Ústecký kecalky

Děvčátka vítejte v novém klubu 🙂
lenka1982autor
26. únor 2010
Luci chudinka Verunka.

No bohužel maji,ale ne na chov 😃 😃
lona
26. únor 2010
Lu: tam maj akci na kuřata 😎 už je mam doma v mrazáku
lona
26. únor 2010
kapat ne, hlídat jo 😎
lenka1982autor
26. únor 2010
Kam jste jako zase zdrhli????
lona
26. únor 2010
já jen zamíchat vajíčkovou pomazánku
naivuli
26. únor 2010
ahoj, jsem tu

hlásím malinkatý papací uspěch. A stou olympiádou jsem to pochopila až dnes, oni měli družstva a v každém bylo jedno dítě z každé třídy, takže nemohli zapojit všechny. tak pí učitlce odpouštím,a le stejně nevím podle čeho vybírala.
lenka1982autor
26. únor 2010
Ivčo aháá,ale i tak měli zapojit více dětí.
Dáši tu jsem dělala včera. 🙂
naivuli
26. únor 2010
holky někde mají levná vajíčka? 😃
boadella
26. únor 2010
Mňam, já bych si dala vajíčkovou pomazánku, udělám na zítra, ne, nebo až zítra. Dneska tvořím z filcu panenku. Ve středu jsem šila zajíce, se mi povedli, klucí jedni. 😃
lenka1982autor
26. únor 2010
Luci tak hoď fotku.

Ivčo o ničem nevim,jen byla chuť 😉
lenka1982autor
26. únor 2010
Jo Dáši tak by to stačilo na toho 3.4 nebo o týden dřív???
Jezdíme od našich tak kolem 4h,tak nevim kdy to budete slavit.
naivuli
26. únor 2010
já chci taky vidět zajíce 😉
naivuli
26. únor 2010
tak a už jste zase všechny pryč 😞
naivuli
26. únor 2010
jéééééééé ty jsou sladký a holčička je krásně usměvavá. Tě Luci obdivuju, ještě máš sílu na tvořeníčko, tu já zatím nenašla. už aby bylo jaro. vyrazíem na dvorek, Tádik bude hajinkat na vzduchu v kočárku a já budu tvořit. jééééééé to ji to hezky maluju
lenka1982autor
26. únor 2010
Luci moc hezký,jde vidět,že se v práci nenudíš.

Holky nekoukáte někdo na Faktor strachu na Coolu,to je něco hnusnýho,co některý lidi udělaj za prachy
lenka1982autor
26. únor 2010
Ivčo my se pak k vám na tvořeníčko přidáme... 🙂
boadella
26. únor 2010
Holky dííík x-) Jsem na svoje díla pyšná 😃 to je vždycky porod, ale dělala jsem na čtvrtek 6 zajíců, i do práce a hlavně pro Veru a ségru. A od šéfky jsem dostala filc na tvoření, tak tvořím, ale okukuju, mě by to nenapadlo. :-S
boadella
26. únor 2010
Holkyyyy, já jsem našla jednu písničku, co hledám od tý doby, co dávají reklamu na pojištění AXA, nebo co to je...a teď jí máááám. Jupííí, jak málo stačí k radosti. 😃😃

Zítra jdu do práce na chvíli, tak jdu asi ulehnout, i když jdu až na 9h. A pak si sjedu do Takka a do Globu, sama. V Takku máme nějaký slevy, tak si snad něco koupím.
boadella
26. únor 2010
Jejda, oni dávají Evíka Milunu a živočicháře...😃😃😃
naivuli
26. únor 2010
jj já na to ted koukám, co máme tu digi tv, a je to fakt hnusný ]-(
boadella
26. únor 2010
Leni, občas jsme na to koukli, tedy manža já ne a nedávno jsem se tak cítila u oběda v práci 😃😃😃 plaval v omáčce špek. 😃😃
boadella
26. únor 2010
Manža přišel nečekaně brzy z hospody, ale přišel si jen pro tágo a zase šel do hospody...tak nic, no. 8-( 😃
naivuli
26. únor 2010
špek???? tak ten mi nevadí 😃 😃 😃 horší by byl červ nebo žížala 😃 😃 😃
boadella
26. únor 2010
Ivčo, pro mě to bylo jak žížala, nebo červ =-) :-N 😃 😃 Jsem si hodila na vlasy ještě barvu. 8-(
lona
26. únor 2010
Leni: 3.4 by to bylo akorát. a tahat bys ho nemusela, kdyžtak bysme si sjeli,ať s tim nemáš starost...
Lu: Vajíčka zlevněný neměli. a přišel manža po svejch?
lona
26. únor 2010
jestli si ho nebral pro to, aby se měl vo co při cestě z5 opírat. 😎
lona
26. únor 2010
Lu: krásný...já nejsem schopná se k něčemu takovýmu dokopat...
lona
26. únor 2010
jinak vajíčkovou pomazánku jsem udělala proto, že jsem doma našla ředkvičky a že ten muj pindal, že má furt salám nebo sýr. A už jsme jí zblajzli. Všichni 3. Nik si dal taky, ta mu jela,ale měl trápení 25 minut v kuse brečel, roste nám stolička. Nikdy předtím nebrečel, když mu rostly zuby, tak to musí bejt bolest teda. Dali jsme mu prášek a zabral za 5 minut. a pak Nik zabral taky, ani nedělal krávovinky v posteli jak je jeho zvykem.Usnul v kleče, hned při druhý sloce.
boadella
26. únor 2010
Dáši, vždycky dojde po svých, ale slyšela jsem o větších "bačkorách" 😃😃 On ho kdyžtak soused odvede, to mi je už jedno, já už budu spát. 😃

Tak dobrou.

Začni psát odpověď...

Odešli