• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Dobré ránko. :slight_smile:

Nai, já jsem Eva.

Tak to nám auto nikdo neoškrábal, ale stejně ho nebudeme dneska potřebovat. Ani jsem dneska nechtěla nikam chodit, ale úplně jsem zapopměla, že musím nechat svázat kalendář. Je tam sice krásně, ale ta zima venku mě vůbec neláká.
21. pro 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A Sába jde zítra ze školou na Betlémy,takže já tam nejdu a Báru to stejně nezajímá.
21. pro 2009 v 08:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak varim polivku a cekam na ty holky jedny,co chteji byt krasny,tak snad je nesklamu...
Dneska pojedeme do mesta se este podivat naposledy,Smolik este nevidel nic chudak z Vanoc :slight_smile:
21. pro 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji krásný mrazivý den. My tu máme min. 10 čísel sněhu, tak odpo vytáhneme zase sáňky. :dizzy_face:

Leni, kdy jsi objednávala ty kalendáře? Já v pondělí a dneska dorazily. :dizzy_face:
21. pro 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moni mě psali ve čtvrtek,že je posílaj.Tak je netrpělivě čekám.
21. pro 2009 v 11:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidíš, to do vánoc krásně stíháš. :dizzy_face: Mně to psali až v pátek a dneska jsou tu. Ale předtím mi to psali taky v pátek a došly až ve středu, tak jsem měla docela lufta. :wink:
21. pro 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už ho mááám,ten je krásnej. :wink:

Tak co holky už jste krásný????????
21. pro 2009 ve 12:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja objednala maly ty teletabisky ¨¨,pani mi rikala,ze je poslala a uz je to pres tyden a porad nic takze jako nevim nevim,uz se vidim jak ve stredu schanim teletabiska,jelikoz to je jediny co pod stromkem chce...
21. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenko ja sem krasna porad hahahahaha (sranda) :slight_smile:

Holky co po Novym roce nakej slezanek???
21. pro 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Péťo :grinning: :grinning:
A zatim je ještě na plánování brzo.Nevim co bude zejtra natož za 14 dní :wink:
21. pro 2009 ve 12:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, hlásí je jedna krásná, úplně ostříhaná hlava :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Péto, díky moc

Leni tak to je super, že už máš kalendáře
21. pro 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To uz jste doma????ty jo to je fofr :slight_smile: tak hlavne,ze v poradku
Holky maji deti uplne uzasny hodny :slight_smile: :slight_smile: Ale vubec si to nepamatuju,ani jsem nemohla chovat mam este trosku rymu,tak bych je nerada nakazila :slight_smile:
21. pro 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Daša jela jak drak :grinning: Kluci oba v autě vytuhli, tak mám ted chvilku časík :grinning:
21. pro 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja si to myslela,ze budou chrnet,uz to na ne bylo dlouhy,este,ze jsem nestrihala dasu jinak by se malej chudak asi ubulel,ono je to pak na ne moc dlouhy no...Ja poslala malou taky spat,este nespi,a povida si...
21. pro 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se hlásí druhá krásná :grinning:.Uplně spokojená, vychvaluju kadeřnici Péťu. Nikýsek spinká, jak jinak. Jsem pro srazík po Novym roce. Jen aby manžílek hlídal. Ivča hlídání nepotřebuje Tádík se hlídá sám. Jsem to měla uplně bez práce. :sunglasses:
21. pro 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je este malinkej,Nik je prece jenom vetsi a chce vetsi pozornost,a hlavne byl mrzutej uz chtel hajinkat,nebulel moc to bylo jen knourani,to mate slyset tu moji kdyz spusti :slight_smile:
21. pro 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo: a máte teletubbies na videu? my tady na dvd nějaký totiž máme...tak bych ti mohla dodat
21. pro 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamaradka mi je vypalila,ale este sem ji nevidela,kouknu na ne jaky to jsou dily,a jestli budes mit jiny tak kdyz budes tak hodna a vypalila by si mi je,ja ti dvd cvaknu :slight_smile:

Ja bych taky nekam vysla z detickama nebo bez zalezi na vas
21. pro 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
už Dášo kouká Nik na Teletabies? si tak říkám od kdy jsou ty detičky schopný na to koukat? Asi je ještě malinkej, že :wink:
21. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bez dětiček teda bez jednoho se asi neutrhnu
21. pro 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to pro nejmensi ne,?ale asi je este malinkej..Ja ani nevim od kdy kouka na tv,myslim,ze zacala loni po Vanocich s krtkem a ten jel este nedavno porad dokolecka :rolling_eyes: tak sem vypadala jako ten smajlik
21. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit: tak jí přihlaště k záchranářům, mohla by se hodit jako siréna :grinning: .Ale ty jí určitě pomlouváš...Ivča taky řikala, že dopolko zlobí a div neměl svatozář. My byli nejubrečenější mímo v porodnici. V noci se k nám často chodilo :sunglasses:
21. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt,??ty jo,ale libi se mi jak si v klidu to spousta holek hned sily,tohle ej spravna reakce :slight_smile:
Mala byla milionova nejhodnejsi miminko,pod sluncem vubec nic nepotrebovala spala do 11hodin usnula v 7 a rekord mame stavacku v 1 odpoledne :slight_smile:
21. pro 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pit: já je taky neviděla.Tak to vomrkni. Já s dětičkama, bez dětiček, je mi to fuk. Jinak jak říkáš o tom krtečkovi, jsme byli s kamarádama na dovolený, ty měli 4 letý dítě a manželé dávali si hádanky tipu kolik má tygr v krtečkovi zubů a tak...tak za chvíli už mě to taky čeká :grinning:
nai: ještě ne,ale počasí sleduje pravidelně. jeho jedničkou je Karas. Po Novym roce zas bude o něco starší...tak to třeba zrovna půjde i kdybys měla přijít na chvilku...
21. pro 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tádik byl fakt zlatíčko,a el jak říkám, to dělalo nové prostředí, ale on je hodnej všeobecne, jen má někdy ty záchvaty :grinning:
21. pro 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
takjá ještě dobalila vánoční dárky, potřebuju ještě do Teska, al enevím jak tam??? no uvidím, jestli se vypravím, či ne, ted jdu loupat brambory na kaši
21. pro 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi zadny dite neni porad hodny,mala je od vcera docela dobra,jelikoz sme vyhrozovali certem,je to sidlo,a o5 nechce spat a furt sem lita :grinning: uz se musim smat jak je vycurana a porad si neco vymejsly
21. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Péťo, jestli to bylo na mě, tak já jsem v klidu skoro pořád :wink: ale pak to lítá, když už pohár přeteče.
21. pro 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt??to si takova pohodarka,?tak to ti zavidim,si jak muj chlap,proste pohoda :slight_smile:
21. pro 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nai: 11 jezdí nízká, tak to je v poho ne?
21. pro 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek