• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Nai: odpolko má pršet, to je fakt, pak to má ustávat,ale známe tydle předpovědi, že?
2. bře 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai: to jsem ti jednou posílala jako recept. ten muj to má děsně rád. Na tomdle receptu je blbý že se na to použijou 3 tvarohy.Ale je toho dost a je to dobrý
2. bře 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to si mi neposílala, chtělA,a le pak si řekla, že máš recept v pokoji a že Nik tam zrovna spí, tak jindy a už sjem se ho nedočkala :frowning2:

no já jsem předpověd nečetla, jsem jsem se podívala z okna :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem si myslela, že jsme ti to poslala to poslala...do mailu nebo na skype...
chceš to teda poslat?
2. bře 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak ať prší teď a nebo až večer.

Dáši mě ten recept taky poli,prosíííím.Díky
2. bře 2010 v 10:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já to hodim do IP, jdu pro recept
2. bře 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teď vám píšeme s Víťulkou spolu...tak už ho to přestalo bavit...tak ne, už je tu zas.

Nai, já bych taky nadávala za jiných okolností, ale ne vždy se nám ppodaří udělat něco do nočníku, tak člověk ho musí motivovat. Tak jsem to vyřešila nejdřív pochvalou a pak jsem se snažila mu to vysvětlit jako už několikrát.

Dáši, mi ještě taky na nočník nechodíme. To je vždycky buď a nebo.Většinou se z něj hned zvedne,ale nebulí, to jen když ho tam dávám opakovaně za sebou. Kolikrát jak vidí, že nesu nočník, tak zdrhá. Zrovna nedávno jsem si řekla, že to doma zkusíme bez plíny a během 10minut 2x po sobě byl počůranej...tak jsem si řekla to se na to můžu vy.... a dala mu jí zpět. Když jí nemá, tak myslím na to, že ho musím vysazovat častěji, ale když jí má, tak na to zapomínám nebo si říkám za chvilku, za chvilku...
2. bře 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dáši díky :slight_smile:

Holky počkejte na teplo a nočníkování půjde samo. :wink:
2. bře 2010 v 10:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Les: my jsme bez plínky taky hnedka počůraný. Včera se mi podělal ve Foru. Máme průjem a tak to na něj přišlo. Jenže jsem nemohla najít záchod s přebalovákem.Hledala jsem to tam asi 10 minut, pak jsem se ptala jedný maminky a pak mě zachránila prodavačka ve fotolabu a nanavigovala mě. Nik tam řval, páč se bál, neznal to tam, přebalovák tam maj takovej vyklápěcí, tak to plakal, a byl tak pokaděnej, že jsem ho šoupla rovnou pod vodu v umyvadle. To řval taky, se bál toho proudu, je to na fotobuňku a tak to nešlo ztlumit.
Ještě že nosím náhradní oblečení, páč než jsme našla přebalovák, tak to měl skrz. Ještě předtím než jsem tam vlezla, tak stejně bylo obsazeno a jedna maminka tam přebalovala a kojila, tak jsem čekala ještě dalších 15 minut.
2. bře 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky neblázněte, vždyt je jim 1 rok, to už chcete aby byli bez plínky? nechtěli byste po nic trochu moc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
záchod s přebalovákem? Dáši tam jsou snad jen jediný záchody, ne? teda já vím jen o jedněch tam nahoře, jak jsou t yjídelny a jinde jsem záchody neviděla, takovej velkej komplex a nikde nic :frowning2:
2. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši díky za recept, tu buchtu znám, alejmsenuje se jinak a ta sypká směs se dává ještě navrch a pk na ní máslo, je to dobrý :wink:
2. bře 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai: tak jen přebalovák.Je to tam u těch stánků s jídlem,ale záchody jsou ještě u výtahu vpředu , u toho malýho výtahu
2. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai: já vim, že má čas,ale začla sem panikařit, že Vítek už na nočník chodí :slight_smile:
2. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já po něm taky ještě nechci...jen to zkoušíme, aby si zvykal. Dášo vůbec nepanikař, není důvod. Já jsem ráda, když se nám to někdy povede. A to jen, že zrovna potřebuje...

Teď sebral v kuchyni pánvičku a sedl si do ní. :grinning: Říká hačí a tlemí se na mě. Ale zase si s ní vystačí...

My tam jednou taky byli, přišlo mi to tam taky takový malý a jeden přebalovák je taky dost málo na tak velkej komplex. A přijde mi to dost malý. Víťa mi z nějmálem spadl. Taky jsme tam museli čekat, Ale je dobrý, že tam maj i mikrovlnku.

Dáši, můžeš mi prosím poslat taky recept...předem moc děkuji
2. bře 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Les: pošlu: aby do ní netlačil :slight_smile:
2. bře 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: mikrovlnku jsem tam neviděla.asi jí někdo zcizil :slight_smile:
2. bře 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidíš,už jí tam nemaj, ještě, že už nejsme na mlíce. Ani bych se nedivila, kdyby se někomu zadřela za nehty.

To ne, má plínu...to bych čuměla, to jo... :grinning:
2. bře 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za receptík...o víkendu vyzkouším.

Tak teď mi přinesl pantofle, asi má chudinka strach, aby mi nebyla zima, :slight_smile: ale že on už zase nemá ponožky, to je mu jedno. :angry:
2. bře 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi se jdeme oblékat a jdeme k našim na oběd, cestou vyzvedneme mamku z návštěvy. Tak zatím pa.
2. bře 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: jé, tak to bych taky chtěla takovejdle servis :sunglasses:
2. bře 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už máme kočárek doma, konečně.Manža rovnou sestrojil, stačí jen vyrazit.tak snad si s nim nic nevyrazim...
2. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak ses dočkala,takže odpolko snim vyrazíš???

Zkusila jsem novou verzi koníka a teda neni v tom vůbec přehled. :unamused:
2. bře 2010 ve 12:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: asi jo, když na něj nastrojim fusak, boudičku, naučim se brzdit...
a kde je nová verze? že by konečně dostali rozum a udělali lepší? tadle je děsná
2. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Když dáš domu tak ti to nahoře vyjede
2. bře 2010 ve 12:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nová verze je ještě otřesnější než todle
2. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani jsem se odtamtud nedostala na naši poslední stránku. Nechápu proč se nakecaný stránky nemůžou zobrazovat opačně, od poslední. Kolikrát už máte namleto na další straně a já furt mačkám F5 F5 a nic, si myslim,že tu nejste a vy vesele kecáte už vedle. Nechápu logiku toho kdo to vymyslel. manža taky když tenkrát přispíval, tak to nemohl pochopit, proč je to udělaný takhle. :confused:
2. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem to řikala,neni v tom vůbec přehled.

Toto budu tuplem hledat
2. bře 2010 ve 12:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se v nový verzi dostala nejvejš na stranu 58 bo jak to bylo,ale je fakt, že jsem po tom nepátrala
2. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ještě spinkáme, to je asi zas na dlouho
2. bře 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek