• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Klári: tak to máš u mě mínus :grinning:
Tak jsem poklidila drobečky od housek v kuchyni, jsou tam i nakousaný jablka a rozlámanej, ocucanej chleba. Von ten mrňous snad najde včecko co je k jídlu. No až někdy nebudu mít vaříno, tak šáhnu do košíku s pečivem pro králíky a je to :sunglasses:
17. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Tak jsem vás konečně našla a po dlouhé době vás zdravím. Vítek byl nemocnej, tak jsem se k našim ani nedostala. Omlouvám se, ale nedočítám, protože koukám, že jste toho nakecali spoustu.

Dneska je opravdu nádherně a já mám zrovna tolik práce. Navíc se Vítek rozhodl, že dneska bude totální zavisláček.

Taky přejeme Daníkovi vše naj k svátku. :slight_smile:
17. pro 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lesnenka si nas nemohla najit??jak to??ja davala odkaz na starym??
17. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, i Lenka 1982 mi psala do IP. JJak jsem tu dýl nebyla, tak jsem automaticky hledala starou diskusy a až pak jsem si všimla, že mám zprávu v IP.

Víťa se rozhodl, že bude dneska neúnavně zkoušet trpělivost psa našich. Psovi už docházejí nervy, ale Víťa si nedá říct.
17. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zase tu. Venku krásně, zima, ale to neva. Byli jsme na obídku v Lípě a teď jdu konečně dozdobit ty věnečky a pak už to tu poklidím, sklidím do kumbálu a nové zakázky přijímám až po novém roce:grinning:
17. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sikulka :slight_smile:
17. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evčo: asi to bude nějakej zvířomil :grinning:
17. pro 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny!
Se omlouvám, že sem lezu :grinning:
Paydi- malej už dostal kaši? Já jsem se ptala holčin v mý domovský diskuzi a všechny mi napsaly, že kaše u nich neměla absolutně spací efekt :frowning2: Kojím malýho v noci každé 2 hodiny, tak jsem si myslela, že bych ho mohla nasytit, ale vyvedly mě z omylu, takže budu vesele kojit a spát s nahatým prsem celou noc :grinning: :grinning: A jak jinak je? Koukala jsem, že jset koupili byteček, ale nějak se nedaří se nastěhovat :frowning2: Kolik má malej? Ondra asi 71cm a 6 kilo. A má 2 zuby dole a je to citelně znát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning:
Luci- koukala jsem na Tvé výtvory, krása, krása, krása :dizzy_face: :dizzy_face: u nás by to zničil pes i Terka. A já bych na to neměla nervy :frowning2: a ani to místo tak nějak není..
My jsme letos pekly s mojí mamkou u nás doma, Terka pomáhala, ale asi tak nám oběma do hrobu :grinning: :grinning:
Tak jsem se vykecala a zase mizím jak pára nad hrncem :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
My po kasicce spaly,no tak my spaly porad :slight_smile:
17. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nevim co delat,ja bych taaak potrebovala do mesta,ale nevim zda mam jed,Lona jedes tam??sem nachcipana a bojim aby mi nebylo hur
17. pro 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
péťo: do města na Betlémy? nejedu. ve 4 přijde kámoš...možná zejtra...to by asi šlo
17. pro 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky

No holky co se to tu stalo,???Pryč stim,blížej se vánoce a ať je klid. :wink:

Byli jsme na tý rehabce a dr řiká dáme 5 cviků a každý den budete cvičit 8x,no,ale já si sotva pamatuju 3 cviky:grinning: :grinning:
Mozek fakt nějak nemyslí,

Luci všechno jsem odvezla cestou,ale ještě budu dělat 3 košíky pro bráchu k vánocům,ten,ale bude mít radost. :grinning: :grinning:
Néé spíše to bude pro jeho mladou. :wink:
A už taky nic neberu,musim konečně dodělat ty kuličky a hnízda.A taky ještě něco poklidit. :wink:
17. pro 2009 v 16:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dituš ahoooj. Díky moc za pochvalu. :dizzy_face: Člověk by řekl, že se na mateřský nudím, co? :grinning:

Teď jsem to dodělala, udělala jsem si jeden hnědo bílej, ten se mi mooooc líbí, že bych ho vyměnila? :grinning: Já bych klidně pletla, ale nebaví mě to mořit a lakovat. A tebe Leni zase nebaví pletení, co? Tak se spojíme a budeme podnikat ve velkém :grinning: Tedy ještě asi potřebujeme aranžérku, moje hlava je úplně prázdná.
17. pro 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak si najdi nějaké cviky na netu. Já chodila taky na rehabilitační cvíčo se skoliozou a od té doby mám ty migrény... :rolling_eyes:
17. pro 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Lůco to mi ani neřikej.

Tak to by byl dobrej nápad,ještě,ale sehnat spoustu lidí kteří by to kupovaly. :wink:
No pletení jako baví,ale néé tolik jako to natírání.

Jak si udělala ten dvouberevnej,to sis je nejdřív natřela,??
17. pro 2009 v 17:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky me by bavilo to natirani :slight_smile:
17. pro 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, jakej dvoubarevnej? Nemám tam žádnej. Teď jsem udělala ještě takový...si ho asi nechám. http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2524670
17. pro 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo luco,jak to delate vy ste sikovny,a za kolik to jako prodavate???treba ty vence to by se mi libilo na pristi rok nebo jako darek treba co?
17. pro 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahááá,no,že jsi psala hnědo bílej,tak jsem to myslela trochu jinak. :zipper_mouth:

žehlim,blééé :confounded:
17. pro 2009 v 18:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja musim taky ,ale s ni se mi nic nechce,mam rada kdyz mam klidek
17. pro 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, to mají taky dvoubarevný, ale to si moří ruličky předem
17. pro 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jsem to nestihla dopsat, manžel mě chce dostat od PC, tak mi utekl s klávesnicí i myší :grinning: :grinning:

takže to barví asi v Duze, mají různý barvy a pak to střídají...ale to je podle mě hodně práce, nevím.
17. pro 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak vyžehlíno,teda ještě musim složit pošonky.

Já jsem právě htěla dělat dvoubarevnej košíček,ale mě stačí i jednobarevnej. :wink:
17. pro 2009 v 19:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláro: nic proti, ale ty máš ale slovník. :angry: Myslím, že se tu holky bavili mezi sebou docela slušně. Ale na ty tvoje výrazy tu nejspíš není nikdo zvědavej. A co se týká čepice od Fim: tak jsem byla u toho když jsi ji objednávala. Takže bys měla vědět co děláš. A dodržet to co si objednáš. Pokud chceš používat takovýhle vulgarismy, možná by bylo lepší kdybys si našla jinou místnost. Osobně si myslím, že si nevydíš do pusy. Holky se tu schází proto aby se jedna s druhou o něco podělili a ne aby se do sebe navážely. Tak couvni, nebo jdi někam jinam. :angry:
17. pro 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,¨¨ráda bych vám popřála krásné ,klidné vánoční svátky,doma maximální pohodičku,hromadu dárečků pod stromečkem.Přeji to všem ...bez ohledu na zařazení do nějaké skupinky ... :wink:

Přeji to i těm ,které neznám a poznat nestačila.... :slight_smile:

Mějte radost s dětičkami,s polovičkami....moc zdravíčka a štěstíčka a v únoru dám vědět,jak dopadly státnice.Přeně je dělám 11.2. v devět ráno ...bojííím :slight_smile:
Tadýsek mi roste...mám z něj radost...už chodíme za jednu ručku,ale kdo má FC tak ví :wink:

Tak zatím pa,Šárka
17. pro 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sarko dekujeme a tobe take :slight_smile:
17. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Šári, měj se moc krásně. :slight_smile: Na státnice ti budeme držet palečky. I když já v té bobě už budu mít porodní bolesti. Habánek o své výšce 120 cm se bude drát na svět.
17. pro 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedysku najednu stranku mas pravdu,ze timhle nic nedokazeme,ze se budeme urazet a nadavat si,to byl jeden z duvodu prioc se to tu taky zalozilo,aby byl klid a zapomelo se na ostatni neschody...

Ale o5 k tomu,jen pro vysvetleni,nebyly sme to my kdo tohle zacal,bohuzel nekdo se vyjadri,nekdo zase ne,proste kazdej podle sveho,tim nechci rict,aby sme si tady nadavaly to ne,a urazkama sme taky bohuzel nezacaly,tak snad to neni nic osobniho.

Co se deje mezi Fim a Klarou,je mezi nima a fakt do toho nevidim,ale asi to zacalo necim jinym nez cepickou nevim,jen si to myslim...

Mejte se krasne dobrou noc vsem holky moje :slight_smile:
17. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dášo, jeho zajímá všechno, co se hejbe. A tím víc ho to láká, čím víc je to zakazované a nedotknutelné. Už vyleze i na gauč, tak už se pes bohužel nemá kam schovat.

Taky přeju všem dobrou noc,ale tu už máte, co? :wink:
18. pro 2009 v 00:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky

Teda lesněnko co ty tak strašíš???

Šári děkujem a my též přejeme krásně a klidné prožití vánočních svátků a šťastný Nový rok.Budem ti držet palečky,určitě to dáš. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Moni je lepší se k tomu nevyjadřovat,co maji holky mezi sebou to nevíme,ale ať je to cokoliv tak je to jen mezi nima.

Mě přišel mail,že odesílaj kalendář,jééé já mám takovou radost,že příjde včas. :wink: :dizzy_face:
18. pro 2009 v 07:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek