2: , dudu, deka, ahoj, cauky, cau, díky, fík (maxipes), husa, uba -houba, sova, pitik -pitíčko a označujeme to jsi ty a to jsem já.. na fotce bez problémů máma, táta, babí, mimi a Šépa.. :grinning: :grinning: :grinning: .. tento posun děláme tento týden... zase chvilku nic a najednou to z něj padá! a byla tu moje máma a řiká mu jestli by nechtěl utrhnout třešničku a on na ni prej koukal a pak se zaptal ,,to se může?"... a začal zpívat další písničky -šla nanynka do zelí!! to je sranda! to zpívá ,,tytyty tytyty ty to bysi bí" (pro nás jet o úspěch) a v druhý sloce zpívá enámej enámej (nedávej, nedávej) a zbytek si nemůžu teď vybavit, ale taky tam něco žvatlá... pak zpívá ,,káka pes, pes oves" a počítá!!!! ale jak!!! nejdřív furt řikal jen deset deset.. a teď má pet, seum, osum, devet, deset! (vim že je to sedm, osm, ale jak to řiká on).. no a pak startuje -už neřiká to! a átuju, ale pozó! teď!
no a dnes zážitek nad zážitky!!! ráno v sedm mě vzbudil malý pán Šíma a vzala jsem ho, jako každý den, k nám do postele a že si ještě, jak vždycky, ráchneme i se Štěpíkem... no a pak mě vzbudil zase křik, tak otevřu oko a děti nikde!!! tak se zvednu a kluci si na druhým konci pokoji hráli s legem.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: je mi fakt těžká záhada jak se tam Šíma dostal, ale vzhledem k tomu že nekřičel,t ak z postele asi nespad.. všechny nás napadá jediný řešení.. Štěpa si chtěl hrát tak mu z tý postele pomohl... oba byli spokojení, jen Šíma se asi narovnával do sebu a vzal tozádíčkama o poličku v posteli Štěpík a ato si myslím že byl důvod jeho řevu...

No a co ty??? stále 2v1?? ještě nešílíš?? tady je teď dva dny totální pařák na padnutí, tak doufám, že ti nedělá potíže pokud to máte taky.. už aby to bylo, viď...
jinak ještě musím říct že jsme dostali papíry do školky kde je mj. taky papír o tom co všechno musí dítě umět než půjde do školky, tak jsme se nasmáli jestlipak bude mít taky uniformu a oholenou hlavu, protože ty požadavky!! např. se musí umět sám kompletně převlíkat, obouvat, obsluhovat na záchodě a musí umět básničky a písničky (oni je to neučí), musí samo od sebe umět uklízet, A!?!? obzvláště tyto věty jsou velmi velmi vtipný!!!!...měl by jíst všechny druhy potravin a nesmí je odmítat a na zavolání je nutný aby se dítě otočilo a naslouchalo co mu učitel řiká.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2012 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx ahojík, tak štěpka teda dělá veliké řečové pokroky, Ty požadavky ve školce, to si snad dělají srandu, ne?jak kompletně obléct, obout..to štěpka ani náhodou nedá. To jídlo, no, bojujeme s masem, jinak ok a ten zbytek by snad jakžtakž...akorát nevím, jak dlouho vydrží učiteli naslouchat...a to je jako co, že neučí básničky?????A od čeho tam jako jsou? to ho tam jen budou hlídat, nebo co?
Jinak já se cítím parádně, horka mi dělaly potíže stejně, asi jako všem, proste jsem se potila, ale jinak je mi fajn, musím to zaklepat. Tento týden mám jeden termín porodu, příští týden další a doufám, že se do něho vejdu, abych nepřenášela..to zase nemusím
25. čer 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no jo, tak ona tam učí moje spolužačka ze střední a tam jí hrozně narostl čenich -s každým se baví z patra a na to že jsme byly fakt kámošky, tak si nemáme co říct.. ona je najednou taková namyšlená jako já jsem úča a kdo je víc... a jedna maminka jí tam po vánocích řekla co tam s těmi dětmi dělá že se nenaučili ještě ani jednu básničku, nebo koledu na vánoce -ani besídka nebyla... a ona jí na to řekla že co si myslí že by ty děti měla učit a stejně že sama umí akorát ovčáky čtveráky... síla..
no a pokud jde o požadavky, tak se fakt směju a bavím tím koho potkám :grinning:.. doma jsme se sešli na tom, že do první třídy by mohl dostat požadavky že bude ovládat min. malou násobilku a bude gramotný! :grinning: :grinning:

Moc ti držím palce ať se vejdeš, malý ať tě moc nemučí a ať se ti tam sejde dobrá parta lidí a ne nějaký důležitý protivové!!!
26. čer 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx tak to teda nechápu, jak někdo, kdo je za to placený a ještě vystudovaný řekně, že umí jen ovčáci..to je normálně na stížnost na školní inspekci...já bych to snad i udělala a někoho tam poslala, at vidí, co se ve školce děje..obecně dochází hrozně k jejich úpadku. Si to pletou s hlídáním, přitom se jedná o předškolní vzdělávání, které se má řídit zákonem dané ministerstvem školství a rámcovými vzdělávacími programy. Je to ostuda, já bych ji ukamenovala. Jestli mi někdo řekne něco takového i v naší mš, mají se na co těšit. Samozřejmě, chápu, že školka nemůže plně zastupovat rodiče ve výchově, ale neexistuje, aby je tam nevzdělávali!!!
Jinak já se cítím pořád dobře, včera byl první termín porodu a nic, tak uvidíme:slight_smile: mimíska nevyháním, pokud je mu v bříšku dobře, tak at si tam ejště je, třeba je to naposledy v životě, ale přenášet neee:frowning2:
29. čer 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak to je dobře že se cítíš fajn :sunglasses: .. t vedra jsou děsný a některý to špatn snáší, no.. tak jsi šťastná osoba že máš klid :slight_smile: ..
no je to moje spolužačka.. obě jsme původně vyučené -každá jiný obor, ale pak jsme spolu chodily na nástavbu v oboru ekonomiky podniku a ona pak šla na VOŠ sociálně právní, takže může podepisovat sociální dávky a šla učit do mateřský a všude vykládá že má vystudovaný práva.. hahaha.. no a teď se hlásila na vysokou pedagogickou teda, ale v Praze nemá šanci, protože má vadu řeči.. špatně vyslovuje r a l.. místo toho řiká v... a měla jít k logopedovi a ten jí teda řek že blbě mluví, ona byla celá překvapená, ale papíry že nic takovýho nemá údajně měla dostat, ale že nesmí říct kdo jí to podepsal, tak by mě zajímalo jestli neblafe a hlavně kdo by si to "lajznul".. vždyť tam musel(a) dát razítko, takže slova nikomu neřikejte kdo vám to dal jsou asi k prdu
30. čer 2012 v 01:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak jak jsi na tom?? už je Štěpánek bráškou?? furt tady sonduju jestli už je miminko na světě! :grinning:
6. črc 2012 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bettyx Ahojík, 30.6. se nám narodil Ondrášek...ale na net jsem se pořádně dostala až k dnešku:slight_smile: však to znás, s dvěma dětma je to náročnější. Porod byl neskutečná rychlovka, ve dvě mě vzbudily první kontra a o půl šesté byl na světě:slight_smile: ted se cítím dobře, jen o bčas dolehne únava.
7. črc 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 ahoj!! no tak super! báječný! moc gratuluju! dětem posílám tunu pusinek, přeju moc zdraví! to je báječný!!!! hlavně že jste oba v pořádku a ve zdraví jste vše zvládli! už se těším na foto! :sunglasses: -jestli budeš dávat... a jsou si chlapečci podobní??
jinak máš pravdu.. a my byli ještě nemocní! hezky celý volno -Šimonek měl 39 -zítra s ním jdu k doktorovi, páč má pořád nateklá očička, rudý pytle pod nimi a je furt takový utrápený, bez nálady, furt jen pláče, bez mamky ani krok.. no chudáček..
9. črc 2012 v 00:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kluci jsou si podobní jak přes kopírák, i ty porodní asistenky a sestřičky na šestinedělí, co si mě pamatovaly to říkaly:slight_smile: a naši známí a rodiče taky..prostě geny se nezapřou:slight_smile:chudáčci, tak nemocní, tak snad už bude lépe!!
9. črc 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pajinka29 no krásný chlapeček! opravdu jak přes kopírák! :grinning: .. nádherný! a jak se Štěpánek k Ondráškovi má, viď :wink: to je dobře a jak vypadá velikánský! kolik měl míry?
jinak Šíma v poho! v pondělí měl až nehezký fleky po tělíčku -já šla k tomu doktorovi s tím že má spálu , ale on byl opupínkovaný trošku už před nemocí, takže se to jen zintenzivnilo -byla to šestá nemoc -teď jsme bez fleků i pupínků, úplně čisťounký miminko a jen máme vyxpálený faldíky na ručičkách :slight_smile:.. ale doktor sám řikal že to vypadá úplně jako spála
a dnes jsme byli na výletě Prahou se švagrovou a přišla s teorií, že když Štěpík nemluví a neodpovídá na otázky ano, nebo ne, tak je retardovaný... a to ho vídá každičký den.. takže sranda.
přitom je to kluk učenlivý! hlavně pokud jde o tu komunikaci -teď přiletěla sestřenice z arábie a ona je taková sprostá -ona neumí promluvit snad slušně! to je děs! a byla tu 4dny a za tu dobu se pěkně Štěpánek naučil klít! už neřiká saka, jako sakra, ale rovnou ty pí, do pí.. naštěstí jen takto, že to nedořekne.. Fakt mám radost
14. črc 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek