• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Ahoj holky moje. Jak se máte? Jste všichni zdraví? U nás nic nového. Tedy jen to, že Veru už spinká ve školce. Včera tam byla prvně na celý den. Šla až po spa a prý usnula hned, tak jsem ráda, že to zvládla.

Dneska jsem se zhrozila ráno, tedy já se už hrozila večer, jak chumelilo. Tak jsem jela do školky a pak do práce jak po...ná a ve Skoro mi to stejně ujelo a trošku jsem si zabruslila. Ještě, že proti nikdo nejel.

Ivčo, proč ti smazali fotku? Oni vědí, jak vypadáš aktuálně? To je divný ne?

Manža zadělal na langoše, tak už jsou vykynutý na topení...mňam, si dám, s česnekem a sýrem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
No ale Leni na tvé fotce teda není vidět vůbec nic a je tam pořád. asi admin nemá co dělat, to je ale buzerace

Tý jo Luci langoše bych si taky dala, mnam nam. No u nás taky dnesk avařil manžel, jsem řekal, že se mi neche, tak oloupal brambory a pekl rybu :grinning:
5. bře 2010 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
tak si tam nechám tuhle fotku,l když jim přijde aktuální,mají co chtějí :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Čus bus..já taky už vše pofackovala, vyžehlila 6 rpaček prádla, vytřela chodbu, zametla byt...a dejte mi všici pokoj, jdu do vany. Ještě manža má břichabol a nemusím dělat večeři. Slupla jsem papriku a vypila kefír...

Ivuš, leni, to jsem nevěděla, že se kontrolují aj fotky v profilu, vždyt je to přeci šumá,ne? A to jsou jako někde nějaký pravidla či co?

Luci - pošli mi, prosím, receptík do IP. Sice mám recept taky, ale třebas máte jednonušší....Jinak manžu jsem si ještě na dělání večeře nenaučila...jinak pomáhá se všim,jen plíny skládá jinak...

Dáši-jak opadne sníh, oteplí se a přezouváme taky....
5. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ivčo to je jedno,ale jsem tam já.to je základ

Tak manža taky dneska dělal večeři,objednal pizzu :grinning: :grinning:
5. bře 2010 ve 20:51  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ivčo pro tebe,to jsem našla :slight_smile:

krista • 1. březen 2010 v 10:18

Která pravidla porušuje: | Zruš Ahoj,
v současné době vaše fotka neodporuje pravidlům. Co se týče mazání fotek - při vkládání v nastavení máte uvedeno: "Použij prosím jenom aktuální a reálné foto své VLASTNÍ OSOBY, jinak bude smazáno"

Krista
5. bře 2010 ve 20:55  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ale jo, Leni, já to četla, ale je to nesmysl, když si dám fotku na které není nic vidět, tak mi jí nechají a když tam budou moje děti, tak jí smažou. mě je to šumák, ale jsou tu moc důležitý.

jinak hezký zasněžený ránko všem. jsem šla se psem a 2x jsem si na ledu málem dala na hubu :unamused: no už by si to v březnu mohlo dát pokoj.
6. bře 2010 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky...a nezasněží a nezasněží :grinning: Tedy já mám zimu ráda, ale co je moc, to je moc. Už je to letos dlouhý, co? I když třeba před 100 lety tohle brali za mírnou zimu, to určitě měli tu pravou Ladovskou zimu a hezky od listopadu až do Velikonoc. A za kalamitní stav to nepovažovali. :grinning:

Veru měla dneska budíček v šest a jaksi pořád něco chtěla, takže jsem se sice statečně držela v posteli zuby nehty až do osmi, ale už jsem toho moc nenaspala. A manža si chrápe ještě teď, takže zítra je na řadě on, no, ale už předem vím, jak to dopadne. :angry:

Ivčo, tahle fotka taky dobrá, máš tam dobrý účes, jen by ses mohla trošku nalíčit. :grinning::grinning:
6. bře 2010 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Nai: souhlasim, už jsme o tom taky uvažovala to navrhnout. Páč je to tu blbě udělaný.
Les: vypadá blbě, chutná dobře a je jí hodně. Finální úpravu si musíš v troubě ohlídat, někdy je 30 minut málo, já dělala minule 40 min.Asi dle trouby.
6. bře 2010 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
holky! už mě to deptá! odpovídám na str. 108 a už máte nakecíno na 109. Já to nikdy nezjistim! Prostě nechápu, proč nedaj zobrazování vopačně :rolling_eyes:
6. bře 2010 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci: to je fakt, tady má IvčA TAKOVÝ NENÁPADNÝ OČI, CHTĚLO BY TO VÍC ŘASENKY A TUŽKU NA OČI.á Nik mi zapnul Caps lock
6. bře 2010 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Čus bus...já miluju zimu a tak mám od rána super náladu...Manžílkovi jsem s usměvem na rtech popřála k svátku, měla radost, dokud nekoukl z okna...Se slovy:"Já mám svátek na jaře!" a vstal.

Ivuš- mně se na té fotce líbíš, jseš taková napřírodno, to se dnes nosí - nenápadnépřirozené líčení.

Luci - my dnes vstávačky s šest, ale manža Matulu sprdnul,odnesl ho do jeho postýlky a matula zmlkl a chrupal až do sedmi...U nás taky sliby sliby, že manža vstane,ale nakonec jdu já, protože manža za mnou přijde,že je malej pokakanej.... :angry: :angry:
6. bře 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Péťo Pay, Veru mě budí pořád se slovy, že má už hrozný hlad, no manža by jí poslal do lednice pro jogurt, nebo něco, ale jako třeba čaj si Veru uvařit ještě neumí, to je pech a tak musím vstát a obsloužit jí...a co myslíte? Půlka rohlíku tu ještě tvrdne. :rolling_eyes:
6. bře 2010 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ted manže odjel nach město, pro auto do servisu a pokoupit dárky do slanýho...A odpo jedeme na Střekov k našim, manža tam jede něco dělat s počítačem a pak naskok na chalupu odzimovat chodítko, protože být namístě Matulu už nebaví...Takže ho občas dáme do chodítka. Sice je nenávidim, ale už mám ruce jako orangután,...
6. bře 2010 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky. Koukám, že na sobotu je tu nějak živo. Tak Buchta je dobrá...je pravda, že na vzhled nic moc teda. Už máme půlku pryč a to jsme na ní s Vítkem sami. Raději ji zabalím a odnesu k našim. Nic moc na dietu, ale alespoň, že tvaroh je nízkotučnej.

Tak já mám zimu taky celkem ráda, ale zase v tomhle tlačit kočár, no nic moc. A v tomhle se mi ho nechávat chodit moc nechce. Přece jen máme ty nožičky ještě trochu vrtkavé.
6. bře 2010 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám, že Dáši recept je v kurzu...tak nenahodíte některá jinej, abychom zase zkoušely něco jinýho.... :grinning: :grinning: Třeba něco dietního...
6. bře 2010 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jedny dietní langoše:grinning:
500hl.mouky, 30g droždí, 270ml mléka, sůl, kostka cukru. Z toho všeho vzít na kvásek, zadělat a nechat kynout. Co nesníme, dáme do lednice a těsto lze použít třeba i třetí den, pokud vydrží :wink:
6. bře 2010 v 10:27  • Odpověz  • To se mi líbí
A jablíčková naše oblíbená buchta.
4 vejce
1hrnek cukru
2 hrnky pol. mouky
1 lžička kakaa (dávám víc, aby to mělo barvu)
1/2 lžičky skořice
1 prdopeč
1/2 hrnku oleje
4 jablka nakrájet na kostičky, přidat úplně nakonec
ořechy, rozinky...
Těsto je hodně husté, neteče, nepřidávat žádnou vodu, mléko...opatrně rozprostřít na plech
6. bře 2010 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Lů - jsem amatér..ale co je kvásek?
6. bře 2010 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
A co dělala Dáša, že to nevypadá hezky, ale chutná to? Já si na vzhled nepotrpím, hlavně, že to je dobrý, vždycky říkám, že pr.el si to přebere :grinning:
6. bře 2010 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Pay: dietního nemam nic. :zipper_mouth:
Páč vše co je na světě dobrý je nezdravý, sprostý nebo se po tom tloutne
6. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, počlu ti to do IP. A na vzhled to není zase tak strašný. Asi je to mnou. Taky si říkám, lepší nevzhledný a dobrý než krásný a nepoživatelný.

Pay, to je myslím, když se dá do mísy...vlažné mléko, cukr a droždí a nechá se vykynout a po vykynutí se to přidá do toho zbytku. Já moc z kynutého nedělám, teda spíš vůbec. Na to je expert moje mamka.
Tady my jsme kuchty, co? :grinning:
6. bře 2010 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jo holky, kvásek je vlažné mléko, droždí, cukr a lžíce mouky, zamíchat a nechat v hrnečku vykynout...ale heslo hrnečku dost nefunguje, takže hlídat, nebo dát hrneček rovnou do mísy, ať si přetéká tam. :grinning:
6. bře 2010 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj

Hnusné zasněžené ráno. :angry:
My dneska vstávali v 7h a Sába s bolením v krku a rýmou,něco se u ní klube a furt se to nechce rozjed. :unamused:

Holky proč kvásek děláte tak složitě????

Já dám všechno do mísy,udělám důlek dám vajíčko,droždí a pak buď vlažný mléko nebo vodu a až se ten kvásek udělá tak pak doleju zbytek a zamíchám.A je to jednodušší a minimum nádobí.

Dneska budu péct eskymo řezy.
6. bře 2010 v 11:13  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Vajíčko? Třeba do těch langošů vajíčko nepatří a mám jen hrnek navíc, nic hroznýho:wink:
6. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni...eskymo řezy...mmm.....to taky může být dobrota... :wink:
6. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni: eskymo řezy nahoď
6. bře 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahoj

Jenom rychle recept,manža se šel koupat,mě sem dneska vůbec nechce pustit.

Korpus:: úplně jedno kterej,nejlépe,aby nebyl moc vysokej.
Krém::: uvařit pudink z 1/2 l mléka a 2 kokosové pudinky(musí být kokosové)
Do studeného zašlehat půlku másla a m.cukr.
A přidat 1 zakysanou smetanu.
Dáme na korpus a posypeme grankem,nebo nastrouhat margotku.
6. bře 2010 v 19:49  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni mňam, píšu si. :dizzy_face:
6. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci fakt je to mňamka.
A chutná to úplně jako eskymo nanuk :slight_smile:
6. bře 2010 ve 20:09  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek