Ústecký kecalky

Děvčátka vítejte v novém klubu 🙂
lenka1982autor
24. únor 2010
Tak 100 připravena na zítra 🙂

Tak pa už jdu spát
lesnenka
24. únor 2010
Brej večír, taky přejeme Torince vše nejlepší k narozkám a Matlafouskovi k svátku....

Teda holky vy jste zahradnice...já mám pár kytek doma a to mi bohatě stačí. Já jsem spíš na zahradě na ten veget než na zahradničení. A ta tráva jak to rychle roste, to je fakt k vzteku.

Tak Víťa je dneska nějakej plnej energie, před chvílí šel spát, tak doufám, že už je to definitivní.

Já budu ještě koukat anSáblíkovou (doufám) a taky bych chtěla vidět hokej, ale ten nevidím moc reálně.

Tak pa a dobrou noc. 🙂
lenka1982autor
25. únor 2010
Ahoj

Tak Sába je doma a leží. :-|

Sáblíková zase zlato co,no a nemusela jsem na to ani koukat.

Evo přesně tráva je k vzteku a hlavně mi máme zahradu cca 2.5tis m2,takže si každej víkend fakt máknem. :-S
lona
25. únor 2010
trávu nesekám, na co mam manžela ne? 😃 zeleninku fakt ne, nebudu tam každej den jezdit a zalejvat rajský, na to jsem líná. Kytičky to jo,ale stejně je tam zatim jen travka. A ta panečku roste a to i přes to, že máme mizernej trávník.
Včera jsem obeslala 3 firmy, že jako u nich objednávám kočár. 2 se ozvaly, že tu barvu co chi tak nemaj, ta třetí se neozvala,ale tý jsem dala číslo na manžu. Ráno mi volá PPLka, že v 11 přivezou kočár. Obávám se, že bude v jiný barvě než potřebuju. Sice to netrvalo od objednávky po doručení ani 24 hodin,ale budu to určitě muset odmítnout.
lona
25. únor 2010
Leni: proč jste si kupovali kus pole? 😃 my máme takovej krcálek a stačí. Ani to to kolikrát nestihnem posekat
lenka1982autor
25. únor 2010
No Dášo máme to jenom pronajatý.tak jsme to vzali celý,nechtěla jsem vedle sebe někoho cizího.
Ale oplocený máme tak asi pulku a ten zbytek sekáme jednou do měsíce. 🙂

A ty jsi tam nezadávala barvu??? A ty si teda pospíšily.
lona
25. únor 2010
Leni: zadávala, na to mi odpověděly 2 firmy, že tu mojí nemaj, třetí neodpověděla a dneska mi to přijde, každou chvilkou..Napsali mi, že tadle cena je jen pro zelenou barvu, druhá firma, že modrou nemaj,ale maj milion jinejch a třetí dělala mrtvýho brouka. Tak ani nevim kerá co posílá. No tak buď to odmítnu bo budu mít doma kočár. a bude to akorát, sníh je skoro fuč. Koukám na teploměr, na sluníčku 15C.
A vedle sebe na zajradě nikoho nemáte? Jako myslim sousedy? by se mi nechtělo platit plochu kerou nevyužívám.
My jsme rohový a to mi taky moc nevyhovuje,ale co se dá dělat. A soused pod náma chce letos stavět, takže až si budu válet šunky na dece, tak budou vočumovat dělňasi, bezva.
lenka1982autor
25. únor 2010
Nene nikdo okolo neni jen pod náma je vinice.
Tak mě to nevadí platíme 250kč ročně.

Tak třeba to bude správná barva.Uvidíš. 🙂
lona
25. únor 2010
Leni: tak to je supr cena...Vinice hm a chodíte na hrozny?
naivuli
25. únor 2010
ahojky

Leni Sába už je zase nemocná? chudák. Kub ataky nudlá, no uvidíem co se z toho vyvyrbí.

Dášo tak co ten kočár, jsme napnutá jak kšandy. JAk to dopadlo?

My dneska zkoušíme poprvé mrkvičku, už se vaří v hrnci, tak držte palce. Včera s kaší nic moc, otevřel pusu, jen když plakal, jinak jí má drsně zavřenou. Asi si Tádik myslí, že se dá jíst se zavřenou pusou????
lenka1982autor
25. únor 2010
Jj chodíme. :-x 😃
Maji jak bílý tak modrý.Oni i přijdou samy nám dát.
ruzenkas
25. únor 2010
Milé maminky,

chtěla bych vás poprosit o malou laskavost. Do školy potřebuji sebrat nějaká data pro rozbor a mě napadlo, že by bylo zajímavé poměřit věk dítě s počtem použitých plen za den.

Chtěla bych vás poprosit, zda byste mi mohly napsat věk dítěte (pro moje potřeby budu věk přepočítávat na týdny) a počet plen, které za den použije.

Předem vám moc děkuji, mám to jednu z podmínek získání zápočtu na zdejší univerzitě.

Přeji hezký den,
Monika
lenka1982autor
25. únor 2010
Ivčo no ani néé nemocná,ale bolí jí v krku a hlava,tak jsem jí nechala doma.
Snad se z toho přes víkend vyleží
naivuli
25. únor 2010
Já bych tak ybrala nějakou zahrádku, i tu zeleninku bych pěstovala 🙂

tak mrkev se dovařila. totálně jsme jí spálila 😞 , byla to chvilinka, no nejsem zvyklá vařit takovéhle miniporce :-|
naivuli
25. únor 2010
Tak snad se z toho brzy vylíže. už ti Leni přišly fotky?
lenka1982autor
25. únor 2010
Ivčo takže s mrkve nic nebude. :-| 😃

No asi mu to zatim nechutná,ale je vyjímka,že ani tu pusu neotevře.
A zkoušela jsi mu už ty kukuřičný křupky???
lenka1982autor
25. únor 2010
Měli by příjíd dneska tak jsem zvědavá.
lenka1982autor
25. únor 2010
Tak jsem po obědě a můžu jít zase něco dělat.
naivuli
25. únor 2010
Holky nejdete některá odpolko do města?
lona
25. únor 2010
Leni, Nai: nebojte vedro už je tady, na sluníčku 22 C, dětičky přestanou nudlat.
Leni: no já vim, nejlepší věci jsou zadarmo 😃
RUZ: jejda to nevim tak 4-5/den? + 1 na noc. a je nám 13 měs.
Nai: pro tydle miniporce je asi lepčí ta kupovaná.a vydrží 2 dny a máš to bez práce. takže vlastně 3 obědy.
naivuli
25. únor 2010
ale jo, mrkev bude, vařím novou. No tahle druhá kaše už mu trošku chutná,a le tu pusu nějak neotvíráme 😃 😃 , když jí náhorou otevře, tak mu tam musím hned strčit lžičku 😃
lona
25. únor 2010
Nai: já jo,ael nezastavuju, valim rovnou do Vaňova ke kámošce.
Jinak kočárek zatím nic, asi čekaj, až mimi uložim,aby mi ho mohli vzbudit
lona
25. únor 2010
Nai: Nik by mu to kdyžtak předvedl, jak se to dělá. Je děsně žravej
lona
25. únor 2010
dámy, jak vyzrát na nočník, když ho tam dám a brečí a sápe se z něj? mam to zkoušet přesto každej den? asi jo, že? ale bude mít odpor, stejně se bez plín naučí až na chatě, když bude teplo...
naivuli
25. únor 2010
holky , narazil ajsme na dobrý stránky, a je po problémech co vařit 🙂 http://www.ajina-kucharka.wz.cz/
naivuli
25. únor 2010
chvíli počkej, třeb atejden a zkus to znovu, má ještě čas, až bude připravenej, naučí se rychle sám
lenka1982autor
25. únor 2010
Dášo já bych řekla,že je ještě čas.
Až bude teplo tak mu to pujde samo. 😉

Už jsem šoupla prádlo na balkon,je tam fakt příjemně. 🙂

Jdu juknout na odkaz
Ivčo my ne,ale taky bych tam potřebovala
lona
25. únor 2010
Nai: četla jsem od Matějčka že od roka do roka a půl by to mohl zvládnout, tak asi máme ještě půl roku času. Jdu prozkoumat odkaz
lona
25. únor 2010
tak to je supr...
lona
25. únor 2010
ta je akční panečku a má i jídelníček 🙂 jsem si vzpomněla na film Pelíšky.