• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
ja myslim ze do 3 let se neplati vubec :slight_smile:
22. dub 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
loni se v zoo i za kočár platilo jako za dítě. 50,- letos nevím
2. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele, kam jste z týhle diskuze utekli???
7. črc 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem z Ústí nad Labem a mám půlroční holčičku. Máme chutě vyrážet někam na výlety, na procházky, na kafíčko, na zmrzku, ale víc by nás to bavilo s někým dalším :slight_smile:. Je tu někdo, kdo by se chtěl seznámit a něco podniknout?
18. srp 2010 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispulka22 ahoj, nevím kam utekli všichni co se tu scházeli, ale já ráda někde hodím řeč! Tak písni něco o sobě... :_)
20. srp 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentovasasa Odpověděla jsem do IP :wink:.
20. srp 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:) jsem ústečanda, můžu se k vám přidat? Koukám, že je tu nějak mrtvo..
20. srp 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispulka22 ahojky, koukám, že jsme i ve stejném věku, a že jsme na tom dooost podobně, taky bych pořád někde s prckem běhala a hledám nejlépe kamarádku s druhým kočárkem :slight_smile: Tak kdyz se ti bude chtít, dej vedět :slight_smile:) A nerozjedeme zase pořádně ústeckou diskuzi???
20. srp 2010 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petullek Ahoj, no jasně, rozjedeme :slight_smile:. Paráda, že se někdo ozval :slight_smile:. Tak kdy někam vyrazíme? :grinning:
20. srp 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispulka22 :grinning: co něco vymyslet na příští týden??? Odkud z Ústí jsi???
20. srp 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petullek Odpověděla jsem do IP....nějak nemám ráda psát sem osobnější věci :slight_smile:.
20. srp 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentovasasa
@petullek Ahoj holky, jak se máte? :slight_smile: Už máte vymyšleno, kdy byste se chtěly sejít? :slight_smile:
22. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispulka22 vim, žes psala že nevíš jak na tom budeš od úterka, ale nakonec dneska nemůžu - manžel si vymyslel, že dneska půjdem na dřevo (topíme tuhým palivem), takže musíme před zimou něco sehnat... :slight_smile:
23. srp 2010 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentovasasa Jo, dřevo nás taky čeká :slight_smile:. Vypadá to, že bych mohla i zítra anebo ve středu odpoledne (v 11 mám zubaře, tak nějak potom).
23. srp 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispulka22 ahojky, no já jsem se teď vrátila z výletů :grinning: takže bych měla mít od příštího týdne už konečně čas :slight_smile: co vymyslíme???? :slight_smile:)
28. srp 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentovasasa obdivuju tě,že máš kluky jen 2roky od sebe :slight_smile:
28. srp 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Jsem těhulka čekatelka, ale koukám, že jsme v podobném věku :slight_smile: Chtěla bych se s někým seznámit, protože v Ústí nikoho neznám a jsem z toho dost v čudu, protože mě nebaví být pořád jen zalezlá doma.
28. srp 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petullek to nemusíš - sice mi to říká každý druhý, ale já každému druhému říkám, že bych to nevyměnila - je to úžasné a každému to doporučuju!!! Kluci se maj hrozně rádi a hrozně jsou na sobě závislý a maj nádherný vztah!
První jsem měla ve vašem věku -ve 23 letech, byl hrozně uječenej a neuměla jsem si představit, že k němu budu mít druhé - ale když mu byl rok a tři měsíce, tak jsem po druhém zatoužila. A tak je máme bez dvou dnů dva roky od sebe a na minutu stejně!
@petullek
@mispulka22 a holky obě - k tomu srazu - kluci do pátku marodí, tak bych to nechala bud na příští víkend nebo pak na další týden.
28. srp 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monushka88 myslím, že můžu mluvit za hoky - jasně, že se k nám přidej. Plánujem, že se někde sejdem. Nevím jestli se holky nesejdou dřív, ale já budu moct až příští víkend nebo další týden - mě ted do pátku marodí kluci, mají angínu. I když se třeba netváří, že jim toho tolik je, tak je zas nechci moc nikam tahat mezi lidi a tak. At maj chvíli klid na rekonvalescenci.
28. srp 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji :slight_smile: Koukám, že už většinou všechny máte doma alespoň jeden poklad "naživo" :slight_smile: To já už se ho nemůžu dočkat, ale do prosince si ještě musím počkat. Chudinky klučíci, tak ať jsou co nejdříve zdraví :slight_smile: Ono je lepší je nechat takhle v klidu, alespoň se z toho pořádně vymarodí.
28. srp 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentovasasa no já byla ted u segry a ta ma 2letého syna a nic moc..myslím,ze bych to jentak nezvládla, jsme je na vterinku spustily z oci a Luky dal Samčovi traktůrkem do hlavy :sweat_smile: Já chci 2. az budou Samíčkovi tak 3roky... a s tim casem, me je to jedno, pokud do toho neco nevleze mohu kdykoliv... i kdyz je fakt, ze si obcas nadomlouvam plno veci a muj vykojenej mozek to zapomene :grinning: a vzpomenu si na posledni chvili :sweat_smile:
@monushka88 vítej mezi náma :slight_smile:))
28. srp 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. srp 2010 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petullek tak hlavně Domčovi nejsou dva, ale tři a to je znát - ten rok je hodně. a když mu byli dva, byl taky takovej, ale to jsem měla miminko a stejně jsem je musela hodně hlídat.Ale Domča byl hodnej a nechal si vysvětlit, že bráška je malinkej a že na něj musí opatrně
29. srp 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petullek a jinak rozdíl třech let taky jde, ale jak bys měla 4 a více, tak počítej, že bys měla dva jedináčky.
29. srp 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
těším se, až něco podnikneme, ráda se seznámím i s monushkou. Ale jsem teď mimo Ústí, z rodinných důvodů, a ještě nevím, kdy se vrátím. Dám pak vědět.
K tomu druhýmu dítěti, já mám sedmiměsíční holčičku a myšlenky na druhý miminko už mám několik měsíců :slight_smile:. Zatím jen myšlenky, uvidíme kdy bude realizace :slight_smile:.
30. srp 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispulka22 doporučuju je mít přesně po dvou - nedám na to dopustit!!!
30. srp 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...teda koukám na koníka a nestačím se divit, že Ústecký kecalky jsou zase aktivní...A úplně nový maminky....Tak vás moc zdravím. Samý mrnouskové.
Začala jsem sem chodit taky v těhu, pak jsem s holkama "odrodila" a nakoec se všechny rozutekly na jiný diskuze...JInak jsem taky z Ústí a čekáme na jaře dalšího prtouska....Takže dva roky rozdíl to nebude... :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@payda Paráda, bude nás víc, nebudem se bát vlka nic :slight_smile:. Už se opravdu moc těším, až se někdy sejdeme a poznáme osobně :slight_smile:. Děti máme různě starý, tak to aspoň bude zajímavý :slight_smile:. Mně přijde, že každej si chválí ten věkovej rozestup dětí, kterej má právě on :grinning:. A tak je to správně.
31. srp 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@payda super to gratuluji :slight_smile:
a ten srazík uděláme, bude to super :slight_smile:)
Já už se těším na druhý těhotenství :grinning: v plánu je holčička, tak uvidíme :grinning: :grinning:

@valentovasasa já si myslím, že ještě odstup 4let jde i pět, ale záleží asi i hodně na tom zda máš holčičku 1., která ti s miminkem pomáhá, nebo kluka, kterého to absolutně nezajímá.... Ale můj plán je 3roky, tak uvidíme jak se nám to povede :slight_smile:)
1. zář 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petullek ono na pohlaví dítěte až tolik nezáleží - to je nějaká zažitá blbost, protože tak do pěti let je jedno jestli je to holka nebo kluk - prostě bud bude mít sourozence rád/a nebo ne... já mám prvního kluka a přitom je to neskutečná chůva a brášku miluje a pomáhá mi...

Jinak všem - už jsme zdraví, tak chcem vědět kdy naplánujem ten sraz???
3. zář 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek