Ústecký kecalky

Děvčátka vítejte v novém klubu 🙂
naivuli
18. pro 2009
aha, no dobrá,a si se jim nelíbil, pak jí vložím jinam, ale ted pádím do tý zimy, brrrrrrrrr

mějte se
pitrska
18. pro 2009
Cusik holky
Nai-dasa se s tebou nedohodla,myslela jsme,ze by ste mohly prijit obe v pondeli odpoledne at to mame prijednom co myslis???
lona
18. pro 2009
Pit, Nai: já jsem Ivě psala, že jí tam hodím v pondělí se mnou,ale ještě mi neodpověděla...Takže bych Tadíka pohlídala já mezitim, ale jestli Lucko chceš jet taky, tak můžeš. Jen mám auto pro 4...
Jo a už to mám v drogerce koupený, tak se těšim 😉
lona
18. pro 2009
Luci: já ti pučim na prudění toho mýho.Vypustí páru a pak bude hodnej 😃
poupe
18. pro 2009
ahojky,tak co pripravy na vanoce? 😉 ja dneska dodelam cukrovi a vecer musim zehlit.
koukam rano husty ]-(
Sarko tobe taky krasny vanoce,samozrejme cely rodine,skolu udelas 🙂
boadella
18. pro 2009
Už jsme doma. Jela jsem do Fora, tam zaparkovat, to je umění. Ťukla jsem si nárazníkem do sloupku :-N =-) Ale dobrý, je to jen odřeninka, to se zahojí 😃 Pak do Fora, zjistit, kudy se vůbec vychází a kde vůbec jsem, úplně jsem byla zmatená. Vyšly jsme u kostela, chvíli jsem pátrala, kde vlastně jsem...zašly jsme do toho kostela, no měla jsem představu jinou. Ale tak se Veru aspoň podívala do kostela. Čekáme dopis od Ježíška z Božího Daru, ale asi na nás prdí, tak uvidíme v pondělí. :-|

Jdu se najíst a dožehlit prádlo, ať to tu nestraší.
boadella
18. pro 2009
Jé Dáši, tak to vás tam bude dost. Ráda bych vás viděla, ale zase aby Péťa nekvetla😃
lona
18. pro 2009
Luci: no právě, aby Péťa s Torinkou vydržely 🙂. Dokud to bylo do sloupku tak dobrý, horší by bylo nabourat Ferrari vod nerudnýho dědy 😃
naivuli
18. pro 2009
Péto Dáša mi psala, ale psala dopoledne a ty odpoledne? tak já ted nevím kdy? a taky jsme musel aještě počkat jak se vyjádříš ty, jsem nevěděla , že to máte s Dášou dohodlí jako že můžu taky přijít. Tak já pojedu ráda s ní. Hele Péto, bych potřeboval ai opravit melír, máš tak ydoma barvičky?

jsem přišla z města úplně zmrzá. Ještě ve 12:45 jsem byla na míráku pod vanou a ve 13:00 užjsem museal stíhat na zastávce za soudem synka, no to byl fofr, ale jsem myslela, že mi přes most umrzne ucho.
boadella
18. pro 2009
Ale řeknu vám, to byla zkouška tam zajet. Mají tam tak úzkej nájezd nahoru a i dolů. Pak se tam vyznat a najít místo, asi bylo ještě jedno patro, to nevím, jsem se bála, abych nevjela třeba do Billy 😃
naivuli
18. pro 2009
kde si Luci parkovala, na tý střeše? jsem slyšela, že to tam je hrozně úzký a pravý úhly, to zase nevrhoval nějakej inteligentní architekt, asi nikdy neviděl auto.
JO a díky za snahu v tescu. Já jsem se pak šla podívat do toho krámku u komerčky, tammají cd a dvd, to byla prča se tam dostat s kočárem. jsou tam dva schůdky, tak říkám paní co vychází jestli mi podrží dveře a šteluju kočár, že to nějak vyhopkám a šla paní kolem a jestli chvi pomoct. tak já že jo, jenže ona měla přes rameno kabelku a vruce nějaký papíry a lahev s vodou, tak jí to pořád padalo, tak já jí říkám, já vám to vezmu, tak mi dává kabelku apodává tu lahev 😃 a pak se objevil takovej mladík, popadl kočár, tak zase vracím paní kabelku a lehev, no to byla prča 😃 😃 😃 😃 , no ale stejně nic neměli, tak jsem se 3 minuty dostával ado krámu a za 5 sekund jsem byla venku 😃 😃 😃
boadella
18. pro 2009
Ivčo, barvičku si kup sama, jaká se ti líbí. 🙂

Jo Péťo, tys tu sháněla nějakou místnost, si chceš otevřít kadeřnictví? Jééé, konečně bys mi umyla i hlavu 😃😃
lona
18. pro 2009
Nai: pokud si budem navzájem hlídat, tak můžu kdykoli. jen přes oběd spinkáme. Pokud nebudu mít hlídání, pak musím počkat až přijde mužík z práce.
Luci: asi to stavěl chlap pro chlapy 😎
boadella
18. pro 2009
Ivčo, no právě že neparkovala, tam jsem nedojela, páč jsem se bála, kam bych dojela...možná na střechu Labe 😃

No moc jsem nepomohla, nic tam neměli, hledaly jsme i s paní prodavačkou. 😞
naivuli
18. pro 2009
tak jsem ten svícínek vložila jinam, kde jim nevadí moje tvoření 😃 😃 😃 😃 😃 😃 http://foto.dama.cz/foto.php?f=705476
naivuli
18. pro 2009
no on už tam byl manžílek někdy před tejdenm, tak to asi vyprodali 😞
naivuli
18. pro 2009
a kdy se Dášo dozvím, jeslti teda dopoledne nebo odpoledne?
naivuli
18. pro 2009
No jo, barvičku, ale já nevím jakou, aby mi to chytlo, mám tmavý vlasy a taky potřebuju jen kapánek, co pak s ní. Tak asi melírek nebude 😞
lona
18. pro 2009
Ivi: já můžu pořád, takže záleží na tobě a Pétě
lona
18. pro 2009
Ivi: tak si jí schováš na příště...ale já tomu nerozumim
boadella
18. pro 2009
Ivo, to si schováš na příště. Jestli máš odrostlý vlasy, tak si kup hnědou, nebo jakou používáš a k tomu melír. A co zbyde, použiješ příště. 😉 Melír vám poradí Péťa, protože já si kupuju melír od Palete a Péťa vždycky zápasí s tou nějakou emulzí, že je jí tam málo. Tak už vím, co mám koupit příště, v Labi dole v drogerce, obyč melír a peroxid myslím 12%
boadella
18. pro 2009
Péťooo, ti fušuju do řemesla, co? 😃😃 Už mlčím... :-N :-p 😃
naivuli
18. pro 2009
já nemám Luci barvený vlasy, mám jen ve předu trošku červenj melírek, jinak nic, tak snad mi Péta poradí 🙂
naivuli
18. pro 2009
no mě by se Dášo spíš hodilo dopoledne, tak uvidíme co Péta
lona
18. pro 2009
Nai: ok, když vydržíš chvíli s drakem... 😃
naivuli
18. pro 2009
no to bych vydržela, ale nevím jak zvládnu obě najendou 😃
lona
18. pro 2009
Nai. snad bude hodnej, kdyžtak vezmu krabičku plnou piškotů...
naivuli
18. pro 2009
jéééééééééé to pomáhá? no u nás zatím nepomáhá nic, nekdy nezabírá ani nošení :-S
lona
18. pro 2009
Nai: jejda, to jo. Pomáhá všechno jídlo. Když je plná pusa, to je panečku hodný dítko. Dneska jsem byla na oběd ve městě a když se krmil taky, tak to bylo nejhodnější miminko v UL.
lona
18. pro 2009
Nai: období křiku už máme za sebou...ale taky jsem si užila. Teď musí něco montovat nebo jíst 😃