• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ústecký kecalky

2. června 2012 
Cusik holky,Luco ja bych sla,ale kdyz nemas malou a co ja s malou ???to by neslo,leze mi v krame na nervy dneska zase v krame perlila,vsechno chce a ja ji nic nemuzu koupit kdyz je semnou smolik vychova ze? :grinning:

Jinak v Knevelu jsme byla pani mi este rekla,ze neni jejich povinnost mi volat,tak sem rekla,ze mi to tak bylo zdeleno,a,ze jsem cekala,prisla asi za 10 minut este si vyrizovala osobni telefon,a ja cekala JAK TRUBICKA,ALE PRACHY VRATILI,NIC JIM JINYHI NEZBYLO.Tak si smolik koupil hned ve Foru jiny,snad vydrzej,ale seknou mu hmmmm,sem mu rikala,ze je kus :grinning: V Knevelu jsme videla krasnej natelnik s kosily,ale nekoupila jsem to,za to jak s nama jednaly maj smulu hahah,rikala,pani,ze se to v tescu rusi :grinning:

Dneska jsem mluvila z domovnikem,tak dobra zprava je,ze mozna,mozna,mozna si to budu moct udelat tady v baraku,v jedne mistnösti,ale prob¨leeem,bude to staat mocinky penizek,to dat vse do kupy :unamused: Ale nak to udelame :wink: Budu muset jist chleba a sul,a setrit
21. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petruško, to by bylo fajn co? Tak se holt zadlužíš, snad pracák nebo někdo přispívá začínajícím podnikatelům, zeptej se na to, nebo dávají nějaký výhodný půjčky, něco takovýho...Ty to budeš mít za chvíli zpátky, neboj :wink:

Tak mám seznam, co zítra udělat a kam jít a to bude něco. Ale manžel dneska zase jezdí celý odpoledne po krámech a jede s poloprázdnou :grinning: Ale já dneska koupila 6 řízků, to vepřový je fakt drahý jako prase :grinning::grinning::grinning: tak si dáme každej ten řízek navíc a budeme spokojený. :grinning:
21. pro 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj

Péťo ty to určitě zvládneš,bude to asi stát dost,ale jednou se musí někde začít. :slight_smile:

No a řízky kupujem jenom kuřecí.Vepřový nám moc nejedu.

Luci co bys chtěla od chlapů,manža když jde něco kupovat tak to musí mít všechno napsaný,jinak by přinesl půlku a druhá půlka by obsahovala úplně jiný věci. :sweat_smile: :sweat_smile:
22. pro 2009 v 06:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak co koukám ven tak asi zase bude procházka, :unamused:
22. pro 2009 v 06:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: fotku nemám, mám to stejný, jen víc světlý. Manžel si toho nevšimnul. klasika :sunglasses: .Tak řízky jo? :grinning: :grinning: vepřový...už čumákuju od půl šestý.Vstávačka na kojení, dítě spí, máma čumákuje.A to jsem včera byla vzhůru od půl čtvrtý. Bezva.
Koukám chlapi všude stejný-Musí mít seznam, jinak půlku zapomene. A to ještě třeba na seznam napíšu Heru, tu nemaj, tak něco podobnýho nepřinese, páč to nebylo na seznamu. Ale v poslední době ho musim pochválit, už vyměňuje ruličku papíru na WC, už vždycky nezbejvá jen na mně. Dřívávějc tomu totiž tak bylo. Záhadně na mě zbejvala poslední kostička :grinning:
22. pro 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dášo tak u nás je to naopak,manža furt nadává,že je to na něj narafičený. :grinning: :grinning:
22. pro 2009 v 08:23  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cusik holky..

No pujcku si btat fakt nechci,doufam,ze toho s vyvaruju,dluhy nenenen,uvidime jak to udelame,rodice nam urcite pomuzou ,a my to dame nak dohromady....

Venku je osklivo bleee nevim co delat,asi se k nekomu nafarim na cajicek,nebo nevim,dneska mame v planu byt doma,a valet se,a priprava na zitrek to bude mazec,nakup a pict Vanocku :slight_smile: salat atd

Mala cuci na televizku jako vzdy po ranu....

Lona jak to,ze uz neusnes??ja se taky budim kdyz jede rano do prace,ale vzdycky po hodce usnu,dneska sem usnula hned....
22. pro 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
K tomu nakupu Jara nakupovat nejezdi,jelikoz to nikdy neumel a vzdycky kdyz neco koupil tak prinesl salam 10dk za 60kc takze nikam uz nejezdil,ale ted kdyz pro neco jdeme tak uz kouka a vi co ma koupit,a hlavne sleduje ceny,uz sem ho enco naucila :slight_smile:
22. pro 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No Péťo to zejtra bude mazec a manža si příjde buhví v kolik. :angry:
22. pro 2009 v 08:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,nak to vydrzime :slight_smile: musime,jelikoz salam se mi nechtel kupovat moc brzo....uf to bude sila a hlavne s malou :slight_smile:
22. pro 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No a já tu mám 2 čertiska. :wink:
Já zejtra akorát koupim veky,jinak vše už mám a salám jsem kupovala celou šišku šunkovýho a tu si pak na kráječi nakrájim.Stejně ten krájenej dlouho nevydrží.
22. pro 2009 v 09:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam taky mallou sisku,ale na chlebicky musim koupit
22. pro 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pojedeme dneska Jara rozhodl
22. pro 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni: mně přijde, že ti chlapi jsou vůbec takový chudáci :slight_smile:.
Včera sousedka hlídání přežila. Z hodiny a půl se udělaly 3 hodiny. O mimi jsem strach neměla, to je splachovací, ale co chuděra bezdětná sousedka? :grinning: ale prej nebrečel, hezky si hrál, dělali paci paci no a pak už u nás zůstala do večera, asi toho neměla dost. :grinning:
K nákupu nám vnutili kapra :slight_smile: Je fakt, že jsem se vůbec nebránila. Znáte Čechy, že? jak je něco zadarmo... :grinning: tak už plave u tchýně ve vaně. Já bych ho nemohla klepnout, on by mě tak koukal..., tak plave v jinejch vodách.
Péto, nevim, neusnu, nějak mi to tendle tejden nejde.
Jinak taky tomu mýmu vnucuju, že párek, kerej stojí pod 100Kč/kg nejni párek, ale peří, rozemletý nožičky a kůžová emulze.
22. pro 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
cusik holky,tak ja mam po navsteve,mala ulozena a prisel mi darek jupiiiiii,vcera objednannej a dneska dodanej,cumim na drat..
Ale za to ty teletabies porad nic kamoska mi tam volala a od16 je na poste nekde zahrabanej dobry no,tak si ho jedu vyzvednout postaci maji zmatek a fofry asi nestihacka :slight_smile:
22. pro 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
péťo: tak hlavně, že dorazil. Dovedeš si představit co by to bylo za zklamání, kdyby ho Torinka pod stromečkem neměla?
a my jsme dneska udělali poprvé pápá, tak jsem z toho zas na měkko, páč každej pokrok mě vždycky dojme. Za chvíli mi řekne mámo, du na disco s Kamilou, přijdu ráno, čau a zavře dveře.
a nikýsek je uloženej, tak si jdu dát kafíčko a zas zabalit nějakej ten dárek.
22. pro 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nedovedu,ja bych jela koupit jinyho,to vim jiste,bez toho bych neudelala sna vanoce jelikzo mluvi jen o nem....

Ja mam zabaleno,ale ted mi prisel darek pro Jaru,byli sme sice domluveny,z esi nic nedame,ale malickost sem koupila :grinning: :grinning: uz se tesim jak mi vynada,ze sem mu koupilA darek :grinning: a on pro me nic nema haha ,ale me to nevadi,ja si kupuju porad neco,ja mam Vanoce kazdej tejden skoro,takze me to nevadi
22. pro 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
péťo: já jsem na tom podobně, taky si furt něco pořizuju, jenže Luboš mi to od října posbíral a zabavil, že to mam k vánocům :slight_smile:.takže budu o dárkách vědět. Teď jdu balit dřevěnýho houpacího koníka. Tatínek se na nás přišel dopolko podívat na oběd a přinesl mi těhu test. Výsledkem je jedna čárka. Takže máme jasno. I když na druhou stranu... s Nikýskem mi napoprvý vyšla taky jen jedna.
22. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt jo??ty jo tak si ho udelej este jednou pozdeji at vis na cem jsi,jeee to bych nevydrzela mit neco schovanyho od rijna,to by asi neklaplo :grinning:
22. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit: já myslim, že z toho nic nebude, to by byla náhoda uplně děsná.
Já to vydržim. Včera mi sbalil knížku. Před 14 ti dny halenku...další už si ani nepamatuju. Avon prej do toho nepočítá :slight_smile: :slight_smile:
22. pro 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hahahaah,ja bych nevydrzela ja kdyz si neco koupim tak si to hned beru :slight_smile:
22. pro 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit: dobrej návod :grinning: .I když todle je spíš do společnosti...a halvně že teď tak hodně chodim :grinning: :grinning:
22. pro 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
To my chodime velice casto,takze ja to unosim :slight_smile:
22. pro 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pit: my jsme chodili velice často...teď nevíme kam s drakem :grinning:
22. pro 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde mas rodinu??
No my mame rodice daleko,takze vetsinou chodime kdyz sme u Jary rodicu v Roudnici tam mame vetsinu kamaradu
22. pro 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
máma je nehlídaci a tchyne ho prej nemusi vidět furt. Hlídá když fakt potřebujem, takže toho nevyužívám zas až tak často. Jinak už 2 xhlídala švagrová a 2 kámošky, toť vše. I když každý odpočinutí se počítá.
22. pro 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo no?to ti rekla tchyne,tak ja ji mam az moc hlidaci,jen moc daleko,nehlidaci je nase mamka,ji to jen oznamim a neptam se :grinning:
22. pro 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám až moc hlídací kámošku, ale je přes půl města...a nechci jí využívat.Taky má dost svejch strostí. Využili jsme jejích služeb zatím jen jednou. Tady v baráku mám sousedky 2. Jednu jsem požádala včera. Druhájej moc hodná, ale snažej se o miminko strašně dlouho a přijít k ní je mi trapný..i když když budu fakt potřebovat, vím, že to nebude žádnej problém.
22. pro 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mas v pohode,ja mam taky kamosky,ale maji deti tak jen v nejnutnejsich pripadech
22. pro 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda holky vy jste se zase rozkecaly. :grinning:

Já dneska dobalila dárky, byla jsem v pojištovně a už snad bude klid.

Jo jinka kdo máte děti v plínkách v tescku mají akci na huggies 1+1 zdarma. Kupovlala jsem velikost 4 což je 72 plínek a vyjdou na 200,- super cena :wink: a taky mají slevy n aoblečení pro dětičky a v HM ve foru mají taky slevené věci ale spíš na menší
22. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek