• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
aha, no dobrá,a si se jim nelíbil, pak jí vložím jinam, ale ted pádím do tý zimy, brrrrrrrrr

mějte se
18. pro 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik holky
Nai-dasa se s tebou nedohodla,myslela jsme,ze by ste mohly prijit obe v pondeli odpoledne at to mame prijednom co myslis???
18. pro 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit, Nai: já jsem Ivě psala, že jí tam hodím v pondělí se mnou,ale ještě mi neodpověděla...Takže bych Tadíka pohlídala já mezitim, ale jestli Lucko chceš jet taky, tak můžeš. Jen mám auto pro 4...
Jo a už to mám v drogerce koupený, tak se těšim :wink:
18. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: já ti pučim na prudění toho mýho.Vypustí páru a pak bude hodnej :grinning:
18. pro 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak co pripravy na vanoce? :wink: ja dneska dodelam cukrovi a vecer musim zehlit.
koukam rano husty :angry:
Sarko tobe taky krasny vanoce,samozrejme cely rodine,skolu udelas :slight_smile:
18. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsme doma. Jela jsem do Fora, tam zaparkovat, to je umění. Ťukla jsem si nárazníkem do sloupku :sweat_smile: :confused: Ale dobrý, je to jen odřeninka, to se zahojí :grinning: Pak do Fora, zjistit, kudy se vůbec vychází a kde vůbec jsem, úplně jsem byla zmatená. Vyšly jsme u kostela, chvíli jsem pátrala, kde vlastně jsem...zašly jsme do toho kostela, no měla jsem představu jinou. Ale tak se Veru aspoň podívala do kostela. Čekáme dopis od Ježíška z Božího Daru, ale asi na nás prdí, tak uvidíme v pondělí. :unamused:

Jdu se najíst a dožehlit prádlo, ať to tu nestraší.
18. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Dáši, tak to vás tam bude dost. Ráda bych vás viděla, ale zase aby Péťa nekvetla:grinning:
18. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: no právě, aby Péťa s Torinkou vydržely :slight_smile:. Dokud to bylo do sloupku tak dobrý, horší by bylo nabourat Ferrari vod nerudnýho dědy :grinning:
18. pro 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péto Dáša mi psala, ale psala dopoledne a ty odpoledne? tak já ted nevím kdy? a taky jsme musel aještě počkat jak se vyjádříš ty, jsem nevěděla , že to máte s Dášou dohodlí jako že můžu taky přijít. Tak já pojedu ráda s ní. Hele Péto, bych potřeboval ai opravit melír, máš tak ydoma barvičky?

jsem přišla z města úplně zmrzá. Ještě ve 12:45 jsem byla na míráku pod vanou a ve 13:00 užjsem museal stíhat na zastávce za soudem synka, no to byl fofr, ale jsem myslela, že mi přes most umrzne ucho.
18. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale řeknu vám, to byla zkouška tam zajet. Mají tam tak úzkej nájezd nahoru a i dolů. Pak se tam vyznat a najít místo, asi bylo ještě jedno patro, to nevím, jsem se bála, abych nevjela třeba do Billy :grinning:
18. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde si Luci parkovala, na tý střeše? jsem slyšela, že to tam je hrozně úzký a pravý úhly, to zase nevrhoval nějakej inteligentní architekt, asi nikdy neviděl auto.
JO a díky za snahu v tescu. Já jsem se pak šla podívat do toho krámku u komerčky, tammají cd a dvd, to byla prča se tam dostat s kočárem. jsou tam dva schůdky, tak říkám paní co vychází jestli mi podrží dveře a šteluju kočár, že to nějak vyhopkám a šla paní kolem a jestli chvi pomoct. tak já že jo, jenže ona měla přes rameno kabelku a vruce nějaký papíry a lahev s vodou, tak jí to pořád padalo, tak já jí říkám, já vám to vezmu, tak mi dává kabelku apodává tu lahev :grinning: a pak se objevil takovej mladík, popadl kočár, tak zase vracím paní kabelku a lehev, no to byla prča :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , no ale stejně nic neměli, tak jsem se 3 minuty dostával ado krámu a za 5 sekund jsem byla venku :grinning: :grinning: :grinning:
18. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, barvičku si kup sama, jaká se ti líbí. :slight_smile:

Jo Péťo, tys tu sháněla nějakou místnost, si chceš otevřít kadeřnictví? Jééé, konečně bys mi umyla i hlavu :grinning::grinning:
18. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai: pokud si budem navzájem hlídat, tak můžu kdykoli. jen přes oběd spinkáme. Pokud nebudu mít hlídání, pak musím počkat až přijde mužík z práce.
Luci: asi to stavěl chlap pro chlapy :sunglasses:
18. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, no právě že neparkovala, tam jsem nedojela, páč jsem se bála, kam bych dojela...možná na střechu Labe :grinning:

No moc jsem nepomohla, nic tam neměli, hledaly jsme i s paní prodavačkou. :frowning2:
18. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ten svícínek vložila jinam, kde jim nevadí moje tvoření :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: http://foto.dama.cz/foto.php?f=705476
18. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no on už tam byl manžílek někdy před tejdenm, tak to asi vyprodali :frowning2:
18. pro 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdy se Dášo dozvím, jeslti teda dopoledne nebo odpoledne?
18. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, barvičku, ale já nevím jakou, aby mi to chytlo, mám tmavý vlasy a taky potřebuju jen kapánek, co pak s ní. Tak asi melírek nebude :frowning2:
18. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi: já můžu pořád, takže záleží na tobě a Pétě
18. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi: tak si jí schováš na příště...ale já tomu nerozumim
18. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivo, to si schováš na příště. Jestli máš odrostlý vlasy, tak si kup hnědou, nebo jakou používáš a k tomu melír. A co zbyde, použiješ příště. :wink: Melír vám poradí Péťa, protože já si kupuju melír od Palete a Péťa vždycky zápasí s tou nějakou emulzí, že je jí tam málo. Tak už vím, co mám koupit příště, v Labi dole v drogerce, obyč melír a peroxid myslím 12%
18. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťooo, ti fušuju do řemesla, co? :grinning::grinning: Už mlčím... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. pro 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nemám Luci barvený vlasy, mám jen ve předu trošku červenj melírek, jinak nic, tak snad mi Péta poradí :slight_smile:
18. pro 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě by se Dášo spíš hodilo dopoledne, tak uvidíme co Péta
18. pro 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai: ok, když vydržíš chvíli s drakem... :grinning:
18. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bych vydržela, ale nevím jak zvládnu obě najendou :grinning:
18. pro 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai. snad bude hodnej, kdyžtak vezmu krabičku plnou piškotů...
18. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééééé to pomáhá? no u nás zatím nepomáhá nic, nekdy nezabírá ani nošení :confounded:
18. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai: jejda, to jo. Pomáhá všechno jídlo. Když je plná pusa, to je panečku hodný dítko. Dneska jsem byla na oběd ve městě a když se krmil taky, tak to bylo nejhodnější miminko v UL.
18. pro 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nai: období křiku už máme za sebou...ale taky jsem si užila. Teď musí něco montovat nebo jíst :grinning:
18. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek