• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
autor
Jasný jasný. Kdyžtak my můžem až od půl 1
A já to nechám na mámě,ta tomu rozumí.
1. bře 2010 ve 14:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: my chodíme po obědě spát takže my můžem až pozdějc odpoledne
1. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dáši jj já myslela,že jako my můžem až od půl 1.jinak můžem třeba až ve 3,4,5h. :slight_smile:
Uvidíme jak bude zejtra.
1. bře 2010 v 16:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

mě to sem běhen den nechtělo nějak pustit???? každou chvíli to zlobí. JInak my jsme se teprve před chvílí vrátili z angličtiny, měli jsme hodinu navíc, Tádik byl doma s tatkou. měli tady kaši, odstříkaný mlíko a nesnědli vůbec nic, jsme se divila,a žetak dlouho vydržel :slight_smile:

Koukám, hoky pořád řeší králíky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Leni voda snad nebude,ale koukal jsem na druhé straně, jak staví tu vanu, tak už tam jsou pod vodou.

Jo a dneska jsme byli s Tádikem na kožním a byla tam paní s Toníčkem, nevím proč, ale řekla bych, že to byla Monika???? Ta měla Toníčka, že jo? jsem jí teda nidky neviděla, ale tak mě to napadlo, takže Moni, že jsi to byla ty? :grinning: :grinning:
1. bře 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay, super fotky , ten hrad je krásnej :wink: . A Máta je teda šikulka, takhle krásně sedí. To už budete za chvilku lézt, ne? my se zatím pořád jen válíme na zemi
1. bře 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus bud...
Tedas holky...nic moc jako...nějako zaostáváte v povídání..To zase musí přijuchat Payda a bude se brebentit o 106, co?
Dáša s Léňou pořád jen o králíkách...králíka, každej den máme králíka.... :grinning: :grinning: :grinning:

My dnes od rána až do třech byli na návštěvě, Matula opět nadšenej z jídla v židličce - předváděl jak je hodnej, neknoural, pomazlil se, ocumlal všechny hračky...přišli jsme dom a knoury knoury...už nevím, co mám vystrčit z roury (to bylo napsáno kvůli rýmu)...Prostě už má doma vše vokouklý a neví co už by ocumlal. Tak jsme spolu povlíkli postele, vypravli, přebrali bordelštos s letákama, lejstrama...A pak přijuchal tatka a bylo veselo...Tatk apřivezl na opravu písemky, takže se asipůjdu bavit výplody dalších generací....

Dáši - díky za info s postýlkou, už jsme se ségrou řešily, jak se podělíme o cestovní a už je to vyřešený. Kouikla jsem na strányk tý chaty a pěkný pěkný...se těším na lukostřelbu - Míra mi pořád sliboval, že mn vezme do Prahy a pak už bylo bříško a ted už tuplem prd.

Leni - na horách tvone kombinézka sice byla, ale jen se pověsila do skříně a pak zase se uložila do tašky a je zpět vUstí.Kupodivu Matula jaksi ze sněhu moc štajf nebyl.

Ivuš - Jojo, Monča má Toníka...Monča nosí brýle a má krátký vlasy...A co se týče sezení toho našeho Matuly - sedí sedí, svalí se svalí a jeho zvuk mmmmmmmmmmmmmmmm značí, posadte si mne. Dáme ho na bříško a knourá jako kdyby ho na nože brali.Takže s tím lezením to moc nevidím. Ani to plazení je jaksi v nedohlednu - mrská nohama , kope se nima, ale svým hlasovým projevem dává najevo, že to nejni to pravý vořechový...
1. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lů - tak co ty králíkové...látkový....Boože už taky řešim králíka.
1. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Leni, koukali jsme na hokej a já si stahovala věci do práce, tak jsem se zasekla.

Péťo, můžou být, jen nemám látku, nebo mám, ale vánoční a to je na velikonoční zajícokrálíky blbé, co? Zkusím něco vymyslet, najít, kdyže jsou velikonoce?

Jdu do hajan, dneska fakt, mám spánkové manko. :rolling_eyes: Dobrou s kobrou
1. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lů - Vánoční jsou hloupý.Nezavrhuju ani kostky..na ně je naše rodina ulítlá. Jako vozrek kostky né jako, abys králíky stavěla z cementu a dlažebních kostek...A budeš moooc hodná...Matula bude mít Velikonoce. A když už tak nadtím přemýšlím, byli by možné zajochové 3 malý a jeden velkej. Máta a 2 synovci, Manžílek...teda jako já.

A jak se spí s kobrou? Netlačí? Nebo kobra je tvůj manža? :grinning: :grinning: :grinning:
1. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky

Pay to je jedno,byla záložní. :sweat_smile:

Ivčo no zrovna jsem slyšela,že nemůžou víc upouštět zrovna kvůli tý vaně,že by jim to prý všechno voda vzala.Tak nevim,doufám,že se to nad zdymadlama nehromadí a pak to sem všechno nefrknou.

Dáši vypadá to,že by jsme tu procházku mohli absolvovat. :slight_smile:
Ivčo taky by ses mohla přidat.
2. bře 2010 v 08:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

Leni my asi dnska půjdeme na očkování, musím nechat Kubika naočkovat proti klíštovce. V kolik razíte ven?
2. bře 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo ještě nevíme,záleží v kolik bude Nik vyspalej

Já jdu z Bárou v dubnu na přeočkování
2. bře 2010 v 08:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky omlouvám, že vám sem lezu, ale mám prosbu - jak jste byly spokojené v Ústecké porodnici???? nemůžu tady najít téma a myslím, že tam rodí dost maminek. Já tam zatím jezdím do rizikové poradny a jsem děsně zklamaná. Sestřičky sice příjemné, ale pan doktor děsný... Děkuji a přeji krásný a slunečný den.
2. bře 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj beruško,

mě stačilo ležet týden na oddělení rizikovky a už nikdy více. Obě děti jsme porodila v Ltm s největší spokojeností.do ústí bych nikdy nešla :slight_smile:
2. bře 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já jsem byla v porodnice spokojená až na nějaký vyjímky jako jsou neochotný některý sestry,hnusný jídlo,ale ty 3 dny se to dalo vydržet, Já si myslim,že se všude nějaká ta chyba najde. :wink:
2. bře 2010 v 08:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo já teda na rizikovce neležela,ale myslela jsem porodku.
2. bře 2010 v 09:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No oni jsou tam Leni stejný doktorři, ale jejich přístup byl opravdu nemožnej :frowning2:
2. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo aha,tak já si teda nemohla stěžovat,možná,že jsem byla vyjímka :wink: :grinning:
2. bře 2010 v 09:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky dámy,
Leni: tak odpolko by prochajda šla. Naštudovala sem počasí. Od jihozápadu se sem něco žene,ale odpolko už by to mělo bejt v poho. Tiluju, že nik bude ve 3 připraven. Někdy chrní až do 15.15,ale snad dneska vyleze dřív jezevec. Paydo vidiš neřešíme jen králíky, už jsme u jezevce. :grinning: takže si dáme vědět...
beruš: v UL porodnici jsem byla spokojená a to i na rizikovce. Na oddělení šestinedělí byly někerý sestry votřesný,ale většina byla v poho. Je to přeci jen velká nemo a tak maj fofr. Navíc ten den snad rodilo 20 bab, takže bylo plno. Dokonce jedna ležela s miminkem na rizikovce, páč jí neměli kam dát.
Na rizikovce do mě hustil doktor, jestli teda nechci porodit dřív, když už tam jsem - měla jsem termín o 2 dny pozdějc. Dle mýho názoru čim menší nemo, tim je to tam lepší, rodinnější,ale já chtěla rodit v krajský, kdyby se něco přihodilo. Ale stejně jsem věděla, že vše bude v pořádku.
2. bře 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: nechcete přijít vy? upeču vám den a noc. Jinak z chaty budou do tejdne posílat fakturu. Platí se 40%.
Tak jsme myslela, že jaro klepe na kveře a vona zas má bejt kosa!
Kočár už je na cestě, tak snad to dneska klapne.
2. bře 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.... :slight_smile:

tak vás průběžně dočítám, ale nějak neodepisuji, tak jsem si řekla, že je nejvyšší čas sem taky něco napsat.

Já jsem po porodu ležela na nadstandartu a docela dobrý. Samozřejmě, že jsem tam zažila sestru, která mě tak vykolejila, že jsem byla schopná utéct pryč a jen kvůli Vítkovi jsem to neudělala, ale taky si myslím, že takové se najdou všude. Ležela jsem i na rizikovce a nemůžu si stěžovat. Je pravda, že co doktor to jinej názor a pak se v tom má člověk vyznat. Jsem ráda, že už to mám za sebou.

Tak Víťa může mít bačkůrky jen na zavazování nebo zapínání. Jinak je má hned dole. Takhle s tím alespoň chvíli zápasí než je sundá. Takhle bojujeme i s čepicema.

Mě je dneska nějak divně od žaludku. Trvá to už pár dní,ale dneska je to horší.

A teď rannní příhoda.Tak jsem ráno dala hezky Vítečka na nočník, kupodivu se z něj nedral jako vždy, tak jsem si řekla, že ještě hodím do pračky prádlo a půjdu se podívat jestli byla nadílka. V tom ho slyším jak capká, tak letím do pokoje než se v tom začne patlat a samozřejmě už bylo pozdě. Hovínka byla po koberci a měl je na ruce a na patě. Naštěstí nočník nepřevrátil, takže alespoň že tak. V tu chvíli jsem nevěděla jestli ho mám pochválit nebo mu vynadat. Tak měl ranní koupel a náramně si jí užíval.
2. bře 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi to jsem taky párkrát zažila. :grinning:
A nebude mít Vítek bratříčka nebo sestřičku??? :slight_smile:

Dáši jasný ve 3h v pohodě.Písnu ti tel do IP a pak bys napsala SMS až by si vyrážela,já budu od 3h courat na stezce tak mě tam určo uvidíš,většinou chodim směr Bašta.

Ivčo tak jááák,pujdeš taky????
2. bře 2010 v 09:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Evi nechceš taky jít s náma????
2. bře 2010 v 09:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: jé, tobě už chodí na nočník, nám to nejde, my brečíme. No to je štěstí s tim nadělenim, co?
Divně od žaludku mi bylo v neděli, měla jsem jet dělat pana Lorence při stříhání stromu a myslela jsem , že ani nedojedu,ale pak se to zlepšilo. A to nejsem těhu :slight_smile:
2. bře 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, tak sourozence určitě mít Vítekček nebude, tím jsem si naprosto jistá.

A ta procházka, zní to lákavě...jdem na oběd k našim, tak uvidím jaká tam bude nálada a jak mi bude. ještě se ozvu. Na Dášu mám kdyžtak telefon.
2. bře 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se ozvi,ať se taky konečně poznáme. :wink:
2. bře 2010 v 09:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já Leni jdu k tomu dr. půjdeme tam tak na čtvrtou, to už by tam nemuselo být tolik lidí, taklže dnes asi ne a navíc to stejně vypadá na déšt :frowning2:
2. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi no tak hovínka na kovberci ? no to já bych určitě nadávala :frowning2:
2. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay, co je to den a noc? něco mi to říká,ale nevím nevím , kde jsem to jen viděla :frowning2:
2. bře 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Né to nebylo k Pay ale na Dášu, se omlouvám, Dáši, nějak jsem si to spojila, když si zvala PAy :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek