• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
no to máš Les pravdu, no já taky řvala, ale jen pro sebe , páč kdybych řvala na manžu, tak on je mistr otáčení, takže bych za to nakonec ještě mohla já, takže já už to radši nedělám. zanádávám si potichu, vypustím páru a držím hubu :grinning:

no zrovna se tady Leni rozčiluju nad tím sněhem, už mi to taky leze krkem.
4. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: co cvičíte?
nai: už jsem viděla první sněženky u krámu a v zahradě. Tak srdce zaplesalo. Jindy v březnu, kolem 10. odkládám zimní bundu a v pondělí bude -13. Tak to je vopruz
4. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a naši mají úklid před barákem... :angry: My si tu úklid naštěstí platíme, ale stejně to nebylo moc vidět.
4. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Les: nám úklid dělá sousedka. Všem. Ten písek co tu nasypala,aby se to neklouzalo, uklízela 3 hodiny. Chuděra.
4. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě přišlo, že cestu před barákem ani snad nikdo neuklízel. Mě to alespoň tak přišlo, protože dostat se domů s kočárem byl opravdu pomalu nadlidský výkon. Ani nevím kdo to má dělat. Ale to má pod palcem určitě pan domovník nebo jak se ta funkce teď jmenuje, když mu nebylo zatěžko přijít mi říct, že v 16h nemám vrtat, že lidi chtějí mít klid.Jen ty cestičky tady odklízeli ty v těch oranžovejch vestách.

Víťu asi kouska moucha ce-ce, spí od 11h.
4. bře 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dáši chodili jsme na rehabilitaci.

A asi zimní bundu vyměníš až tak 10.dubna.Jak to tak vypadá. :unamused:
4. bře 2010 v 15:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

tak tu máme zimu zpět. to je teda nadělení, už mě to vadí :frowning2: , Tádikovi se zase zhoršila rýma,a ch jo.
5. bře 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

No co to venku jako zase jéééé. :angry:
Měla jsem hned po náladě když jsem to viděla. :frowning2:

Co dneska vaříte??? nemám dneska mozek :grinning:
5. bře 2010 v 08:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak je to tu zase! tak tu péřovku zas vyndám do skříně v šatně.
Dneska vařim zbytek od včera - znojemskou.
a moje kolegyně je těhu. Tak se v práci akorát vystřídáme. :grinning:
5. bře 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Dáši to je hezký :slight_smile:

Udělám guláš a je to
5. bře 2010 v 09:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus ženy, jsem tu jen na skok, od návratu z hor jsem v jednom kole a do toho jsme měla dva dny blivné - dnes to možno chytil manža, tak šel s břichabolem do práce.
Venku je zase suprově.

Co nového? Matulovi rostou asi zuby,má zvýšenou teplotu, průjmoje a nechce jíst - žrout náš jeden.

Dnes jsem zkusila upéct bábovku v nové formě, za použití nové váhy, nové trouby - výsledek - vršek černej, spodek syrovej...nechápu symboly u knoflíku na troubu...Takže dnešní návštěva bnude chroupat jako králik...Já nevim. Jsem se těšila na novou eletkrickou troubu, a ani VŠ na to nestačí....

Dáši -míra se na dovču taky mooccc těší...já ne. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

V neděli odjíždíme na 3 dny za manžovou rodinou...Snad tam bude míň exkromentů psích mazlíčků než tady...hrůůůza.
K obědu nevim co mám, protože jsem se nekoukla co manža přinesl...
5. bře 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay:jaktože ty? ne?
5. bře 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: dyk jste králíci ne? :grinning:
My měli zoubky o víkendu, celý 3 dny plakal, což u nás nejni zvykem...tak pevný nervy přeju a máťovi rychlý průřez
5. bře 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejej, brouček malej, tak at jsou zoubky brzy venku amoc se netrápíte. Máte Pay takový ten gelík na prořezávání zoubků? trošku jim to pomůže od bolesti. To je divný s troubou, třeba se musí ještě pořádně rozjet, než bude dobře péct, příště už to vyjde :wink:
5. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak MAtula to zase zalomil a já mám ruce jako orangután....Vůbec nemám na nic čas, nebot jen ho odložim knourá a hraje divadlo.

Ivuš- gel na zoubky máme, ale Matula odmítá otevřít pusu a když tam něco nanesu tak to hned sní....šrout jeden.

Dáši - já jsem na tu dovču zvědavá a už z pověrčivosti se nikdy nikam netěšim...vždy když jsem se těšila, tak to bud nevyšlo nebo to tam nebylo super...

Ted mi PPL-áť přivezl jídelní židličku. Jsem trochu v rozpacích, protože na netu jsme si vybrali jeden druh potahu a ještě tam psali, že je na výběr více druhů.. Pán mi napsal, že ten, co jsme vybrali, zrovna nemají, a zda se jedná o kluka či holčičku. I odpověděla jsem mu a šup, mejlík, že už to odeslali. No nic...tam holt kecy prdy bedary zase na netu. Ale co...Máme modrý potah s jabkama....Asi se vrhnu na šroubování...
5. bře 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jdu študovat symboly k troubě na netu...ale ten krám tu zrovna nikde nejni...ach bach,...bábovku dopíkám, nebot na hoře je stále černá a na dně sirová...se na to vyprdnu...
5. bře 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pay musí tam být čárka jak nahoře tak dole,aby to peklo z obou stran a ty tam máš nastavenej jen vršek.
5. bře 2010 v 11:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to my Pay taky gelík hned olížeme, ale přece jen něco tam zůstane. KOukám, že v těch obchodech se činí, máš to stejné jako Dáša s kočárkem, tý taky poslali jinej :frowning2:
5. bře 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivuš vážně? Fakt Dáše poslali něco jinýho...jak vás nestíhám už moc číst tak jsem trochu mimo...

Leni - právě že obě čárky tam nejsou...jsou tam dole, nahoře, dolepřerušovaná s větrákem, dolní přerušovaná s větrákem apod....
5. bře 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: jo poslali voranžovej.Já chtěla modrej. Jak jsou 2 čárky, tak pak začne čovek do 3 měsíců neuvěřitelně tloustnout :slight_smile: :slight_smile:
5. bře 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zběžně koukla co jste nadrbaly a koukla jsem i na fotky z cyklostezky...Teda pěkný baby, pěný...
Takže Dáša už vytáhla nový vozítko...my čekáme až na sluníčko a jaro...A toje ta správná barva ne?
Já jsem už sešroubovala křesílko,MAtula z něj byl nadšenej..na stoleček si netroufam,nebot to je jako puzzle...Ale hlavně že už se sedí...ufff.
5. bře 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my ještě chrupem, a to už byl 2 x vzhůru, fakt medvěd. Od pondělí chrupe každej den nejmíň do 3
5. bře 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: jo, vytáhla, čekala sem s koupí až roztaje sníh. Tak roztál, zakoupila jsem žihadlo a zas napadnul. No co, aspoň jsem mobilní a už nepotřebuju nikoho k nakládání kočárku do busu
5. bře 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je výhoda lehkejch kočárků...já jen doufám, že Matula z toho svýho novýho bude taky paf a nebude chtět hned po vyspání ven....třeba když mne neuvidí...bude se divit, že jede sám a vydrží a užije si to...
5. bře 2010 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pay: Nikovi to je fuk, je splachovací, po kom to asi má :sunglasses:
5. bře 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
To my jsme vytuhli kolem 3/4..tak schválně na jak dlouho...

Dáši a to ses mi ani nepochlubila, že ti poslali jinou barvu žihadla....vždyt to je ta gut,ne?
5. bře 2010 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pay: jo tadle je dobrý,ale chtěli mi podstrčit voranžovej...ale to se jim nepodařilo. Sem se ještě s babou dohadovala po telefonu a ta mi tvrdila, že jsem ho hctěla. kouknu do odeslanýho mailu a tam jasně napsaný, že chci modrej.Jelito! ale za to byli děsně rychlý ani ne 24 hodin. to je fofr.
5. bře 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
už mě tady na tom konovi štvou. smazali mi fotku, nevím jako proč, že má být aktuální. jak můžou vědět co je a co není aktuální. Třeba Lenka teda na tý fotce fakt nemá nic vidět a má jí tam pořád. At jdou někam, pojdte jinam
5. bře 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Dáši, tak jsem upekla tu tvojí buchtu. No nevím jestli to má takto vypadat, ale voní nádherně. No uvidím až jí nakrájím.
5. bře 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Ivčo,má tam být fotka hlavně tebe a nebo ty s dětma a néé jenom děti.Sem se divila,že ti ji tam nechali tak dlouho,Třeba nastoupil novej admin tak to víc kontroloval.
5. bře 2010 v 18:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek