• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Péťo: jj, manža je přesně obráceně. Na první našlápnutí a děsnej prudil. Akorát mi přišla smska, že naspal do Mars Spencer a zaprudil kvůli neuznaný reklamaci.
21. pro 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já jsemnervák, až mě to štve, kolikrát vyjedu na Kubíka kvůli blbosti a pak si nadávám :frowning2:
21. pro 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: tak to byla klika, žes to stihla co?Já doufám, že mám fakt všechno.už jen pokoupit maso a ovoce a pak už mě nikdo v obchoďáku neuvidí
každá je nízká?
nai:nevim,ale za poslední dobu jsem neviděla jedinou vysokou. taky 9 jezdí nízká,ale někdy nasaděj tu starou
21. pro 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi mic njinýho nezbude,když se nedostanu do auta :grinning:
21. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nai: já se dostanu,ale zas lidi vypadávaj. Jde vidět, že máme kvalitní mašiny :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas nikdy nizka nejezdi snad ,nikdy sem i nevidela ha snad nevim...

Daso tak ja sem neco jako tvuj manza nervak,a taky se chystam do kenvela jelikoz uz prez mesic mam reklamaci kalhoty uz po druhy a nikdo se neozval,tam me taky nikdo neuvidi...
21. pro 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
péťa: tak si zaprudil, vypustil páru a doma zas bude hodnej :grinning: .Ty to třeba budeš mít taky tak. Mi neuznali takovou blbost! ale do soudu kvůli tomu nejdu...ztratim 3 roky života než to klapne.Navíc ty šaty se daj nosit...tak to přežiju :angry:
21. pro 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dášo já nevypadla :grinning: , tak dobrý. Jsem parazit, udržím se všude :grinning: :grinning: :grinning:
21. pro 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my pořád ještě spíme, téda, to je úspěch
21. pro 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo: :grinning: :grinning: .Bych dle tvých instrukcí kdyžtak Tádíka odručila manželovi :grinning: .Jdu si sehnat hlídání a valím na ten nákup
21. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jara si koupil dziny,a druhy den se rostrhly,tak nam je vymenily a druhy den se o5 rosthly,a ja chtela vratit penize,ze proste uz nechci zadny jejich novy,no nedaly,tak jsou na reklamaci,ale nic este nezavolali,maji na to 31 dni ne??a porad nic hele Jara je klidas,ale ani jemu se to nelibi hahaha
21. pro 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
pit: dle mýho jak to do 30 dnů neopravěj, maj nabídnout jiný zboží bo vrátit peníze.
21. pro 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,ale oni se neozvali vubec prave
21. pro 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit: asi čekaj až na ně vlítneš...
21. pro 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To muzou,se muzou tesit :grinning: No ted ctu 16,11 reklamace je 21,12 a porad nic takze chci penize,zadny jejich dziny,hele nedodrzeli to ,tak mam narok ne??dziny za 1500 a ja na ne budu cekat az se nekdo privandruje mi zavolat :angry:
21. pro 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit když nedodrží termín 30 dnů, musí dát peníze, nám takhle nestihli opravit dvd a vrátili nám prachy
21. pro 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt???No tak to nedodrzeli,aspon si jara koupi jiny a snad lepsi,tak se tam stavime,mam toho dost,myslim,si,ze sem cekali docela dlouho..
21. pro 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj holky ctu 30 dnu maji smulu mi nakulej,aspon naky prachy na darky :grinning: a na dziny samozrejmne a to chce este boty :confounded:
21. pro 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja se skrasnila,jdu si udelat pacesy,a vyrazime,¨mala este spi,ale vzbudi se az uslysi sveho milovaneho taticka :slight_smile: Dneska se na nej nak tesim co se deje hhahhahaah :grinning:
21. pro 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vy drbny jedny, to vám to nestačilo při stříhání? A co nějakou fotku, ať vás taky můžu pochválit? My dneska hrůza. Ráno do Skoro do školky, zapadla jsem do škarpy, ale vyhrabala jsem se, za mnou jela 15tka, tak mi nic jinýho nezbylo, jela jsem ale krokem, až se mi přehříval motor...zítra už nejedem, jsme se rozloučily pro tento rok s učitelkama a jdu nakupovat, protože dneska se mnou byla ségra a děda a to bylo o ničem. Takže jsem utratila za žrádlo a nemám ani dárky, ani peníze. :unamused:
21. pro 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mám na zítra seznam, dopol dám malou k babi do města a vyrazím směr Forum a tak. Nejdete někdo do města, že by jsme si daly odpočinkový kafe? :grinning:
21. pro 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo dneska dorazil pro Verunku dopis od Ježíška z Božího Daru, tak z toho byla vyprdlá, protože tam jako Ježíšek píše přímo jí no dám fotku. Pořád o tom mluví, že s ní Ježíšek mluví potichu...jsem na ní zvědavá na Štědrý den. :slight_smile:
Teď si dobrovolně lehla do postele a kouká na Kouzelnou školku, prý je unavená...vymrzlá asi :slight_smile:

Kde jste všechny? Asi po krámech co?
21. pro 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci jsem tu.

Jinak jdu do města ve středu,manža má v práci rozlučku tak budem z holkama trochu courat ať nesedíme doma jak puťky.
21. pro 2009 v 16:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni, jak je Sabče? Už je dobrá? Veru má rýmu a hrozně chraptí. Tak jsem ráda, že už bude doma, nebo ne ve školce, aby neměla ještě horečky.
21. pro 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už je to mnohem lepší,ale stále kašlou.Takže jsem dneska koupila další sirup,tak snad už se z toho úplně dostanou.
Sába jde zejtra ještě na ty betlémy a pak maji besídku a rozdaj dárečky a půjdou domu,ale asi to stejně vyjde na tu půl 12.
21. pro 2009 v 17:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Vítek už spinká, tak doufám, že mu to vydrží až do rána. Poslední dobou noci probulí, takže nic moc ani pro mě a přes den nechce moc spát.

Já mám teď na reklamaci mobil, tak jsem taky zvědavá, jak dopadnu. A co ty, Pit? Byli jste tam?

Nai: Vítkovi je přes rok a V televizi ho zatím zajímají hodně reklamy, to může dělat cokoli a když slyší znělku reklamy, tak se dere k televizi. Zkoušela jsem mu pustit teletabis na youtubku, ale to ho vůbec nezajímalo.
21. pro 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Báře začali bavit pohádky až nedávno,jinak jí to absolutně nazajímalo.
Jinak u nás se už taky spí.To zas budem vstávat v 5h :unamused:
21. pro 2009 v 18:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já doufám, že u nás bude vstávando až v 8h a v noci moc pobrekávat nebude. Jsem docela kantáre.
21. pro 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek