• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
šmarnej vono zas sněží
3. bře 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to je docela bomba. :angry:

Chtěla jsem udělat vdolky zjistila jsem,že namám ani jedno vejce.tak,že udělám řízek no nemám brambory,tak jsem dala péct kuře a udělám k tomu rýži.tu mám. :grinning: :grinning:
Fakt musíme jed nakoupit.
3. bře 2010 v 09:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To počasí je hrozný...jeden den nás to navnadí a druhej den je hnus. :angry:

My taky potřebujeme nakoupit. Myslela jsem, že bych jela jen do penny s kočárem, ale takhle se mi nebude chtít. Uvidíme jak bude odpol. To mě tak štve.

Dáši o lepším nevím, my jsme bačkůrky zatím nekupovali. Dostali jsme. Kupovala jsem jen boty a ty byly podstatně dražší.
3. bře 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mam tak nějak nakoupíno. á už mi zvoní minutka, den a noc je pravděpodobně zrozen
3. bře 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
botičky už mam tak nějak vočíhlý kde maj jaký ceny. Jaký velký ceny... :angry:
Pay: přijdete zejtra?
3. bře 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

to je super, že jste se pěkně vyprocházkovali, ale zima byla pořádná i když svítilo sluníčko. My bychom vás stejně nestihli i když jste tam byli tak dlouho. Jsem byla naštvaná jak... nechci být sprostá. K dr jsme dorazili cca v 15:45, cestou si říkám, jestli bude plná čekárna, tak se otočím a půjdu pryč, ale byli tam 3 lidi, tak super. tak jsem si sedli a čekáme a čekám a čekáme........ no a čekáme a n ařadu jsem přišli v 17:00. Jsem fakt myslela že tam vykvetu a jak myslíte, že jsem tam my byli dlouho? Tak asi 4 minuty, to fakt nechápu, proč jsem museli tak dlouho čekat :frowning2: :frowning2: :frowning2:

JInak holky v Albertu mají akce na plínky, takže si tam skočte. My tam nechali 1800,-, síla
3. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai: my ještě pár balíků máme,ale dík. Včera nás sluníčko za oknem lákalo ven,ale jak odpolko zalezlo, tak byla supr kosa a to jsem měla zimní bundu. Ne sice uplně teplou,ale když je nad nulou, tak jí nosim.
Buchtička se povedla, to bude mít ten muj radost.
Tak už znám osobně všechny baby pravidelně přispívající na koně. :sunglasses:
3. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, jdu na Grelachovku, už se to tu kupí, další várka se obrací v pračce
3. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tak yjsem se dneska pustila do žehlení, uf uf, já to tak nesnáším :frowning2:
3. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tý vado já jsem tak rozčílená.Sába dneska přinesla z matematiky dvě 3.Od tý doby co počítaj do 20ti tak nenosí jinou známku než 2 a teď už i 3. :angry: :unamused:
Budu muset za učitelkou aby mi řekla kde dělá chybu.

Ivčo tak to jste si teda počkali.

Musim taky něco upéct,ale vůbec nemám náladu.
3. bře 2010 ve 13:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai: mně žehlení neva, si pustim telku a jedu. nemam ráda luxování
3. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a mam to, to byla hora. Tak ještě pověsit to vypraný, poklidit v kuchyni a mam pro dnešek hotovo. Za chvíli se vzbudí medvěd brtník a můžem vyrazit ven. Teploměr ukazuje na závětrnym místě 11 C, ale nenechám se nachytat jako včera
3. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dáši nenechej,je tam pěkná kosa,byla jsem venku vyčistit morčeti a málem bylo po mě a to ještě do toho začalo sněžit.

My tu máme na větrnym místě 5st
3. bře 2010 ve 14:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: dám mladýmu zimní bundu a deku.nebo ho nacpu do fusaku, včera jsem se poučila. Snad nezačne nudlat.Jé vy máte zviřátko :sweat_smile:
3. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj morče a rybičky a manžela :grinning: :grinning:
3. bře 2010 ve 14:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Měli jsme ještě vodní želvu,ale tu už jsem v neděli udala :wink:
3. bře 2010 ve 14:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem věšela prádlo na balkoně, kerej je v závětří a na jižní straně. V tričku mi bylo akorát. tak nevim :unamused:
3. bře 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já byla ted pro Kubíka a na sluníčku nádhera, parádička,a le jinak zima a vichr z hor.

Leni, vy už počítáte do 20? no to je fofr, my teprve do 10. KOukám,že budeme mít co dohánět.
3. bře 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo jj.A to Sábě zatim moc nejde :unamused:
3. bře 2010 v 15:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nesčítají přes desítku? jako třeba 9+4, ale třeb ajen 11 + 5...., že jo???
3. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý večer. Tak jsme nakonec do penny jeli a na sluníčku fakt super, ale jak zalezlo a začlo foukat, tak hrůza.
3. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem nějaké fotečky do alba z dneška. Chtěla jsem vám sem hodit odkaz, ale nevím jak. :unamused:
Tak se mějte a dobrou noc.
3. bře 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
brý ránko,

tak jsem se hend poránu vytočila. Všechno připravím Kubovi do školy, jdu kojitTádu, říkám mu obleč se a už jděte s tátou, nebo vám to ujede.Říkám si pro sebe, tak snad má všechno, doufám, že mu manža pomůže s taškou na záda , aby jí tady nenechal. odešli, já jdu do pokoje a na chodbě taška. No já myslela, že mě hrábne, když prostě nestojím u dveří a tu tašku mu nenadám na záda, tak odejde do školy bez ní a manžovi je to koukám jedno. Tak křičím zokna , že Kuba nemá tašku, on stojí pod oknem, drží psa a volá, jo on už pro ní táta šel. Ten naštvanej, přece jen třetí patro je třetí patro. Koukám na hodiny a ono 7:33, no v kolik myslíte že jede bus? ano v 7:33, tak řvu, na co ještě čekáš, utíkej na zastávku, ujede ti bus a čučím, jestli už ho nevidím jet. No naštěstí měl 3minuty zpoždění. Teda fakt nechte něco na chlapovi :confounded:

Jinak u nás noc královská, táda vstával na kojo ve dve a pak se vzbudil v pět, ale do půl šestý pracoval v postýlce s chrastítkama, pak jsem si ho vzala k sobě, dostal bumbat a ještě n amaličkou hcviličku vytuhnul. :slight_smile:

Les, Vítečkovi to tam moc sluší :slight_smile: , taky jsem chodila na břišní tance, ale takhl emi to nešlo :grinning:
4. bře 2010 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Teda Evi to mu to tam sekne. :wink:

No chlapovi dej úkol,ale musíš ho u toho hlídat.

Ivčo no moc jsem tvojí otázku nepochopila,ale počítaj klasika 9+6,8+9,10+3,14+4,17-8,13-5,atd....
Byla jsem za učitelkou a Sábě nejde to mínus,ale když jsem koukala na ty známky ostatních tak tam jsou i horší.
4. bře 2010 v 08:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai: to je normálka, manža jel s Domčou před měsícem na celej den do Berlína. Večer jsem se dělala s jejich svačinou na celej den, ráno se vypravovali sami. Vstanu, kouknu do lednice, ta narvaná zeleninou a rohlíkama k prasknutí. Tak si pochutnaly slepice.
Ale měli kliku, že měl autobus zpoždění, aspoň že tak.
4. bře 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě totiš Leni švagrová říkala, že jako v první třídě se nepočítá přes desítku, tzn, když počítají do 20, tak se pohybujou jakoby jen v tý druhý desítce, tzn že přičítají a odečítají pouze tak, aby tam nebylo číslo menší než 10 sečtšno s jiným číslem menším než deset a výsledek by byl větší než deset.chápeš???? no blbě se to vysvětluje, ale koukám, žeto není pravda, když počítaj 9+6, tak to b y se prý nemělo???? No ale stejně mi připadá, že ta vaše učitelka jede moc rychle a ta naše zase pomalu :grinning:

Dášo taky dobrý, no ale to by mě netrklo, když je to v lednici, jenže taška byla u dveří a jdu přece do školy, tak je divný, že nemám tašku na zádech???? fakt, já razím heslo, co nechceš předělávat, udělej si sám
4. bře 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ už chápu.Ale jedou tak jak jsem psala, dneska jsem na to koukala.Bohužel nevim jak se to má a nemá dělat.
Taky se mi zdá,že jedou moc moc rychle.

Holt budem muset cvičit a cvičit.
4. bře 2010 v 09:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.

Nai... :grinning: :grinning: :grinning:, ale kdybych byla ve tvé kůži, tak bych běsnila. Já si pamatuju,že jsem taky takhle jednou zapoměla tašku, ale to bylo v autě a taťka si toho naštěstí včas všimnul, tak mi jí přivezl. Zase si vem, že to byla jenom taška. Co měla říkat ta maminka, jak ten táta zapoměl to dítě v autě a to to nepřežilo. Myslím, že to bylo loni. To je potom teprve tragédie. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. bře 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Les: já myslim, že ten muj by klidně zapomněl dítě v autě.Ale asi by s brzy všimnul, že mu jeden křikloun chybí.
4. bře 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak mi jedem na poslední cvičení,konečně.

A četla jsem,že nás zase čeká sníh,ať už jde do háje. :angry:
4. bře 2010 ve 12:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek