• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
brý ráno

jsem byla se psem a myslela jsem, že nedojdu domu, zimaaaaaaaaaaa, brrrrrrrrrrrrrr. Kluci jeli pro stromeček, tak tady zase bojujeme s tádikem sami. je tu bordel, jak kdyby bomba bouchla, ale opičák je protivnej a nenechá mě nic dělat :angry:

i já se Moni přidávám k mé reakci nereakci. neb v době, kdy se mezi vámi stalo nějaké objednání čepice, jsem na diskuzi ještě nechodila, takže vůbec nevím o co šlo a nemám ve zvyku zastávat či nezastávat se někoho, když nevím co se dělo a kde je pravda. bohužel neznám osobně ani tebe ani Kláru, takže nemůžu soudit. Proto se budu i nadále bavit s oběma, páč mi zde nikdo nic neudělal :slight_smile:
19. pro 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jasný. Mohla jsem si to taky celý vymyslet. :wink: :grinning:
Ivčo, my jsme s malým opět sami - manža jel pomáhat kamarádovi s vyklízením vyhořelé garáže. Nějak mu uniká, že potřebuju pomoct hlavně já doma, abych konečně dodělala to cukroví a nějaké dárečky. :rolling_eyes:
19. pro 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik krasnou sobotu zmrzlou huuuu
mala sla spinkat a my se vychystame na nakup na Vanoce a na navstevu k moji sestre do Litaku,tak se zabavime na cely den...

Uz je to tu zase...
Ja uz nevim co na to rict,ale taky nevidim duvod se do neceho plest,kdyz nevim o co jde...
Takze sorry ,ze sem se k tomu nevyjadrila,a nak se nezastala nebyl duvod,ste holky dospele,tak si to urcite vyresite samy,delat dalsi rozbroje?????nevim proc uz toho bylo dost...
Muzu rict jediny Monco,me si bohuzel sklamala,a tvoje vyjadreni o nas jako,že sme zvedavci atd,nebylo taky zrovna taktni :wink: Ale to uz je fuk

Preji vam prijemny vikend holky moje

A v Pondeli se uvidime,Luco dorazis??
19. pro 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moniko,myslim,ze tady nikdo nenaznacil,ze by si si to vymyslela,to urcite ne...
19. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo a kdy dorazí Dáša? Nebo i Iva? Já potřebuju do Globu pro maso, myslela jsem, že tam sjedu hned ráno, tedy jestli se v týhle zimě vůbec dostanu do auta. Včera jsem četla, jak u vás na Vyhlídce bouralo ráno asi 6-7 aut. :fearful:
19. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani jsem nepozdravila, ahoj holky, venku je zima, že bych tam maximálně vyhnala manžela :grinning: Ale on chodí dobrovolně hulit na balkon...brrrr.
19. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám domotáno, tak ještě namořit a nazdobit už opravdu na to prdím. A ve čtyři jdu zase na pívo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak si užijte víkend. :dizzy_face:
19. pro 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsem se ještě nedomluvily v kolik dorazíme, ale já jen pokud bude Péte už dobře.Sice potřebuju ostříhat jako sůl, už jsem nervozní jak mi to leze do očí, ale vím, jak jsem sama sobě protivná, když mi není dobře a taky bych nerada, aby Táda něco chytil, je přecejen ještě malinkej a nechci strávit vánoce lítáním po pohotovsti a bohužel ho nemám kam udat. Takže počkám až jak bude Péte v neděli :wink:

No ten Globud ti Luci nezávidím, tam bude asi dost husto :angry:

Moni co dělal kamarád, že mu vyhořela garáž? My jsem sami skoro pořád, takže mě to nějak ani nepřekvapuje, už jsem si nějak zvykla. ze začátk uto bylo krušný, ale jsem zjistila, že stejěn nic nezmůžu a tak to prostě beru jak to je.

Luci ty jsi ale motalka. Já musím dneska uplíst košíček na ty hrnečky co jsem nechala potisknout, ale bude z pedigu, potřebuju ho na zítra. Do toho peču druhou vánočku, ta první už je sežraná a ještě dělám takový slaný šneky, jedem zítra na předvánoční sešlost ke kemarádce, tak aby bylo něco k zakousnutí. No jsem zvědavá, jak to všechno udělám. Ještě musím vytřít schody. Brrrrrr. celý dopoledne jsme uklízeli Kubíkův zabordelenej pokoj, no asi už je to denska n aodstřel. a to má večír přijít sousedka, budeme dělat takový ty šperky z pryskyřice, chi to pro neteř k vánocům. no nejsem divná ??????????? Asi jo. A to si každej rok říkám, že to budu mít do konce listopadu všechno hotový. a zase to nevyšlo. Ach jo
tak já běžím, at to všechno stihnu. Když se dlouho neukážu, tak jsem se z toho zbláznila :grinning: :grinning: :grinning:
19. pro 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky

My nakonec byli i našich a ještě na oslavě švagrový a před chvilkou jsme dorazily.
Holkám je o dost líp,tak jsme to absolvovaly.

Ale zase jsme si přivezly domácí klobásky a uzenou kotletku,aspoň nějaká výhoda když bydlej v baráku a na vesnici. :sweat_smile:

Ivčo tak jááák,neni s tebe blázen???? :grinning: :grinning:

Jinak venku fakt hnus,už by to mohlo přestat,ale ten sníh z okna je fajnový. :wink:

Počkám až Sába usne a budu balit dárečky,Bára usnula v autě.
Jinak ta vánoční atmosféra furt neni taková jaká by měla být. :unamused:
19. pro 2009 v 19:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já jsem dnes podlehla vánoční atmosféře a vzala Daníka do divadla na Louskáčka :slight_smile: Divadlo až na pár míst plné. Představení mě nadchlo. Na to že balet moc nemusím, tak tohle opravdu stálo za to. Dětiček spousta i poměrně malinkých. Tak se mějte krásně a nechte se zlákat vánoční pohodou.
Bordeliště v dětském pokoji moc neřeším. Jednou za čas to vezmu z gruntu a nejpozději do 2 dnů to vypadá úplně stejně. :frowning2:
19. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik holky tak zitra vas cekam a v kolik je na vas treba kolem 10???co rikate??,
20. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky zdravim vás při neděli.....

na pani učitelku reagovat nebudu má to v IP...mám toho tak akorát pokrk chová se jak malý děcko a nebo přiblblá puberťačka....si vyberte :grinning: :grinning:

jinak holky pro tento rok se s váma loučím...nebudu mít čas sem zasednout mám toho nad hlavu (kdyby něco tak IP)
¨¨
Takže kočky co jdete v PO k Pétě ať jste krásný na ty Vánoce a do Novýho roku vstoupíte jako kočky....

všem ostatním i té paní co mě nazvala velrybou(nejsem totiž omezenec jako někdo) Veselé Vánoce a šťastný Nový rok :slight_smile:
20. pro 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsme vcera celej den mrzli v Praze. Já rozmrzla doma až v 10 večer, když jsem si vlezla do vany. Nakoupila jsem ještě nějakou výzdobu na Vánoce, nachodili několik kilometrů s ostatníma šílencema. Nikýsek byl s babičkou moc hodnej a vůbec neplakal. A sbaštil celej talíř polívky.
Moni: já ještě nevim, ale asi ne. To byla musela bejt sakra náhoda.
Péťo: tak nějak kolem 10 se budu snažit dorazit, jak jsem psala Ivě + - autobus.
Luci a co ty, dorazíš?
20. pro 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teď jsem dodělala kalendář a prdím na to. Na víc nemám čas, ani už chuť. Tak už jen vytisknout a nechat sešít.

Manžílek se už od půl 11 trápí ve městě, volal mi už snad 100x, že nic nemají a neví, co koupit a co bych chtěla a už vidím, jak přijede s prázdnou. :grinning: Mě by to nevadilo, protože taky nic nemám, ale jsem aspoň v teple domova. :grinning:

Včera jsem byla na srazíku se ZŠ, tak se nás pár sešlo, bylo to fajn, ale pak ta cesta domůůů, jsem jela trolejem, abych si mohla dát aspoň vánočního frťana a pak mi málem umrznul spolužák u pusy, když jsme se loučili :grinning::grinning::grinning: Kecám, mě znáte ne? :grinning:

Holky, k Péťě nedorazím, malá je nachcípaná, tak se modlím, aby neměla horečky a mohla jsem jí dát do školky a musím jet pro ségru a do toho Globusu a do Spořitelny...zvládnete to sami? :sweat_smile:

Dášo holka jedna...všechno nej nej k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: Si dáme asi sraz u večerky, až půjdeme pro chleba, co? ?:grinning:
20. pro 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Luci: jak pro chleba, zaúkoluj manžílka, až půjde z města, ať nemusíš vystrkovat nos. Já se jdu kulturně vzdělávat do divadla. Jdem na Rybu. Jakuba. :wink: a díky za přáníčko.
Vyvětrám něco z luxusnější části šatníku. Zatím stejně nosím jen tepláky a jeany tak ať halenkám nejni smutno. :grinning:
20. pro 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: ale než večerku navrhuju radši Sun top :grinning:
20. pro 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, já nemyslela hned, dneska mě nedostane ven nikdo, maximálně si půjdu zobnout cukroví, honí mě mlsná, nebo spíš už začínám mít hlad.

Tak Sun top, ten asi až po Novém roce, co? Ten už jsem plánovala kdysi s Terkou, co sem chodívala a taky se to ještě neuskutečnilo... :unamused: a přitom je skoro za barákem.
20. pro 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dášo, všechno nejlepší k svátku. :wink:
Holky, já mám frmol, ale chtěla jsem aspoň pozdravit. Kluci šli na hodinku ven - vzali saně a jezdí před barákem, tak sen emůžu vynadívat a stejně tak nic neudělám. :grinning: A teda ta výprava byla pomalu na hodinu taky, tak si říkám, jestli se mi ten jejich výlet vůbec vyplatil. :grinning:
20. pro 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: ok. Tak za rok :slight_smile:.
Moni: díky. Zapařit nemůžu. 1.) kojím 2.) před svátkama nikdo stejně nemá čas 3.) každoročně se na mě zapomene :grinning:. To je holt úděl jmen dávaných před Vánocemi. No co na narozky to doženu :slight_smile:
20. pro 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dáši, taky přeji vše nejlepší k svátku...ty to máš dobrý, co mám říkat já? Na můj svátek už se zapomíná úplně.

Holky,kdyby jste šly někdy do toho Suntopu připojila bych se. :slight_smile:
20. pro 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tak ypřeju všechno nej, Dáši. ALe bud ráda, že je to takhle ještě před vánocema. My tuhle říkala jedn apaní učitelka od KUbíka ze školy, že její maminka se jmenuje Eva a je narozená 24. prosince. Na tu asi chudinku zapomínají

Lesněnko a jak se vlasně jsmenuješ ty?

Péto, zítra dorazíme :slight_smile:
20. pro 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Přednostně všechno nej nej Dáše k svátku. :wink:

Tam je krááááásně,kéž by to vydrželo na ten Štědrej den. :dizzy_face:

Dneska jedem busem,do auta mě nikdo nedostane.
21. pro 2009 v 06:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky gratulantům za přáníčko. Snad se to zdraví udrží i nadále.Ne že bych byla nějak marod, ale zdravíčko je nejdůležitější.
Evi: jasne že se můžeš přidat, jenže zatím není nic dohodnuto.
Leni: manžílek před půl hodinou odhrabal sníh, oškrábal okýnka, nakopnul tu naší starou mašinu :grinning: a prej je pro dámy připravena. Stejně ještě musím, odpolko nakoupit, tak to nedělal jen pro vození zadku.
Nai: chudák mamina, asi rodičové chtěli ušetřit. Naše sousedka měla vybráno jméno Ondra a narodil se na Ondřeje, tak to má taky bezva. Ale naštěstí do Vánoc mu zbejvá ještě měsíc.
21. pro 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Daso vse nejlepsi.... :slight_smile:
21. pro 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ták jsme po ranní rozcvičce.
Šli jsme pěšky do školy a zpět a ještě jsme před barákem odhrabaly sníh.

Jdu si k topení ohřát nohy mám je úpně zmrzlý,to je na punčochy.

Dášo ,můj táta taky chtěl Lenku ta je 21.2 a já se narodila 22.2. :sweat_smile:
21. pro 2009 v 08:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit: díky, rozcvič si ruce :wink:
Leni: no, to je hodnej tatík :grinning:
21. pro 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dášo jako ten tvůj nebo můj :grinning:
Můj je totiž v práci takže mi nemohl nic připravit :wink:
21. pro 2009 v 08:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: mno u nás to vymyslela maminka. už to měl odhrabat večer,ale když se šel oblíknout, tak začlo chumelit, tak prej, že to udělá až ráno. Já bych to škrábat nemohla. Nik by seděl v autosedačce a mrznul by než bych to všechno očistila
21. pro 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi psal manžel, že musel pěšky do města.V půl osmý nejelo nic. tak prej bezva rozcvička, nejdřív oškrábat auto a pak maraton do města. Ani auto si vzít nemohl, tam mam rezervačku já. Je pěkně zmrzlej ještě teď.
21. pro 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky si teda dal.
Ani nevim jak dopadl manža jestli něco jelo,protože silnice očistěný teda moc nejsou.

Mě ty nohy stále mrznou,už jsem si udělal kbelík čaje tak snad to zabere a rozmrznu než tam po 11h půjdu znovu.
21. pro 2009 v 08:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek