• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Cusik ja sem lezela bojuju s nemocii ooouooou,prasek zabral,ale neni to dobry,a to mazu dneska este strihat holky snad to zvladnu...

Holky ja myslela odpoledne,ale je mi to fuk takze dopoledne????klidooo v pondeli jsme vase :slight_smile:

Ivi,potrebovala bych videt primo tvoji barvicku nevim jak ymas vlasy a hlavne tvoji barvu,jestli si si nekdy delala melir,a jetli mas hooodne tmavy vlasy nepocitej,ze bude bilej,musel by se udelat nejmin dvakrat,jinak by jsi mohla byt zrzava,ale jde to.....
melir je fakt nejlepsi klasica sacek+peroxid zatim vzdycky nejlepe chytil....
18. pro 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luco jj uz schanime nakou mistnost,urcite bych rada chtela,ikdyz mam strach,ale nak zacit proste musim,a konecne bych myla i hlavy,taky mi to chybi :grinning:
18. pro 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky me ditko zlobi porad ,dneska mi pocmarala zase lino,ale totalne az sem brecela....
18. pro 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja prijdu a vy nikde :angry:
18. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit: mě to teprve čeká. Svatoušek určitě nebude :sunglasses: . Určitě se najde něco, čim to pude dolu, kdyžtak ti poraděj v drogerce.
18. pro 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo vydrhla jsem to,ale Jara mi prinese Lih tak snad to tim pujde :slight_smile: Nemel jsem silu ani nadavat,uz me to nebavi,uz at je Jara doma,to je v pozoru,na me prdi
18. pro 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit: u nás je to taky tak, manžu poslechne, já to musim řikat 10 x.
18. pro 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vy kecalky

Pit já používám fixinelu,tou jde dolu všechno,
Momentálně jsem si odskočila od podlahy,čistim spáry v kuchyni,dali nám blbou spáru tak musim 2x do roka na kolena a vzít kartáček na zuby a fixinelu a čistit,ale než vyčistim celou kuchyň a chodbu tak to je na 3h. :angry:

Luci takže řikáš,že betlémy nic moc,mám tam vůbec jít????
18. pro 2009 ve 14:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péto ty jsi nemocná?Tak to je blbý, to já tě nebudu v po otravovat
18. pro 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ted mě napadlo, u nás v baráku je k pronájmu takovej krámeček, tak by se ti to třeb ahodilo na kadeřnictví. Josu tu krámečky dva, v jednom už kdysy kadeřnictví bylo,a le ted je tam pojištovna, tak ten druhej, chceš číslo?
18. pro 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi to je strekov??? to na strekove asi en nevim

nai v po,budu uz ok nebooj
18. pro 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, tak držím palce, ty budeš mít lidí, že budeš mít objednávky na rok dopředu:grinning:

Já jsem zase osiřela, vyprovodila jsem manžela na věneček:grinning: Jeho brácha na straý kolena chodí do tanečních, tak se na něj jdou sourozenci podívat. Jak Hujerovi :grinning:

Já mám konečně vyžehlenoooo, jupííííí. Co já budu dělat? Neee, ani nepřemýšlím, musím vlastně udělat ještě ty svícínky. :sweat_smile:

Malá si hraje na prodavačku, tak tu pípám s kasou. :grinning:
18. pro 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, my taky chodili do tanečních. 3 x na starý kolena. Super zábava, doporučuju. Taneční mistr už nás znal, dokonce nás jednou dával za vzor. Prej místo polky někteří tančili kvapík a propichoval nás pohledem :grinning:. A dodnes se zdravíme.
Jinak jsme taky doma sami. Taťka se šel utopit na Klíši.
18. pro 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, kolik ti prosím tě je? Furt píšeš na starý kolena :grinning: Určitě nejsi starší, než já. :confused: No oni jeli až do TP, ale je snad tady v Setuze taneční pro starší a pokročilé :grinning:
18. pro 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: už mam na kontě 3 křížky a malej kousek
18. pro 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, tak to jsme na tom stejně, já budu mít za chvíli dva malý kousky k tomu :grinning: Takže nejsi vůbec stará, jsi v nejlepších letech :grinning:
18. pro 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: no umíme si to hezky zdůvodnit :grinning: .Na jaře zas jeden kousek přibude :wink:
18. pro 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tý vado tam je hnusná zima.
Byla jsem v globu a myslela jsem,že je po mě než dojdu k autu,protože samozřejmě bylo až na konci,jinak všude plno. :angry:
Ale hlavně už jsem všechno dokoupila a mám to z krku. :slight_smile:

Napletla jsem si ze 2 zlatych stránek ruličky,to se bude pléct. :slight_smile:
18. pro 2009 v 18:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak ten věk neřešte.
Jste tak starý na kolik se cítíte. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
18. pro 2009 v 18:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni :grinning::grinning::grinning: tak v tom případě já už umírám :grinning:

Já musím pro maso, asi v pondělí ze školky, budu tam budšit na dveře ráno s důchodcema :grinning:
18. pro 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha, když řikáš maso..zážitek z masny.Paní kupuje vepřový řízky, kouká na cenu a říká: ty voe, to vepřový je drahý jak prase
18. pro 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dášo :grinning::grinning::grinning:
18. pro 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dášo :grinning: :grinning:

Luci věděla jsem,že se někdo chytne.. :sweat_smile: :sweat_smile:

Zase na chvilku běžim,manža už mě zase vyhání :zipper_mouth:
18. pro 2009 v 18:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,ja se zase na svuj vek nechovam tak jak bych mela,Ale kdyz prijdu nekam s Jarou na dizu tak se stydime,Jara uz se tam prej boji,a ja si pridju jak sto let za opicema kdyz tam prijdu.... :grinning: :grinning:
18. pro 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme dodělali kuličky a zejtra ještě špičky a končim.

Pit já už ani nevim jak to na dízách chodí.
18. pro 2009 v 19:47  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Leni, nevím s těma betlémama. Je to jako výstava betlémů, který dělaly třeba školy, nebo někdo. Jsou tam dřevěný, z papíru, z keramiky...jako měla jsem jinou představu, ale jen že jsme šly do toho kostela se podívat, kde spinká Ježíšek. Mají tam stromeček...no asi v kostele nebudou hrát koledy. :sweat_smile:
18. pro 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu skočit šipku do vany a pak se pustím ještě do těch ruliček, se mi nechce, ale budu u toho koukat na telku.

Na díze jsem taky nebyla ani nepamatuju, ale šla bych někdy na tu stoletou diskotéku do nároďáku, tam jsme za svobodna a bezdětna chodili a bylo to super. Vypalovačky jako Michal David, Olympic, nebo i cizí, ale starý a známý, ne to dnešní duc duc duc a blik blik blik :grinning:
18. pro 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teddy, díky moc za zastání. Bohužel jsi jediná, komu se zdálo Klářino jednání přinejmenším "zvláštní". Takže se ostatním za varovný signál omlouvám, zřejmě jste více zvědavé na někoho, kdo není "afektovaný" (viz "Lona, ty jsi těhu? To by bylo supeeeeer.") a žaludek má úplně na všechno. Ale v pohodě. I tak mezi vás občas zavítám. Nedrbaly jsme spolu nadarmo tak dlouho. :wink:

A propó, Lona, jak to nakonec dopadlo? Už máš nějakou jistotu? :confused: :grinning:
18. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, sice nechápu některé poznámky, ale jak tu psala myslím Péťa, tohle byla slovní přestřelka mezi vámi a asi toho mezi vámi bylo víc, nevím. Takže za mě, jsem se do toho nepletla, abych taky nepřišla k úrazu. A myslím si o tom své. :wink:
18. pro 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni přidávám reakci.Nepletu se do věcí do kterejch mi nic neni takže se nemůžu zastat ani tebe ani
Klárky protože jsem u toho nebyla tak nevim o co jde.Tak asi tak.

Jdu spát.pááááááááá
18. pro 2009 ve 20:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek