• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
autor
Tak 100 připravena na zítra :slight_smile:

Tak pa už jdu spát
24. únor 2010 ve 21:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brej večír, taky přejeme Torince vše nejlepší k narozkám a Matlafouskovi k svátku....

Teda holky vy jste zahradnice...já mám pár kytek doma a to mi bohatě stačí. Já jsem spíš na zahradě na ten veget než na zahradničení. A ta tráva jak to rychle roste, to je fakt k vzteku.

Tak Víťa je dneska nějakej plnej energie, před chvílí šel spát, tak doufám, že už je to definitivní.

Já budu ještě koukat anSáblíkovou (doufám) a taky bych chtěla vidět hokej, ale ten nevidím moc reálně.

Tak pa a dobrou noc. :slight_smile:
24. únor 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Tak Sába je doma a leží. :unamused:

Sáblíková zase zlato co,no a nemusela jsem na to ani koukat.

Evo přesně tráva je k vzteku a hlavně mi máme zahradu cca 2.5tis m2,takže si každej víkend fakt máknem. :confounded:
25. únor 2010 v 08:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
trávu nesekám, na co mam manžela ne? :grinning: zeleninku fakt ne, nebudu tam každej den jezdit a zalejvat rajský, na to jsem líná. Kytičky to jo,ale stejně je tam zatim jen travka. A ta panečku roste a to i přes to, že máme mizernej trávník.
Včera jsem obeslala 3 firmy, že jako u nich objednávám kočár. 2 se ozvaly, že tu barvu co chi tak nemaj, ta třetí se neozvala,ale tý jsem dala číslo na manžu. Ráno mi volá PPLka, že v 11 přivezou kočár. Obávám se, že bude v jiný barvě než potřebuju. Sice to netrvalo od objednávky po doručení ani 24 hodin,ale budu to určitě muset odmítnout.
25. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: proč jste si kupovali kus pole? :grinning: my máme takovej krcálek a stačí. Ani to to kolikrát nestihnem posekat
25. únor 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Dášo máme to jenom pronajatý.tak jsme to vzali celý,nechtěla jsem vedle sebe někoho cizího.
Ale oplocený máme tak asi pulku a ten zbytek sekáme jednou do měsíce. :slight_smile:

A ty jsi tam nezadávala barvu??? A ty si teda pospíšily.
25. únor 2010 v 10:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: zadávala, na to mi odpověděly 2 firmy, že tu mojí nemaj, třetí neodpověděla a dneska mi to přijde, každou chvilkou..Napsali mi, že tadle cena je jen pro zelenou barvu, druhá firma, že modrou nemaj,ale maj milion jinejch a třetí dělala mrtvýho brouka. Tak ani nevim kerá co posílá. No tak buď to odmítnu bo budu mít doma kočár. a bude to akorát, sníh je skoro fuč. Koukám na teploměr, na sluníčku 15C.
A vedle sebe na zajradě nikoho nemáte? Jako myslim sousedy? by se mi nechtělo platit plochu kerou nevyužívám.
My jsme rohový a to mi taky moc nevyhovuje,ale co se dá dělat. A soused pod náma chce letos stavět, takže až si budu válet šunky na dece, tak budou vočumovat dělňasi, bezva.
25. únor 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nene nikdo okolo neni jen pod náma je vinice.
Tak mě to nevadí platíme 250kč ročně.

Tak třeba to bude správná barva.Uvidíš. :slight_smile:
25. únor 2010 v 11:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: tak to je supr cena...Vinice hm a chodíte na hrozny?
25. únor 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

Leni Sába už je zase nemocná? chudák. Kub ataky nudlá, no uvidíem co se z toho vyvyrbí.

Dášo tak co ten kočár, jsme napnutá jak kšandy. JAk to dopadlo?

My dneska zkoušíme poprvé mrkvičku, už se vaří v hrnci, tak držte palce. Včera s kaší nic moc, otevřel pusu, jen když plakal, jinak jí má drsně zavřenou. Asi si Tádik myslí, že se dá jíst se zavřenou pusou????
25. únor 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj chodíme. :zipper_mouth: :grinning:
Maji jak bílý tak modrý.Oni i přijdou samy nám dát.
25. únor 2010 v 11:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milé maminky,

chtěla bych vás poprosit o malou laskavost. Do školy potřebuji sebrat nějaká data pro rozbor a mě napadlo, že by bylo zajímavé poměřit věk dítě s počtem použitých plen za den.

Chtěla bych vás poprosit, zda byste mi mohly napsat věk dítěte (pro moje potřeby budu věk přepočítávat na týdny) a počet plen, které za den použije.

Předem vám moc děkuji, mám to jednu z podmínek získání zápočtu na zdejší univerzitě.

Přeji hezký den,
Monika
25. únor 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo no ani néé nemocná,ale bolí jí v krku a hlava,tak jsem jí nechala doma.
Snad se z toho přes víkend vyleží
25. únor 2010 v 11:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych tak ybrala nějakou zahrádku, i tu zeleninku bych pěstovala :slight_smile:

tak mrkev se dovařila. totálně jsme jí spálila :frowning2: , byla to chvilinka, no nejsem zvyklá vařit takovéhle miniporce :unamused:
25. únor 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad se z toho brzy vylíže. už ti Leni přišly fotky?
25. únor 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo takže s mrkve nic nebude. :unamused: :grinning:

No asi mu to zatim nechutná,ale je vyjímka,že ani tu pusu neotevře.
A zkoušela jsi mu už ty kukuřičný křupky???
25. únor 2010 v 11:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Měli by příjíd dneska tak jsem zvědavá.
25. únor 2010 v 11:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem po obědě a můžu jít zase něco dělat.
25. únor 2010 v 11:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nejdete některá odpolko do města?
25. únor 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Nai: nebojte vedro už je tady, na sluníčku 22 C, dětičky přestanou nudlat.
Leni: no já vim, nejlepší věci jsou zadarmo :grinning:
RUZ: jejda to nevim tak 4-5/den? + 1 na noc. a je nám 13 měs.
Nai: pro tydle miniporce je asi lepčí ta kupovaná.a vydrží 2 dny a máš to bez práce. takže vlastně 3 obědy.
25. únor 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale jo, mrkev bude, vařím novou. No tahle druhá kaše už mu trošku chutná,a le tu pusu nějak neotvíráme :grinning: :grinning: , když jí náhorou otevře, tak mu tam musím hned strčit lžičku :grinning:
25. únor 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai: já jo,ael nezastavuju, valim rovnou do Vaňova ke kámošce.
Jinak kočárek zatím nic, asi čekaj, až mimi uložim,aby mi ho mohli vzbudit
25. únor 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai: Nik by mu to kdyžtak předvedl, jak se to dělá. Je děsně žravej
25. únor 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dámy, jak vyzrát na nočník, když ho tam dám a brečí a sápe se z něj? mam to zkoušet přesto každej den? asi jo, že? ale bude mít odpor, stejně se bez plín naučí až na chatě, když bude teplo...
25. únor 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky , narazil ajsme na dobrý stránky, a je po problémech co vařit :slight_smile: http://www.ajina-kucharka.wz.cz/
25. únor 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
chvíli počkej, třeb atejden a zkus to znovu, má ještě čas, až bude připravenej, naučí se rychle sám
25. únor 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dášo já bych řekla,že je ještě čas.
Až bude teplo tak mu to pujde samo. :wink:

Už jsem šoupla prádlo na balkon,je tam fakt příjemně. :slight_smile:

Jdu juknout na odkaz
Ivčo my ne,ale taky bych tam potřebovala
25. únor 2010 v 11:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai: četla jsem od Matějčka že od roka do roka a půl by to mohl zvládnout, tak asi máme ještě půl roku času. Jdu prozkoumat odkaz
25. únor 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je supr...
25. únor 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta je akční panečku a má i jídelníček :slight_smile: jsem si vzpomněla na film Pelíšky.
25. únor 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek