• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Bréé ránko dámy......

tak hned k úvodu Teddy máš IP slibila jsem holkám že už tu nic řešit nebudu tzn. ani s tebou tak prosimtě pokud něco máš tak IP....

Šárko děkujeme moc a i vám přejeme totéž a Tadýskovi hoodně moc rozsvícený očička u dárečků...zbytek pak FB

tak holky co plánujete na dneska??mě čeká velkej nákup...vůec se mi nikam ale nechce...fuj..

Leni super že ti to přijde včas,já doufám že i mě :wink:
18. pro 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klárko a kdy jsi to posílala???
Já to má z printu a tam je všechno podrobně napsaný.do tisku to šlo 15. a dneska to posílaj :slight_smile:
Tak snad ti taky dorazí včas
18. pro 2009 v 08:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni nejde o kalendář nýbrž o parfém.ale ono pokud se jedná o poštu tak je to celkem jedno co to je i tak se člověk musí modlit aby to dorazilo v čas :wink:

co holky jak jim je?
18. pro 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo aháá,hlavní je,aby to přišlo.

Je to o trochu lepší,už tu lítaj,ale kašlou jak tuberáci.
A do toho ještě včera začal manža prskat.
18. pro 2009 v 08:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni tak to je teda pech,ale do vánoc v podstatě ještě daleko tak snad se z toho dostanou..... :unamused: jen aby byli všichni na Vánoce v pohodě a ne v pelechu :wink:
18. pro 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, koukám, že se z toho jen tak nevyhrabete :frowning2:
jinak dneska do města, něco malýho pokoupit, rovnou si tam dám oběd. Na programu dne je kapřík se salátem. Pak koupit poslední dárek a mam ten největší shon za sebou.
18. pro 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No naordinuju víkendové ležení s čajíčkem a snad to bude OK. :wink:
18. pro 2009 v 08:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno ústí :slight_smile:

pomalu tomu tady přestávám rozumět. proč se tady mluví v šifrách? co je FC a FB?

Šarku bohužel neznám, už sem nechodíš? nebo jen občas? ale přeju ti taky krásné a pohodové vánoce i maličkýmu, vypadá to, že máš taky Tadeáška jako my? A taky hodně štěstí se státnicema, obdivuju každýho, kdo zvládne studovat a přitom se starat o rodinu, já vím, že bych to nezvládla.

Teddysku ty čekáš miminko? a proč jako 120 cm? jsem asi natvrdlá, ale fakt tomu dmeska nějak nerozumím :frowning2:

Taky musím dnes do města, vyzvednout ty hrnečky, al ese mi do té zimy vůbec nechce, brrrrrr

Leni jestli to dorazí, tak to bude super, držím palec.

Péto, no mě je to jedno, spíš jde o tebe, kdy by si na mě měla čas. Já můžu dojít takřka kdykoliv, al evžy to bude s Tádikem, tak jestli ti to nevadí, tak navrhni termín
18. pro 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo,Šárka taky byla mezi náma,ale teď jí čekaj zkoušky tak nás nestíhá.
A FB a FC je facebook. :slight_smile:
18. pro 2009 v 09:20  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak díky za vysvětlenou, jsem dement, ale já na facebook nechodím, tak to vůbec neznám :frowning2:
18. pro 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
takovouhle mašinku mají v německu na trhách http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3629441&vReferer= a ne jako tu trapku u nás
18. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
naivuli: mimčo nečekáme. Jen náš Daník bude mít 12.února šesté narozeniny a já už měla bolesti od 10.
18. pro 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já tam taky nechodim,ale už se to tu použilo vícekrát tak vim. :wink:

Mašinka hezká,to jo pro ti tý naší je krasavice.
18. pro 2009 v 09:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přijela jsem domů, zapnula žehličku a než se mi rozehřeje, jdu vás pozdravit. Věnečky jsem předala, všechny majitelky byly nadšené a už si dělají objednávku na příští vánoce. :grinning: A já to včera uklidila, že to letos nechci vidět a ještě musím udělat dva svícínky a mamce tchýni něco, jsem na ní zapomněla. :sweat_smile:

Verunka chce dneska na ty betlémy, ale asi jí ukecám a necháme to na pondělí, třeba se někdo přidáte. :wink: Taky dost kašle, ale prý ve školce kašlou a rýmujou zase všechny děti a ještě tam jsou děti s horečkama, paráda. :confounded:

Holky, kdyby jste jely k Péťě stříhat dopoledne, tak do 11:15 jsem k dispozici jako chůva. Můžu jet na pokec k Péťě s vámi a pohlídám dětičky. :slight_smile:

Tak žehlička už sálá, jdu na to. :rolling_eyes: Ale jsem metr od PC, takže to tu budu aktualizovat.:slight_smile:
18. pro 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko ty jsi teda šikula...já bych se do těch věnců a všech těch věciček asi připletla taky.... :grinning: ale kdy y mě zase chtěl že??

to jako vážně do školky šoupnou až takhle nemocný děcka??to je docela hustý ne??ty učitelky je maj rovnou poslat domu :unamused:

přemejšlim že osušim háre a zajdu chvilku s malou ven na sníh ale nijak moc se mi do tý zimy nece..
18. pro 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Luci já bych taky ráda,ale až to pondělí,tak jí řekni,že pujdou i holky a třeba se nechá ukecat. :slight_smile:
Tak hezký žehlení já to mám za sebou a přemýšlím,že už nebudu prát,abych to tu neměla přes svátky. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Včera jsem dělala ruličky takže dneska budu pokračovat a zejtra budu pléct ať to stihnu.
Jinak mám tu už lísteček na 7 košíků,ale ty fakt až po Novym roce.
18. pro 2009 v 09:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Klárko u nás taky brali děti nemocný,ale nesměly mít horečku to je hned vracely.
Proto ty děti furt tak maroděj :unamused:
18. pro 2009 v 09:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
když to je těžký, některý rodiče nemají hlídání a nechat si napsat paragraf na dítě, který má rýmu to asi nejde, ale zase poslat dítě do školky s horečkou, to bych tu mámu hnala, to je fakt nezodpovědný.

Jé Luci to by bylo fain, kdyby si mohla pohlídat, ale ještě musím počkat, ajk se Pétě vyjádří :slight_smile:
18. pro 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Střekovský, nemáte některá do vánoc cestu do Tesca?
18. pro 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, klidně já, sjela bych tam ze školky. Co potřebuješ?
18. pro 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mají tam Luci na Dvd hru z Divadla Járy Cimrmana, stojí prý 250kč, akorát jsem přeslechla ten název, chci to pro manžu a už je mi blbý se ho ptát, tak když ti napíšu co máme, tak pak poznáš co koupit, šlo by to, myslíš?
18. pro 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo dobře, kdyžtak mi písni i telefon a já bych ti kdyžtak zavolala, kdybych nevěděla.
18. pro 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ty jsi zlatíčko, tak já ti písnu do Ip, at to tady nezahlcuju, ju :wink:
18. pro 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak to tammáš

já so koupila v německu čajovky a ony jsou o malinko větší než u nás a ted se mi nevejdou do svícnu sakra, už jsem ho skoro zlomila. tak jsem ho rychle vyfotila, abych vám ho aspon mohl aukázat, než se rozláme úplně :confounded:
18. pro 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyyy, teď jsem se vytočilaaaa...nějaká kráva mi volá z T-mobilu, ale určitě to byla nějaká ta externí, co nabízí služby...no a nabízí mi služby, tak jí říkám, že manžel mě ná zadarmo a s ostatníma komunikuju přes internet, tak se začala rozčilovat, že tedy jestli dám vůbec pět čísel dohromady, tak jí říkám že sice jo, ale že mě se nějaký paušál nevyplatí a ona mi to tííííplááááá...já bych byla sprostáááááá..... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Nejradši bych zašla na T-mobile a dala jim to číslo a stěžovala si na ní.
18. pro 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych to být tebou udělala, tady ty jejich telfonosti mě taky vytáčejí
18. pro 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už tam není :frowning2:
18. pro 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdo tam není? to číslo?
18. pro 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta fotka svícínku
18. pro 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek