• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únor 2009

7. prosince 2012 
@akras no, uplně mi z toho běhá mráz po zádech...taková hrozná věc a ještě se toi stane v zemi, kde se člověk pořádně nedorozumí.teda předpokládám, že nejsi na italštiu přeborník... :sunglasses: tak naštěstí už máte Báru....
28. led 2011 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Týjo, tak to ti závidím, tak u vás budu čerpat inspiraci kam jet.
na hory jsme taky ulítlí, Ondra začal sjezdovat až se mnou, ale o to víc si to užívá a teda to je věc, co mi fakt te´d už chybí a hrozně se těším, že třeba příští rok zase vyrazíme na lyžovačku. Jinak zbožňuju i hory v létě, ale tam jsme se tolik nepodívali. Jen za těmi kamarády do Itálie - bydlí na severu u jezera Como, které je obklopené alpami a tam jsme jeden vrchol i zdolali. Všichni tam chodili vybaveni vysokohorským vybavením a já to vylezla v sandálech :sweat_smile:
28. led 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras no, já právě mluvím o letní turistice:slight_smile: lyžování taky miluju, ale to jsme byli jen jednou nebo dvakrát na hochkaru na den, jinak všechnov CR-Jeseníky, Beskydy...
28. led 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras a u těch italských kamarádů to musela být nádhera...
28. led 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 ta italština je fj trochu podobná, ale teda jeden dr tam uměl anglicky, byl moc milý a pár slov fr. Já zas pár slov aj a rozuměla jsem a mluvila jsem fj, takže jsme to tak nějak splácali dohromady. Jako péče tam byla dobrá, ale člověk si tam strašně připadal sám, s nikým nepromluvit. Ondra tam furt jezdil vlakem a stopem mezi naším hotelem a nemocnicí, aby pobalil a převezl věci, něco poslal se zájezdem do Prahy a tam si to vyzvedávali naši, nespal 48hodin a bylo mu blbě (asi nervy a nějaká viroza), takže to jsme byli trosky oba. Ale tak už je to za námi a pak mi strašně právě pomohla tady diskuze s holkama, které si to taky prošli. Moc povzbuzující bylo, jak rychle některé znovu otěhotněly...a paradox byl, že termín porodu Báry jsem měla na stejný den jako byla revize před rokem (bára si teda nakonec asi o 10dní pospíšila), je to holt život
28. led 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras tak to je celkem ironie s tím termínem porodu
28. led 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Letní turistiku bych taky chtěla nějak zavést.
kamarádka jezdí s nějakou partou do Rakouska myslím a vždy si pronajmou celou chalupu a vyjde je to tak ubytování každého třeba jen na 2tis, vaří si sami + teda doprava, ale to mi přijde jako dobré řešení, když peněz není moc nazbyt....tak třeba se nám to taky nějak poštěstí. I když my te´d budeme asi šplhat hlavně po cihlách písku a suti :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale muselo být obecně hrozný tam zustat sami, zájezd v tahu, ted si to všechno zajistovat sám..navíc si myslím,že Ondru dostala i ta skutečnost, že jste přišli o mimi
28. led 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras no, my tehndi měli ubytování snad za 500kč na den za oba, to tady v čechách skoro nikde v horách neseženeš. krásně vybavené, apartmán s kuchykou---no, mě by taky asi ty chaty lákaly..ale jsem zase typ, že když na dovoleou, tak s manželem..sami a ne, že budem muset brat oheldy na ostatní, nebo se ostatním podřizovat...
28. led 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jinak jsme špinila i s Bárou a v podstatě průběžně celé těhotenství několikrát, takže vždycky vynervená na pohotovost, ale nikdy se nic nedělo. Když už se to pak oběvovali později, tak jsem si nasadila sama ascorutin a do druhého dne to přešlo. Takže teda užívání si těhu v mém případě moc neproběhlo, až tak se začátkem 3.trimestru už jsem si říkala, že i kdyby to přišlo dřív, tak snad už to bude OK. Měla jsem nervy furt.
28. led 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras jj, to znám..já krvácela ve 14tt tak, že mě týden hospitalizovali...a pak ještě snad 16dnů jsem špinila a další dva měsíce mi trvalo, než jsem přestala chodit na záchod se stresem, jeslti zase nekrvácím
28. led 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nonic, končím...už se to v postýlce mrví:slight_smile:
28. led 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 ty 2tisíce na osobu bylo jako za celý týden na osobu. To je jasný, že mít soukropmí atd, je lepší, ale třeba jsme teď byli s rodinou Ondrova svědka v létě v Jánských Lázní a bylo to super, oni mají o rok mladšího chlapečka a prostě, my měli nějaký program (oni zas tak akční nejsou, radši se válí a odpočívají) a oni se buďto přidali nebo ne a večer bylo s kým hrát hry atak. Takže si to i umím představit. Máme dost kamarádů s dětmi, tak myslím, že by to nemuselo být špatné
28. led 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Pa, hezký víkend a třeba zase v pondělí, i když to jedu nějak za kamarádkou (jejíž manžel má tu cestovku), tak nevím, kdy se vrátím, v úterý se starám o babičku, takže taky nebudu, ale snad ve středu..... Páááá
28. led 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ahoj, tak to průvodcování jsem vzala, nabídli 13-17tis, takže super :slight_smile: Bude to teda hukot, ale snad to dám. Zítra se jedu starat o babičku, to máme každé úterý, tak se tu snad potkáme ve středu.
Pa
31. led 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme doma, po uspání po obědě nakouknu
1. únor 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras no téééda, to jsou pěkné penízky. To ti teda nabídli mnohem víc, než jsi čekala, ne? A za jak dlouho to teda bude a v čem tam bude spočívat tvá role? BUdeš za ně mít i zodpovědnost? Nebo "jen" jako tvůrce programu?A jak staří prdoši?
starat o babičku,.a kdo se stará ty jiné dny? A co je u vás jinak nového? Co Barunka? Jak je na tom vlastně s mluvením? Ted jsem tady jen na skok...odpo, až usne rarach, budu dýl:slight_smile:
1. únor 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jdu uspat a pak jsem tu jak na koni :slight_smile:
1. únor 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras jo a do fotoalba jsem přidala svatební foto a nějakou dovču, tak se můžeš juknout.-)
1. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 uf, tak už jsem tu, to teda bylo bezmála hodinové uspávání. Ne, že by nějak děsně utíkala nebo tak, ale pusa se jí nezastavila, odříkávala jednu říkanku za druhou, zpívala.... myslela jsem, že vydržím ještě do čtvrt na 3 a pak půjde do kočáru, ale naštěstí nakonec vytuhla :rolling_eyes:
1. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak buďto jsem tím uspáváním úplně připitomělá nebo tam ty fotky nějak nejsou? :confused:
1. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak to nechápu, přitom mi to tady už nějaké holky komentovaly...taky je ted nemůžu najít:frowning2:
1. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 ty peníze rozhodně očekávání předčily, ale teda zároveň jsem fakt dostala nervy z toho, jak to bude Bára zvládat. Zvlášť, když 2x přijedu na den a půl a pak zase tradá pryč...mám z toho výčitky :frowning2:
Ale tak snad to zvládnou a já se z toho nesesypu :unamused:
Ty děti budou asi 2.stupeň, což teda zrovna není moje parketa, jsou to na mě už moc velký puberťáci, ale jedou normálně s učitelkami, takže ony za ně ponesou odpovědnost. Já se jen starám o organizaci a průvodcování
1. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 snad ti to hned nesmazyly, když jsou svatební :confused:
1. únor 2011 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 o babičku se jindy starají naši a teď poslední měsíc nově mečovatelka, babička má altsheimera, ale ještě furt bydlí sama, naši to mají k ní 5min a máma i 5min z práce, takže za ní chodila každé poledne i večer, aby si vzala prášky, dala jí jídlo...., ale před Vánoci si máma na ledu vykloubila koleno, takže to iniciovalo tu pečovatelku a vozí jí i ze sociálky jídlo. Jen úterky jsem si nechala já, aby se babička trochu potěšila s Bárou....naši za ní i tak chodí třeba večer a jsou s ní o víkendu.
1. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 ale teď se už její stav tolik zhoršil, že máma dává v práci výpově´d ke konci šk.roku a stěhují se s babičkou všichni na chalupu k Poděbradům, aby ji tam už měli na očích. Táta bude jezdit do práce a máma snad sežene třeba něco aspoň na 2-3dny v týdnu. Trochu se toho bojím, protože máma je hodně taková aktivní (chodí zpívat, na FJ, s tátou si často zajdou spolu někam sednout, do kina,...) a teď se bojím, že z toho úplně zblbne :frowning2: , ale tak snad si nějak dovede udržet své zájmy a najde si nějakou práci aspoň na částečný úvazek...
1. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras no nevím, kde se stala chyba...měla jsem tam už i komentáře a najednou to tam není..nebylo to jen svatební, ale i dovči
1. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akras ted jsem tam hodila znovu ty svatební
@pajinka29 že ty válčíš s těmi fotkami? To jsem ti teda zavařila....ale klidně se na to vybodni, já mám dobrou představivost :wink:
@pajinka29 aha, tak to jdu zkusit znovu skouknout
1. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek