• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
@valentovasasa podle mě co dítě to originál...myslela jsem to spíš tak ,že u holčičky máš jistější, že sourozence přijme lépe. Beru to podle ségry, ta má 2a půl letého synka a neumím si představit, že by teď měla miminko.. Luky jí dá dost práce.. má ještě 9ti letého kluka a taky pohoda a brášku má rád.. ale už to je veliký věkový rozdíl... :slight_smile: Já taky budu mám chlapečka prvního a i jsem to tak chtěla :slight_smile: tak sjem zvedava, co prijde za 3roky :grinning:
3. zář 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petullek
@valentovasasa
@payda
@monushka88 Ahoj holky, od pondělka bych snad měla být v Ústí. Tak podnikneme něco? :slight_smile:
4. zář 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispulka22
@petullek @payda
@monushka88
já zítra jednu se synem na Dobětice do MC do miniškolky. Ale maminky nemáme první den být moc daleko, tak tam s druhým synem asi zůstanu v herně. Tak můžete dorazit za náma - je to veřejně přístupná herna.:slight_smile:))
7. zář 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentovasasa A v kolik tam budeš? My bydlíme na Doběticích. Předpokládám, že jdeš do Ovečky. Tam jsem nikdy nebyla, tak aspon by byla motivace tam juknout...
7. zář 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@payda syn tam bude od 8:30 do 11:30, tak se tam v tom čase budu vyskytovat - nevím jestli celou dobu.
8. zář 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentovasasa Tak jsem se k pc dostala až ted, kdy Matlafous usnul...takže z našeho setkání v herně a popovídání se dners neuskuteční....Což mne mrzí. Budete tam někdy zase, předpokládám...
8. zář 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějak se to domlouvání nedaří, koukám :slight_smile:. Tak kdo má čas třeba......zítra? :grinning:
@payda
@valentovasasa
@petullek @monushka88
8. zář 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispulka22 no já sice budu ve městě, ale mám lítání po úřadech a potom poradna a očkování :slight_smile:
8. zář 2010 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petullek A to znamená, že potom by se Ti ještě chtělo nebo že raději jindy? :slight_smile:
8. zář 2010 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kolik bylo prckům,když jste byly na vítání občánků? - teda pokud jste byly v UL :slight_smile:
8. zář 2010 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispulka22 potom už nepojedu do města :sweat_smile: máme doktorku tady v Chlumci :slight_smile: Takže raději jindy :slight_smile:
8. zář 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petullek My jsme na vítání nešli, ale pozvánka nám přišla, když bylo Žofince - tuším - asi 4 měsíce.
8. zář 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispulka22 proč jste nešli? pokud patříte pod UL tak bys dostala 5000,- Jinak zítra můžem - jsme dopo ve městě - jedem se tam na devátou kouknout do sekáče a pak nic v plánu není.
Jinak na vítání občánků jsme byli s oběma hned po šestinedělí u nás v Řehlovicích.
9. zář 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petullek Jinak na vítání občánků jsme byli s oběma hned po šestinedělí u nás v Řehlovicích.
9. zář 2010 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentovasasa Těch 5000 jsme dostali i tak - nemusíš se zúčastnit toho ceremoniálu, abys je dostala, můžeš si je vyzvednout potom. Nešli jsme proto, že jsem ten den měla přijímačky v Praze....ale asi bysme nešli, ani kdybysme mohli, protože jsme nebyli zvědaví na nějaký Kubatovo upřímný gratulace :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: . Škoda, že jsem si to o tom srazu přečetla až teď, kdybych to věděla, vstali jsme dřív a mohly jsme se sejít.
9. zář 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí

@mispulka22 o jakým srazu??? byla jsem ve městě včera, ale to jen s kamarádkou a zítra /v pátek/ jedu znovu do města...
9. zář 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentovasasa Jo aha, já jsem si nevšimla, že jsi to psala dneska ráno.....takže jsem si myslela, že jsi ve městě byla dnes :slight_smile:. Tak teda můžeme zítra..... já mám v půl desátý sraz s kamarádkou, ale jen tak na hodinu, takže potom jsem volná...... A kam chodíš do sekáče? Taky potřebujeme dokoupit oblečení. Já chodím do sekáče, co je schovanej nad tou pasáží na Hraničáři, ale jestli znáš nějakej další dobrej, ráda se inspiruju.
Holky, nemá někdo z vás zkušenosti s plaváním kojenců v Ústí nad Labem? V pondělí asi půjdeme na zkušební hodinu, jsem na to moc zvědavá.
9. zář 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispulka22 ty myslíš ten sekáč "babycentrum" - ten znám - ten vlastní moje kamarádka. Ale já chodím i do toho velkýho na Hraničáři - vedle bývalé "stelinky". Sice na to hodně lidí nadává,ale já tam chodím jen na tu akci co je dneska a zítra - není rozvěšený na ramínkách, ale je to jako "hrabák" ale zase zítra mají vše za 10kč za kus. takže se tam jdu kouknout. Oni se tam docela dají vybrat věci, ale musíš hledat a ne každý na to má nervy...
a k tomu zítřku - musíme se na pevno domluvit, protože bych se musela stavit někde klukům pro obídky (od Hippu nebo čehokoliv jiného) abych jim to pak dala, aby nebyly o hladu...
9. zář 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentovasasa Tak třeba v 10.45 někde na Míráku? Třeba před českou spořitelnou? Taky vezmu Žofce oběd s sebou. Jak to ohříváš, když jsi v terénu? Já s sebou asi vezmu termosku s horkou vodou.
9. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispulka22 jen přemýšlím kam potom jít - pokud se nepletu, tak Jungle-café má přes poledne zavřeno a MC taky...
9. zář 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispulka22 no, pokud jsem v "terénu", tak se stavím na kafe, nechám si tam ohřát to jídlo a pak Tomáška uspím v kočárku
9. zář 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentovasasa co třeba do Bárky?
9. zář 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispulka22 tak co ten zítřek? mám tam v 10:45 čekat? před Spořkou? zbytek domluvíme operativně?
9. zář 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentovasasa Jasně, já jsem čekala, jestli se ozveš :slight_smile:. V 10.45 před Spořkou. Akorát malá trochu chrochtá, nevím jestli se jí nerozjede rýma. Kdyby náhodou jo, napíšu sms a nejely bysme. Ale snad to bude v pohodě.
9. zář 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tak já pořád čekala na tu pozvánku na to vítání, zjistila jsem si,že bylo minulou sobotu a že mi nic :confounded: Ale přišlo mi a jdeme 16. tak jsem z toho nadšená :grinning:
Jinak já budu mít čas asi do úterka a pak nám přijede konečně táta, takže čas nebude...

@mispulka22 copak jsi nakoupila za ten poukaz od města? a kde jsi nakupovala?
10. zář 2010 v 00:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petullek tak do toho města ted nejdem, rýma se jim rozjela... Jinak se mnou je to taky složitý - sobota učím, neděle jedem na výstavu mašinek do Lužné u Rakovníka, pondělí úterý zatím nevím -možná pojedu k našim malovat k babičce, ale to nevím a ve středu tu jsem stopro - malej má zase miniškolku, tak můžem někam v té době vyrazit - navrhuji Jungli
10. zář 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentovasasa tak ať se kluci brzy uzdraví :slight_smile: Já teď určitě nebudu mít dýl čas.. Přijel nám táta takže si ho budeme užívat co to jde :slight_smile:))
15. zář 2010 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, je tady nějako mrtvo..kde jsteee?
7. říj 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@payda Taky nakukuju, že nikde nikdo.... nějak nám to s tím srazem pořád nevychází, ale já jsem stále pro :slight_smile:. P.S. O kolik budeš mít děti od sebe, jestli se můžu zeptat? :slight_smile:
7. říj 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu!!! tak co ten sraz? Ve středu dopo jde Domín na dobětice do miniškolky, co se sejít někde v herně? třeba v Jungli?
10. říj 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek