• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Únor 2009

7. prosince 2012 
@pajinka29 tak už přicupitala.....a snad v poho, měli jsme dnes i takovou blbou noc. myslím, že se nemohla vykakat, te´d kadí jeden minituhý bobek za druhým....přitom pije jak duha
Ahoooj Pet!!!!
snad se tu zátra v době spánku sejdeme aspoň ve třech :slight_smile:
1. únor 2011 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Davča se narodil 19.2. a jinak naopak, je hrozně hodný už od miminka,ale teď jak jsme mu dali velkou postel, tak z ní vstává nahoře a běhá , tak jsem mu vedle ní dala malou postýlku a dávám ho ještě do ní, ale on tama ječí "dooooolůůůůůůů".
1. únor 2011 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@akras Šári,taky doufám,že zítra pokecáme, my jsme toho teď měli hodně, já končila v práci a byli jsme na operaci,tak teď snad bude klídek..ikdyž zase rozjíždím internetový obchůdek,chichi :grinning:
1. únor 2011 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@petronelie ty jsi nezmar, furt akce :slight_smile:
Já te´d jen ta paříž a jinak kroužky FJ a jsem z toho na nervy...teda z té paříže :sweat_smile:
1. únor 2011 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@akras no vidíš...ty jedeš do paříže? se někdo má :grinning:
1. únor 2011 v 15:18  • Odpověz  • To se mi líbí
A operace v poho? Hlavně ať je OK. Nás možná za rok čeká pupeční kýla, jestli se to samo nezatáhne a taky ten mezerník na zuby, už teď z toho mám osypky. Teď už fakt konec....končím :slight_smile:
1. únor 2011 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@petronelie No, viz 2 str zpět
1. únor 2011 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@akras jéé,no tak super.A s Barčou si nedělej starost, však ona to zvládne levou zadní :wink:
1. únor 2011 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@akras Šári,operace dopadla dobře, nakonec bylo horší to očekávání :wink:
1. únor 2011 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29
@petronelie holky, jste tu?
2. únor 2011 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
2. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
jj:slight_smile: už konečně spíme:slight_smile:
2. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 my téééž, dávám si chvilku oddych a pak vyluxovat a vytřít celý barák :sunglasses:
2. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 No teda páni :astonished: tak to jsme se slušně slezly. my dnes máme trochu průjem :unamused: asi 3 dny na zad měla trochu problém se vykakat, takový malý tuhý bobky několikrát denně a teď úplně naopak. ne, že by to byl nějaký katastrofální průtok, ale po takových troškách dost často. Tak jsem dala smectua k obědu měla jen mrkev brambor a kuř.prsa na vodě.
A to zítra jedeme na Šumavu, tak doufám, že se to nerozjede víc. :frowning2:
A co Vy?
2. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem v horečnatém balení a vaření na ty 4dny. Te´d teda navíc beru něco dietního pro Báru. Jedem až zítra večer, ale dopol vezu malou k Ondrovi a pak ještě odučím FJ a po ní tradáááá...teda doufám :astonished:
Holky, zjiš´tovaly jste školky?
2. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Šári,já jsem školky nezjišťovala...není brzy? Já ho chci dát třeba na dva dny do soukromé...a vzhledem k tomu,že asi budu doma, tak mě toto téma tak nepálí,ale snad ho u nás normálně pak od září vezmou.
2. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@petronelie koukala jsem na fotky, on je takový seladon, že teda nevim nevim, co si jednou počnete. A v té nemocnici ty děti vypadají tak křehce, je mi z toho úplně do breku, i když nejde o něco vážného, ale to nemocniční prostředí mě bere :unamused:
2. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@akras tak třeba je to tím, že se jí bobek uvolnil..my to máme taky tak. Někdy skoro dva dny nic a potom třeba třikrát nebo čtyřikrát denně. A taky u zubů. Nerostou jí?
Na Sumavu, se máte..na běžky? Máte tam pronajatou chalupu?
2. únor 2011 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@akras jinak školku taky nic..vzhledem k tomu, že se budeme v tom roce, kdy mu budou tři, snad stěhovat do domku do té vesnice, tak půjdu na zápis až v roce 2012 a doufám, že mi ho potom vemou,a ž se tam nastěhujeme, takže bud od září, nebo ještě později.
2. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@petronelie takže se už snažíte o sourozence? TO je super. My se budem snažit asi od května.
2. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Šári,Davča taky občas dva dny nejde a pak to stojí za to....:slight_smile:
A u zubů tyhle problémy nemíváme, ale zase máme vždy rýmu.

S tím seladonem máš pravdu, zatím mě tedy děsí, že každý příchozí kluk ho líbá a objímá :grinning: Davča vždycky uteče za mnou.
@petronelie No já jsem tak koukala, že dítě může nastoupit ve školním roce, kdy dovrčí 3. rok (teda záleží na dobré vůli MŠ, zákonem to dané není), ale než dovrší třetí rok, tak může chodit na 5dní v měsíci, což by se mi docela líbilo, že by se tak pomalu adaptovala a pak už by šla mezi známé.....
Snad u vás není tolik dětí jako v Praze a nebudeš mít problém, ale i když je na tom Praha 12 dobře se školkama, tak kdyby mi tam Báru od zíří na těch 5 dní v měsíci vzali, tak budu mluvit o velkém štěstí

@akras ale ty bys vlastně měla jít k zápisu do MS už letos, když ji budš chtít dát už v roce 2012 od března
2. únor 2011 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@akras Šári,u nás je prý také natřískáno,ale co my tu říkaly maminky,tak jejich dětičky bez problémů vzali :slight_smile:
2. únor 2011 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 néé,nesnažíme, jsme pouze ve stádiu úvah...ten stav jsem dala pro srandu králíkům :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Jojo, jedem na běžky, bereme teda i sjezdovky, ale rodinka, co jede s námi sjezdovky nemá a mě by se samotné být nechtěloo na kopci,když bude muset Ondra hlídat, takže možná jen na běžky.
Jezdíme k těmto lidem už hrozně dlouho nejdřív s našima, když jsme byli malé, teď pravidelně naši a my už se tam teď taky začínáme vracet. pronajímaj jen dva pokoje a je to skoro na samotě, na Zadově a za levno, takže bezva
2. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@akras Na Zadově je to super,Šumavu miluju!
2. únor 2011 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@petronelie ty jsi teda vtipálek s tím stavem :grinning:
Já jsem si zrovna posledních několik týdnů, kdy byla Bára fakt hodná (kromě nepůjčování hraček jiným dětem), že bych snad do toho oproti původnímu plánu šla dřív a že bych to teď s mimčem zvládla, ale zas nechci už komplikovat rekonstrukci, kdy bych někde s břichem pobíhala za Bárou po staveništi a ani bych Ondrovi nemohla moc pomoc...takže asi zůstaneme u původního plánu. Až se přestěhujem do většího, tak uvidíme....
2. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@akras Šári,no nééé, my prostě uvidíme...prostě tenhle rok to plánujeme, pokud vše bude ok, ale já jsem trošku alergická na slovo "snažení" :slight_smile: A ten stav se mi prostě líbí :grinning: A jinak Davča je taky hodnej, mimi bych ráda po jeho 3.narozkách,ale kdo ví. Nějak neplánuju,neřeším...i s Davčou jsme se rozhodli tak nějak spontánně :grinning:
2. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Právě, že asi fakt na zápis zkusím jít, obejdu nějaké dny otevřených dveří a optám se, zda by byla šance, aby Báru vzali (takhle na jeden den v týdnu). Jinak jsem mluvila s jednou holkou z cvičení o jejich chůvě a vypadá to docela hezky, teda dítě se vozí k ní, ale na Barandov to nemáme daleko a není drahá, tak třeba na ty 3-4hod denně než bych odučila FJ by to šlo.
2. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek