• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
autor
Odkaz dobrej a žádný extra recepty.Tak to pak prohledám a něco zkusim. :slight_smile:
25. únor 2010 v 11:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
extra recepty nemá,ale nahodim si to a už vim, co dát do hrnce. když budu v koncích, vždycky něco vyberu
25. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme snědli asi půl lžičky :grinning: , ušpinila jsem půlku nádobí co mám a je po obídku :grinning:
25. únor 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je to prostě taková lidová kuchařinka :wink:
25. únor 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě navíc, už nás mixer neuklidnuje, ted se ho bojíme :frowning2:
25. únor 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně koukám, že to má napsaný pro debily, což oceněj takový kuchty jako já :sunglasses: :grinning:
25. únor 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai: no, v tý fázi jsme taky,dneska koukal z povzdálí jak luxuju a jak pere pračka se mu taky nelíbilo.Musela jsem tam s nim sedět, dokud si nesáhnul na sklo u dvířek, pak byl spokojenej,ale stejně pořád připosraženej
25. únor 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kočár přišel oranžovej, bezva! už si ho vezou zpátky
25. únor 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hmm Dáši tak to je blbý,nepochopim proč to teda posílaly :unamused:
25. únor 2010 ve 12:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
eště sem s tou pani před chvílí mluvila telefonem, tvrdila mi, že sem si ho objednala, čumim do mailu a tam je jasně napsaný, že chci modrej! jelita!
25. únor 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si udělat kafí a přikrejt prcka, už chrníkuje
25. únor 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte vo někom, kdo má králíky a chtěl by se jednoho zbavit? za měsíc má tchán narozeniny a loni zabil posledního a teď nemá nic a brečí, že by chtěl... tak že bych odkoupila
25. únor 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dáši moje mamina má.
Já se jí v sobotu zeptám za kolik by ho nechala a teda jestli by ho nechala a pak bych ti dala vědět.
A byl by to samec nebo samice???A asi spíše něco mladšího viď???
25. únor 2010 v 15:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsou teda tydýti, to fakt nechápu, asi mysleli, že když ho pošlou, tak si ho necháš. a která ze 3 firem to byla?
25. únor 2010 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Ivčo fotky dorazily a teda nic moc. :unamused:
A já ještě tam dala ten střední lesk,takže si to ještě jednou zopáknu.
25. únor 2010 v 16:28  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou malý?
25. únor 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to taky,ale kvalita je nějaká divná,ty fotky jsou takový jakoby překopírovaný,no vůbec se mi nelíběj.
25. únor 2010 v 16:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dášo a jakej sis vlastně vyhlídla kočárek?
25. únor 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem vyhodila manžu spát už se mi tu zase pokoušel chrápat.A samozřejmě dávaj ordinaci tak ať mám klid.
On chytil nějakou medvědí nemoc nebo co.
25. únor 2010 v 19:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kdepak dneska jste? Já jsem doma, jdeme za chvíli s Veru na kontrolu na ORL,tak snad to bude v pořádku. Zítra jdu dopol do práce, abych si nadělala dnešek.

Venku je hnusně, co? Vždycky nás jeden den naladí a pak je zase spací počasí.
26. únor 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

To jo včera bylo tak nádherně,aspoň se člověk maličko dobil.
Tak snad už bude Verunka v pohodě.

My totiž před chvilkou vstávaly až jsem myslela,že špatně vidim. :sweat_smile:
26. únor 2010 v 08:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky co používáte Icq...

Dá se z něho volat na mobil???? A nebo jestli by se dalo zjistit komu číslo patří???Většinou to číslo začíná 415

Třeba na Skypu musí být kredit
26. únor 2010 v 09:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já teda nevím, al emyslím si, že bez kreditu se nedovoláš ani z ICQ.

byla jsem ve městě, páč včera jsme tam nedošla a dnes už to byla nutnost,ale fakt humus venku :frowning2:

Kubíkovi se dnes nechtělo do školy, mají olympiádu, ale paní uč. vybrala jen někoho soutěžit a on chtěl tolik soutěžit. no nevím, přijde mi to divné, proč by nemohly se vystřídat všechny děti. Jsem si nikdy nemyslela, jak mě bude vadit, když se bude dít něco mému chlapečkovi, co není tak úplně správne :frowning2:
26. únor 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky dámy
Leni: tak to bylo špica: jo, malýho mimino nebo tak půlročního nejvejš, aby si ho vypiplal. má narozky v blbou dobu - začátek dubna, takže to se teprv na jaře roděj...uvidíš, jestli bude mít nějakýho mladšího. Na pohlaví nezáleží,ale kdyby měla samici, tak radši tu, kdyby si jí chtěl nechat na chov. To by byl moc spokojenej.
Nai: no voni mi ani nenapíšou, že to posílaj a potvrzení objednávky a rovnou to poslali. je to firma Super baby. Chtěla jsem golfky od Chicca modrý.
Ivi a proč vybrala jen někoho, nepřijde jí to trapný? nechápu...
26. únor 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dáši tak já se zejtra pozeptám. a na jakej datum by to bylo??? Taky aby se mi to hodilo jezdíme tam jen soboty.

Ivčo tak to je od učitelky fakt blbý,měla by je tam dát všechny.
A vadit ti bude ještě spoustu věcí.jsi přece mamina tak je to normální,že chceš pro ně to nejlepší. :slight_smile:
26. únor 2010 v 16:40  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme byli na kontrole, doktorka jí vypláchla ouško, vypadnul jí kusanec nějakýho čehosi, prý hnisohlen, ale mě to přišlo jak kus masa :zipper_mouth: No a prý ve středu na kontrolu. Takže ještě budeme shánět hlídání a v úterý se fotí, ale o to jí už nenechám připravit. Už takhle přišla o maškarní a moc se na to těšila.

Teď spinká, usnula u vykapávání ouška. Manža šel do hospody, tak mám klídek. Asi hodím barvu na vlasy, Péťa už maká, tak než by jsme se sešly, tak bych měla 20ti centimetrový odrosty:grinning:
26. únor 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, z ICQ se asi dá volat, ale musíš mít kredit...nevím. My máme viphone, taky dobíjíme, ale voláme třeba do Kanady snad za korunu...bych kecala, ale fakt za pár fufníků.
26. únor 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: no má je 3.4.
26. únor 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: tak kdybych todle viděla, tak snad vomdlim :confused: Já ti klidně pohlídám, když bude Veru zdravá a Nik taky
26. únor 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši díky, jsi hodná, ale musíme pořád kapat a a i když tu byla moje mamka a ségra, tak měla Veru občas záchvaty, jako že chce maminkuuuuu a ať jdou ony dvě domůůůů. :cry: :cry: :cry:

Dáši sháníš králíka? Nemají třeba v Globu akci? :grinning::grinning::grinning:
26. únor 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek