Ústecký kecalky

Děvčátka vítejte v novém klubu 🙂
lenka1982autor
2. bře 2010
Dáši uvidíš jak se to bude dál vyvíjet 🙂 Zatim jsem tu
lona
2. bře 2010
no já myslim, že by každou chvíli měl vstát. ještě budem jíst pít,ale jídlo mam nachystaný, mlíko je hned
lenka1982autor
2. bře 2010
A jedeš dolu autem???
lona
2. bře 2010
leni: ne e tam dokvačim po svejch...
lesnenka
2. bře 2010
Ahojky. Tak mi s vámi taky půjdeme. Víťa mi vytuh při cestě k našim a spal asi tak stěží půl hoďky. Teď tady přemejšlí, co by kde vyvedl.
lona
2. bře 2010
Les: tak to je gut, jenže my ještě chrupčíme...a než dolezem na stezku, tipuju tak okolo 4
lenka1982autor
2. bře 2010
Tak kde na vás mám počkat.???
U železničního nebo na druhý straně směr Bašta???
Evi tak to je fajn
lenka1982autor
2. bře 2010
Dáši mě to teda neva 🙂
lona
2. bře 2010
leni, třeba tam. nik už se chruje
lona
2. bře 2010
u železničního mostu třeba
lesnenka
2. bře 2010
Leni, tak počkejte u železničního mostu, budem tam tak počítám kolem půl. Oblíknu ho a jedeme. Máme zeleno šedej kočár a modrej fusak.Já budu mít šedou bundu a světlemodrý kalhoty. Pak půjdeme vyhlížet Dášu. O.K.
beruskaveruska
2. bře 2010
díky moc 🙂
lesnenka
2. bře 2010
Tak mi vyrážíme, tak se snad najdeme. Tak zatím pa. 😉
lenka1982autor
2. bře 2010
Ok vyrážíme taky
lona
2. bře 2010
Les, leni, až budu u stezky, tak prozvonim, počítám kolem 16.00
lenka1982autor
2. bře 2010
Dáši OK
pitrska
2. bře 2010
Cusik holky nestihacka kdyby neco noveho do IP juu diky 🙂
lenka1982autor
2. bře 2010
Ahojky

Péťo ani nic nového neníííí.Jak je v práci.Honička co.

Tak holky jak se vám šlapalo nahoru,nebo jste jeli busem,???

My jsme hned zalezly do postele a manžílek nám udělal čajíček,byly jsme pěkně zmrzlý.
Ale musíme to zopáknout,aspoň jsem na chvilku vypadla z toho stereotypu. 🙂

Ivčo škoda,že ses nepřidala,byly jsme tam až do půl 6,Dáša totiž místo ve 4h přišla až v půl 5h 😃 a my s Evčou tam byly už od půl 4h.
lenka1982autor
2. bře 2010
Jinak se holky nejdřív praly o Evi kočárek a pak když dorazila Dáša tak už měla každá svůj a byly spokojený. :-N
lenka1982autor
2. bře 2010
pitrska
2. bře 2010
Jj honicka nic poradne nestiham,a kdyz jdu sem tak na chvilicku,moc me to neba jak sem unavena
boadella
2. bře 2010
Ahoj holky, jukla jsem na fotky z procházky, tedy příště trochu z blízka, jo? To jste fotili sebe, nebo cyklostezku? 😃😃

Péťo ahoj, jááák nestíháš 😃 Já taky ne, před chvílí jsme přijeli, Veru jsme odevzdali u mojí babi. Zítra jde na kontrolu na ORL. Já se jdu vykoupat a lehnout k telce.
lenka1982autor
2. bře 2010
No Luci to bylo schválně,aby si mě nevšimly a pak došly baterky tak jsem už nefotila.Byla jsem řádně připravena 😃 😃

U nás se už spí,takže mám klid k ordinaci.
lesnenka
2. bře 2010
Tý jo Leni, tak to je zrada. 😉 To jsem si fakt nevšimla. Koukám, že příště musím mít oči i vzadu.

Já jsem poctivě šlapala pěšky, docela to šlo. Dáša se vezla. Víťa usnul kolem sedmý, takže pohoda, klídek na ordinaci. Škoda, že byla taková zima, jinak procházka byla super. 🙂
lesnenka
2. bře 2010
Tak jsem taky koukala na tu novou verzi a na naše stránky se dostanu taky jen do strany 85 myslím.
lenka1982autor
3. bře 2010
Ahoj

Evi no kdybych vám řekla,že vás vyfotim tak na 98% by ste řekli,že nejste fotogenický. 🙂
lona
3. bře 2010
Leni: já bych ti řekla, že ti praskne čočka🙂 ani jsem si nevšimla, že fotíš.
No my přišli pozdě, páč Nik chrupká jak medvěd poslední dobou.
Jdu píct noc a den. Jsem sehnala tvaroh za 12 Kč, tak to musim uklohnit. A manža už se ptal, kdy to zas upeču
lona
3. bře 2010
jo a už máme od pondělí ty botičky. V Humanicu je maj za 155 a v deichmanu za 119.Takže to bylo jednoduchý. Sehnala jsem ty na zavazování. Kdybyste někerá narazila na lepší cenu, tak dejte příležitostně vědět.
lesnenka
3. bře 2010
Dobré ráno... 🙂

Tak jsem vás přišla alespoň pozdravit a jdu něco dělat. Co mám internet,tak tu domácnost nějak zanedbávám.

Dáši, ty botičky myslíš jako bačkůrky nebo normální botičky?
lona
3. bře 2010
Evi: myslim bačkůrky takový kotníčkový na zavazování.Víš o něčem lepšim? 😉

Začni psát odpověď...

Odešli