• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Tak se po dlouhé době hlásím...koukám, že odmlka byla veliká a přeci jen se tady něco událo...Stále se hledají maminky k setkávání?
26. led 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím:slight_smile:jsem původem ústečanda, nyní na mateřské a bydlím kousek od ústí. Jsem dula, dělám předporodní přípravu a doprovázím u porodu, taky laktační poradenství a podobně:slight_smile:)). kdybyste některá měla nějaký trable či otázky, tak se ozvěte:slight_smile:když jsem byla sama těhotná, tak v ústí tyhle služby vůbec nebyly:( ne každý je potřebuje, ale sama vím, že někdo taky ano!
31. led 2012 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliade Tak to je úžasné!!!! Já už Vaši pomoc sicec nevyužiju, ale určitě bych na Vás okamžitě dala kontakt kamarádce, která se hodně bojí, že opět nebude kojit. Mohu poprosit o kontakt do IP? :slight_smile:
31. led 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě:slight_smile:budu ráda, když pomohu!
31. led 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

po dlouhym hledani jsem vas konecne nasla.. nebou doufam, ze jsem nasla nekoho, kdo mi poradi... jak je to, prosim vas, s predporodnim kurzem? musi se tam dochazet neb jak to vsechno je? diky moc..
5. únor 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 ahojky,hele předporodní kurz je jen tak na hodinku a půl v jednom odpoledni ;)
29. únor 2012 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amatysta diky, pa v porodce rikala, ze se tam chodit nemusi :slight_smile: ze pak akorat se zaplati dole u okynka 500,- jako vstup na sal.. pro doprovod.
29. únor 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to spíš exkurze po porodce než předporodní kurz.....
29. únor 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 :Ahojky,my jsme tam byli 15 února a museli jsme.Když jsem byla sepisovat porodopis,tak mi PA řikala,že se tam musí,když chceš mít manžela(přítele) u porodu.A stálo nás to 1000,-.5OO za kurz a 500 za manžela u porodu.Bylo to na 2 hoďky.Tu první nám ukazovali porodnici a řikali co vše vzít sebou a kdy vyrazit a tu druhou nám povídala laktační poradkyně o okojení.
29. únor 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 A vystavili nám takový papír,kde bylo moje a manželovo jméno,který si tam po zaplacení nechali.Ten pak prý bude sloužit jako důkaz,že jsme na kurzu byli
29. únor 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaja.m ja byla v porodce v UL, mylsela jsem si, ze mi odtejka plodovka a prijimala me Pa, ktera vede kurz ( asi jedna z mnoha) a rikala, ze ta 1.000 jsou prachy pro nemocnici, ze to lidi delaji tak, ze proste prijdou, kdyz rodis, zaplatej 500 u okynka, dostanou papir, ze to je zaplaceny a jdou.. pokud je to planej poplach a nerodis a jedes zpet domu a dalsi den jdes, ze fakt rodis, 500 uz se neplati. Je to prej jako vstupenka na sal. Prej ten litr je jako za to, ze se ti venujou ty dve hodiny a tak... prej by mi to rikat nemela, ale je to tak :slight_smile:
29. únor 2012 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terioza1 :Tak tos chytla dobrou PA,mě tvrdila,že tam musíme.Tak aspoň jsme viděli jak to tam vypadá nu:slight_smile:
29. únor 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaja.m no, tak to zase jo, ja to videt ani nechtela .-D a na kojeni jsem taky nechtela rady, na dejchani taky ne, pac jak se znam, stejne si budu delat svoje .-D
29. únor 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, prosim vas chodite niektora k p. Zahradkovi ? rozmyslam nad 3D/4D a pocula som, zevraj on je dost dobry... dakujem
2. čer 2012 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek