• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Ahoj ustečandy :slight_smile: Nechtěly byste si ulehčit práci v domácnosti a mít více času na sebe a své ratolesti? :slight_smile: Jsem unešená z katalogu Eurony, objednala jsem si přípravek proti roztočům v bytě, prášek na praní, aviváž, přípravek do myčky, další na podlahu. Vše úžasně voní a parádně čistí :wink: Nic neprodávám, objednávám si jen pro sebe, ale chtěla jsem se s vámi podělit o zkušenosti, pokud někdo zrovna přemýšlí, jak s radostí uklízet nebo někomu udělat radost :slight_smile:
22. říj 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucme asi nemůžu mluvit za všechny, ale za sebe - díky za nabídku, ale mám své oblíbené přípravky a jsem spokojená a nějak těmto nabídkám nevěřím - Amway bylo taky super, nejlepší a nejúčinnější atd atd... a nakonec to bylo jen 3x dražší...
24. říj 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispulka22 juuuuuuu gratuluju k miminku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to budou kousicek od sebe co??? jeeee :dizzy_face: :dizzy_face:
15. lis 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak se vsechny mate???? my v poho, jsme u tatky ve walesu a je tu zima jak v pr... :grinning: Malej roste jak z vody, stve me,ze to tak rychle utika... :pensive:
15. lis 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, mohla bych vás poprosit o radu? V kolikátém týdnu těhulkování jste si byly zařídit dětského doktora? A mohla bych Vás poprosit o nějaký typ k dobrému dětskému doktorovi? Bydlím v Ústí (Všebořice) teprve rok a vážně vůbec nevím, kam mám zajít :frowning2: Moc vám všem děkuju za rady :slight_smile:
24. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monushka88 No řekla bych, že už klidně můžeš. :slight_smile:
Ve Všebořících je Bělíková a Homolová - na obě jsem slyšela chválu, Bělíková je ještě stará škola, chodila jsem k ní já jako dítě, Homolová je už mladá z rodiny doktorů, její manžel a tchán jsou kardiologové v MN, po tchýni převzala praxi. (Teda pokud to nějak nepletu.:sweat_smile:) Středisko je u stanice trolejbusu Kapitána Jaroše. :wink: Jezdí k ní i různé kamarádky až z Tramtárie. :slight_smile:
24. lis 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fim Moc děkuji za radu, jdu tam brnknout :slight_smile:
25. lis 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monushka88 Homolovou nedoporučuju - je ted na mateřský a pořád za ní zaskakuje bud manžel (to je ta lepší varianta), nebo nějaká jiná ženská a prý děsná kráva. Kamarádka tam chodí a je fakt nasraná. Info jen půlku a tak. Já jsem z Nových Stadic (za Trmicema-Koštovem) a jezdím s klukama na Střekov k Vondrákový a jsem fakt megaspokojená...
30. lis 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petullek Díky :slight_smile:. Budou od sebe rok a čtyři měsíce, takže budeme mít doma veselo :grinning:. Jak se máš, už jste zase doma?
30. lis 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monushka88 Jů, Tobě už se to krásně blíží :slight_smile:. Těšíš se, viď? :slight_smile: My chodíme k paní doktorce Drnkový na Stříbrníky a jsme moc spokojený. Je to opravdu odborník se spoustou zkušeností a k tomu moc sympatická a milá, lidská, všechno vysvětlí.... jsem za ni moc vděčná :slight_smile:. Nejradši bych k ní chodila taky, kdyby to šlo :grinning:.
30. lis 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak děkuji holky za info, musím to pořádně promyslet, než se konečně rozhodnu :slight_smile:
30. lis 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispulka22 Strašně se těším a zároveň se bojím, abych byla skvělou maminou :slight_smile: Včera jsem byla na kontrole u doktorky - při kontrole před čtrnácti dny mi říkala, že budu určitě přenášet a po včerejšku je to úplně naopak - prý to vidí tak, že do tří týdnů bude ta naše holčička milovaná na světě :slight_smile:
30. lis 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monushka88 Určitě budeš! Jé, já jsem to měla podobně, taky jsem byla celou dobu přesvědčená, že jsem přenášecí typ, ale ouha - v 35. týdnu doktor říkal, že mám nález jako v termínu a šest dní na to byla malá na světě :slight_smile:. Tak držím pěsti, ať jde všechno jako po másle! :slight_smile:
30. lis 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukala jsem - máš moc krásnou dcerušku :slight_smile: Moc ti děkuji, snad půjde vše hladce. Jsem asi divná, ale strašně se těším na porod, tak snad se to už nezmění :grinning: A já ti přeji, ať ti jde těhulkování co nejlépe a ať se jen usmíváš :slight_smile:
30. lis 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monushka88 Díky :slight_smile:. To je dobře, že se těšíš - já jsem se taky těšila a bylo to krásný a dodneška na to ráda vzpomínám :slight_smile:. A už se těším i napodruhý :slight_smile:. A díky i za přání, ani nevíš, jak ses strefila - jen se usmívat je přesně to, co potřebuju :slight_smile:. Tak porodu zdar :wink:. Třeba někdy vyjde i ten sraz...
30. lis 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám takový "akutní" :grinning: dotaz :slight_smile:. Nevíte, je v Ústí nějaká restaurace, kde mají v nabídce každý den dobrou svíčkovou s knedlíkem a brusinkama? :slight_smile: :slight_smile: Já na ni mám od včerejška strašnou chuť a nevím, kam se za ní vydat :grinning:. Ď. :wink:
7. pro 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem tu nebyla ani nepamatuju. Rok se pořád něco dělo, nejdřív jsem zařizovala svatbuAle, pak koupě bytu, rekonstrukci bytu, kterou jsme konečně po půl roce jakštak dodělali a teď konečně bydlíme ve svém a já už mám i víc času na sebe a mrňousa - v dubnu mu budou už dva roky a zachvíli se budu muset poohlídnout po nějaké práci. Bydlím teď na Střekově na Kameňáku hned vedle školky a naproti škole. Kdyby tu byla nějaká mamina ze Střekova, tak bych byla ráda, kdybych mohla chodit s někým ven a né jen s prckem.
3. led 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alena.ul sice nejsem ze Střekova, ale někdy bych vyrazila. Jen se domluvit... hlavně pak na jaře až bude hezky, tak bych pak vyrážela...
21. led 2011 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monushka88 jé, zase jsem sem po jaký době dorazila, ale koukám, že máš prcka malýho, moc gratuluji... a až povyrostete (mj. už pak snad bude i lépe venku) někdy někam vyrazíme - mohli bysme pak udělat takovej jako hromadnej sraz... kdysi, když tahle diskuze žila, tak jsme tak chodili...
21. led 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentovasasa Moc děkuji :slight_smile: To bude fajn, kdybychom pak někam vyrazily, až bude lépe. Moc maminek s dětičkama tady v Ústí neznám, tak budu jedině ráda :slight_smile:
21. led 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
monushka88.... ahojky jsem z vernerice ale do usti to mam kousek mam skoro dvouleteho raubire a kdepak bydlis v usti??
A neni tady nejaka mamina z velkeho brezna
17. bře 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nemáte prosím někdo tip, kde v Ústí nad Labem nebo blízkém okolí sehnat pěknou kvalitní kojící podprsenku? Obešla jsem několik obchodů,ale buď mi řekli, že je nevedou, nebo mi v mé velikosti byli schopni nabídnout jen obří bílý "stan" bez kostic a bez tvaru :angry: . Předem díky za jakoukoli radu.
7. čer 2011 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mispulka22 Ahoj. Já koupila kojopodprdu na náměstí ve velkém obchodě s prádlem, myslím že to je bývalé Sto (prostě v těch místech), značka Bailey (nějak tak, nechce se mi do ložnice a nikdy jsem o ní do té dony neslyšela) a velké a za super cenu. :wink: Nemá teda kostice, ale je to příjemný materiál, krásně držela a byla teda v pleťové barvě. Ještě jsem si koupila sportovku a nakonec kojču vůbec nenosím a vyndavám prsa horem :sunglasses:
A ještě jsem slyšela moc dobré ohlasy na eshop Leontynka.cz a tam se mi líbila jedna víc než druhá. :slight_smile:
7. čer 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fim Moc děkuju za odpověď, zajdu se tam podívat :slight_smile:.
7. čer 2011 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, před měsícem jsme se přestěhovali do Ústí na Střekov a vůbec nikoho tady neznám. Ráda bych se s někým seznámila a někdy vyrazila někam ven a tak. Je mi tady smutno a malej si nemá s kým hrát. :cry:
13. črc 2011 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercak. Ahoj, mám skoro stejně starýho draka, ale je to opravdu drak :sweat_smile: a navíc jsme z Chlumce. :wink:
Proč ti je smutno? Někoho určitě brzy poznáš. :slight_smile:
14. črc 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vercak. Ahoj, já jsem z Brné, to je hned vedle Střekova :wink:. Jestli chceš vyrazit někam na procházku, jsem pro :slight_smile:. Kdyžtak napiš do IP a domluvíme se.... :wink:.
15. črc 2011 v 00:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem sem po strašně dlouhé době také zavítala. Jsem také za Střekova, tak kdyby měl někdo zájem, stačí se domluvit a něco podnikneme.
25. črc 2011 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky a nastavajici maminky... nasla jsem konecne diskusi z ustecka.. je tu nektera z Teplic?
28. črc 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny maminky :slight_smile:
Je tu nějaká mladá maminka z Ústí nad Labem?
11. led 2012 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek