• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
koukám, že tady se denska peče, musím si tak yuložit, já denska pekla rafaelo řezy, al ejsou ještě teplý, tak nevím,jeslti boudou za něco stát. pokud ano, tak písnu.

Jinak můj nový účes se mi líbí a líčit se nebudu, budete to muset zkousnout :grinning: :grinning: :grinning:

Leni, už zase marodíte? Sabča je únějak pořád na hromádce, chudák, koukej jí pořádně vykurýrovat. :slight_smile:
6. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: technickej dotaz, kolik moučkovýho cukru?
6. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai: taky nahoď recept,ať mam co zkoušet.
jsme dneska měli rodinnou vycházku.Pěšky do města, manža si zapomněl v práci nabíječku, tak pro ni. Zima jak na motorce, Nik měl kapuci přes čepici. Pak jsme se ohřáli ve Foru. Stálo nás to asi 340 Kč. A to jsem chtěla koupit jen Bobíky pro Nika.
6. bře 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dáši podle chuti.Já dávám asi 4-5 lžic,u nás to musí být hodně sladký
To chce nejdříve ochutnat. :wink:

A ještě jsem dělala Mufiny a ty už jsou pryč.

Ivčo no ono se to nechce furt nějak rozjed,takže se to na chvilku zlepší a pak to zase začne.A to už trvá od minulýho týdne. :frowning2:
6. bře 2010 ve 20:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dáši dobrá procházka takový mám nejradši. :sweat_smile:
6. bře 2010 ve 20:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: píšu si, dík. No mam takovej děsnej pásek, ani ho nikde nemůžu ukazovat a v CA měli pěknej koženej s velkou sponou za 200. Nekup to! Tak už mam pěknej a tamten můžu mít tak leda na zahradu :slight_smile:
6. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu mrknout na letecký katastrofy, tak dobrou
6. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme přijeli z města a hnedka vedle nás se stala bouračka. U školy. Ještě jsem křikla do nás ne, do nás ne...a tak do nás ne,ale ty vedle nás, to byla šupa, i když jeli tak 30km/h.
Nevim co mam uvařit. manža jel do TP na výstavu mašinek, Nik bude mít brokolici, brambor kuře, tak nevim co já. Jdu okouknout mrazák. Teda spíš jeho útroby.
7. bře 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kecalky, co je s váma dneska?
7. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
všechny jste odjely na oběd k rodičům či tchýním?
7. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

No co to venku zase jéééééééé. :frowning2:

Tak Sábě se to už rozjelo,chrchlá jak tuberák a Bára už taky prská. :unamused:

Dáši jakto,žes na mašinky taky nejela??? :slight_smile:
8. bře 2010 v 08:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No manža v sobotu měl kácet stromy a pak jet na mašinky odpoledne.Jenže se kácení nějak protáhlo a na mašinky nejel. Jel v neděli dopolko a to by s Nikem nešlo, chodí po o spát a to bysme nestihli.
Ráno v 5 sem se vzbudila a zdálo se mi nějaký světlo. Pak se v půl osmý vyhrabu z postele a venku takový nadělení
8. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. No co to venku jéééé...to je hnus velebnosti. Na jednu stranu se mi to líbí, ale už cítím, že potřebuju sluníčko, sluníčko a zase sluníčko. Ale furt lepší než kdyby pršelo...alespoň pro mně.

Za chvíli razíme k doktorovi do polikliniky a vůbec, ale vůbec se mi nechce. Bojim, bojim, bojim.
8. bře 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
přidávám se k nadávajícím, at už jde ten sníh někam. br, fakt síla :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. bře 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi: na co dete?
8. bře 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
hola, hola kde jste kdo. se peru se žehličkou a jdu se odreagovat a tuna nikdo :frowning2:
8. bře 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu,ale až teď.Jestli se ptáš na tunu :slight_smile: tak pokdu bude pořád takhle sněhu, tak tu tunu brzo budu mít :slight_smile:.Z nudy furt peču, dřepim doma...
8. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale já nemyslela tuna jako tuna, ale tuna jako tady :grinning: . no my se prošli na angličinu a večer to pěkně klouzalo
8. bře 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, jste někde zamrzly nebo už jste někde jinde??? Tak jo, jsem pro, pojdmě jinam!!!!!!!!!!! :slight_smile: TAdy to jen blbne a taky nás tu buzerujou
8. bře 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky mě už to počasí štve, tedy jen z toho důvodu, že musím jezdit a bojím se. Takže se tomu vyhýbám, děsný...ale do školky a do práce musíme. :unamused:

Holky, jestli půjdete jinam, tak né, že se na mě vyprdnete a nedáte mi vědět!!! :confused: :slight_smile:

Pa jdu do hajan.
8. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, já byla se sebou. Chodím na prsní jednou za rok. Tak snad dobrý. Za měsíc ještě ultrazvuk.

Přidávám se k Lucce...ne, že mě tu necháte samotnou samotinkou.
8. bře 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,kam se chystate?My jeste nerodime,tak az budem,abych vam mela kam napsat :wink:
9. bře 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ránko,

nebojte, nikoho zde nenecháme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tádik hodil spánek, tak trošku poklidím a vyrazíme ven. Musím koupit pastu na zuby a Kubikovi nové pastelky, tak půjdem do města. nepřidáte se, někdo?
Poupě, ještě máš čas na porod :wink: , už se sand něco děje?
9. bře 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nai: já bych šla,ale až odpolko, takže to asi nic.stejně v tomdle nejde jezdit...je to naprd
Holky, daly byste do dětskýho pokoje dětskou záclonu nebo klasiku?
9. bře 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai: tak ten článek je hnus! to je debil! Zavřít!
9. bře 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Holky já jsem vyřízená,hlava mě bolí jak střep,z nosu mi teče,hrůůůza. :frowning2:

Ivčo to je děsný,hned někam zavřít na samotku.

Dášo já bych volila dětskou. :slight_smile:
9. bře 2010 v 09:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.

Tak to je síla co nám to tu roste.

Já bych taky volila dětskou.

Venku je fakt nádherně, teď jsme přišli z procházky. Je tam ale ještě docela dost zima.Nám odpol. přijede návštěva, tak jdu upéct něco dobrého k čajíčku.
9. bře 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych dala dětskou záclonu :wink:
9. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, takže je to jednoznačný, tak ď
9. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek